Novinky - květen

30.04.2021

Přátelé, na mém YouTube Ivona Antalii najdete nově nahrané starší články:

Elektronický balíček na tři měsíce

Celý květen si můžete objednávat Elektronický balíček na tři měsíce. V podstatě si zaplatíte členství na toto období, ve kterém se pro vás na mých stránkách otevře každý týden jedno téma plné mluvených a psaných meditací, článků, rozhovorů, obrázků...

Více informací najdete na odkaze: 

https://www.kliceksrdci.cz/elektronicky-balicek/

V dubnu jsem psala knihu. Nové části jsem napsala celkem rychle, ale, když jsem si četla ty, které jsem tvořila od roku 2007 do 2012, tak jsem zjistila, že jsou psané jiným stylem. Vrhla jsem se tedy na přepsání každé věty a také jsem toho hodně smazala. Před pár dny jsem vše odevzdala, protože jinak bych stále mazala a nezbylo by z toho nic. Momentálně čekám kolik toho po převedení do formátu knihy bude. Možná ještě něco přidám, možná se již s vydavatelstvím pustíme do úpravy, grafiky atd. 

Na květen pro vás chystám velké množství novinek. 

Minulý rok jsem pro ženy v Luhačovicích pořádala akci Pramen ženy. Letos se můžete těšit hned na tři okruhy, které jsou otevřeny i mužům. Termíny nejspíš během května doplním. Zatím se prosím nehlaste /až po vypsání termínů/.

Luhačovice a prameny

https://www.kliceksrdci.cz/luhacovice/

Krystalická mandala - láska

Dále pro vás chystám nádhernou láskyplnou mandalu. Květen je máj - lásky čas a tak se ponese v tomto duchu. Momentálně nebudu tvořit osobní mandaly, ale vždy jen pár kusů mandal se záměrem.

Jakmile je vytvořím, tak je najdete na odkaze níže /objednávejte až tam bude nabídka/:

https://www.kliceksrdci.cz/krystalicka-mandala/

Meditace se záměrem

Nebudu tvořit ani osobní meditace, ale také vytvořím menší množství meditací na určité téma, které si budete moct koupit. Jakmile bude hotovo, tak je najdete na odkaze níže /objednávejte až bude vytvořena nabídka/:

https://www.kliceksrdci.cz/osobni-meditace/

Přeji pohodové dny...

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz