O mně

Jmenuji se Ivona Antalii.

Narodila jsem se ve znamení střelce. 

Bydlím ve vesnici na Zlínsku.

Zlomový rok v mém životě nastal v roce 2005, kdy umřela má maminka. Najednou jsem začala více naslouchat své intuici. Mé třetí oko bylo více aktivní a já jsem viděla obrazy, vize a tzv. minulé životy.

Rok 2012 byl pro mě velmi silný. Snad každý den se mi něco otevíralo, někde jsem "cestovala". Již to nebyly jen životy na Zemi, ale i na jiných planetách, v jiných dimenzích, úrovních, vesmírech.

Informací přicházelo stále více...

Pracovala jsem jako vedoucí obchodu. Má práce mě velmi bavila a chtěla jsem ji dělat celý svůj život. Jenže do mě stále proudily informace, samovolně jsem byla "zasvěcována", vzpomínala jsem si na své životy, měla různé vize.

Nechodila jsem na žádné semináře, nic nečetla, nezajímala se o "esoteriku". Čím více jsem říkala, ať si ta "inteligence" dá to vše co mnou prochází někomu jinému, někomu kdo to chce, tím více vše proudilo.

Věděla jsem, že mám své vize předávat formou inspirace dále, ale bránila se tomu. Vždyť v práci, kterou dělám, jsem šťastná.

Když jsem nechtěla udělat změnu sama, tak to bylo "zařízeno". Z práce mě vyhodili. Po nějaké době vedení přišlo s tím, abych se do ní vrátila, což jsem udělala. Po tomto kroku "zpět" jsem zjistila, že tudy již cesta nevede.

Přidaly se také vzpomínky na dobu před touto inkarnací a bylo jasno. :-)

V roce 2013 jsem si tedy založila živnost, vytvořila webové a FB stránky a začala psát semináře tvořené na základě osobních prožitků, většinou aktivovaných na mých cestách.

Postupně se mi samovolně rozvíjely další  "schopnosti", jako je automatická kresba, písmo, tvorba krystalických mandal, vnímaní krystalů a portálů Země.

Rozhovory se mnou můžete vidět na internetových televizích a rádiích jako jsou Cesty k sobě, Příznaky transformace, Skutečný život, Rozhovory s Kateřinou Narwovou, Na kafíčku s Anitou, Svobodný a Slobodný vysílač. 

V roce 2021 vyšla má kniha Putování časoprostorem. Psala jsem také do časopisů Záhady života, Ve Hvězdách, Vitalita či knihy Ženy Bohom pobozkané. 

Mohli jste mě potkat na transformačních večerech v divadle Na Prádle v Praze či seminářích v Praze, Brně, Olomouci, Zlíně, Kroměříži, Postoupkách, Brumově Bylnici. 

Jsem vším a ničím zároveň, ale pokud bych si nyní chtěla dát nějaké "nálepky", tak by to byly tyto:

Inspirátor s tvůrčí energií, vesmírný architekt, konstruktér, aktivátor, klíčník, spojovatel, posel zpráv, informací, bytost Nové Země. Moderně: youtuberka, spisovatelka, umělkyně, tvůrce meditací, seminářů, krystalických mandal, náhrdelníků, esencí. 

Ivona Antalii

YouTube Ivona Antalii

FB Ivona Antalii

IG Ivona Antalii

Herohero Ivona Antalii