Semináře

Kurzy, které jsem pro vás sestavila, jsou vytvořeny na základě mých vlastních prožitků, většinou aktivovaných na mých cestách.

Na Maltských ostrovech jsem prošla chrámy Elementů a vznikl kurz Elementy. Na Kypru jsem se spojila se svou vnitřní Bohyní a vznikla Energie Bohyně. Ve Znojmě na pyramidě jsem se propojila s Draky a vytvořila kurz Energie Draka. A tak bych mohla pokračovat...

Místa, která se dotkla mého srdce ve mně aktivovala mé vnitřní vzpomínky a propojila mě s určitými prožitky. Prostřednictvím hlubokých meditací tyto "divy" ukáži i vám. 

Všechny kurzy jsou tvořeny formou meditací, ve kterých si vše prožijete osobně. Nejedná se tedy o přednášky, kde bych vás zasypala informacemi, ale o vaše prožitky, poznatky a vize, které k vám prostřednictvím meditací přijdou.

Většinou přímo na konkrétní akci sestavuji krystalickou geometrii - zářič, který s vámi v místnosti "pracuje". 

Program akcí: 

 https://www.kliceksrdci.cz/sluzby/

Konkrétní termíny:

https://www.kliceksrdci.cz/kalendar-akci/

Semináře pořádám pouze v Praze a Brně. 

Na akce se hlaste na kliceksrdci@email.cz.

Jakmile vám zašlu informační e-mail, tak uhraďte peníze na účet mBank 670100-2210794434/6210.

Ze zahraničí: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP. Částku v Eurech přepočítejte dle aktuálního kurzu.

Platby jdou přes můj podnikatelský účet propojený s účetnictvím. Pokud chcete fyzicky vystavit doklad, tak mi to oznamte.

I když je u semináře uvedeno obsazeno, tak se můžete přihlásit na místo náhradníka.

Pokud jste zaplatili a nezúčastníte se, tak si můžete vybrat jiný seminář nebo si nechat zaslat jeho hlasovou nahrávku. Peníze nevracím...

Informace o vás nikomu neposkytuji. Neposílám informační e-maily a jiné spamy.

Těším se na setkání a společné tvoření.

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz