Růže, kořeny a paprsek světla

04.06.2023

3.6. se konal seminář Posvátná růže, který mě inspiroval k napsání tohoto článku.

Sešla se krásná skupina žen, které tvoří, žijí, inspirují skrz srdce, růži, světlo a kořeny. 

Scházely jsme se postupně a cítily, že je to v pořádku. Vše plyne jak má a není třeba zasahovat. 

Uvědomila jsem si, jak je důležité důvěřovat tomu co přichází ze srdce, i když se nám to zdá šílené. V meditaci v zahradě růží, kde nás léčí, aktivuje, nabíjí strážkyně této zahrady kyticí růží, jsem vždy vnímala, jak pohybuje růžemi nad námi, po těle a občas vnoří kytici do nás. Tentokrát se ukázala zajímavá vize, ve které navíc použila kytici jako "koště" a zbytky toho co se uvolnilo těmi růžemi po-zametala. Napadlo mě, že je divné růžemi zametat :-), to bych asi ani veřejně neměla říkat /řekl rozum/. Najednou jsem to zcela intuitivně řekla a jedna žena se přidala, že to viděla také. Je důležité to co cítíte říct, je v tom kolektivní informace, která u někoho za-vibruje a zapadne do skládačky. 

To jen naše mysl má pocit, že je divné růžemi zametat.

Láska, růže, ráda prosvětlí temné kouty, ráda vymete pavučiny, ráda jde do hloubek, ráda odtud vyzvedne poklady, ráda se spojí se zemí, nerozlišuje, neřeší, nesoudí. 

Celý seminář nás více než kdy jindy provázela a prostupovala energie posvátní geometrie, která nyní sestupuje na Zemi, ale i vystupuje ze Země a propojuje se v nás. 

Úplněk vytahoval velkou silou bloky, strachy, omezení ze všech časoprostorů. Tudíž místo běžné "očisty" pod vodopádem se ukázaly obrovské Niagarské vodopády. 

Při meditaci s pouštní růží, která otevírá dary a talenty se nám otevřely zajímavé vize. 

Mně se ukázaly ženy v jeskyni v červených šatech /kabátech/, které stály kolem krystalické koule protáčející se na vodě. Všechny současně se jí dotkly dlaní a ta koule vyzářila na povrch silný paprsek světla. 

Uvědomila jsem si, že pokud jsou ženy ukotvené /červené šaty - kořenová čakra/, jdou do hloubek /jeskyně/, spojí se v sounáležitosti a srdci /společné spojení dlaní na krystalu/, tak jsou schopné ve tmě vykřesat světlo, z hlubin vyzvednout poklady, dostat z podvědomí do vědomí ženskou láskyplnou spolupráci a sdílení. Samovolně otevírají portály kudy kráčí, vyzařují paprsky, inspirují, aktivují, žijí, tvoří, to co cítí. 

Toto nové ženství se nyní dostává z hlubin na povrch, ukotvuje se v této realitě a září do prostoru.

Ženy, které zachytily tuto informaci ji vyslovily nahlas: "Jsem tak ráda, že jsem tady, že již ženy spolu nesoutěží, nesoupeří, ale spolupracují v lásce, soucitu, sounáležitosti". 

Žádná setkání nejsou náhodná. Opět se setkaly ženy, které se na úrovni duší znají, již dříve se potkávaly, podporovaly, spolupracovaly...

Ukazovaly se nám i jednotlivé dary. Jedna žena viděla jeskyně, ve kterých se ženy regenerovaly /různé místnosti, jezírka, vykuřovadla, krystaly.../, další hedvábné polštářky, na kterých se při spánku omlazuje pleť, regenerují vlasy, jiná se vnímala jako řecká Bohyně s knihou pod paží...

Vše to jsou střípky našich talentů, stačí se do nich ponořit, rozklíčovat je, důvěřovat, inspirovat se, uchopit a vykročit. Žádná vize v hluboké meditaci není náhodná, otevírá moudrosti a dary.

V kartách se nám ukazovali bratři růže, partnerství. Vnímám, že se probouzí i bratři růže a přidávají se k sestrám růže. Vznikají posvátná přátelství či partnerství.

Děkuji všem ženám, které přišly v tento silný před-úplňkový a před-slunovratový čas, děkuji za dary, které se nám ukázaly i za ty, které jsem od vás dostala, děkuji za krásný prostor, ve kterém se událost konala, děkuji za Lilianu a její energii bulharské růže, děkuji všem ženám, které vědomě žijí, kotví a září do prostoru, inspirují, děkuji mužům, kteří se přidávají, děkuji sama sobě. 

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz

Články a videa k slunovratu: https://www.kliceksrdci.cz/l/letni-slunovrat-2023/


Světlo krystalů v Kroměříži 11.11.

Přátelé, připravuji pro vás nový, "nadupaný" seminář Světlo krystalů. Jelikož je v nových energiích, beru sebou drahé krystaly, tak tento seminář stojí 2000,- Kč. Pokud se nebudete moct zúčastnit, tak můžete částku přesunout na jiný seminář, vybrat si v jeho hodnotě on-line meditace či vám vrátím v hotovosti 1500,- Kč. Vybrala jsme pro vás "speciální datum" - portál 11:11, kdy vše bude proudit silněji + se můžete otevřít novým začátkům, vizím, energiím.  Meditace na téma: - navrácení "traumatizovaných částí duše" - hluboké čištění - léčení - obnova - regenerace - návrat "zapomenutých darů" - krystaly se světelnými paprsky - krystalicky-světelné čakry - krystalicky-světelné tělo - krystaly nové doby - léčení vogely - krystalické mřížky - ukázka vysoce-vibračních krystalů a tektitu - počáteční krystalické světlo Seminář je nyní v pohybu, může se měnit. Automaticky vám přes e-shop přijde výzva k platbě/zaplaťte nejpozději 10 dní před akcí/. 11.11.2023, 10:00 - 15:00, FLOW YOGA STUDIO (Sál pod věží), Ztracená 4604, Kroměříž. Po zaplacení vám asi tak týden před seminářem napíši e-mail. Ivona Antalii

2 000,00 Kč

Živlová srdce v Kroměříži 7.10.

Seminář živlová srdce Meditace na téma: - živlová srdce - pročištění Tvé cesty s živly - upevnění zdraví s elementy - živloví draci - živlové chrámy, portály, krystaly - živlový strom Na semináři se spojíte s živly, aktivujete svá živlová srdce, seznámíte se s posvátnou geometrií živlů, projdete energeticky krystaly a portály živlů, s pomocí živlů se uvedete do harmonie, rovnováhy, pročistíte svou cestu, upevníte zdraví, spojíte se s živlovými draky a mnohé další... Program se může měnit. Na seminář se přihlásíte přes e-shop zaplacením celé částky. Při neúčasti se částka přesouvá na jiný seminář ve stejné hodnotě, můžete si v této hodnotě vybrat on-line meditace, či vám vrátím 1000,- Kč v hotovosti.   Automaticky vám přes e-shop přijde výzva k platbě. 07.10.2023, 10:00 - 15:00, FLOW YOGA STUDIO (Sál pod věží), Ztracená 4604, Kroměříž. Po zaplacení vám asi tak týden před seminářem napíši e-mail. Ivona Antalii

1 600,00 Kč

Světlo krystalů v Brně 21.10.

Přátelé, připravuji pro vás nový, "nadupaný" seminář Světlo krystalů. Jelikož je v nových energiích, beru sebou drahé krystaly, nájemné a cestovné stále stoupá, tak tento seminář stojí 2000,- Kč. Po zkušenosti kdy mi jedna paní nedoplatila částku se bude platit seminář předem celý. Pokud se nebudete moct zúčastnit, tak můžete částku přesunout na jiný seminář, vybrat si v jeho hodnotě on-line meditace či vám vrátím v hotovosti 1500,- Kč.  Meditace na téma: - navrácení "traumatizovaných částí duše"  - hluboké čištění - léčení - obnova - regenerace - návrat "zapomenutých darů" - krystaly se světelnými paprsky - krystalicky-světelné čakry - krystalicky-světelné tělo - krystaly nové doby - léčení vogely - krystalické mřížky - ukázka vysoce-vibračních krystalů a tektitu - počáteční krystalické světlo Seminář je nyní v pohybu, může se měnit. 21.10.2023, 11:00 - 16:00, Centrum Restartuj se, Tomešova 563/2b, Brno Ivona Antalii

2 000,00 Kč