Novinky - červenec

30.06.2023

Novinkami na mých stránkách i YouTube jsou články a videa k slunovratu.

Všechny insformace: Letní slunovrat 2023

Videa: 

Nový článek k tomuto slunovratu: Slunovrat a zlaté klíče /letní slunovrat 2023/

Doplňující info k tomuto slunovratu: Slunovrat 2023 - nové informace

Napsala jsem pro vás nový článek: Růže, kořeny a paprsek světla , který jsem nahrála i ve video-verzi. Do podoby videa jsem dala i článek Lemurie, komunikace, modré krystaly a vnitřní síla

15.7. se koná v Kroměříži seminář Posvátná růže. Je již obsazen - nehlaste se. ;-)

Kde se hlásit můžete, tak je na Lví bránu 8.8. na Lukově /bude se konat při minimálním počtu 6 lidí/: Lví brána 8.8. na Lukově

  V pondělí mi přijde další várka knih, které naskladním na e-shop /momentálně téměř vyprodáno/, tak můžete objednávat. 

  Kniha s podpisem autorky

  Putování časoprostorem - Ivona Antalii. Knihu dostanete s podpisem autorky. Zajímají vás věci mezi nebem a zemí či se rádi noříte do příběhu, ve kterém se částečně poznáváte? Pokud ano, tak toto je kniha pro vás. Je psaná osobním příběhem, který prostupuje různými časoprostory, prolíná se s minulými životy i paralelními světy. Navštívíte Atlantidu, Egypt, prastaré civilizace, světy minulé i budoucí, a to nejen na naší planetě, ale i ve vzdáleném vesmíru. Ponoříte se do vzniku všeho, dojdete k mnohým aha momentům, dozvíte se velké množství obohacujících informací, inspirujete se. Skrz příběh, který odkrývá nejen dávná moudra, ale i různé bolesti se otevřou i vaše zranění. Může tak dojít k uvolnění, prožití, pochopení, přijetí, zacelení a uzdravení. Autorka nabízí různé varianty a úhly pohledu. Začnete vnímat multidimenzionálně. Aktivují se vaše vzpomínky, otevřete se moudrosti své bytosti a nastoupíte na mnoho nových cest. Kniha otevírá, aktivuje, léčí, inspiruje, spojuje... Najdete v ní kapitoly o dávných civilizacích, zasvěceních, duchovních dvojčatech, slunečních a vodních bytostech, krystalech, chrámech, portálech, křišťálových lebkách, živlech a mnohém dalším. Vše vám do sebe dokonale zaklapne.   Kniha má pevnou vazbu, 192 stran.  

  260,00 Kč 329,00 Kč

  Kniha bez podpisu autorky

  Putování časoprostorem - Ivona Antalii.  Zajímají vás věci mezi nebem a zemí či se rádi noříte do příběhu, ve kterém se částečně poznáváte? Pokud ano, tak toto je kniha pro vás. Je psaná osobním příběhem, který prostupuje různými časoprostory, prolíná se s minulými životy i paralelními světy. Navštívíte Atlantidu, Egypt, prastaré civilizace, světy minulé i budoucí, a to nejen na naší planetě, ale i ve vzdáleném vesmíru. Ponoříte se do vzniku všeho, dojdete k mnohým aha momentům, dozvíte se velké množství obohacujících informací, inspirujete se. Skrz příběh, který odkrývá nejen dávná moudra, ale i různé bolesti se otevřou i vaše zranění. Může tak dojít k uvolnění, prožití, pochopení, přijetí, zacelení a uzdravení. Autorka nabízí různé varianty a úhly pohledu. Začnete vnímat multidimenzionálně. Aktivují se vaše vzpomínky, otevřete se moudrosti své bytosti a nastoupíte na mnoho nových cest. Kniha otevírá, aktivuje, léčí, inspiruje, spojuje... Najdete v ní kapitoly o dávných civilizacích, zasvěceních, duchovních dvojčatech, slunečních a vodních bytostech, krystalech, chrámech, portálech, křišťálových lebkách, živlech a mnohém dalším. Vše vám do sebe dokonale zaklapne. Kniha má pevnou vazbu, 192 stran. 

  250,00 Kč 329,00 Kč

   Nejspíš během víkendu přidám na e-shop i nějaké nové krystaly. ;-)

   Samozřejmě si stále můžete objednávat letní on-line balíček, který obsahuje tři meditace. Slunovratové meditace si můžete pouštět i nyní + nejspíš vytvořím nový balíček i k Lví bráně.

   Přeji příjemné léto.

   Ivona Antalii

   www.kliceksrdci.cz