O mně

Jmenuji se Ivona Antalii

                                                   Narodila jsem se 3.12.1977. 

                                                  Bydlím ve vesnici na Zlínsku.

Zlomový rok v mém životě nastal v roce 2005, kdy umřela má maminka. Najednou jsem začala více vnímat svou duši. Mé třetí oko začalo být aktivní a vnímalo různé obrazy, vize a tzv. minulé životy.

Rok 2012 byl pro mě velmi silný. Snad každý den se mi něco otevíralo, někde jsem "cestovala". Již to nebyly jen životy na Zemi, ale i na jiných planetách, v jiných dimenzích, úrovních, vesmírech.

Informací přicházelo stále více...

Pracovala jsem jako vedoucí obchodu. Má práce mě velmi bavila a chtěla jsem ji dělat celý svůj život. Jenže do mě stále proudily informace, samovolně jsem byla "zasvěcována", vzpomínala jsem si na své životy, měla různé vize.

Nechodila jsem na žádné semináře, nic nečetla, nezajímala se o "esoteriku". Čím více jsem říkala, ať si ta "inteligence" dá to vše, co mnou proudí, někomu jinému, někomu kdo to chce, tím více vše proudilo.

Věděla jsem, že mám své vize předávat formou inspirace dále, ale bránila se tomu. Vždyť v práci, kterou dělám, jsem šťastná...

Když jsem nechtěla udělat změnu sama, tak to bylo "zařízeno". Z práce mě vyhodili. Po nějaké době vedení přišlo s tím, abych se do ní vrátila, což jsem udělala. Po tomto kroku "zpět" jsem zjistila, že tudy již cesta nevede.

Přidaly se také vzpomínky na dobu před touto inkarnací a bylo jasno. :-)

V roce 2013 jsem si tedy založila živnost, vytvořila webové a FB stránky a začala psát semináře tvořené na základě osobních prožitků, většinou aktivovaných na mých cestách.

Postupně se mi samovolně rozvíjely další  "schopnosti", jako je automatická kresba, písmo, tvorba krystalických mandal, mřížek, geometrií, vnímaní krystalů a portálů Země.

V roce 2021 jsem dopsala knihu Putování časoprostorem, kterou nejspíš v září tohoto roku najdete v knihkupectví. Psala jsem také do časopisů Záhady života, Ve Hvězdách, Vitalita či knihy Ženy Bohom pobozkané. 

Rozhovory se mnou můžete vidět na internetových televizích a rádiích jako jsou Cesty k sobě, Příznaky transformace, Skutečný život, Červený stan, Svobodný a Slobodný vysílač. 

Jsem vším a ničím zároveň, ale pokud bych si nyní chtěla dát nějaké "nálepky", tak by to byly tyto:

Inspirátor s tvůrčí energií, vesmírný architekt, konstruktér, aktivátor, klíčník, spojovatel, posel zpráv, kódů, informací, bytost Nové Země. 

Ivona Antalii

FB: Ivona Antalii

Youtube: Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz