Lemurie, komunikace, modré krystaly a vnitřní síla

26.03.2023

18.3.23 se konal v Praze seminář Energie krystalů.

Jelikož byl velmi silný a vnímám, že poselství v něm se týká více lidí, tak předávám.

Když jsem viděla přicházet jednotlivě všech 24 žen, tak mi málem spadla brada. Tolik vědomých nádherných, vysoce-vibračních žen plných pradávného vědění...

Jakmile jsme začaly sdílet, tak jsme jen zíraly, jak máme podobná témata /ano, vždy se sejde skupinka, kterou zavolá podobné téma a vše se může v lehkosti velmi rychle "uzdravit"/.

 Fascinuje mě jak se setkají lidé, kteří by se nejspíš jen tak na ulici nepotkali.

Jedna z prvních žen řekla, že ji v poslední době volá Lemurie, další řekla, že nerada mluví na veřejnosti, další vytáhla žezlo, které má velkou sílu, sdílecí krystal byl modrý a energie modré barvy byla všudy-přítomná /i na obrazech v místnosti/.

To co řekla každá jedna z nás se týkalo všech.

Krásně to spolu souvisí: modré krystaly, modrá barva, krční čakra, komunikace, Lemurie.

Hodně žen v meditacích kašlalo, protože právě krční čakra začala uvolňovat bloky.

Přicházelo uvědomění, že vše co každá žena řekla, přesně zapadlo do skládačky dalších. Tudíž již není třeba se bát veřejně mluvit, nikdo už nás za to neukamenuje, neupálí. 

Vše co řekneme je pro někoho důležité, otevírací, doplňující, zajímavé, uzdravující...

Vzkaz pro vás, co čtete tento článek: 

"Bloky v komunikaci se uvolňují, již můžete beze strachu mluvit. To co říkáte je důležité, uzdravující. Váš tón hlasu obsahuje léčivé, vysoce-vibrační, aktivující frekvence. Mluvte, pište, zpívejte, vyjadřujte se... Máte dar komunikace. Pro "podporu daru komunikace" můžete držet v ruce, mít v kapse, na krku, v náramku, náušnici, prstenu, kabelce, pod polštářem modrý krystal."

Další téma, které se rozbalilo při pohledu na křišťálovou hůlku byla síla. 

Síla, která se může projevovat tvořivě, ale i ničivě. Z toho vyplynuly vzpomínky na Lemurii, Atlantidu apod. Určitý stesk po "domově", vysokých vibracích, nádherných civilizacích, vědomým lidech. Také zneužití síly, ať už vlastní nebo prožitek toho jak někdo silou něco ničí. S tím opět souvisely modré krystaly a krční čakra. 

Mnozí tenkrát něco řekli, co říct nechtěli, nebo něco měli říct a mlčeli.

Nánosy z krční čakry, ale i zneužití síly či smutku po vědomých civilizacích se začalo hromadně vyplavovat. 

Opět téma voda, modrá, vodní světy a modré či jiné krystaly.

Někdo kašlal, někdo měl rýmu, někdo horkost či chlad apod.

Vzkaz pro vás, co čtete tento článek: 

"Již není třeba se bát své síly. Nyní můžeš svou sílu používat konstruktivně, tvořivě, léčivě, aktivačně. Můžeš ji spojit s darem komunikace". 

Pár dnů po semináři čtu, že je celosvětový den vody. Vše do sebe dokonale zapadá.  

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz

Světlo krystalů v Kroměříži 11.11.

Přátelé, připravuji pro vás nový, "nadupaný" seminář Světlo krystalů. Jelikož je v nových energiích, beru sebou drahé krystaly, tak tento seminář stojí 2000,- Kč. Pokud se nebudete moct zúčastnit, tak můžete částku přesunout na jiný seminář, vybrat si v jeho hodnotě on-line meditace či vám vrátím v hotovosti 1500,- Kč. Vybrala jsme pro vás "speciální datum" - portál 11:11, kdy vše bude proudit silněji + se můžete otevřít novým začátkům, vizím, energiím.  Meditace na téma: - navrácení "traumatizovaných částí duše" - hluboké čištění - léčení - obnova - regenerace - návrat "zapomenutých darů" - krystaly se světelnými paprsky - krystalicky-světelné čakry - krystalicky-světelné tělo - krystaly nové doby - léčení vogely - krystalické mřížky - ukázka vysoce-vibračních krystalů a tektitu - počáteční krystalické světlo Seminář je nyní v pohybu, může se měnit. Automaticky vám přes e-shop přijde výzva k platbě/zaplaťte nejpozději 10 dní před akcí/. 11.11.2023, 10:00 - 15:00, FLOW YOGA STUDIO (Sál pod věží), Ztracená 4604, Kroměříž. Po zaplacení vám asi tak týden před seminářem napíši e-mail. Ivona Antalii

2 000,00 Kč

Živlová srdce v Kroměříži 7.10.

Seminář živlová srdce Meditace na téma: - živlová srdce - pročištění Tvé cesty s živly - upevnění zdraví s elementy - živloví draci - živlové chrámy, portály, krystaly - živlový strom Na semináři se spojíte s živly, aktivujete svá živlová srdce, seznámíte se s posvátnou geometrií živlů, projdete energeticky krystaly a portály živlů, s pomocí živlů se uvedete do harmonie, rovnováhy, pročistíte svou cestu, upevníte zdraví, spojíte se s živlovými draky a mnohé další... Program se může měnit. Na seminář se přihlásíte přes e-shop zaplacením celé částky. Při neúčasti se částka přesouvá na jiný seminář ve stejné hodnotě, můžete si v této hodnotě vybrat on-line meditace, či vám vrátím 1000,- Kč v hotovosti.   Automaticky vám přes e-shop přijde výzva k platbě. 07.10.2023, 10:00 - 15:00, FLOW YOGA STUDIO (Sál pod věží), Ztracená 4604, Kroměříž. Po zaplacení vám asi tak týden před seminářem napíši e-mail. Ivona Antalii

1 600,00 Kč

Světlo krystalů v Brně 21.10.

Přátelé, připravuji pro vás nový, "nadupaný" seminář Světlo krystalů. Jelikož je v nových energiích, beru sebou drahé krystaly, nájemné a cestovné stále stoupá, tak tento seminář stojí 2000,- Kč. Po zkušenosti kdy mi jedna paní nedoplatila částku se bude platit seminář předem celý. Pokud se nebudete moct zúčastnit, tak můžete částku přesunout na jiný seminář, vybrat si v jeho hodnotě on-line meditace či vám vrátím v hotovosti 1500,- Kč.  Meditace na téma: - navrácení "traumatizovaných částí duše"  - hluboké čištění - léčení - obnova - regenerace - návrat "zapomenutých darů" - krystaly se světelnými paprsky - krystalicky-světelné čakry - krystalicky-světelné tělo - krystaly nové doby - léčení vogely - krystalické mřížky - ukázka vysoce-vibračních krystalů a tektitu - počáteční krystalické světlo Seminář je nyní v pohybu, může se měnit. 21.10.2023, 11:00 - 16:00, Centrum Restartuj se, Tomešova 563/2b, Brno Ivona Antalii

2 000,00 Kč