Lemurie, komunikace, modré krystaly, vnitřní síla

26.03.2023

18.3.23 se konal v Praze seminář Energie krystalů.

Jelikož byl velmi silný a vnímám, že poselství v něm se týká více lidí, tak předávám.

Když jsem viděla přicházet jednotlivě všech 24 žen, tak mi málem spadla brada. Tolik vědomých nádherných, vysoce-vibračních žen plných pradávného vědění...

Jakmile jsme začaly sdílet, tak jsme jen zíraly, jak máme podobná témata /ano, vždy se sejde skupinka, kterou zavolá podobné téma a vše se může v lehkosti velmi rychle "uzdravit"/.

 Fascinuje mě jak se setkají lidé, kteří by se nejspíš jen tak na ulici nepotkali.

Jedna z prvních žen řekla, že ji v poslední době volá Lemurie, další řekla, že nerada mluví na veřejnosti, další vytáhla žezlo, které má velkou sílu, sdílecí krystal byl modrý a energie modré barvy byla všudy-přítomná /i na obrazech v místnosti/.

To co řekla každá jedna z nás se týkalo všech.

Krásně to spolu souvisí: modré krystaly, modrá barva, krční čakra, komunikace, Lemurie.

Hodně žen v meditacích kašlalo, protože právě krční čakra začala uvolňovat bloky.

Přicházelo uvědomění, že vše co každá žena řekla, přesně zapadlo do skládačky dalších. Tudíž již není třeba se bát veřejně mluvit, nikdo už nás za to neukamenuje, neupálí. 

Vše co řekneme je pro někoho důležité, otevírací, doplňující, zajímavé, uzdravující...

Vzkaz pro vás, co čtete tento článek: 

"Bloky v komunikaci se uvolňují, již můžete beze strachu mluvit. To co říkáte je důležité, uzdravující. Váš tón hlasu obsahuje léčivé, vysoce-vibrační, aktivující frekvence. Mluvte, pište, zpívejte, vyjadřujte se... Máte dar komunikace. Pro "podporu daru komunikace" můžete držet v ruce, mít v kapse, na krku, v náramku, náušnici, prstenu, kabelce, pod polštářem modrý krystal."

Další téma, které se rozbalilo při pohledu na křišťálovou hůlku byla síla. 

Síla, která se může projevovat tvořivě, ale i ničivě. Z toho vyplynuly vzpomínky na Lemurii, Atlantidu apod. Určitý stesk po "domově", vysokých vibracích, nádherných civilizacích, vědomým lidech. Také zneužití síly, ať už vlastní nebo prožitek toho jak někdo silou něco ničí. S tím opět souvisely modré krystaly a krční čakra. 

Mnozí tenkrát něco řekli, co říct nechtěli, nebo něco měli říct a mlčeli.

Nánosy z krční čakry, ale i zneužití síly či smutku po vědomých civilizacích se začalo hromadně vyplavovat. 

Opět téma voda, modrá, vodní světy a modré či jiné krystaly.

Někdo kašlal, někdo měl rýmu, někdo horkost či chlad apod.

Uvědomila jsem si, že seminář již jede v energii jarní rovnodennosti. Vše se tedy dávalo do rovnováhy, harmonie. 

Vzkaz pro vás, co čtete tento článek: 

"Již není třeba se bát své síly. Nyní můžeš svou sílu používat konstruktivně, tvořivě, léčivě, aktivačně. Můžeš ji spojit s darem komunikace". 

Pár dnů po semináři čtu, že je celosvětový den vody. Vše do sebe dokonale zapadá. 

Těším se na seminářích na další nádherné sdílení vědomých bytostí a na to, co se nám společně otevře. 

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz

Posvátná růže v Kroměříži 15.7.

Seminář Posvátná růže /pro ženy/ Meditace na téma: - otevření talentů tvoření s růží - spojení s chrámem růže - posvátná zahrada růží - čakry aktivované růží - pročištění a vyživení lůna růží - léčení růží - kosmická a zemská růže - chrám zvuku - růže - posvátná geometrie růže - pouštní růže - péče a výživa růžovou vodou, esencemi apod. s růží Na seminář se přihlásíte zaplacením zálohy /600,- Kč/ přes e-shop. Částku poté doplatíte osobně na místě /1000,- Kč/. Cena celkem: 1600,- Kč . Záloha je při neúčasti v hotovosti nevratná. Je možné ji vyměnit za dvě on-line meditace či frekvence, střední balíček zdraví nebo přesunout na další seminář. Automaticky vám přes e-shop přijde výzva k platbě. 15.07.2023, 10:00 - 15:00, FLOW YOGA STUDIO (Sál pod věží), Ztracená 4604, Kroměříž. Po zaplacení zálohy, asi tak týden před seminářem, vám napíši e-mail. Ivona Antalii

600,00 Kč