Krystalická mandala se záměrem 

Láska, sebeláska, partnerství... /momentálně vyprodáno/

Na této stránce se dříve nacházela tvorba osobní mandaly. Momentálně je již tvořit nebudu. 

Nově nabízím mandaly se záměrem. 

Nyní je k dispozici mandala s tématem lásky /nově dvě verze/.

Mandala lásky - verze 1 /momentálně vyprodáno/

Tato mandala plná lásky má průměr 30 cm a je tvořena růženíny, avanturíny, selenitovým či nově křišťálovým srdcem. Přináší velké množství lásky, léčí "zranění srdce", otevírá více srdeční čakru, očišťuje, aktivuje, inspiruje, propojuje. Otvírá sebelásce, lásce, bezpodmínečné lásce, láskyplným vztahům. 

Obsahuje masážní a léčitelské hůlky, které můžete použít k reflexní terapii, masáži nohou či těla. Tyto hůlky jsou tradiční pomůcky šamanů a léčitelů již od starověku. Masážní hůlky mají schopnost soustřeďovat energii ve své špičce. Čistí a rozpouští energetické blokády na všech úrovních.

Pokud si vás tato mandala zavolá, tak bude převážně pročišťovat vaši srdeční čakru, odlupovat slupky, odstraňovat obruče, tak, aby vaše srdce více vyzařovalo paprsky lásky. Ty budou proudit směrem do vás, ale také do okolí. Aktivuje sebelásku a lásku k druhým, zjemňuje.

K mandale dostanete hodinovou meditaci /namluvená mým hlasem s příjemnou hudbou/. V ní propustíte to co vám brání v plném prožívání lásky /různé strachy, obavy a omezení z tohoto i jiných životů + co vás ovlivňuje z rodových linií/, otevřete se proudu lásky, naplníte své čakry, auru, energetické pole, svá těla, láskyplnou energií, spojíte se, se stromem, portálem, krystaly lásky a svým partnerem. 

Mandala lásky - verze 2 /momentálně vyprodáno/

Tato mandala plná lásky má průměr 30 cm a je tvořena růženíny, avanturíny, selenitovým srdcem, fuchsitem a zeleným chalcedonem. Přináší velké množství lásky, léčí "zranění srdce", otevírá více srdeční čakru, očišťuje, aktivuje, inspiruje, propojuje. Otvírá sebelásce, lásce, bezpodmínečné lásce, láskyplným vztahům. 

Fuchsit dodává sebevědomí, pomáhá dostat se do psychické rovnováhy a životní pohody, tlumí negativní vlivy v našem okolí, dodává nadhled a pomáhá zmírňovat tendence k naprostému se obětování pro druhé. Ulevuje při problémech s úzkostmi a při depresivních stavech, svému nositeli dokáže poskytovat cenné rady, týkající se různých holistických postupů i mezilidských vztahů, potlačuje tendence k naprostému obětování se pro jiné a pomáhá překonávat závislosti, porozumět vztahům s ostatními lidmi, dotýká se problému závislosti přetrvávající z minulých životů až do současnosti, předává schopnost nenechat se zlomit traumatem nebo citovým vypětím. Krystal v sobě spojuje nepodmíněnou lásku s racionálním postojem, kdy dokážeme říct: "Už víckrát ne." Fuchsit nabídne vaší duši stejně jako duši druhého možnost, aby se vydala po své vlastní, unikátní cestě. 

Pokud si vás tato mandala zavolá, tak bude převážně pročišťovat vaše závislosti a pocit oběti, tak, abyste stáli pevně na svých nohou, dokázali propustit nevhodné vztahy, situace, stali se tvůrci svého života a uvědomili si svou sebehodnotu, sebeúctu, nastavili si "zdravé hranice". 

K mandale dostanete hodinovou meditaci /namluvená mým hlasem s příjemnou hudbou/. V ní propustíte to co vám brání v plném prožívání lásky /různé strachy, obavy a omezení z tohoto i jiných životů + co vás ovlivňuje z rodových linií/, otevřete se proudu lásky, naplníte své čakry, auru, energetické pole, svá těla, láskyplnou energií, spojíte se, se stromem, portálem, krystaly lásky a svým partnerem. 

V ceně 1111,- Kč je tvorba mandaly, krystaly, meditace. 

V případě zájmu objednejte pře e-shop. Zasílám pouze do ČR.

11:11 je branou portálem.

Mandal mám k prodeji jen malé množství. Protože je mi jasné, že vás bude hodně se zájmem o tuto akci a na všechny se nedostane, tak jsem se rozhodla dát vám možnost si objednat také meditaci bez krystalů. 

Cena samostatné meditace je 500,- Kč. Objednávejte také přes e-shop. 

Meditace je kvalitně nahraná na YouTube. Pouze Ti, kteří si ji koupí dostanou odkaz, na kterém ji najdou. Meditace není veřejně viditelná. 

https://www.kliceksrdci.cz/osobni-meditace/

Varianta 1

Varianta 2

Mandala k léčení traumat z prenatálního období

Mandala k léčení traumat z prenatálního období měří 30 cm a obsahuje sodalit /tmavě modrý/, modrý křemen /světle modrý/, avanturín /zelený/, selenit /hůlky, srdce - bílé/, akvamarín /světle modré drobné kamínky/. K mandale dostanete odkaz k meditaci.

Provedu vás /mým hlasem v doprovodu příjemné hudby/ téměř hodinovou meditací /40 minut/ týkající se léčení traumat z prenatálního období.

Spojíte se v ní se svými delfíny, ocitnete se na místě, než jste šli do tohoto života, kde můžete vnímat kdo vás provází atd., sestoupíte do maminčina bříška, projdete všechny období vývoje plodu, která "pročistíte", projdete si porodem, který si prožijete znovu - příjemně, užijete si lásku rodičů, pobyt na bříšku maminky, do-tepání pupečníku, spojení s kosmickou i zemskou matkou, s vnitřním delfínem a mnohé další...

Obrázek je ilustrační. Vaše mandala bude mít stejné krystaly, ale mohou se lehce od obrázku lišit svým tvarem. 

Sluneční mandala

Přátelé, představuji vám sluneční mandalu. Má průměr 30 cm a obsahuje selenitové srdce /uprostřed/, krystaly z Bosny /okolo srdce/, oranžový kalcit /žlutě-oranžový/, orchideový kalcit /více oranžový/, karneol /malé krystalky/. Tato mandala obsahuje dražší krystaly a také ty, které jsem dovezla z Bosny z pyramidy Slunce, tudíž je cena 1111,- Kč bez meditace. Můžete s ní meditovat jen tak nebo si k ní objednat sluneční meditaci, která je nyní v akci spolu s meditací k Lví bráně:

  https://www.kliceksrdci.cz/p/meditace-k-lvi-brane-slunecni-akce-1-1/

Tato mandala vás při meditaci s ní nebo s některým z jejích krystalů v rukou či pod polštářem může spojit s pyramidou Slunce v Bosně nebo s jinou pyramidou či chrámem Slunce, ať už na této planetě či jinde, může vás také propojit se slunečními bytostmi, Sluncem či jinou hvězdou, může rozzářit Slunce uvnitř vás, může vám posvítit na cestu a spálit bloky, může léčit, aktivovat, spojit vás s vašimi dary ohledně slunečních světů...

Sluneční meditace vás spojí s vaším slunečním chrámem, propláchne sluneční plazmou, promění slunečními ohni, aktivuje slunečným - hvězdným třpytem, spojí s vaší hloubkou, dary, talenty, rozzáří auru, čakry, tělo, spojí s vaší původní božskou posvátnou geometrií, propojí ve vás sluneční strom /kořeny, korunu, kmen/.

Krystaly v mandale, které vám přijdou se mohou tvarem a velikostí lišit. Některá obsahuje delší a užší krystaly z Bosny, jiná kratší a silnější.

Ukázka mandal:

Ukázka meditace /pro vaši představu zda vám mé meditace sedí. Není to meditace k mandale/:

Ponechávám tady vaše reference na osobní mandaly:

Ahoj milá Ivonko. DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI. Balíček od Tebe mně přišel dnes, velice Ti za něj DĚKUJI.
Mandalku mám s láskou poskládanou, září tady v pokoji a je ... zázračná ...
Ivonko, jsi úžasná, že dokážeš takovou krásu vytvořit. A ještě je tam to NĚCO ... navíc, co vnímám u každého Tvého tvoření, a to nádherné energie se záměrem uzdravení. 

Milí Antalii, děkuji moc za nádhernou mandalu s nahrávkou. V nahrávce je informace, že jsem jedna z prvotních duší, které tvořily tento vesmír. Zajímalo by mě, jestli máš informaci, co bylo před tím, než byl vytvořen tento vesmír. Existoval jiný vesmír? Neumím si to představit, jen mě ta informace zaujala. Nedávno ke mně přišla v meditaci informace, že moje duše je stará 84 miliard let. Řekla jsem si, že je to nějaký nesmysl - podle vědeckých výzkumů byl tento vesmír vytvořen před cca 14 miliardami let. Co bylo předtím? Tuto informaci jsem úplně vypustila, ale tato mandala a nahrávka mi to připomněla, zacvaklo to... Asi se to postupně dozvím, ale nebudu spěchat. Dnes zašlu platbu za krystaly a budu se těšit na balíček. Určitě budu ráda, když bude fotka mandaly zveřejněná i dalším lidem, třeba někomu pomůže. Ještě jednou moc děkuji. Přeji krásný podzim...

Dakujem krasne, nadherna praca. Krystalova geometria je uzasna a od vcera hodne silno so mnou pracuje. Este raz vdaka - s laskou...

Ahoj milá Antalii, ďakujem Ti za nádhernú mandalu, kamienky sú nádherné.. Ďakujem aj za krásne a precízne zabalenie a aj za náhradné diely.. Je to krásne.. Už sa teším ako si ju rozložím a vypočujem meditáciu, keď budem fit. Energie tohto týždňa so mnou totiž zamávali 🙂Dakujem za Tvoju prácu, želám krásne dni, s láskou...

Milá Antalii, děkuji moc za krystaly, už přišly a jsou krásné :)

Dobré ráno Antalii, balíček včera dorazil, děkuji i za náhradní krystaly, udělaly mi radost. Moc krásně voní, copak to je? Cítila jsem na sobě tu vůni celý večer :) 

Milá Ivonko, moc děkuji. Mandala dorazila ve správném čase. Krásně navoněné pytlíčky a náhradní díly mě dostaly 🙏😆 Už byla s námi v ložnici a nyní je venku, foto posílám. Děkuji i za dnešní zaslání meditací. Přeji krásný transformační čas 💚 S úctou...

Drahá Antalii, mandala je nádherná, veľmi pekne Ti ďakujem. Mňa nabíjal už pohľad na fotku mandaly lásky, ktorú si dala na stránku. Ďakujem aj za náhradné krystaly. Som veľmi vďačná a šťastná.

Krásný dobrý den Ivonko. Moc děkuji za zásilku, právě jsem si ji byla vyzvednout na poště. Má neuvěřitelnou sílu. Jste úžasná. Ještě jednou díky moc. S láskou...

Ahoj Antalii, velmi pekne dakujem za nadhernu mandalu a text. Dam si mandalu farebne vytlacit a zafoliovat a ulozim si ju tak, aby som sa mohla kedykolvek na nu napojit. Este raz velmi pekne dakujem za tvoju tvorivu pracu - s laskou...

Dakujem velmi pekne , vy ste poklad ❤, milujem ludi ako ste vy, kiez by bol kazdy taky :-* dakujem vam moc este raz, zostante taka uzasna ako ste :) to mi robi najvacsiu radost ked vidim ze su vo svete ludia so srdcom ako vy.

Dnes mám chuť ti napísať a vzdať ti hold. Za tvoju prácu vesmírneho konštruktéra. Chodím sa občas pozerať na tvoje mriežky. Keď som prvý krát videla nejakú mriežku čo si spravila tak som v ten deň išla do obchodu s kryštálmi a nejaké som si dokúpila a doma som si tiež urobila mriežku a myslela som pritom na teba :D A keď som bola v tom obchode akoby sme tam boli spolu.

Milá Antali, moc Vám děkuji za Osobní mandalu. Od včerejška je u mě, je krásná. Když se na ní navnímám, cítím velkou sílu a jiné, které slovy nevyjádřím. Tak se těším, co nového mi "přinese" na mé cestě. Krásné dny...

Milá Antalii, děkuji za nádhernou mandalu. Zatím mi chybí slova na to, abych popsala, co mandala způsobila. Jen přišla právě ve chvíli pochyb, strachů a stala se mi důležitým potvrzením toho, že svou cestu nemám vzdávat a jít dál. Obzvlášť když informace v ní jsou tak energeticky silné. Tvá práce je nám požehnáním. I když to nepochybně víš. Děkuji.

Děkuji, Antalii, Tvoje zpráva o krystalické mřížce přišla v pravý čas. Měla jsem zrovna obrovský pocit prohry v určité oblasti a bylo mi úzko a plačtivě, když v tom jsem otevřela Tvůj mail a přečetla si ho... Úžasné!!

Zdravim vas mila Antalii. Zaujala me vase nabidka krystalicke mrizky. No ponouklo me to...i kdyz si to tolik neumim predstavit. Nemam s tim zadnou zkusenost. Myslim si, ze dulezitym magnetem pro me jste vy. Ja vas na Facebooku proste "zeru", v dobrem slova smyslu. Osvezuju se u vás... Chodim k vam sosat nejen prispevky, ale hlavne to, jak zarite... Tak me nabidka proste zaujala. Rada bych se nekdy zucastnila vasich akci. Budu se moc tesit... Opatrujte se. Ps: jste krasna!

Moje milovaná Antalii, až teď jsem v mejlu objevila osobní mandalku od tebe. To je krása, velké dojetí, vesmírně ti děkuji a objímám tě... Jsi nádherná a úžasná.

Včera pozdě večer jsem cítila zvláštní tlaky a mravenčení v rukou. Citově jsem vše poslední dny pustila, cítila se vnitřně prázdná, nic jsem už nevnímala. Dnes ráno po probuzení jsem byla zpět. Vnímám zpět krásu života a své srdce... Moc Antalii děkuji. Nějak jsem hned věděla, že mi můžeš pomoci Ty s pomocí krystalů neb jsme se v minulosti dobře znaly a takhle jsme pracovaly.

Milá Ivonko Antalii, děkuju za mandalu. S velkým zájmem až pohnutím jsem si několikrát přečetla text k ní. Hodně to ve mně rezonuje ... a jako bych skrze Tvá slova více rozuměla sama sobě. V mnohém se to shodovalo s mými určitými pocity a vizemi z meditací, ale ty máš úžasný dar to vidět v mnohem jasnějších a pevnějších konturách i hlubších souvislostech. Tvá mandala přišla ve chvíli, kdy jsem to opravdu potřebovala - v určité životní křižovatce, kdy se rozhoduji, kam dál. Vlastně mi to potvrdilo, že mě to táhne tím správným směrem - jít cestou srdce, lásky.

Děkuji má drahá....děkuji mnohokrát, jsem vděčná za bránu kterou jsem díky tobě mohla projít.... Objímám, s nadšením i ze sebe samotné...

Antalii....mé velké díky...jsem dojatá...celé to mnou vibruje a přináší obrovskou úlevu, obrovskou....děkuji velmi že jsi toto všechno pro mě vytvořila, viděla, sestavila, napsala ....děkuji ti mnohokrát....nádherný dar přinášíš ty a stále si moc přeji účast na tvým seminářích, až vše kolem mě dovolí, budu se moc těšit. Jsi úžasná a jsem moc vděčná za všechno. Tvé poselství mě dalo obrovský krok k sobě a jistě bude ještě nadále pracovat a léčit...moc ti za něj děkuji.

Děkuji moc Antalii, je to nádherné. :-) Těším se na zásilku... Jsi zlatíčko, moc jsi mě potěšila.

Už mi došla mandala... Je to mazec. :-)

Milá Antalii, děkuji za mandalu. Je to přesně to, co jsem potřebovala...

Milá Antalii, děkuji Vám nebo Ti :-) za krásnou mandalu...

Ráda bych Ti napsala zpětnou vazbu, abys věděla i ode mě, jaký dar lidem dáváš :-) Snad i to dokážeš vycítit, jak jsem šťastná...

Ahoj Antalii, ta mandala, to je síla. Pulzuje mi celé tělo vzrušením.

Milá Antalii, moc Ti děkuju, je to úžasný, ta energie z mandaly je, nevím jak to napsat, až hmatatelná. Jen teda, když čtu text, tak brečím, ale je to takový uvolňující pláč . A celkově mě to srovnává a uzemňuje. Ještě jednou díky. Měj se krásně...

Drahá Antalii, dnes dorazil balík od Tebe s krystaly. Ráda bych Ti ze srdce poděkovala za tyto dary :) Při vybalování mnou okamžitě začala protékat ve vlnách energie a já se těším na další práci s nimi a postupné rozvzpomínání :)

Milá Antalii, ani slovy neumím vyjádřit mé díky Tobě, četla jsem text a jsem velmi dojatá, tím co jsi napsala. 

Milá Antalii, samozřejmě, že můžete mandalu zveřejnit. Ty krystaly si ráda koupím. Budu upřímná, já si to nemohla dovolit si to koupit, ale za tuhle cenu můžu. Já vím, že jste mi dala velikou slevu, já si je moc přála, a moc si toho vážím. Ani nevíte jakou jste mi udělala radost. Moc děkuji a děkuji taky Bohu, že mi vás přivedl do života. Mandala je nádherná... Děkuji, kdyby to šlo tak bych vás obejmula.

Milí Antalii, děkuji moc za nádhernou mandalu s nahrávkou. V nahrávce je informace, že jsem jedna z prvotních duší, které tvořily tento vesmír. Zajímalo by mě, jestli máš informaci, co bylo před tím, než byl vytvořen tento vesmír. Existoval jiný vesmír? Neumím si to představit, jen mě ta informace zaujala. Nedávno ke mně přišla v meditaci informace, že moje duše je stará 84 miliard let. Řekla jsem si, že je to nějaký nesmysl - podle vědeckých výzkumů byl tento vesmír vytvořen před cca 14 miliardami let. Co bylo předtím? Tuto informaci jsem úplně vypustila, ale tato mandala a nahrávka mi to připomněla, zacvaklo to... Asi se to postupně dozvím, ale nebudu spěchat. Dnes zašlu platbu za krystaly a budu se těšit na balíček. Určitě budu ráda, když bude fotka mandaly zveřejněná i dalším lidem, třeba někomu pomůže. Ještě jednou moc děkuji. Přeji krásný podzim... 

Milá Antalii, děkuji moc za Vaši velkou vstřícnost, že jste vynaložila energii i na to, abych mohla shlédnout i video. Stažení z úschovny proběhlo naprosto v pořádku. Živé sledování té krásy je nenahraditelné, přestože fotografie jsou také oslňující. Nádherný zářící květ o osmi korunních lístcích. Opakovaně se na něj dívám a děkuji za Vaši překrásnou tvorbu. Nahrávku jsem si poslechla zatím dvakrát, zařadím si ji mezi své každodenní meditace. Vždy žasnu nad tím, jak se bytosti jako vy, dokážou nacítit na jiné (dar, který je velmi, velmi zasloužený ), obalit do slov to podstatné pro žádajícího. Pojmenováváte naprosto přesně to, co silně vnímám i prociťuji delší dobu. Jak sdělujete, jde o to nasměrovat správně pozornost. Váš uklidňující, jemný až konejšivý hlas je balzámem pro nás ještě hodně hledající. Píšete, že už brzy mandala přijde ke mně, těším se a věřím, že spolu s ostatní prací na sobě mi bude, i Vámi vytvořená mandala - podporou, inspirací, otevřením nových obzorů na mé cestě k plnému prožívání radosti a k posunu do vyšší úrovně vědomí. Krásně prožité nadcházející dny přeji...

Milá Antalii, předně Vás srdečně zdravím. Včera jsem od Vás obdržela balíček s krystaly. Vše došlo v pořádku. Dnes, před malou chvílí jsem si mandalu vytvořila. Je moc krásná, těším se z ní a raduji. Křišťály spolu s kalcitem, krásně září, kalcit s rozsvícenou svící ve středu je jako zářící démant. Přidala jsem dokola 4 svíce, moje životní číslo je 5, tak si říkám, že se mé propojení s mandalou ještě zesílí. Těším se na meditace s Vaší nahrávkou. Za vše Vám moc děkuji. Přeji hezky prožité dny v čase adventním, vánočním i ve všech dnech následujících. S láskou...

Milá Antalli, mandala je postavená. Moc děkuji, stále se na ni dívám a pláču. Je krásná... 

Milá Antalii, tak dnes jsem se konečně dostala k vyposlechnuti a odkrytí moji mandalky. No a já to slovy ani nedokážu popsat, jak mi to celé úplně zase zaskočilo. Probrečela jsem celou nahrávku, taková síla to pro mě je. Je to pro mě až neuvěřitelný... Děkuju všem nahoru, děkuju z celého svého srdce Tobě Antalii, že jsi mi už po třetí tak moc otevřela oči (mám od Tebe vhled i meditaci💓), pomohla mi zase o kus více se pospojovat se svou podstatou. S tou modrou barvou jak Ti to chodilo dopředu to je teda pecka😉 Já jsem si od září kompletně obměnila šatník a hádej do jaké barvy? Do modré. Tak to teda koukám jak blázen, jak to do sebe zapadá. Mandalku chci mít doma u sebe, prosím moc po ní toužím, teď jak to píšu tak mi úplně tečou slzy štěstí, jak se na ni těším i ve fyzické formě💞Ještě jednou v hluboké vděčnosti děkuju za vše, co Tebou ke mně již doputovalo Antalii. Děkuju za Tvé dary díky nimž se mohu napojit na ty své💗🤗🙏Krásné adventní rozjímání Ti přeji s Láskou...💗 

Dobrý večer Antalii, přeji hezké předvánoční dny. Chtěla bych ještě jednou moc moc poděkovat za krásnou krystalickou mandalu a všechny ty krystaly, moc mi pomáhají. Stejně tak osobní meditace, díky které se dokážu dostat velmi do hloubky. Meditace od jiných lidí mi moc nevyhovují, ale ty od Antalii mají prostě své kouzlo. Ráda bych si nyní objednala kurz Chrámy a portály - zaslala jsem dnes platbu a budu se těšit na nahrávky. Hezký advent přeji...

Ďakujem Antalii 💜🙏💎Mandalu som silne cítila uz pri tvojej tvorbe. Keď som ju uvidela na fb vedela som, že je moja lebo sa do mňa začala vpijat. Už nejaký ten mesiac ma priťahuje fialova čo pred tým vôbec a posledne dni sa môj svetelný stĺp zmenil na zlatý pri com pred tym býval biely. Žijeme krásny čas, dakujem za uistenie, ze bytie, duša ide ,,spravnou,, cestou. Prajem veľa sily a krásne dni. 

Ahoj Ivona, stiahla som si fotky aj do počítača aj do mobilu. Mandala je krásna. Mám veľmi rada ruženín, o to viac ma to potešilo, že bol ruženín v tej mandalke mojej. Krásne farby vznikli dohromady a pozerám si tie fotky dookola. Cítila som presne kedy si ju robila. Samovoľne sa mi spustili slzy a nechápala som prečo a z čoho. A keď som si potom otvorila email, pochopila sa. Ešte raz ďakujem krásné. A prajem nádherné dní... 

Další reference: https://www.kliceksrdci.cz/reference/https://www.kliceksrdci.cz/reference-2/

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz

Ukázky mandal: