Semináře

Kurzy, které jsem pro vás sestavila, jsou vytvořené na základě mých vlastních prožitků, většinou aktivovaných na mých cestách.

Všechny semináře probíhají formou meditací, ve kterých si vše prožijete osobně. Nejedná se tedy o přednášky, kde bych vás zasypala informacemi, ale o vaše prožitky, poznatky a vize, které k vám prostřednictvím meditací přijdou.

Semináře jsem dříve pořádala ve Zlíně, Kroměříži, Postoupkách, Olomouci, Brně, Praze. Nyní se vracím po tříleté pauze a tudíž začínám "pomalu". Momentálně pouze v Brně a pro menší počet lidí než dříve. Zatím jsem vytvořila dva "staro-nové" semináře Živlová srdce a Energie krystalů. Základ je z dřívějších seminářů Elementy, Krystaly 1 a 2. Některé meditace zůstaly, jiné se lehce proměnily a některé jsou zcela nové. Uvidím jak se v tom všem po pauze budu cítit. Pokud vše bude klapat přidám další semináře, případně další města, pokud ne, tak se semináři skončím. Přihlásit se můžete prostřednictvím e-shopu. Po zaplacení zálohy s vámi počítám;-), zbytek částky doplatíte na místě. Pokud se nezúčastníte, tak si v ceně zálohy můžete vybrat on-line meditaci. 

Ivona Antalii

Seminář Energie krystalů v Brně

Seminář Energie krystalů Meditace na téma: - jeskyně krystalů - krystaly Země - krystaly zdraví - krystaly moudrosti - krystaly lásky - krystaly jednoty - sluneční krystal - vodní krystal Program se může měnit.  Na seminář se přihlásíte zaplacením zálohy /500,- Kč/ přes e-shop. Částku poté doplatíte osobně na místě /1000,- Kč/. Cena celkem: 1500,- Kč . Záloha je při neúčasti v hotovosti nevratná, ale je možné ji vyměnit za on-line meditaci dle vašeho výběru. Automaticky vám přes e-shop přijde výzva k platbě. Žádný další informační e-mail vám nepřijde. Veškeré informace jsou tady: 11.12.2022, 11:00 - 16:00, Tomešova 563/2b, Brno / možnost parkování/. https://restartujse.cz/contact/ Sebou si můžete vzít jídlo, pití, karimatku, polštář, deku, ale nemusíte. V centru jsou k dispozici karimatky, vaky, polštáře, deky, papuče, voda, kávovar, lednice... Vybavení centra: https://restartujse.cz/pronajem/ Ivona Antalii

500,00 Kč

Seminář živlová srdce v Brně

Seminář živlová srdce Meditace na téma: - živlová srdce - pročištění Tvé cesty s živly - upevnění zdraví s elementy - živloví draci - živlové chrámy, portály, krystaly - živlový strom Program se může měnit. Na seminář se přihlásíte zaplacením zálohy /500,- Kč/ přes e-shop. Částku poté doplatíte osobně na místě /1000,- Kč/. Cena celkem: 1500,- Kč . Záloha je při neúčasti v hotovosti nevratná, ale je možné ji vyměnit za on-line meditaci dle vašeho výběru.  Automaticky vám přes e-shop přijde výzva k platbě.  21.01.2023, 11:00 - 16:00,  Tomešova 563/2b, Brno / možnost parkování/.  https://restartujse.cz/contact/ Sebou si můžete vzít jídlo, pití, karimatku, polštář, deku, ale nemusíte. V centru jsou k dispozici karimatky, vaky, polštáře, deky, papuče, voda, kávovar... Vybavení centra:  https://restartujse.cz/pronajem/ Ivona Antalii

500,00 Kč

  Seminář Energie krystalů

  Meditace na téma:

  - jeskyně krystalů

  - krystaly Země

  - krystaly zdraví

  - krystaly moudrosti

  - krystaly lásky

  - krystaly jednoty

  - sluneční krystal

  - vodní krystal

  Program se může měnit. 

  Seminář živlová srdce

  Meditace na téma:

  - živlová srdce

  - pročištění Tvé cesty s živly

  - upevnění zdraví s elementy

  - živloví draci

  - živlové chrámy, portály, krystaly

  - živlový strom

  Program se může měnit.