Semináře

Přátelé, momentálně mi není umožněno pořádat akce u moře, v divadle, kurzy, semináře... Nejspíš do konce roku nebudu tudíž pořádat žádnou akci. Rozhodla jsem se vám nabídnout každý měsíc /podzim, zima/ nějaký seminář v elektronické verzi za téměř poloviční cenu. Akce říjen 2020 - seminář Pramen ženy za 555,- Kč. Objednávejte na klicekrdci@email.cz. Děkuji za objednávku jakékoli mé elektronické služby a tak podporu mých aktivit, abych vám mohla dále nabízet články, videa, meditace, rozhovory /většina toho je pro vás zcela zdarma/. Děkuji za jakýkoli váš dar... Ivona Antalii

https://www.kliceksrdci.cz/l/akce-rijen-2020/

Kurzy, které jsem pro vás sestavila, jsou vytvořeny na základě mých vlastních prožitků, většinou aktivovaných na mých cestách.

Na Maltských ostrovech jsem prošla chrámy Elementů a vznikl kurz Elementy, na Kypru jsem se spojila se svou vnitřní Bohyní a vznikla Energie bohyně /seminář již nepořádám/, ve Znojmě na pyramidě jsem se propojila s draky a vytvořila kurz Energie draka /tento seminář již také nepořádám, ale je možné si ho zakoupit v rámci elektronického balíčku/, na Santorini jsem se spojila s pramenem ženy a vytvořila seminář Pramen ženy. A tak bych mohla pokračovat...

Místa, která se dotkla mého srdce, ve mně aktivovala mé vnitřní vzpomínky, a propojila mě s určitými prožitky. Prostřednictvím hlubokých meditací tyto "vize" předám i vám. 

Všechny kurzy jsou tvořeny formou meditací, ve kterých si vše prožijete osobně. Nejedná se tedy o přednášky, kde bych vás zasypala informacemi, ale o vaše prožitky, poznatky a vize, které k vám prostřednictvím meditací přijdou.

Většinou přímo na konkrétní akci sestavuji krystalickou geometrii - zářič, který s vámi v místnosti "pracuje". 

Program akcí: 

 https://www.kliceksrdci.cz/sluzby/

Konkrétní termíny:

https://www.kliceksrdci.cz/kalendar-akci/

Semináře pořádám pouze v Praze a Brně, Pramen ženy i na Santorini. 

Na akce se hlaste na kliceksrdci@email.cz. 

Jakmile vám zašlu informační e-mail, tak uhraďte peníze na účet mBank 670100-2210794434/6210, ze zahraničí: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP. Částku v Eurech přepočítejte dle aktuálního kurzu.

Platby jdou přes můj podnikatelský účet propojený s účetnictvím. Pokud chcete fyzicky vystavit doklad, tak mi to oznamte.

I když je u semináře uvedeno obsazeno, tak se můžete přihlásit na místo náhradníka.

Pokud jste zaplatili a nezúčastníte se, tak si můžete vybrat jiný seminář nebo si nechat zaslat jeho hlasovou nahrávku. Peníze nevracím.

Informace o vás nikomu neposkytuji. Neposílám informační e-maily a jiné spamy.

Těším se na setkání a společné tvoření.

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz