Stop stav - neobjednávejte - děkuji

Osobní krystalická mandala, mřížka

Krystalická mandala či mřížka je soustava různých krystalů, které intuitivně skládám přímo pro vás na míru. Můžete si vybrat ze dvou variant, dle svých finančních možností. 

Krystalická mandala /cena 1000,- Kč/ je větší, je zde použito více krystalů + obsahuje delší text.

Krystalická mřížka /cena 500,- Kč/ je tvořena na dřevěném Květu života či na dvou květech položených na sobě. Na tuto "podložku" s posvátnou geometrií jsou poskládány různé krystaly + je připojena většinou jedna afirmační věta. 

Obě "mřížky" jsou postaveny přímo pro vás, jako podpora do vašeho života, situace. Je možno je vytvořit i s nějakým záměrem /pro harmonizaci zahrady, pro rozjetí nějakého projektu, nalezení vhodných prostor pro vaše podnikání, bydlení atd./

Krystaly vybírám intuitivně přímo pro vás, vše "očistím" Palo Santem, zapálím svíčky, mřížku aktivuji a propojím s vámi. Nechám ji stát tak dlouho, jak to cítím.

Posílám fotky, které si můžete vytisknout či si podle nich sestavit mandalu osobně doma. Krystaly nejsou součástí objednávky. Pokud si je přejete, tak napište... Cena se stanoví dle použitých krystalů. 

K mřížce zasílám jednu afirmační větu, k mandale více vět k propojení se s nimi i prostřednictvím textu. 

Platba na účet: mBank 670100-2210794434/6210. Ze zahraničí: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP

Pokud byste se rádi více propojily s krystaly, tak nabízím dva meditační semináře Krystaly 1 a 2 + praktický kurz Krystalická síť, kde si sami můžete vytvořit svou krystalickou geometrii.

Těším se na vás - Antalii

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz

Ukázky textů:

https://www.kliceksrdci.cz/l/stripky-z-mandal/