Semináře

Přátelé, momentálně mi není umožněno pořádat akce u moře, v divadle, kurzy, semináře... Nabízím vám tedy semináře v elektronické verzi. Objednávejte na klicekrdci@email.cz. 

Mám pro vás novinku, elektronický balíček, kde najdete všechny semináře + něco navíc za skvělou cenu. Více na odkaze:

https://www.kliceksrdci.cz/l/novinka-elektronicky-balicek-na-3-mesice2/

Děkuji za objednávku jakékoli mé elektronické služby a tak podporu mých aktivit, abych vám mohla dále nabízet články, videa, meditace, rozhovory /většina toho je pro vás zcela zdarma/. Děkuji za jakýkoli váš dar... Ivona Antalii

Kurzy, které jsem pro vás sestavila, jsou vytvořeny na základě mých vlastních prožitků, většinou aktivovaných na mých cestách.

Na Maltských ostrovech jsem prošla chrámy Elementů a vznikl kurz Elementy, na Kypru jsem se spojila se svou vnitřní Bohyní a vznikla Energie bohyně /seminář již nepořádám/, ve Znojmě na pyramidě jsem se propojila s draky a vytvořila kurz Energie draka /tento seminář již také nepořádám, ale je možné si ho zakoupit v rámci elektronického balíčku/, na Santorini jsem se spojila s pramenem ženy a vytvořila seminář Pramen ženy. A tak bych mohla pokračovat...

Místa, která se dotkla mého srdce, ve mně aktivovala mé vnitřní vzpomínky, a propojila mě s určitými prožitky. Prostřednictvím hlubokých meditací tyto "vize" předám i vám. 

Všechny kurzy jsou tvořeny formou meditací, ve kterých si vše prožijete osobně. Nejedná se tedy o přednášky, kde bych vás zasypala informacemi, ale o vaše prožitky, poznatky a vize, které k vám prostřednictvím meditací přijdou.

Většinou přímo na konkrétní akci sestavuji krystalickou geometrii - zářič, který s vámi v místnosti "pracuje". 

Program akcí: 

 https://www.kliceksrdci.cz/sluzby/

Konkrétní termíny:

https://www.kliceksrdci.cz/kalendar-akci/

Semináře pořádám v Praze a Brně, Pramen ženy na Santorini či v Luhačovicích, akce v divadle v Praze. 

Hlaste na kliceksrdci@email.cz. 

Jakmile vám zašlu informační e-mail, tak uhraďte peníze na účet mBank 670100-2210794434/6210, ze zahraničí: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP. Částku v Eurech přepočítejte dle aktuálního kurzu.

Platby jdou přes můj podnikatelský účet propojený s účetnictvím. Pokud chcete fyzicky vystavit doklad, tak mi to oznamte.

I když je u semináře uvedeno obsazeno, tak se můžete přihlásit na místo náhradníka.

Pokud jste zaplatili a nezúčastníte se, tak si můžete vybrat jiný seminář nebo si nechat zaslat jeho hlasovou nahrávku. Peníze nevracím.

Informace o vás nikomu neposkytuji. Neposílám informační e-maily a jiné spamy.

Těším se na setkání a společné tvoření.

Ivona Antalii

FB Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz