Novinky - únor

28.01.2019

Přátelé, v únoru mám již všechny semináře obsazené /16.2. Pramen ženy - Praha, 23.2. 2019 Diamantový Věk - Brno/. Pokud cítíte silné volání své duše, tak se můžete přihlásit /kliceksrdci@email.cz/ a já vás budu kontaktovat pokud se uvolní místo. 

Můžete se těšit hned na dva rozhovory se mnou - 30.01.2019 od 14:30 živě v Červeném stanu /Slobodný vysielač/ na téma Diamantových energií a 15.02.2019 od 20:00 opět živě na youtube - Příznaky Transformace na téma Cestování duše vesmírem a Zemí. Pokud nestihnete živé vysílání, tak se nic neděje, nabídnu vám na stránkách youtube videa ze záznamu. 

https://www.kliceksrdci.cz/l/rozhovory-leden-unor/

Jak již víte, tak mám stop stav na objednávky vhledů do talentů a na tvorbu osobních krystalických mřížek a mandal. Jelikož stále ještě dodělávám objednávky z minulého roku, tak do asi poloviny února nechám ještě stop stav na vhledy. Od 15.02. si je tedy můžete znovu objednávat. Krystalické mandaly a mřížky můžete objednávat od 01.02. 

https://www.kliceksrdci.cz/osobni-prepis-vhled/

https://www.kliceksrdci.cz/krystalicka-mandala/

V lednu jsem se věnovala také jistému "překvapení", které oznámím až to bude více aktuální. Je na co se těšit... ;-) 

Rozhodla jsem se z elektronického balíčku, který jsem dříve nabízela udělat uzavřené části webu. Mé články, videa, rozhovory a mnohé další dále pro vás budu psát a natáčet zdarma. Něco, ale bude přístupno na stránkách pouze registrovaným - platícím. Platbou a přihlášením získáte přístup na všechny zamčené stránky - Energie Draka, Energie Jednorožce, Meditační karty, E-kniha - Příběh.

https://www.kliceksrdci.cz/user-registration/

https://www.kliceksrdci.cz/l/registrace-otevreni-uzamcenych-stranek/

V blogu najdete nový aktuální článek:

https://www.kliceksrdci.cz/l/svetelna-sit/

a také dvě videa s ukázkou mé tvorby: 

https://www.kliceksrdci.cz/l/krystalicke-mandaly-2-video/

https://www.kliceksrdci.cz/l/krystalicke-mandaly-video/

Přeji příjemné čtení, relax, inspiraci a pohodu v krásném bíle zasněženém období. 

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz