Reference

Petra

"Dobrý den, Antalii. Moc Vám děkuji... Nic není náhoda a představte si, že jsem Váš přepis dostala k narozeninám... Dnes mám narozeniny a před chvílí jsem si ten přepis od Vás přečetla a ještě si ho budu číst znovu. Je to krásný dárek... Jsem dojatá z přepisu i z toho, kdy jsem ho obdržela... Cítím vděčnost... - Petra.“

Jarmila

"Milá Antalii, děkuji za elektronickou verzi přepisu. Těším se na originál, který mi přijde poštou. Je to úžasné.... Děkuji za otevření cesty k mému Já. S úctou a láskou - Jarmila..“

Katka

"Ahoj Antalii. Byla jsem na prosincové meditaci Chrámy a portály. Často na zážitky, které jsem měla a na tebe vzpomínám. Přestalo mi "něco sedět" za krkem, uvolnila se mi šíje i ramena, a i když mě stále život v "hmotě" dost unavuje, beru to jaksi s větší lehkostí. Vyprávěla jsem o průběhu meditací kamarádce a říkali jsme si, že vlastně provozuješ úžasný model zrychlené dovolené:))). Bylo to opravdu úlevné.
Díky, díky za to, co děláš. - Katka.“

Lenka

"Krásný večer! Moc děkuji za zaslání mandaly a textu! Dneska jsem si to jen četla a prohlížela... Cítím to hodně silně. Spojení se sluncem vnímám už dlouho. Doplňuje mi energii a i do toho portálu jsem chodila dosycovat třetí čakru. Dělalo mi to moc dobře. Moc se těším až si meditaci projdu... Možná se k tomu dostanu ještě večer. :) Je to skvělé!!!! Některé věci se mnou drnčely jen když jsem si to četla...Moc se na to těším!! - Lenka.“ 

Jana

"Milá Antalii, moc Ti děkuji za nádherně prožité společné chvíle na cestě do Egypta. Už když si avizovala na stránkách tento seminář, vnitřně jsem věděla, že to je ono, kde potřebuji otevřít vrátka. Naše duše vědí, co potřebujeme, proto jsem vděčná, že jsem volání své duše slyšela a mohla jsem být součástí této cesty. Antalii, Tobě děkuji, že jsi do toho šla a úžasně nás vedla. Ze srdce Ti za to děkuji. Měj se krásně...“

Jana

"Milá Antaliíí, moc děkuji za krásné spojení - a hlavně za sdílení mezi meditacemi. Potřebovala jsem větší sílu společenství... Chodím už málokam, ale ráda zase někdy přijdu - na draky??? možná... Dnes ráno jsem ve vizi viděla, jak otevíráš/me nový dům, s mužem po boku ...pro nás všechny. Tož, ať se děje to pro nás nejlepší, mám Tě ráda..ahoooj."

Jiřina

"Moje milovaná Antalii,
chtěla bych Ti ještě jednou moc poděkovat za tu krásu, kterou jsme v sobotu všichni společně prožili, jsi úžasná, objímám Tě.
Jsem ve spojení, s láskou na Tebe myslím, opatruj se, andílku. Jsi překrásné Světýlko, díky, objímám.“

Alena

"Má milá milovaná Antalii, je druhý den po semináři Mysterium Egypta. Je to pro mě nejsilnější prožitek, který toho ve mně hodně otvírá. Zažívám teda věci a to vůbec netuším, co všechno na mě ještě vykoukne. Děkuji také za tebe a přeji ti krásné, láskyplné dny, úžasné Vánoce...objímám tě."

Klára

" Krásný večer Antalií, tvé nové webové stránky jsou absolutně nádherné! Krásná práce. Je radost si je prohlédnout.

Je mi moc příjemné, žes zvedla cenu za mandalu. Je to dobře, protože tvá práce je cenná a mandala je velkým darem pro každého, kdo ji od tebe může dostat sestavenou. Tvá jemnohmotná práce pro svět je obrovsky cenná, i přestože ji běžní lidé tolik necení. 

PS: S mamkou se nám dějí s mandalami neuvěřitelné věci. Silný energetický sloup nás prostupuje a léčí, kdykoliv se potkáme u její či u mé mandaly...

Jsi prostě úžasná! A děkujeme!!!!."

Margita

„Antalii, moooooooc Ti děkuji za tolik nádherných kamínků. Cítila jsem působení + včera se něco dokončilo, tak jsem si říkala, že už to doběhlo.

Já plakala slzy dojetí...

Byla jsem na čaji a pod Sluníčkem jsem si rozložila kameny mé mandaly do obrazce, který vypadá jako strom života se zlatou korunou.

No, nádhera - foto pošlu do mejlu.

Teď budu mít část v práci a část na oltáři doma.

Moc a moc děkuji ZA VŠE“. 

Lucie

"Drahá Antalii, moc Vám děkuji za překrásný, zářivý text plný úžasných slov, které mě dojaly a pohladily po duši. Je nádherné jak to funguje, neboť cítím, že má barva je modrá a momentálně pracuji s automatickým písmem a kresbou. Je pro mě potěšením, že jste mi sdělila i duchovní jméno - vážím si toho. Těším se na originální přepis i kresbu a ještě jednou Vám moc Antalii děkuji, že jste mi předala cenné informace o mé podstatě a také mi víceméně potvrdila to, co vím a nesu si v sobě. Přeji Vám krásné, podzimní, barevné dny a děkuji za Vaši práci pro nás, pro Zemi!"

Pavlína

"Milá Antalii, zrovna chvíli před tím, než jste mi napsala, jsem na Vás myslela. Z celého srdce Vám děkuji za nádherný osobní přepis!!! Naprosto to se mnou rezonuje... Nemám ani slov... Udělala jste mi velikou radost. A moc se těším, až mi od Vás přijde balíček se zářiči i s originálním textem. Moc si vážím Vaší práce. Je to krásné poslání...Děkuji, děkuji, děkuji...<3 <3 <3

Mějte se krásně a budu se těšit na setkání třeba na nějakém Vašem semináři
S úctou a láskou... "

Klára


"Milá Antalii, mnohokrát děkuji za tu nádheru. Jsem hluboce naplněna a dojata!
Jste užasná a moc se těším na seminář s Vámi. Nebylo lepšího času, kdy mohla být mandala postavena, než nyní když začínáme nový školní rok. Jsem velmi vděčná a děkuji. Přeji krásnou sobotu a těším se na Vás. 

Helena

"Milá Antalii, znám Vás "pouze" ze čtení Vašich internetových stránek, které na mě působi jako nádherné pohlazení pro duši. Chodím k Vám už cca rok... Po shlédnutí pořadu s Vámi v Cestách k sobě jsem Vám chtěla sdělit, že takovou upřímnou, čistou lásku, kterou vyzařujete, jsem doposud snad u nikoho nezaznamenala. Děkuji, že tu jsou takoví lide jako Vy."

Hanka


"Chtěla bych Vám napsat, že cesta k přihlášení na váš kurz byla od včerejší noci, kdy mě probudilo mé srdce až neuvěřitelná... V noci jsem byla léčena čistou energií v krystalu a bylo mi předáno poselství, že i já mám toto předávat dále lidem, kteří chodí za mnou. Celý den jsem pobývala v důvěře, ale ve velkém přetlaku, co mám udělat dále...protože jsem vnímala, že něco udělat mám. Navečer mě pak další kroky dovedly k Vám, k možnosti být na Vašem kurzu, a já jsem ucítila, že přetlak povoluje, že jsem došla na pravé místo. 

Jana


"Milá Antalii!!! :)) Dnes navečer jsem sledovala ze záznamu na internetové televizi rozhovor Alžběty Šorfové s panem Tomášem Kašparem... A při jeho sledování mi blikla vpravo nahoře ikonka, která mne informovala o rozhovoru Aleny Kubínové s Vámi... Rozhovor jsem si pustila a stalo se to, že se v mém srdci usadil božský mír a klid...moje srdce bylo nádherně pohlazeno!!! :)) A přistihla jsem se, že se usmívám... Jste mi velmi blízká!! :)) Moc Vám děkuji za Váš přirozený a srozumitelný projev !!! :))

Veronika

"Milá Antalii, dnes jsem dostala i kresbu a za přepis i kresbu mockrát děkuji. Obojí mi udělalo velkou radost a to je pro mě vždy znamení, že moje duše se dostává ke slovu a začíná se realizovat to, co jsem si před touto inkarnací usmyslela. Dnes v noci mi i přišla vize, jak dary, o kterých píšete, bych mohla uvést v život. Přeji vám z celého srdce, ať přinášíte lidem radost a pomáháte jim naplnit své sny, tak jako mně. S láskou."

Jana

"Mila Antalii, tak to bylo tedy expresne!!! Moc Vam dekuji, jako by jste vedela, jak jsem to ted potrebovala. ;-) Uz se tesim i na zarice, ktere mi budou tez v soucasne chvili k uzitku... Lepe receno temer se nemohu dockat. Citim velkou vdecnost a jeste jednou dekuji. Pohodove letni dny..."

Lucia

"Antalii, po prečítaní si tvojho textu - popisu...to jak keby zo mňa vytriskol gejzír energie a ja som uuuplne pretekala....nedá sa to ani slovne dobre popísať...ale určite vieš...cítiš...poznáš..... a tá synchronicita celého tohto...ktorá začala už dávnejšie...tie moje sny aby si mi nakreslila kod...potom sen kde som videla tuto trojmandalu a že mám ju nakresliť...no proste SILA SILA SILA ... krásna Sila !!!!! som ti veľmi vdačná Antalii..."

Iveta

"Antalii! ...odvažuji se napsat Milovaná:) Antalii! ze srdce Ti děkuji! Děkuji za přepis a velkou podporu, která tímto přichází skrz Tebe i díky Tobě jako na zavolanou :) děkuji. Jsem vděčna za tuto velkou podporu a sílu, skrz ni vnímám své vědomější uchopení všeho, co žiji, prožívám, cítím a nevím, prostě nevím :) Antalii, děkuji :) Přeji Vám krásné a naplněné sluncem prozářené bytí a tvůrčí sílu v každodenosti radost nesoucí :) požehnání Vám"

Martina

"Milá Antalii, moc Ti děkuju, je to úžasný, ta energie z obrázků je, nevím jak to napsat, až hmatatelná , jen teda když čtu text, tak brečím, ale je to takový uvolňující pláč . A celkově mě to srovnává a uzemňuje. Ještě jednou díky. Měj se krásně..."

Radka

"Drahá Antalii, dnes dorazil dopis od Tebe s přepisem a obrázky. Ráda bych Ti ze srdce poděkovala za tyto dary :) Při pohledu na obrázky mnou okamžitě začala protékat ve vlnách energie a já se těším na další práci s nimi a postupné rozvzpomínání. :)"

Dita

"Milá Antalii, děkuji za přepisy. Je to úžasné, jak to funguje: že dokážeš napsat něco o lidech, které vůbec neznáš a ono to fakt perfektně sedí. Na nás na všechny. Po celou dobu, co jsem přepisy pročítala, tak jsem se musela usmívat, protože jsi se "trefovala" fakt přesně na každého z nás. Ono spoustu věcí jsem tušila, že to tak je, ale je prima to mít potvrzeno od někoho cizího a nestranného přes tyto "zajímavé informační kanály". Jsem moc ráda, že jsi to pro nás udělala - a celkem brzo, to jsem ani nečekala takovou rychlost! Těšíme se na obrázky! Měj se pěkně!"

Jana

Ahoj Antalii, ten přepis to je síla. Pulzuje mi celé tělo vzrušením. Tak teď už se mi pomalu, ale jistě vysvětluje proč mám strach ze své duše a přijmout svou sílu. Tyto témata se mi pořád vracejí. Teď už to chápu. Vždycky jsem si nějak zvláštně vnitřně myslela, že pracovat s energií a ovlivňovat realitu je vlasně jednoduché, jen to jaksi zrovna neumím. Moc ti děkuji za přepis. Určitě mi to moc pomůže... Děkuji."

Hanka

"Ahooj Antalii, to je krásný, moc děkuju a hodně to zapadá i v mém současném životě...ale tvůj vhled je ještě mnohem vyšší level :o) dojalo mě to, těším se na to, co ještě pošleš, abych se dál posunula :o)..pokorné velké díky!"

Alena

"Mila Antalii, zo srdca DAKUJEM...neuverite, ale byt mam vymalovany po rozchode na jemno staroruzovu a zelenkavu....a este vam napisem, ked si to poriadne necham cez seba precitit....lebo v mojej praci tento vas meil bol ako krasny motyl."

Alena

"Hned druhý den po semináři jsem začala tvořit léčivé obrázky, texty a jiné téměř pro každého z rodiny, kdo mě o to požádal;) Cítím se plná duchovní síly, vyrovnanosti, naplnění. Konečně nehledám co, jak, ale vše jde samo od sebe. Jen pak hledám na internetu, co jsem zase napsala (aby to nebyly nějaké nesmysly) a .... ONO TO EXISTUJE. Tak na to vždycky chvíli nevěřícně zírám....:D Taky cítím, že mi stačí začít si jen věřit. Poprvé po kurzu se mi taky podařilo spojení s přírodou, což byl neskutečný zážitek a mnohé další... A tooooolllliiiiikkkk LÁSKY! To se slovy popsat nedá. Těším se, na vše, co připluje;)"

Věra

"Děkuji za vše zaslané i za vše zažité. Byl to mooc pěkný seminář s opravdu nádhernými zážitky. Přijela jsem domů, dala solnou koupel a šla spát. Tvrdě, beze snů. Cítím se fajn. Dnes jsem viděla na obloze nádherného vzdušného draka, který ale evidentně nechtěl být zdokumentován, protože než jsem vytáhla mobil, byl pryč. Prostě se ukázal... Jo a zrovinka jsem si říkala, že Ti pošlu na fb žádost o přátelství, no od Tebe přiletěla dřív. Bylo mi včera vedle Tebe moc příjemně. Děkuji a přeji krásné dny plné pohody, radosti a klidu."

Jirka

"Ahoj Antali, ještě jednou děkuju za úžasnou meditaci a provedení krajinou ryzího srdce. :) Bylo to opravdu velmi silné. Vím, i již vnímám, ovoce které tato meditace, uvolnění a pročištění, čisté a upřímné srdeční energie přinesla. Je to krásné a přirozené... Zároveň to opět přinaší i nové výzvy a situace k řešení, tak abychom opouštěli vzorce starých přesvědčení a myšlení, které není založeno na upřímnosti a čistotě srdce. Jestě jednou díky a budu se těšit někdy na příště. S láskou." 

Katka a Eva

"Hezký večer Antalii, minulá sobota byla opravdu silná a zážitky stále přetrvávají :) Jsme moc rády, že jsme u toho mohly být. Obě s mamkou cítíme, že bysme se měly zúčastnit dalšího dubnového semináře. ;-) Zároveň si chceme obě objednat přepis. Moc se těšíme, až se zase uvidíme a na všechno, co přijde :) Měj se moc krásně, s láskou..." 

Henrieta

"Milá Bohyně Antalii, mockrát děkuji za vše, co pro mne a všechny ženy děláš, děkuji za maily a nádherné meditace. Jsou úžasné.

Přeji Ti hodně tvořivých okamžiků a už se zase těším na další setkání."

Milena

"Mila Antalii, děkuji za včerejší krásný a mocný zážitek s draky. Bylo to opravdu nááádherné. Ráda bych se přihlásila na kurz Bohyní v květnu. Měj se krásně a ať se Ti daří."

Hanka

"Milá Antalii, děkuji za včerejší nádherný den. Slova nemám, ale srdcem cítím velikou lásku a pečlivost s jakou seminář vedeš. Dlouho mi nebylo tak příjemně a to se cítím již dlouho dobře. Je Ti tedy jasné že se hlásím na srpen do Brna na Bohyně. Prostě chci zase domů a vím že mě tam opět na zavedeš. Antalii ze srdce Ti děkuji a přeji krásné dny."

Dana

"Milá Antalii, děkuji za to, že jsem s Tebou mohla prožít včerejší den, bylo mi moc dobře. Cítím se po delší době vnitřních útrap zase taková vyklidněná. Ještě jednou díky."

