Novinky - červen

29.05.2021

Přátelé, na mém webu najdete nový článek Roztáčí se nové energie:

https://www.kliceksrdci.cz/l/roztaci-se-nova-energie/

Na YouTube ho najdete v mluvené verzi:

Dále na mém YouTube najdete nově nahrané starší články: Zakopej válečnou sekeru, Vystup z kruhu, Sviťme společně a Vnitřní rodina.

Na červen, kdy Klíče k srdci slaví 8 let, jsem připravila velký balíček k Slunovratu.

Všechny články - meditace, které jsem napsala od roku 2016 k Slunovratu, jsem vám nahrála v mluvené podobě. Jsou to Slunovrat a zlatí draci, Slunovrat a diamantová záře, Slunovrat a jeho dary, Slunovrat: Slunce a voda, Slunovrat a multidimenzionální čakry, Slunovrat: Vystup z kruhu, Slunovrat a Tvá vnitřní zahrada, Meditace k propojení sluneční a vodní energie. 

Všechny články + rozhovor na téma Slunovrat + meditaci najdete v playlistu Slunovrat. 

Pokud dáte na YouTube Ivona Antalii odebírat, tak vám žádné video neunikne. Videa jsou nastavena tak, že od 1. června poběží v premiéře ob den v 19:00. 

Pokud ucítíte, že byste rádi nabídli výměnu energií za velké množství videí, článků a meditací, které vám stále přináším, tak budu velmi potěšena. Děkuji za jakoukoli zaslanou částku a tak možnost pokračovat dál v tom co již 8 let pro vás tvořím a v čem jsem byla téměř rok zastavena. 

Era: 134466033/0300 nebo Mbank: 670100-2210794434/6210, IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP

Za tu dobu co jsem nemohla pořádat semináře, dělat akce v divadle, u moře apod. jsem se pokusila vytvořit pro vás různé akce v elektronické podobě. Novinkou jsou meditace se záměrem, kde si můžete koupit Meditaci lásky a nově i Meditaci k léčení traumat z prenatálního období. Můžete si objednat i obě hodinové meditace za super cenu a také si poslechnout dvě meditace /Meditaci k pročištění Tvé cesty a Meditaci Obnovení a znovuzrozen/ zdarma. Vše najdete na odkaze:

https://www.kliceksrdci.cz/osobni-meditace/

Můžete si koupit i mandalu lásky /momentálně mohu nabídnout již jen dvě mandaly/:

https://www.kliceksrdci.cz/krystalicka-mandala/

Původně jsem pro vás vytvořila Elektronický balíček, kde byla možnost si ho koupit jen v určitý čas a na tři měsíce. Momentálně jsem ho pro vás upravila tak, že si ho můžete koupit kdykoli /i uprostřed měsíce/ a na různě dlouhou dobu /měsíc, dva, tři/.

https://www.kliceksrdci.cz/elektronicky-balicek/

Na červen jsem přidala nové termíny a okruhy na vědomou procházku v Luhačovicích /termíny ještě možná budu měnit/:

https://www.kliceksrdci.cz/luhacovice/

Věřím, že vás potěší velké množství novinek... Je z čeho si vybírat. ;-)

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz