Elektronický balíček /členství/ 

Přátelé, mám pro vás novinku. Původně šel elektronický balíček koupit pouze na tři měsíce a v určitou dobu. Nyní si ho můžete objednat kdykoli a to na měsíc, dva či tři. 

Přečtete si knihu s mým příběhem, prolistujete si meditační karty, podíváte se na články a krystalické mandaly k Lví bráně, projdete se mnou 9 seminářů. Téměř každý seminář /Brány a Vnitřní dítě je neobsahují/ obsahuje 4-5 mnou mluvených asi 30 minutových meditací. Můžete si tak poslechnout kolem 20 hodin meditací, tedy několik CD. :-) K tomu vám nabídnu informace, videa, rozhovory k tématu a také některé meditace v psané formě.

Přečtete si "12 e-booků, poslechnete 9 cédéček", a také se ponoříte do rozhovorů, odpočinete si, inspirujete se.

Nemusíte nikde jezdit, ani být v určitý čas u on-line vysílání. Máte na to svůj klid, prostor, možnost si číst či meditovat tehdy kdy se vám bude chtít.

Každý týden určité téma, které si můžete stáhnout do svého pc a neomezeně používat. 

Sledujte menu na www.klicekrdci.cz a, když vás nějaké téma zaujme, tak neváhejte a objednávejte. 

Témata na webu půjdou po sobě v tomto pořadí:

- el. kniha s mým příběhem, ve kterém se prolíná současný život s těmi minulými

- 44 meditačních karet v elektronické podobě plných inspirace

- lví brána - informace, články, meditace, krystalické mřížky k tématu

- seminář Energie draka - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář Energie jednorožce - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář Elementy - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář Krystaly - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář Chrámy a portály - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář Diamantové energie - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář Pramen ženy - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář Brány obnovy - informace, meditace, články, videa k tématu - částečná verze

- seminář Vnitřní dítě - informace, meditace, články, videa k tématu - částečná verze

- bonus - ukázka z připravované knihy Putování časoprostorem

Kolik to bude stát?

Objednávka "členství" na měsíc: 300,- Kč, dva měsíce: 500,- Kč, tři měsíce: 800,- Kč. Při platbě v Eurech či jiné měně si prosím cenu přepočítejte dle aktuálního kurzu. 

Cena: měsíc 300,- Kč, dva měsíce 500,- Kč, tři měsíce 800,- Kč.

Když byste si koupili 12 knih, 9 cédéček, absolvovali 9 seminářů, tak se k této ceně rozhodně nedostanete. Skutečná cena by byla: 13 200,- Kč. 9 seminářů /9x1300,- Kč - 11700,- Kč/ + kniha Můj příběh /500,- Kč/ + meditační karty /500,- Kč/, lví brána /500,- Kč/.

Kdy a jak si mohu objednat?

Elektronický balíček si můžete objednat kdykoli registrací a zasláním peněz či přes internetový obchod: Internetový obchod

Vyplníte registraci:

https://www.kliceksrdci.cz/user-registration/

E-mail a heslo, pod kterým se do uzamčených částí webu budete přihlašovat /vaše data nikomu nepředávám, spamy neposílám, slouží jen k vašemu přihlášení + případně ke komunikaci s vámi/. Poté odešlete částku 500,- 700,- či 1000,- Kč na účet:

mBank 670100-2210794434/6210. Ze zahraničí: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP.

Po registraci i platbě /pokud provedete jen registraci či pouze platbu, tak se nic nestane. Je třeba provést oba kroky současně/ na svůj e-mail obdržíte /podívejte se případně i do hromadných zpráv/ link na přihlášení či se sami přihlásíte pod svým e-mailem a heslem na webových stránkách www.kliceksrdci.cz v menu v přihlášení nebo u zamčené stránky. K vašemu heslu nemám přístup. Je třeba si ho pamatovat či pokud si nevzpomenete vygenerovat nové. 

Můžete si objednat i přes e-shop:

Meditace k lví bráně + sluneční meditace /akce 1+1/

Přátelé, nyní, když se blíží lví brána /8.8./ vám nabízím akci na meditaci k lví bráně + sluneční meditaci 1+1. Akce platí v červnu, červenci a srpnu. Budete tak mít za cenu jedné dvě téměř hodinové meditace a k nim neomezený přístup.  Meditace k lví bráně Pustíte vše, co již nepotřebujete, zavřou se nefunkční cesty, otevřou nové, nahlédnete do nových možností, spojíte se s lvími a kočičími bytostmi... Provedu vás, mým hlasem v doprovodu příjemné hudby, téměř hodinovou meditací /51 minut/ s tématem Lví brány. Sluneční meditace - nová Provedu vás, mým hlasem v doprovodu příjemné hudby, 40 minutovou meditací s tématem Slunce. Sluneční meditace vás spojí s vaším slunečním chrámem, propláchne sluneční plazmou, promění slunečními ohni, aktivuje slunečným - hvězdným třpytem, spojí s vaší hloubkou, dary, talenty, rozzáří auru, čakry, tělo, spojí s vaší původní božskou posvátnou geometrií, propojí ve vás sluneční strom /kořeny, korunu, kmen/. Dostanete odkazy na YouTube, které budou viditelné pouze vám, a ke kterým získáte neomezený přístup.   Služba je on-line, při platbě zadávejte bez poštovného. Při platbě ze zahraničí odešlete částku na účet: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP + do zprávy napište 1+1 a váš e-mail, na který vám zašlu odkazy na meditace. 

500,00 Kč 1 000,00 Kč

Meditace zdraví

V meditaci zdraví se pročistíte pod vodopádem, v řece, krystalem, Zemí, ohněm, větrem. Napijete se z pramene zdraví, projdete uzdravující loukou, natrháte si byliny, uvaříte a vypijete čaj, použijete ozdravnou mast, obnovíte a zregenerujete se v menhirovém kruhu.  Meditace je kvalitně nahraná, namluvená mým hlasem s příjemnou hudbou, má 45 minut. Dostanete odkaz na YouTube, ke kterému máte neomezený přístup. Služba je on-line, při platbě zadávejte bez poštovného. Při platbě ze zahraničí odešlete částku na účet: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP + do zprávy napište zdraví a váš e-mail, na který vám zašlu odkazy na meditace. 

500,00 Kč

Meditace k léčení traumat z prenatálního období

Provedu vás /mým hlasem v doprovodu příjemné hudby/ téměř hodinovou meditací /40 minut/ týkající se léčení traumat z prenatálního období. Spojíte se v ní se svými delfíny, ocitnete se na místě, než jste šli do tohoto života, kde můžete vnímat kdo vás provází atd., sestoupíte do maminčina bříška, projdete všechny období vývoje plodu, která pročistíte, projdete si porodem, který si prožijete znovu - příjemně, pročistíte co je třeba, užijete si lásku rodičů, pobyt na bříšku maminky, dotepání pupečníku, spojení s kosmickou i zemskou matkou, s vnitřním delfínem a mnohé další... Dostanete odkaz na YouTube, který bude viditelný pouze vám, a ke kterému získáte neomezený přístup.   Služba je on-line, při platbě zadávejte bez poštovného. Při platbě ze zahraničí odešlete částku na účet: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP + do zprávy napište prenatál a váš e-mail, na který vám zašlu odkazy na meditace.

500,00 Kč

Meditace lásky, sebelásky, partnerství

Provedu vás /mým hlasem v doprovodu příjemné hudby/ téměř hodinovou meditací /51 minut/ s tématem lásky. Propustíte v ní to co vám brání v plném prožívání lásky /různé strachy, obavy a omezení z tohoto i jiných životů + co vás ovlivňuje z rodových linií/, otevřete se proudu lásky, naplníte své čakry, auru, energetické pole, svá těla, láskyplnou energií, spojíte se, se stromem, portálem, krystaly lásky a svým partnerem.  Dostanete odkaz na YouTube, který bude viditelný pouze vám, a ke kterému získáte neomezený přístup.    Služba je on-line, při platbě zadávejte bez poštovného. Při platbě ze zahraničí odešlete částku na účet: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP + do zprávy napište láska a váš e-mail, na který vám zašlu odkazy na meditace.

500,00 Kč

Meditace k rovnodennosti

Ve více než hodinové /1:18/ meditaci /on-line/ projdete živlovými bránami, odstraníte staré - nefunkční, uděláte si místo na na vše nové, otevřete se, vyrovnáte s pomocí živlů své vztahy i vztah k sobě, propojíte se s živlovými krystaly, projdete živlovými portály a aktivujete v sobě živlové dary, talenty, schopnosti, moudrost, pročistíte se, inspirujete, narovnáte, vystředíte, dostanete do harmonie, stanete se živlovým stromem, ve kterém spojíte zemské a vesmírné elementy, vzpomenete si na galaktickou bytost, kterou jste. Dostanete odkaz na YouTube, který bude viditelný pouze vám, a ke kterému získáte neomezený přístup.  Služba je on-line, při platbě zadávejte bez poštovného. Při platbě ze zahraničí odešlete částku na účet: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP + do zprávy napište rovnodennost a váš e-mail, na který vám zašlu odkazy na meditace.

500,00 Kč

Tvorba krátkého videa

Vytvořím vám krátké video přes Filmforth. Svých hlasem namluvím vaši meditaci, článek, prezentaci, přidám obrázky, videa, písmo, hudbu, sestříhám, nahraji a pošlu přes úschovnu. Ukázky videí:   https://www.youtube.com/watch?v=kKb8RGRe0Qs ,  https://www.youtube.com/watch?v=WTc-WMnoUsc ,  https://www.youtube.com/watch?v=vLaMfIM1jeo ,  https://www.youtube.com/watch?v=4HpiAKCFocU   Cena je za video do 30 minut /na delším se případně domluvíme/. Mám právo odmítnout pokud se mnou váš projekt neladí. 

2 500,00 Kč

Členství na 1 měsíc

Vstup do uzamčených částí webu - členství na 1 měsíc. V menu na mých stránkách www.kliceksrdci.cz  se každý týden objevuje jedno téma, které je otevřeno pouze těm, kteří se zaregistrovali a zaplatili /ostatní tuto uzamčenou stránku nevidí/. Témata jdou po sobě v tomto pořadí: el. kniha s mým příběhem, 44 meditačních karet, lví brána, seminář Energie draka, seminář Energie jednorožce, seminář Elementy, seminář Krystaly, seminář Chrámy a portály, seminář Diamantové energie, seminář Pramen ženy, Brány obnovy, Vnitřní dítě, bonus - ukázka z knihy Putování časoprostorem. Každý týden /většinou o víkendu/ téma měním. Při členství na měsíc se nedostanete ke všem tématům, ale jen k těm, která jsou zrovna v tu chvíli v menu otevřená. Vždy jedno + každý týden se to mění podle témat viz. výše. Můžete se přihlásit kdykoli. 

300,00 Kč

Členství na 2 měsíce

Vstup do uzamčených částí webu - členství na 2 měsíce. V menu na mých stránkách www.kliceksrdci.cz se každý týden objevuje jedno téma, které je otevřeno pouze těm, kteří se zaregistrovali a zaplatili /ostatní tuto uzamčenou stránku nevidí/. Témata jdou po sobě v tomto pořadí: el. kniha s mým příběhem, 44 meditačních karet , lví brána, seminář Energie draka, seminář Energie jednorožce , seminář Elementy, seminář Krystaly , seminář Chrámy a portály, seminář Diamantové energie, seminář Pramen ženy, seminář Brány obnovy, seminář Vnitřní dítě, bonus - ukázka z připravované knihy Putování časoprostorem. Každý týden /většinou o víkendu/ téma měním. Při členství na dva měsíce se nedostanete ke všem tématům, ale jen k těm, která jsou zrovna v tu chvíli v menu otevřená. Vždy jedno + každý týden se to mění podle témat viz. výše. Můžete se přihlásit kdykoli. 

500,00 Kč

Členství na 3 měsíce

Vstup do uzamčených částí webu - členství na 3 měsíce. V menu na mých stránkách www.kliceksrdci.cz se každý týden objevuje jedno téma, které je otevřeno pouze těm, kteří se zaregistrovali a zaplatili /ostatní tuto uzamčenou stránku nevidí/. Témata jdou po sobě v tomto pořadí: el. kniha s mým příběhem, 44 meditačních karet , lví brána, seminář Energie draka, seminář Energie jednorožce , seminář Elementy, seminář Krystaly , seminář Chrámy a portály, seminář Diamantové energie, seminář Pramen ženy, seminář Brány obnovy, seminář Vnitřní dítě, bonus - ukázka z připravované knihy Putování časoprostorem. Každý týden /většinou o víkendu/ téma měním. Při členství na dva měsíce se nedostanete ke všem tématům, ale jen k těm, která jsou zrovna v tu chvíli v menu otevřená. Vždy jedno + každý týden se to mění podle témat viz. výše. Můžete se přihlásit kdykoli. 

800,00 Kč


    Kde najdu každý týden nové téma?

    Vše najdete v menu na stránkách. Dívejte se a sledujte, jaké nové téma se na webu každý týden objeví. Rozklikněte a čtěte, odpočívejte, užívejte... K uzamčenému obsahu se dostanou pouze přihlášení /platící/. Ostatní tyto stránky neotevřou.

    Přeji příjemnou inspiraci, odpočinek, radost...

    Ivona Antalii

    www.kliceksrdci.cz