Novinky - únor

30.01.2021

Novinka - elektronický balíček na 3 měsíce

Možnost objednání za zaváděcí cenu - 1212,- Kč jen v únoru 2021 + první týden v březnu /to ještě vše stíháte/ či celý březen, ale to už stíháte jen něco. :-) Pokud se přihlásíte v dubnu nebo květnu, tak to již beru jako přihlášku na El. B 2, za 2121,- Kč, který se rozjede v červnu. 

https://www.kliceksrdci.cz/elektronicky-balicek/

Novinkou všech novinek je nový elektronický balíček. 

Již nějakou dobu cítím, že elektronický balíček potřebuje trochu oprášit, oživit.

Nu, a vznikl geniální nápad...

Vytvořit ho na tři měsíce, ve kterých se postupně seznámíte s 12 různými tématy. Obdržíte tak "12 e-booku" plných článků, videí, rozhovorů, obrázků, psaných i mluvených meditací.

Přečtete si knihu s mým příběhem, prolistujete si meditační karty, podíváte se na články a krystalické mandaly k Lví bráně, projdete se mnou 9 seminářů. Některé kurzy, které vám nabídnu jsem již pořádala, některé připravuji... Každý seminář obsahuje 4-5 mnou mluvených asi 30 minutových meditací. Můžete si tak poslechnout kolem 20 hodin meditací, tedy několik CD. :-) K tomu vám nabídnu informace, videa, rozhovory k tématu a také některé meditace v psané formě.

Přečtete si "12 e-booků, poslechnete 9 cédéček", a také se ponoříte do rozhovorů, odpočinete si, inspirujete se.

Nemusíte nikde jezdit, ani být v určitý čas u on-line vysílání. Máte na to svůj klid, prostor, možnost si číst či meditovat tehdy kdy se vám bude chtít.

Každý týden nové téma, které si můžete otevřít kdykoli a také si stáhnout do svého pc a neomezeně používat. Další týden přidám nové téma a to starší ještě na stránkách nechám. Samozřejmě si pro vlastní potřebu můžete cokoli stáhnou do pc a kdykoli se k tomu vrátit.. 14 dní bude téma na webu pro vás k dispozici.

Jaká témata to budou?

- el. kniha s mým příběhem, ve kterém se prolíná současný život s těmi minulými

- 44 meditačních karet v elektronické podobě plných inspirace

- lví brána - informace, články, meditace, krystalické mřížky k tématu

- seminář energie draka - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář energie jednorožce - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář elementy - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář krystaly - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář chrámy a portály - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář Diamantové energie - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář Pramen ženy - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář Brány obnovy - informace, meditace, články, videa k tématu - částečná verze

- seminář Vnitřní dítě - informace, meditace, články, videa k tématu - částečná verze

Kolik to bude stát?

Jistě jste si všimli čísla 12. Toto číslo dává dohromady číslo 3, o kterém často mluvím, jako o čísle velmi tvořivém, komunikačním. Je stejné nahoře i dole, je rovnováhou, nebem na Zemi, a navíc otevřené. Značí tak otevřené srdce, otevřenou komunikaci, vše co ze srdce proudí do světa. Trojka tvoří nové cesty... Proto je také nový elektronický balíček na 3 měsíce a obsahuje 12 témat.

Cena je tedy jasná - 1212,- Kč. Brána 12:12, 3:3. Kombinace čísel 3 - tvoří známou Teslovu 3-6-9 /6 - Zem, kotva, 9 - Nebe, duchovnost, 3 Nebe na Zemi/.

Když byste si koupili 12 knih, 9 cédéček, absolvovali 9 seminářů, tak se k této ceně rozhodně nedostanete.

Skutečná cena by byla: 13 200,- Kč. 9 seminářů /9x1300,- Kč - 11700,- Kč/ + kniha Můj příběh /500,- Kč/ + meditační karty /500,- Kč/, lví brána /500,- Kč/.

A vy to vše budete mít na 3 měsíce za 1212,- Kč. Pro přátelé ze zahraničí dávám cenu 50 Euro. 5 je také krásné číslo. :-)

Kdy a jak si mohu objednat?

Elektronický balíček poběží od března /březen, duben, květen/. Objednávat si ho tedy můžete celý únor 2021.

Objednáte si ho tak, že vyplníte registraci:

https://www.kliceksrdci.cz/user-registration/

Jméno a heslo, pod kterým se do uzamčených částí webu budete přihlašovat + ze kterého e-mailu /vaše data nikomu nepředávám, spamy neposílám, slouží jen k vašemu přihlášení + případně ke komunikaci s vámi/. Poté odešlete částku 1212,- Kč /50 Euro/ na účet /variabilní číslo není třeba uvádět/. Pokud je v názvu vašeho účtu jiné jméno, než pod kterým se hlásíte, tak uveďte do zprávy své jméno či e-mail.

mBank 670100-2210794434/6210. Ze zahraničí: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP.

Koncem února obdržíte na svůj e-mail /podívejte se případně i do hromadných zpráv/ link na přihlášení či se sami přihlásíte pod svým jménem a heslem na webových stránkách www.kliceksrdci.cz v menu v přihlášení nebo u zamčené stránky.

Kde najdu každý týden nové téma?

Vše najdete v menu na stránkách. Žádné upozorňující e-maily vám chodit nebudou. Dívejte se a sledujte, jaké nové téma se na webu každý týden objeví. Rozklikněte a čtěte, odpočívejte, užívejte... K uzamčenému obsahu se dostanou pouze přihlášení /platící/. Ostatní tyto stránky neotevřou.

Pokud se nestihnu přihlásit v únoru bude možnost jindy?

Kdo nestihne může si objednat ještě v březnu, ale s tím, že nebude mít přístup ke všem tématům. Jinak doporučuji počkat na další kolo, které se rozjede od června /červen, červenec, srpen/. Pokud to tedy nestihnete v únoru, můžete si stejný elektronický balíček objednat v dubnu a květnu. Otevře se vám v červnu... Ovšem nebude již za zaváděcí cenu, ale za 2121,- Kč. 

Bude možnost si koupit jednotlivé témata?

Momentálně ne, ale do budoucna je možné, že nabídnu i konkrétní témata. Každopádně taková skvělá cena za tolik témat se již nejspíš nenaskytne. Je tedy výhodnější si koupit celý balíček, než jednotlivě.

Co když mám "starou verzi el. balíčku?

Tato verze zcela končí. Můžete si pro vlastní potřebu stáhnout co potřebujete. Koncem ledna budete odhlášeni a již se k placenému obsahu na stránkách nedostanete. Pokud budete chtít nový el. balíček na tři měsíce, je třeba se v únoru znovu registrovat a zaslat 1212,- Kč /50 Euro/ na účet.

Přeji příjemnou inspiraci, odpočinek, radost... Já osobně mám z tohoto balíčku velkou radost a těším se na to, co to s vámi za ty tři měsíce udělá. :-)

Nic jiného tedy nyní na únor do akce nedávám. Nemá smysl pokračovat v akcích na jednotlivé semináře, když tady máte super nabídku se všemi semináři. 

Samozřejmě kdo ucítí, tak si může objednat Krystalickou mandalu:

https://www.kliceksrdci.cz/krystalicka-mandala/


Mezi novinky patří také nový rozhovor na téma Tvořivost a komunikace:

Další rozhovory se připravují...

Mám velkou radost z rozhovoru, který vznikl i z těch, které vzniknou a také z toho, že se mi po x letech podařil nahrát starší článek na youtube. Mohu vám teď nahrávat články a meditace. Hurááá. :-) 

Zatím jen takový rychlo-hokus-pokus. Snad potěší. ;-)


Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz