Osobní meditace či meditace se záměrem

Momentálně /a možná napořád :-)/ STOP STAV - NEOBJEDNÁVEJTE

Přátelé, dříve jsem pro vás tvořila osobní meditace i s vhledem do talentů, afirmací, jménem, obrázkem...

Již jsem na tak obsáhlou tvorbu neměla kapacitu, čas, ani energii. Tudíž jsem tuto službu zrušila.

Vím, že jste vhled do talentů měli rádi a přáli byste si něco podobného. 

Ok, zkusíme to rychleji, jednodušeji, levněji :-) formou osobní meditace na míru. 

Meditace přímo pro vás má kolem 30 minut, ale většinou je to více. Předám vám ji v podobě nahrávky, kterou si stáhnete z uložto.

Přátelé, jelikož jsem zjistila, že z původních 20-30 minut jedu v poslední době meditace spíše kolem 40 minut, jdou velmi do hloubky, předávám v nich v podstatě to samé co dříve ve vhledech + běží za slovy léčivá, podporující, inspirující, otevírající a ukotvující energie, tak jsem se rozhodla ze zaváděcí ceny 555,- Kč přejít na novou 777,- Kč. Cena je tedy nyní stejná u meditace osobní i se záměrem. 

Reakce na akci, kterou jsem rozjela teprve nedávno najdete viz. níže...

Meditaci, která mi k vám přijde nabízím za 777,- Kč. Meditaci se záměrem /napíšete mi jakou meditaci byste rádi - např. harmonizace čaker, elementů, spojení se svými talenty, propojení s vodou, krystaly, svou silou, láskou, krásou, léčivou meditaci.../ také za 777,- Kč. Platbu pošlete na účet mBank 670100 2210794434/6210 - IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP

Objednávky na kliceksrdci@email.cz.

Přidejte jméno, příjmení a svou fotku. Prosím objednávejte si jen pro sebe /ne pro dítě, manžela, maminku.../. Děkuji. 

Ivona Antalii

První reakce na novinku - osobní meditaci:

Milá Antalii, při poslechu Osobní meditace jsem obdržela takovou obrovskou dávku energie a něčeho NÁDHERNÉHO, co se nedá ani slovy popsat. Musí se to prožít ... Energie lásky a ještě něčeho navíc ... prostupují celou meditací. Opravdová nádhera. Za to vše ti milá Antalii s celého srdce DĚKUJI. Mám tě ráda. Jde ti to úplně skvěle.. Nahrávka udělá radost každému, kdo si ji u tebe objedná. 

Milá Antalii, moc děkuji za nádhernou meditaci :) Ležím s chřipkou, tak jsem si říkala, že bude lepší si ji pustit, až bude fyzické tělo ok, ale nevydržela jsem to a pustila jsem si ji už dnes. :-) Uzemnění...no jo...moje věčné téma...Těším se, až si ji znovu pustím :) Ještě jednou děkuji a přeji spoustu radosti, lehkosti a lásky..

Milá Antalii. No teda!*! To byla meditace 8)) Tělo pociťuju velmi intenzivně ještě teď, vnímám, jak se přeskládává, vylaďuje se. Milá Antalii * zářící An *děkuji Ti za to všechno ... děkuju Ti, že mi dáváš pocítit Tvoji vibraci, Tvoji lehkost a jemnost a sílu Tvoření -> Děkuji Ti...

Dobrý večer Antali, jste úžasná! Trefila jste se v meditaci do prostředí, které miluji, které mě nejvíc uklidňuje a které mi dodává nejvíc pocit "domova"! Děkuji ❤

Zdravím Vás Antalii, děkuji za nádhernou meditaci s úžasnou energii.😉

Milá Antalii. Setkání s Drakem: to byla nádhera. To je tak nádherná bytost, ještě ho znovu požádám o léčení … Let byl ójéjé!!! a pak Jeskyně ... znám ji velmi dobře, vnímal jsem přítomnost dalších Strážců. Všichni jsme byli tišší, bylo tam velké, jakoby šumivé, perlivé ticho ... připadal jsem si jako, když jsem se probudil po dlouhém spánku, rozkoukávám se a že to všichni vědí, že i můj Krystal to ví, i má Hůl, všichni mě lehce povzbuzují, Tvůj hlas mě vede; všechny moje části se setkaly, aby se mohly složit a trpělivě se skládaly, skládají se, děje se to, pracuje to ve mně. Děkuji.

Milá Antalii, meditace je skvělá. Moc se mi líbí. To prostředí, které jsi popsala v meditaci, je přesně můj svět. Je neuvěřitelné, jak se dokážeš na konkrétní osobu vyladit. Úplně mě to vtáhlo do "děje" (meditace)… Jsem z ní nadšená a je prima, že jsi měla tento nápad osobních meditací - šité přímo na míru konkrétní osobě. Těším se na tvé další nápady do budoucna, kterými nám "hledajícím" uděláš zase nějakou radost. Měj se pěkně a ať se ti daří ve všech oblastech tvého života!!! Díky moc! 

Milá Antalii, z celého srdce děkuji za nádhernou meditaci, kterou jsi pro mě vytvořila. Často si ji pouštím... Je to taková příjemná chvíle jen pro mne, kdy vnímám krásné energie, které mnou proudí. Meditace je plná světla a lásky. Ještě jednou děkuji.

Milá Antalii, meditace byla naprosto úžasná, uvolňující, osvěžující. Ještě pořád na sobě
cítím jakousi vnitřní radost až euforii. Včera jsem byl již poměrně
unavený, hlavou se mi honila spousta zátěžových myšlenek, ani se mi to
ještě nechtělo pouštět, až se lépe naladím, ale nakonec jsem neodolal.
Okamžitě po zahájení meditace jsem cítil velké uvolnění těla a zklidnění
myšlenek, prostě pocit naprosté pohody a celkové stabilizace trvající
celou dobu meditace. A v podstatě až doposud, co píšu tento mail. Již se těším na opakování. Moc děkuji. 

Ahoj Antalii. Osobná meditácia pre mňa je krásna, veľmi sa mi páči. Počas meditácie nevidím obrazy, tak to mám, ale ako keby padám do ľahkého spánku, až sa prepadávam - do seba. Je to výborný zážitok. Dobre si oddýchnem. Ďakujem.

Ahoj Antalii. Děkuji za krásnou a léčivou meditaci. Měj se moc hezky...

Milovaná Antalii, to je taková nádhera....  Můj muž vás také požádá o meditaci... Bude mít narozeniny, tak to máme ty nejkrásnější dárečky, které můžeme dostat. Meditace vesmírně krásná, dala jsem si k hlavě ametystovou drúzičku a pak strážce nasazoval fialovou korunu... Procházející fialový paprsek...a dunění Matky Země... srdce hoří, slzy tečou, božská nádhera na Zemi. Celé odpoledne jsme pak běhali s manželem a dětmi po lese s tak čirou radostí... a u řeky nás poctil ledňáček svou přítomností a koukal na nás tak dlouho, káně křičelo... Nebe na Zemi. Milá Antalii jsi neuvěřitelná, milá, světelná andělská bytost... DĚKUJI TI Z CELÉHO SRDCE, TY JSI DAR A JAKO MAJÁK ROZSVĚCUJEŠ SRDÍČKA VŠUDE, KAM SE PODÍVÁŠ... S NEJVĚTŠÍ VDĚČNOSTÍ, LÁSKOU A POKOROU TI DĚKUJI A PŘEJI TI KRÁSNOU TVOU SVĚTELNOU POUŤ NEBEM I ZEMÍ...

Děkuji. Od chvíle co jsem si o meditaci napsala... se děje...čistí.. ukazuje... Meditace byla úžasná "třešnička na dortu". Těším se na viděnou... moc mě zaujal seminář u moře, tak třeba. Ještě jednou moc děkuji a přeji krásné dny.  

Vy jste báječná!!!!!!!!!!!!!Děkuji Vám.

Jé, milá báječná Antalii, vy jste zlatíčko! Moooooc děkuji... Krásný den, s láskou a obejmutím.

Milá Antalii, nahrávku jsem obdržela a mnohokrát děkuji, meditace je krásná :). Jednorožců mám díky své dceři plný byt :)) Ještě jednou mockrát děkuji! S pokorou a láskou...

Milá Antali, moc děkuji za meditaci... Je krásná a přišla v dokonalý čas, na úplněk. Píši až dnes, včera jsem si ji hned dopoledne pustila a večer ještě jednou a dnes znovu. Ukotvovala jsem ji v sobě. Tak i pocit bezpečí, který tam byl vícekrát zmiňován. Pro mne pocit bezpečí je teď téma. A ocitnout se na skále byla výzva...Očištění vodopádem a pevné objetí bytostí skály... A tak láskyplné znovusetkáni s drakem a pocit svobody při letu... Nádhera. A úplně nejvíc se mnou zarezonovala krystalová jeskyně.... Už dvě noci před usnutím než přišla meditace jsem se do ní chodila léčit a uzdravovat... Děkuji vesmíru a tobě za dar. Právě to jsem teď potřebovala. A i tvůj hlas je velmi léčivý a objímající. I já objímám a děkuji...

Milá Antalii, děkuji za meditaci. Je to nádhera. Jste báječná... Mějte se hezky. ;-)

Milá Antalií, srdečně děkuji za krásnou meditaci. Tolik věcí jsem již odevzdala a díky meditaci mohu odevzdávat i ty zbylé, které již nejsou ku prospěchu (a asi nikdy nebyly). Mé první setkání s jednorožcem bylo překrásné, cítila jsem ho přicházet dlouho před tím, než jsi zmínila přicházející postavu -:). S láskou, pokorou a vděčností... Přeji krásné dny plné slunce a šťastného plynutí...

Dobrý den, děkuji vám moc. Teď jsem si meditaci poslechla, je velmi krásná a jemná. Mějte se krásně...  Ať se vám daří na vaší cestě, na které pomáháte druhým.

Milovaná Antalíí, přeji Ti překrásný a pohodový den, a i další dny ať máš nádherné plné zdraví, lásky, vůní a zázraků. Děkuji za překrásnou a silnou meditaci. Nejde ani slovy vyjádřit jaké pocity, některé tak známé, vyvolala jen při poslechu. S velikou vděčností a láskou děkuji. 

Milá Antalii, moc děkuji za osobní meditaci. Je krásná... Těším se až bude venku teplo a já si ji pustím na zahradě. Má obrovskou sílu. Děkuji, děkuji. S pozdravem ze srdce... 

Milá Antalii, jsi úplně nejlepší. Meditaci jsem si pustila a mohu Ti sdělit, že něco tak NÁDHERNÉHO jsem dlouho nezažila. A to opravdu. Obdržela jsem obzvlášť VELKÉ MNOŽSTVÍ nádherné energie. SUPER. S celého srdce Ti za toto zprostředkování DĚKUJI. Jsi moc fajn. Mám Tě ráda...

Dobrý den, milá Antalii. Děkuji za nádhernou meditaci. Přeji vše dobré...

Drahá Antalii, děkuji Ti moc za meditaci (dovolím si také tykání). Byla jsem tak natěšená, že jsem si meditaci hned dnes pustila. Bylo to něco neuvěřitelného, přesto jsem měla pocit, jakoby něčeho známého? A Tvůj hlas je velice uklidňující a na poslech příjemný :) Skvělá kombinace. Moře miluji, koukat na hvězdy a měsíc .... Antalii, ještě jednou moc a moc děkuji, přeji Ti ať se Ti v životě daří.

Milá Antalii, moc děkuji... Cítila jsem, jak to pracuje hned, a ještě pořád. S vděčností a láskou. 

Antalii, mnohokrát Ti děkuji za tu nádheru, slovy nelze popsat. DĚKUJI.

Hezký večer Antalii, moc děkuju za meditaci. Ani nevím na kolikátý pokus se mi podařila celá meditace aniž bych usnula. :-) Je krásná, moc děkuju. 

Jů, moc děkuji . Meditace je nádherná... Jseš úžasná Antalii, ještě jednou děkuji. 

Milá Antalii, moc děkuji. Meditace je nádherná. Ze srdce děkuji. Objímám...

Antalii, jste skělááá, hurá, mám radost!!! 

Ahoj Antalii. Ďakujem za peknú osobnú meditáciu. Odmeditoval som si ju až dnes ráno a veľmi sa mi páči. .. a veľmi dobre sa po nej cítim. Ešte si ju určite niekoľkokrát pustím... 🙂 Želam ti pekný deň.

Ahoj Antalii, poprosila by som ťa o ďalšiu osobnú meditáciu. Jednu nahrávku od teba už mám a je to výborné. Tentokrát so zámerom. Ďakujem za tvoju tvorbu. Krásne dni ti prajem.

Ahoj Antalli, moc děkuji :)))) Byla to síla. :-) Když jsem odhazovala sliby z minulých životů, tak jsem začala brečet ...V chrámu jsem uviděla knihu, ale bez nadpisu a bez textu uvnitř. Bylo mi řečeno, že mám napsat knihu, že bude léčit, harmonizovat všechny... Ještě jednou moc děkuji :)

Ahoj Antalii, asi jako všichni ve tvých recenzích jsem neodolala a hned včera jsem si meditaci pustila. Slovy se nedá popsat, co člověk při té meditaci zažije. Návrat, lásku, krásu, klid... Když jsem měla jít do moře za delfíny, připadala jsem si, jako bych se vracela domů. Někam, kde je mi dobře. Meditace byla silná, ohromující a krásná zároveň. Ještě jednou děkuji a přeji ti vše dobré...