Veronika

"Milá Antalii, děkuji Ti za příjemně prožitý včerejší den! Cítím se ještě dnes taková ,,jiná"....a je mi dobře. Zjistila jsem, že jít cestou o samotě jsem ošizená o krásné společné zážitky a musím připustit, že sdílená radost a poznání je dvojí radost. Děkuji mnohokrát i za pěkné fotky a přeji více spokojených klientů jako jsem já."

Lenka

"Drahá Antalii, s velikým dojetím jsem dočetla dnešní email od Tebe. Moc Ti za něj děkuji... Za všechno moc děkuji a především za Tebe , že jsi, a že jsem se mohla s Tebou opět shledat. Velmi se těším na naše další setkání, jsi naprosto úžasná a kouzelná bytost a já byla nesmírně šťastná, že jsem se mohla těšit z Tvé přítomnosti. S úctou a láskou."

Lucie

"Ahoj Antalii. Chtěla bych ti poděkovat za úžasný den v Pyramidě. Pro mne to mělo velký přínos a citím v sobě velkou sílu jít dál. V posledních dnech jsem se cítila ztracená. A nevěděla jsem se kam se zařadit. Nevěděla jsem jakým směrem se vydat. A teď už to vím, co je má cesta. Děkuji."

Margita

"Milovaná Antalii, velmi Ti děkujeme za zprostředkovaní tak krasných a silných prožitků. Já s draky byla ještě ve snu a stále je cítím... Je krásné, co předáváš. Jsem vděčná, že jsme se potkaly. Objímám s úsměvem."

Eva

"Dobré ráno Antalii. Moc děkuji za fotky a včerejší krásný den.... Ještě i dnes se cítím jinak, a zvláštně, jako bych to nebyla ani já... Jsem moc šťastná.... Děkuji."

Šárka

"Má drahá Antalii, bylo to prostě boží, děkuji Ti z celého srdce, že jsi to pro nás přichystala."

Marcela

"Milá Antalli, děkuji. Jsem velmi vděčná za krasný včerejší den, plný užasného naplnění a vhledů. Bylo to velmi silné a když jsem odjižděla spouštěl se emoční proces čištění... celou cestu po dálnici jsem pustila pláč, že jsem sotva viděla na cestu...byl to silný pocit opuštění a lítosti, sebelítosti... pak prišla úleva.. počítám s očistou, a tak je to správně. Jěště jednou děkuji."

Viktoria

"Dakujeeeem.........vcera som bola v raji a dnes realita.....tak sa zadaptuvam.......asi si dnes este budem vychutnavat nicnerobenie. Manzel vycitil, ze mu prisla domov bohyna, tak dnes vari obed on....... Dakujem krasne este raz za uzasny vecer v kruhu nadhernych bohyn....s laskou a uctou."

Emilia a Marian

"Ahoj Antalii, pozdravujeme Vas a dakujeme. Uzasne stretnutie s Vami a s ostatnymi priatelmi, aj za informacie ktore sme dostali. Velmi sa nam to pacilo. Sme velmi radi a tesime sa, ze sme tam mohli byt. Pozdravujeme a zelame Vam vela ,vela krasnych dni."

Katka

"Mockrát děkuji Antalii. Včera to bylo suprovní a silné. Věřím, že se to bude postupně z podvědomí odemykat a že naše semínka, která jsme včera zaseli se zhmotní. Jsem šťastná, že jsem tam s vámi všemi mohla včera být."

Margita

"Milovana Antalii, ja DEKUJI! Jsem vesmiru vdecna, za to, ze jsi, co delas a jak to delas. Ten penezity dar je prirozenou energii, ktera se k tobe vraci OD TEBE, za tve dary, ktere davas svetu tim, co na Zem ukotvujes, co odhalujes. Je to uzasneeee-ekonomika daru skutecne funguje, jupiiiii! OCI se mi zalily slzami dojeti, citim vdecnost za to, jak se nam ukazuje, jak vesmirne zakony pritazlivosti funguji, jak je vse propojene... Krasne dny ti preji a tesim se, az se obejmeme.:-*"

Lenka

"Draha Antalii, uz vcera jsem Ti chtela napsat :-) shledla jsem po druhe film Dr. Strange, ktery mi ukazal tolik veci, ktere jsem nebyla schopna vnimat a chapat :-) aleee hlavni DEKUJI patri Tobe a Tve praci a jsem vdecna, ze jsi v mem zivote a ze jsi me vzala na uzasne mista, ktere se mi ted vynoruji ve snech, ne vzdy si uvedomuji, co to znamena, ne vzdy chapu vse co se deje :-D ale je to normalni, a ja se nevzdam, protoze byt soucasti tohoto celku, je uzasne :-) Tesim se na dalsi shledani s Tebou. Jen jsem chtela rict, dekuji Antalii :-) Dekuji :-) :-* velmi Te objimam a jsem s Tebou."

Radana

"Milá Antalii, ani nelze slovy vyjádřit mé nádherné pocity ze včerejšího dne. Vše ještě teď dojíždí a jsem si jistá, že ještě dlouho bude. Ze včerejšího dne budu dlouho čerpat a snad jsou zase o něco více pozvednuté vibrace i všech žen minulých, přítomných a budoucích životů. A dnes jsme si krásně užili krásné odpoledne s partnerem, děkuji. Děkuji ze srdce..."

Petra

"Ahoj Antalii, moc děkuju.. za všechno.... za to, že jsme se poznaly (i když vím, že už se známe dlouho :o)).. možná spíš znovu potkaly, tady (předem jsme se tak všichni stejně domluvili, teď se to jen všechno "uskutečňuje" :))... za všechna ta setkání, meditace a poznání z nich... za to propojení :) .. mám Tě moc ráda, vnímám z Tebe vždycky takovou hezkou, upřímnou a čistou energii a zároveň i radost."

Yvonne

"Milá Antalii, moc děkuju za fotky, skripta i nahrávku. Je mi to připomenutím té krásné, ženským božstvím a voňavými olejíčky prodchnuté akce, kde se rozléhal tvůj srdečný smích. Těším se na další setkání a přeju mnoho krásné, povznášející inspirace a radosti do dalších dní. S láskou a vděkem."

Lucie

"Tak to je nádhera, to jsem nečekala. Úplně mě to rozplakalo, že jsem musela přestat číst. Víš, že jsem se o kraniosakralni terapii zajímala? Koupila jsem si i knihu. Krystaly miluji. A děkuji za to, že jsem měla možnost tě potkat. Od té doby co k tobě chodím na meditace se tu necítím sama. Jako kdybych cítila návrat domů. Děkuji ti od srdce..."

Jirka

"Ahoj Antalii, díky za foto i za kurz. Bylo to moc příjemné a jak se ukázalo, ukazuje... velký akcelerátor všeho nového :) Energie plynou a jsou opravdu ve znamení propojování, sdílení a souznění... jsou velmi krásné, silné... hřející a radostné.....tvořivé a láskyplné... přinášejí nový/starý pohled a nové vnímání. Pláču a jsem šťastný ........ Děkuju. Přeju Ti ať i nadále zůstaneš upřímná, čistá a otevřená....a především svá, sama sebou. Ať se Ti i nadále daří vytváření příjemného a upřímného prostředí, ve kterém si lidé mohou odpočinout, nabrat nových sil a souznít se sebou samými i ostatními. :) posílám velké objetí :)"

Šárka

"Antalii, velmi děkuji, je to krása. Musím se smát. Je moc hezké, jak si duše jde za tím svým, když ji posloucháme, aniž my víme, že tam jde. Až neuvěřitelně to vše co dělám, koresponduje s tím, co jste napsala v přepisu. Chvíli jsem si říkala, jestli to, co mě ponouká k tomu, napsat Vám o přepis není Ego, ale když to vidím, jsem si jistá, že ne. Je to pohlazení pro mou duši a srdce. Těším se na kresbu a na to, až si zkusím meditaci, kterou jste mi napsala. Ještě jednou děkuji, krásný víkend."

Jiřina

"Milá Antalii, chtěla bych Tě jen ze srdce pozdravit a moc Ti poděkovat za všechny ty úžasné články na tvém webu..., moc děkuji, cítím hluboké propojení a rezonanci, moc nás všechny svými vhledy posiluješ... Na Elementy jsem nemohla přijet, ale přesto jsem se vámi propojovala v Srdci i v mysli... Určitě se zase setkáme, až přijde čas... Měj se krásně a opatruj se. DÍKY"

Lada

"Milá Antalii, moc děkuji za text i za krásný seminář. Hodně toho dosedlo a cítím, jako bych byla o něco celistvější. Když jsem jela domů, mravenčila mi páteř a měla jsem zimnici. Dneska je mi horko, páteř se krásně uvolnila. Zatím ahoj a těším se na další setkání."

Jana

"Milá Antalii, děkuji, děkuji, děkuji...za včerejší den a za práci, kterou děláš. Moc ráda jsem Tě poznala osobně... Bylo to neskutečné, úžasné a cítím zpátky svou dračí sílu. Tento víkend jsem dostala krásné dary a nesmírně si jich vážím. Velice je pro mě důležitý i ten Egypt a budu klidně čekat rok, až tento kurz otevřeš... Ještě jednou za vše děkuji a přeju krásné dny plné slunce."

Monika

"Antalii....mé velké díky...jsem dojata...celé to mnou vibruje a přináší obrovskou úlevu, obrovskou....děkuji velmi že jsi toto všechno pro mě přečetla, viděla, nakreslila, napsala ....děkuji ti mnohokrát....nádherný dar přinášíš ty a stále si moc přeji účast na tvým seminářích, až vše kolem mě dovolí, budu se moc těšít. Jsi úžasná a jsem moc vděčná za všechno. Tvé poselství-přepis mě dal obrovský krok k sobě a jistě bude ještě nadále pracovat a léčit...moc ti za něj děkuji."

Lucia

"Milovaná Antalii, ĎAKUJEM za nás všetkých zo srdca za to, že BOŽSKÚ INŠPIRÁCIU prinášaš do nášho vedomia a dokážeš prepájať našu spoločnú LÁSKU a SILU v JEDNO..... nech sa Božská inšpirácia šíri slobodne rýchlosťou svetla v celom Univerze a nech sa zúrodňuje viditeľne, citeľne, počuteľne v našej hmotnej existencií, v našich vzťahoch ku všetkému v celom Bytí bez obmedzenia a zakorení sa hlboko v našich telách, srdciach, dušiach v plnom otvorení a napojení na Božský Zdroj....a tak jest....Nekonečne Ťa objímam....s radosťou, láskou, svetlo."

Marcela

"Krásný den, Antalii. Moc Ti děkuji za Tvou úžasnou práci, cítím nádherné změny. Včera pozdě večer jsem cítila zvláštní tlaky a mravenčení v rukou. Citově jsem vše poslední dny pustila, cítila se vnitřně prázdná, nic jsem už nevnímala. Dnes ráno po probuzení jsem byla zpět. Vnímám zpět krásu života a své srdce... No a pak si přečtu Tvůj mail. Moc Antalii děkuji. Nějak jsem hned věděla, že mi můžeš pomoci Ty s pomocí krystalů neb jsme se v minulosti dobře znaly a takhle jsme pracovaly. Děkuji."

Martina

"Má drahá, to je krása. Neumím ještě spoustu věcí vnímat. Sevřelo se mi srdce, stékaly slzy. Nemám více slov. Děkuji s láskou."

Jana

"Ahoj, děkuji za fotky, budou mi připomínat krásně prožitý den, za který taky ještě jednou moc děkuji. Vnímám, že se proudění energie uvnitř mého těla dost změnilo, zvlášť to cítím směrem k Zemi. Děkuji."

Blanka

"Ahoj Antalii, jsem moc ráda, že jsme se po dlouhé době zde na Zemi zase potkaly a potkáváme. Známe se už moc dlouho. Kurzů mám za sebou za posledních 15 let více než dost, nikam už nechodím a nic už nepotřebuji, jen k Tobě na Tvé kouzelné meditace, ty si dopřávám. DĚKUJI , že JSI , a že jsme spolu TEĎ, ŠTĚSTÍČKO MILOVANÉ , měj se BOŽSKY."

Libuše

"Milá Antalii, ráda bych ti moc poděkovala za nádherně a láskyplně napsaný přepis, skvělou meditaci i zářiče! Přepis má pro mě nesmírný význam. Pomáhá mi pochopit různé události z mého života, moje zájmy a pocity. Taky mi dává inspiraci pro můj další rozvoj. Meditace spolu se zářiči doslova nabíjí energií, vede k vhledům a posiluje intuici. Jsem opravdu nadšená."

Ilona

"Krásný den milá Antalii, Vaše stránky jsou úžasné a tvorba nádherná. Často při jejich čtení vnímám světlo s duhovými třpytkami, jakoby se odráželo z diamantu. :) Ze srdce děkuji..."

Alena

"Moje milovaná Antalii, až teď jsem objevila osobní mandalku od tebe. To je krása, velké dojetí, vesmírně ti děkuji a objímám tě... Jsi nádherná a úžasná..."

Petra

"Antalii, chtěla bych Ti poděkovat. Máš ten nejkrásnější hlas, a že jsem jich slyšela hodně. Tak příjemně se posloucháš. Je v něm něha a pokora... Obdivuji, jak umíš mluvit..."

Petr

"Dobrý den Antalii, opakovaně se vracím na Vaše stránky, ...nemám úplně dostatečnou slovní zásobu na poděkování všem, co se zasloužili o to, že jste a já vás našel. Moc děkuji..."

Petra

"Milá Antali, moc Vám děkuji za Osobní přepis a symbol. Od včerejška je u mě, je krásný. Když se na něj navnímám, cítím v něm velkou sílu a jiné, které slovy nevyjádřím. Tak se těším, co nového mi "přinese" na mé cestě. Krásné dny." 

Dana

"Děkuji, Antalii, Tvoje zpráva o krystalické mřížce i symbol přišly v pravý čas, měla jsem zrovna obrovský pocit prohry v určité oblasti a bylo mi úzko a plačtivě, když v tom jsem otevřela Tvůj mail a přečetla si ho... Úžasné!"

Veronika

"Dnes mám chuť ti napísať a vzdať ti hold. Za tvoju prácu vesmírneho konštruktéra. Chodím sa občas pozerať na tvoje mriežky. Keď som prvý krát videla nejakú mriežku čo si spravila tak som v ten deň išla do obchodu s kryštálmi a nejaké som si dokúpila a doma som si tiež urobila mriežku a myslela som pritom na teba :D A keď som bola v tom obchode akoby sme tam boli spolu."

Petra

"Milá Antalii, děkuji za nádhernou mandalu. Zatím mi chybí slova na to, abych popsala, co mandala způsobila. Jen přišla právě ve chvíli pochyb, strachů a stala se mi důležitým potvrzením toho, že svou cestu nemám vzdávat a jít dál. Obzvlášť když informace v ní jsou tak energeticky silné. Tvá práce je nám požehnáním. I když to nepochybně víš. Děkuji."

Margareta

"Dakujem krasne, nadherna praca. Krystalova geometria je uzasna a od vcera hodne silno so mnou pracuje. Este raz vdaka. S laskou."

Jana

"Krásný dobrý den Ivonko. Moc děkuji za zásilku, právě jsem si ji byla vyzvednout na poště. Kódy mají neuvěřitelnou sílu. Jste úžasná. Ještě jednou díky moc. S láskou."

Lubica

"Ahoj Antalii, velmi pekne dakujem za nadhernu mandalu a text. Dam si mandalu farebne vytlacit a zafoliovat a ulozim si ju tak, aby som sa mohla kedykolvek na nu napojit. Este raz velmi pekne dakujem za tvoju tvorivu pracu. S laskou."

Lucia

"Dakujem velmi pekne , vy ste poklad, milujem ludi ako ste vy, kiez by bol kazdy taky. :-* Dakujem vam moc este raz, zostante taka uzasna ako ste. :) To mi robi najvacsiu radost ked vidim ze su vo svete ludia so srdcom ako vy. Moc sa tesim na ten obrazok od vas :)"