Slunovrat 2023 - nové informace

21.06.2023

Přátelé, přeji vám krásný slunovratový čas. 

Já ho dnes prožila ve společnosti růží /mimochodem na semináři Posvátné růže 15.7. v Kroměříži jsou již jen 4 volná místa/. 

 https://www.kliceksrdci.cz/p/posvatna-ruze-v-kromerizi-15-7/

O růži: 

https://www.kliceksrdci.cz/l/ruze-koreny-paprsek-svetla/

https://www.kliceksrdci.cz/l/posvatna-ruze/

Nedávno jsem se vrátila z Thassosu, kterému se říká smaragdový ostrov. 

Je více zelený /borovice/ než jiné řecké ostrovy, hodně hornatý /pyramidy/, po skalách skáčou kozy, nad vámi létají racci. 

Den před odletem si mě zavolalo místo nad hotelem. Když jsem tam přišla, tak mi málem tryskaly z očí slzy vděčnosti. Zalila mě nádherná energie, až blažený stav. Pochopila jsem proč jsem si zapomněla vzít na lodní výlet krystaly /vždy sebou beru kameny a většinou je házím do moře/. Věděla jsem, že patří tomuto místu. Vydala jsem se zde ještě ráno před odjezdem, abych je tady rozmístila. Z hor vycházelo slunce, pod nimi šplouchalo moře, lítali tu racci, voněly borovice... 

Když jsem se pak šla projít po pobřeží tak jsem cítila, že skrz chodidla odchází "staré". Opět se ve mně otevřel pocit vděčnosti a blaženosti. V tom jsem vyslovila: "ať se děje vše pro blaho mé bytosti". Uvědomila jsem si, že blaho je podobné blaženosti, kterou jsem zrovna prožívala /nejspíš to co šlo zevnitř se zobrazovalo i vně/, slovo bytost mi přišlo také krásné /takové multidimenzionální přítomné bytí v blaženosti/. 

V tom se ukázalo kolo, kde se obrazně řečeno otočila "karma" a nahradila ji "dharma". Nevím jak jinak to říct, ale něco v tom smyslu, že od slunovratu budou proudit dary. Ptala jsem se zda je to informace pro mě nebo kolektivní. Přišlo mi, že kolektivní, ale spíše pro Ty, co si tu informaci ode mě přečtou, někde uvidí, uslyší atd...

Večer před slunovratem jsem měla velmi živý "sen", kde mi bytosti z budoucnosti či jiné dimenze předaly krystal ve tvaru posvátné geometrie, ve kterém byl něco jako "hologram" další geometrie. V mých rukou se potáhl zlatou energií. Tento obraz byl velmi silný a teprve se mi bude "rozbalovat."

Dnes byly bouřky, vítr, pršelo. Blesky rozrážely staré - nefunkční, vítr vše rozfoukal, voda smyla, zem nás kotvila, slunce prohřálo. 

O slunovratu: https://www.kliceksrdci.cz/l/letni-slunovrat-2023/

Slunovratová meditace: https://www.kliceksrdci.cz/p/meditace-k-letnimu-slunovratu-2023/

Meditace lze koupit i po slunovratu. Tři dny po je brána plně otevřená a do Lví brány /8.8./ pootevřená /předává pak žezlo lví bráně/. 

Poselství slunovratu: https://www.youtube.com/watch?v=uHs9_fTSUaw

Rozhovor: https://www.youtube.com/watch?v=PV73jbuGDuk

Meditace: https://www.youtube.com/watch?v=XmuDG9lG0mY

Přeji příjemné slunovratové dny.

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz