Vhled do talentů 

STOP STAV - NEOBJEDNÁVEJTE.

Přátelé, vhledy do talentů mají od září 2018 novou podobu.

Již nejsou psány písemně, ale jsou ve formě hlasové nahrávky. 

Zářiče nekreslím dva, ale jeden, ve kterém je zahrnuta postava a energie v ní a kolem ní. 

Nově bude u vhledu 1 i 2 krom obrázku, nahrávky, meditace i afirmace a jméno.

Můžete se ovšem rozhodnout zda si vše necháte za nižší cenu poslat elektronicky či si budete přát zaslat zalaminovaný zářič doporučenou poštou. 

Osobní vhled do talentů 1 obsahuje: obrázek A4 + nahrávka /30 minut + - nějaká minuta/ + osobní meditace + afirmace + mantra jména - vše zasláno elektronicky na e-mail. Cena: 1500,- Kč. 

Osobní vhled do talentů 2 obsahuje: zalaminovaný obrázek A4 + nahrávka /30 minut + - nějaká minuta/ + osobní meditace + afirmace + mantra jména - obrázek je zaslán doporučeně poštou. Cena: 1555,- Kč.

Jde o vytáhnutí vašich talentů, darů, moudrostí, které právě nyní mají vyjít na povrch. Tyto své talenty máte zakódovány v DNA. Jen je potřeba si je uvědomit a z povědomí dostat do vědomí.

Někteří z vás zjistí, že to co vám píši ve vhledu již tvoříte, žijete...

Je to tedy skvělým potvrzením toho, že nasloucháte své duši, svému vedení. Některé z vás může vhled popostrčit do něčeho, co vám třeba již dříve přišlo, ale mávli jste nad tím rukou. Někomu se mohou otevřít zcela nové obzory. Někdo si může vyřešit bloky, které mu brání jít do své největší síly /strach z vody - utopení, z výšky - pád atd/.

Zářič si můžete pověsit jako obrázek v místnosti a prozářit tak prostory...

K nahrávce je dobré se vrátit znovu třeba za půl roku. Můžete tam najít informace, kterých jste si dříve nevšimli.

Jméno prosím neberte jako své jméno duše či jméno z nějaké inkarnace. Vnímejte ho jako svou "osobní mantru". Rozložte si ho na slabiky a prociťte, co to s vámi dělá. Kde to zní, co to otevírá. Jméno vyslovujte, zpívejte, pište si ho, cokoli, co vám udělá dobře. Propojí vás více se zářiči a vašim textem... 

Vhled objednávejte pro sebe /možnost objednat ho někomu jinému v tuto chvíli zastavuji a není to již možné/ na kliceksrdci@email.cz. Vhledy tvořím pro bytosti, kterým zde na Zemi bylo již 18 let. :-) 

Napište své jméno + adresu /pokud chcete zaslat obrázek poštou/ a odešlete částku 1500,- Kč u vhledu 1 či 1555,- Kč v případě vhledu 2 na účet: mBank 670100-2210794434/6210, variabilní symbol: 1111, ze zahraničí: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP, vs: 1111. Prosím přepočítejte částku dle aktuálního kurzu + přidejte něco více na poštovné do zahraničí /pokud chcete zaslat poštou/. Děkuji.

Viz. níže přikládám ukázky, bez osobní meditace, afirmace, jména + ukázky zářičů. 

Momentálně tvořím pouze nahrávky, které nejsou tak konkrétní jako dříve texty. Nechávám je zde pro vás k inspiraci...

Ukázky s afirmacemi zde:

https://www.kliceksrdci.cz/l/stripky-z-prepisu/

Vhled obvykle vytvořím do měsíce. Pokud se nahromadí více objednávek může být čekací doba i několik měsíců... 

Děkuji za pochopení - Antalii.

Žena má velmi otevřenou srdeční čakru. Doslova ji z ní tryskají láskyplné růžové, zelené a svítivě žluté paprsky, jako nějaká motýlí či andělská křídla, do okolí. Celkově, jakoby stála v kornoutu sladké a svěží zmrzliny. Dalo by se říct směs jahodové - malinové a limetkové či zelené jablko. :-) Stojí v "oplatku" a nad sebou má kopeček plný oblouků, které přijímají. Vrchními čakrami jde k ní láskyplná a léčivá energie skrz temeno. Tudíž ji přijímá a následně vysílá skrz srdeční čakru do okolí + uzemňuje, převážně zelenou - léčivou, přes chodidla do Země. Dál ve své auře spouští vlnění této energie, které se také spojuje se Zemí. Tudíž kde jde, tam tuto energii šíří do planety. Je tudíž někdy poslána někde, kde vůbec netuší proč jede, ale vše má svůj důvod. Toto místo, tento prostor, potřebuje její dotek chodidel. Měla by tedy i cestovat... Nemusí to být na druhou stranu zeměkoule, klidně i postačí za roh do parku. ;-) Samozřejmě pokud to bude i někde daleko tak je to jen dobře. Žena má v sobě soucit, lásku, radost. A to předává i do okolí. Může lidi "učit" radovat se, tvořit, hrát si - milovat své vnitřní dítě. Je, ale i velmi citlivá a tak mnohdy nechápe jednání lidí, které není v souladu s láskou. Ona by se tak nikdy nezachovala, aby někomu vědomě ubližovala a tak je pro ni někdy těžké zvládat to, co se na planetě a mezi lidmi děje. Stavy, kdy jsou lidé plní agrese, závisti a nenávisti. Je třeba to vědomě prodýchat, rozpustit v srdci a nechat odtéct do Země. Žena má i přirozené léčitelské schopnosti, které se nemusí nikde učit. Prostě s tím již přichází a samovolně to z ní stejně tak jako láska proudí do okolí. Díky svému vyzařovaní je jemná a tak má blízko k jemně-hmotným světům a věcem. Mohla by navázat kontakt s říší víl, jednorožců, delfínů. Také se může propojit s rostlinnou a minerální říší. Možná v současnosti nemá tyto jemné a něžné, až trochu sladké energie. To je v pořádku... Jen by se s nimi postupně mohla více spojit, protože v její jemnosti je síla. ;-) Může tak i dělat nějaké jemné masáže, krystalo-terapii, cokoli tvořit, do čeho vloží lásku a radost. Klidně tančit, zpívat, malovat, tvořit ze šperků, esence, oleje, soli proložené rostlinami. Tvořit s bylinkami, čaje, potraviny, vykuřovadla. Může i tvořit s dětmi... V podstatě může dělat cokoli kde uplatní své srdce a citlivost. Klidně může v civilu dělat třeba v bance, ale pak si doma zazpívat, zatančit, vyrobit si šperk, jít do přírody, popovídat si s vílami, dotýkat se chodidly Země.

Žena má velmi silné centrum břicha, pupek, sakrální čakru a solar. Tedy převážně centrum tvořivosti, sexuality, vitality, síly a vůle. Zde se roztáčí oranžová spirála - portál, který vystřeluje parsky stejné energie nahoru nad ženu. Jsou ve tvaru srdce a tvoří nad ní dva velké kotouče - Slunce, Zdroje, portály. Tyto dvě koule jsou zároveň její dva sluneční průvodci. Žena je spojena se Sluncem. Odtud čerpá informace, inspiraci, vědomosti. Nejspíš i přichází z planety, která má ve své soustavě dvě Slunce a ona je s nimi stále spojena svým břichem, kde má jedno z nich ukotveno. A kotví ho silně i zde na Zemi... Z jeho středu vychází zelené, ukotvovací a léčivé kořeny, které jdou, až do jádra Země a tuto energii, kterou přináší zde ukotvují. Žena tedy přišla, aby zde svými chodidly přinášela vibrace, energie a moudrost její domovské planety, skrz soustavu Sluncí, se kterými je spojena. Všude, kde jde tak toto svou přítomností šíří. Je celkově dobře propojena směrem nahoru i dolů + to vše spojuje ve svém břichu. Má tedy tvůrčí schopnosti, které má projevit hmotně, viditelně, fyzicky. Ne tedy jen někde nechat lítat, vizualizovat si, přát si, pracovat s energií, ale viditelně, hmatatelně svou tvorbu přinášet na tuto planetu. Přinášet má na různá místa, do různých prostor i svou energii a silnou vibraci. Je třeba se nechat vést intuicí /nebo dejme tomu průvodci - Sluncem/ a jít tam kde je třeba. Stačí na tom místě chvíli pobýt a zase jít. Je to jakoby roznášela po planetě nějaká sluneční semínka, která tam klíčí a vytvářejí energetické sluneční květiny. Ty mezi sebou komunikují a tvoří nekonečnou sluneční sít, která se šíří systémem ležatých osmiček. Ze svého břicha do okolí vyzařuje také purpurově-růžové půlkruhy. Je to energie lásky, intuice a ženskosti. Žena ani tak necítí srdcem, jak břichem. Sídlo lásky má níž... Dlaně má ponořeny do kořenů. To ještě více ukazuje na tvorbu ve hmotě. Může to být cokoli - psaní, kreslení, výroba šperků, svíček, solí, esencí, nebo třeba i masáže či sázení květin. Prostě cokoli co tvoří rukami... Žena nepotřebuje přinášet informace, jako takové... Jejím hlavním úkolem je tvořit, tvořit něco, co jde fyzicky vidět a do čeho vloží své krásné energie. Může komunikovat se svými Slunci, se svými průvodci či se svým břichem a radit se. Měla by i cestovat... Pokud nemá čas a prostředky, tak třeba jen vedle do parku. Centrum břicha je ovšem i centrum hojnosti, tak, když si ho bude vědomě uvědomovat a posilovat, měla by k sobě přitahovat i hojnost.

Ženě z její základní - kořenové čakry vychází silné kořeny, které ji ukotvují a spojují se Zemí. Celkově její energie vypadá jako strom, který se větví v jejím základu. Odtud stoupá všemi čakrami nahoru, až daleko nad hlavu. Větve tohoto stromu jsou plné šťavnatého ovoce či z jiného úhlu pohledu třeba krystalů nebo portálů. Žena je vyloženě zemská - zemitá. Sice žila i jinde a jinak, ale její síla je zde na planetě. Tady žila hodně životů, zde to zná, dokáže se zde orientovat, vyhodnotit situaci. Má v sobě ukryto spoustu předloh, spoustu prožitků a událostí z historie Země a tak dokáže odhadnout situaci i lidi. Dokáže si tzv. spočítat jedna a jedna a nikdo ji suchým rohlíkem neopije. Dokáže také odhadnou, jak určité situace dopadnout a tak předběhnout ostatní, protože z toho může "těžit". Např. dokáže si "spočítat", že ta a ta firma půjde do kytek :-), tak pokud jsem zaměstnanec, tak se přizpůsobím, tak, aby vše bylo výhodné pro mě, protože vidím, to, co ostatní nevidí. Tím, že vidím, že něco krachne nebo půjde nahoru se mohu angažovat třeba i v sázkových kancelářích či si vsadit třeba na toho či onoho koně, ať už opravdu nebo obrazně řečeno. Prostě se hodí všude tam, kde se o něčem, někom rozhoduje, protože tak nějak do toho vidí. Ani né tak, že by měla nějak výrazně otevřené třetí oko či napojení nahoru, na intuici, šišinku mozkovou apod., ale spíše proto, že ve svém DNA zažila zde na Zemi velké množství situací a tak dokáže předpokládat, jak co dopadne. Tudíž se hodí i do nějakých rodinných sporů, ať už jako advokát, soudce, psycholog, terapeut, kouč apod. Ve své koruně má velké množství plodů, ze kterých může čerpat. Stačí si utrhnout nějaké "jablíčko" a uvidět - ochutnat. Když ji nechutná - zahodit - a utrhnout si jiné. Má velké množství výběru... Nemusí zůstávat v jednom příběhu, v jedné situaci. Ona rozhoduje o svém příběhu. Žena by se celkově měla zaměřit na uzemnění, kotvu, spojení s přírodou, planetou, živly. Čím více bude ukotvená a vědomě na Zemi, tím více ji porostou větve a tím více bude mít na nich darů, pokladů, možností. A může si vybírat... Plody jsou většinou šťavnaté a sladké, jako odměna, za její práci - tvorbu. Propojením kořenů a koruny vzniká zeleno-purpurová půlkruhová energie, která se šíří do její aury a dále do okolí. Šíří tak zelenou - léčivou energii + purpurovou - srdeční, ale tak nějak i silnou ženskou - energie Máří Magdaleny. Její síla není v nějaké něžné víle, ale v její ženskosti, zemitosti, síle, stabilitě, intuici, která vychází ze Země a z kořenů. Její dlaně jsou částečně v těchto kořenech ponořené a tudíž jde i u tvorby o hmotné tvoření. Ne jen nějaké vize, přání, plány, ale o hmotné - fyzické produkty. Její duši by dělalo dobře tvořit i ze zemských materiálů, jako je hlína, květiny, kořeny, krystaly, kameny, voda, stromy... I "rýpat" se v hlíně, chodit bosky, ležet v trávě, koupat se v rybníku či řece.

Žena je takovou "vodní rostlinou"... Přichází zde z vodní planety, kde její obyvatelé mají podobu člověka, ale pokožku mají zeleně-modrou. Kolem sebe mají něco jako energii zeleného poupěte, která občas rozkvétá do nádherné vodní rostliny. Obyvatelé jsou obojživelníci. Mezi prsty na rukou i nohou mají blány, na krku otvory pro dýchání pod vodou. Jejich planeta je téměř celá pokryta vodou, ale najdou se tady mělčiny, močály, ostrůvky. Bytosti se pohybují často pod hladinou, kde mají svá města z vodních rostlin, ale i občas odpočívají na nějakém ostrůvku, kde mají také přírodní příbytky. Vše je zde buď modré nebo zelené. Jinou barvu zde nenajdete... Akorát snad na obloze menší Slunce a dva velké měsíce. Celkově spíše ožívají večer, kdy za úplňku vychází ven a propojují se s ostatními. Jen tak jsou, tvoří tichá společenství, komunikují telepaticky, živí se jen živinami z oceánu a rostlin. Vlají za nimi něco jako řasy, které jsou součástí jejich těla... Nemají techniku jako jsou auta, letadla, televize, počítače, ani zděné domy či oblečení. Mají na sobě jen občas něco z rostlin... Žijí v lásce a míru. Jeden cítí druhého a tak nikdo nikomu neubližuje. Jsou velmi vnímaví. Dokáží telepaticky komunikovat, číst myšlenky, vycítit náladu druhého, ví, jaké počasí bude zítra, mají jasnovidné, jasnoslyšné a jasnovědoucí schopnosti. Žena je s tímto životem velmi spojena, protože zde byla šťastná. Tudíž může na této planetě dělat cokoli, co ji přiblíží štěstí duše, které cítí, ve spojení s tímto jejím "domovem". Její duši dělá dobře voda a cokoli modrého či zeleného. Pobyt někde na chatě u vody je ideální... Nebo jen tak procházka k rybníku, řece, posezení u vody s nohami v ní. Jen tak v tichosti být, vnímat vodu, vnímat rostliny, tyto barvy a sama sebe. Může se zde i propojit s dalšími podobně laděnými lidmi. Může i organizovat pobyty v čisté přírodě u vody. Ale né s nějakými hlučnými dětmi či lidmi. Spíše jen tak tiché rozjímání, meditovaní, klid a pohoda, kde nikdo nic nemusí, všichni jen tak jsou a užívají si to. Občas plavou, potápí se, občas leží v trávě, na mechu či mají ve vodě jen ponořené nohy. Ženě celkově, i když to třeba netuší, dělá dobře lehká strava. Spíše zelenina, rostliny, byliny, semínka, řasy... Celkově se i obkopit zelenýma a modrýma barvama. I třeba v domě, bytě si udělat někde alespoň malou vodní fontánku, vodotrysk, akvárko... a hodně rostlin, ať už ve vodě, tak i třeba jen tak v květináčích na okně. Její duše se u vody i rostlin zklidňuje a dostává se do pohody. Je potřeba, aby ji, ale nikdo v rozjímání nerušil. V tuto dobu ji přicházejí zajímavé vize, myšlenky, přání, obrazy. Může si je i zapisovat a později se k nim vrátit, případně je doplnit. Může také zkoušet vyrábět různé neobvyklé pokrmy z rostlin a zelené nápoje. Různé drinky z kopřiv, ječmene, chaluh, petrželky, bylinek, okurků, zelených jablek a všeho zeleného. Když se zklidní byť jen pohledem na vodu a zeleň, tak se dostává k sobě, zvyšuje se ji intuice, napojení, schopnosti. To pak může použít v čemkoli co dělá, tvoří. Dokáže do tohoto klidu uvést i ty, co o to mají zájem a tak jim poté může přinášet informace, vize, mohou meditovat a v tichosti sdílet.

Žena stojí ve středu dvou vlnících se proudů. Jdou zleva doprava, zprava doleva, z vrchu dolů, zdola nahoru a potkávají se v ní. Všechny její čakry se nachází v tomto proudění. Jde o ženskou - intuitivní purpurovou - energie Máří Magdaleny + zeleně-modrou - spojení léčivé a informační energie. Žena přichází z vody, z vodní planety a nese si do tohoto života i informace, vědění a dary z civilizací, které jsou spojeny s vodou. Těmi jsou převážně Lemurie a Atlantida. Tudíž spojení i s Poseidonem, mořskými pannami, delfíny, velrybami, krystaly, láskou, soucitem, přírodou. Z této energie přechází do přítomné purpurově-zelenkavé a jde ke Slunci. Odtud k ní jako nějaké sluneční "wi-fi" proudí informace. Přes portál ve Slunci ke Zdroji a také od slunečních bytostí, které jsou s ní také v kontaktu. Propojuje v sobě tak i mužskou - sluneční a ženskou - zemskou - vodní energii. Tuto převážně intuitivní a léčivou energii pak v půlkruzích, kruzích a spirálách vysílá do okolí. Voda jsou také emoce, vcítění. Je tedy citlivá, dokáže vnímat, jak se kdo cítí, jak se kde cítí, jaké jsou kde energie. Voda jsou i ledviny, vztahy. Nejspíše nejvíce "zkoušek", ale zároveň i nejvíce síly bude mít ve vztazích všeho druhu, od partnerských, přes přátelské až po pracovní. Má i ženskou intuici a tak dokáže i nějak tak předpokládat, jak se co bude vyvíjet. Má přirozené léčitelské schopnosti. Nepotřebuje se je nikde učit... Zcela přirozeně proudí z její osobnosti, z její aury. Tyto schopnosti vznikají právě propojením jejich daru z dob vodních a z vody + darů z dob Máří Magdaleny + kontakt se Sluncem a slunečními bytostmi. Poté se otevírá její léčivá energie, která zevnitř léčí ji samotnou, ale i vyzařuje do okolík k lidem, zvířatům i místům. Jelikož má v této energii ponořeny i ruce, tak může léčivou energii předávat dlaněmi, ať už ve formě masáží, doteků či něčeho co tvoří prostřednictvím nich. Může také cokoli tvořit ve spojení Slunce - voda. A to jak esence, vůně, oleje..., tak třeba pobyty u moře. Její duši celkově dělá dobře spojení tepla - Slunce a vody - moře, jezera, řeky.

Žena je velmi dobře ukotvena, zakořeněna. Svou moudrost, vědění a sílu čerpá ze Země, z moudrosti předků, ze svých životů na Zemi. Nepotřebuje vzhlížet k nebesům, vesmíru, mimozemšťanům. I když žila také na jiných planetách, její moudrost a síla se nachází zde. Proto zde také v nestabilních dobách přichází, aby skrz sebe ukotvovala stabilitu, sílu a vědění Země. Je širokou studnicí historie této planety. Zažila zde již mnohé a tak může listovat a z bohatých zkušeností vždy vybrat nějaké poučení či postup pro určitou situaci. Její velká síla je v nohou a rukou. Z dlaní i z chodidel ji tryskají paprsky - kořeny hnědé, zelené a purpurové až ohnivé energie. Ohnivá energie ji jde z dlaní i směrem nahoru. Vytváří něco jako ohnivá křídla - energii spalující bloky, strachy, staré - nefunkční programy, ale i dodávající energii, zážeh, počátek, tam kde je to třeba. Tuto energii má vyrovnanou, stejně tak jako tu zemskou. Stejné "křídlo" má vpravo i vlevo + obě se potkávají a propojují v dokonalé rovnováze. Stejně tak jako kořenová síť pod ní vycházející z dlaní i z chodidel. Její síla je tedy v moudrosti Země + moudrosti ohně. Ve svých kořenech má i hodně zelenou barvu. Tudíž dokáže léčivou energii ze Země čerpat, ale i stejnou energii skrz sebe do planety posílat. Měla by se často dotýkat půdy, hlíny, trávy, mechu, kamenů a to nejlépe bosou chůzí či dlaněmi. Procítit tuto energii, čerpat moudrost Země přes chodidla a dlaně, ale i předávat tam kde to ucítí. Chodit na silová místa, propojovat se zde s moudrostí předků. Cestovat a tam kde cítí, že energie není tak naopak dodat např. tu energii, kterou skrz nohy a ruky někde jinde načerpala. Je takovým "kanálem - portálem", skrz který proudí energie Země, kterou někde načerpá, jinde předá. Její duši celkově dělá dobře pobyt v přírodě, stromy, kořeny, půda, hlína. Může se tedy "hrabat v hlíně", sadit stromy, květiny. Dlaněmi může i předávat "léčení", ať už léčivým dotekem nebo masáží. Spíše nějakou "silnější, dotykovou, zemitou". Stejně tak jak může někde doslova dupat do Země, tančit, chodit po uhlí. Kolem ní, spíše ve vrchní části těla, ale v podstatě ve všech čakrách má energii ohnivou. Kde přijde, tam transformuje. Což, nemusí být pro okolí příjemné... Její oheň spaluje, přeměňuje, ale i rozproudí, pohne situace vpřed. Ona sama může být místy ohnivá, čili lehce "výbušná". V tu chvíli je třeba se pevně propojit se Zemí, s kořeny, a hlavně s vodou. Nasát těmi kořeny do těla vodu. Zhluboka, vědomě dýchat. Uplatní se tedy dobře v jakémkoli oboru, kde použije vědomosti své duše ohledně "historie", moudrost, kořeny, slované, keltové, druidové, čarodějka. Všude tam kde použije sílu svých rukou a chodidel. Tam kde použije svůj oheň na přeměnu, pročištění, ale i jiskru, zážeh a nové cesty...

Žena má velkou sílu - dar ve svých dlaních. Zde se potkávají dvě energie, které jí proudí. Zemská, stabilní, pevná hnědá /kořeny/ a zelená léčivá. Není to jen nějaká světlá, lítající někde v obláčcích, ale pevná, tmavá, silná zelená, která jde z nitra Země a je tudíž velmi zemitá, ukotvená, silná. Tato energie jde z hloubky a prochází také chodidly. Pod nohami a v nich je spirálovitá. Jako by měla žena na nohou pružiny, na kterých může skákat. Povyskočit si do vyšších dimenzí, ale vrátit se zpět na Zem. Může tak libovolně tyto energie střídat a to zcela svým tempem, jak a kdy bude chtít. Vždyť ty pružiny jsou její. Může si tak povyskočit kdy chce i s tím, že ví, že existuje zemská gravitace a tak po výskoku se opět dotkne Země. Čím více bude skákat, tím víc se bude odrážet a dopadat a tím i časem výš vyskočí. To někdy nese i efekt zkoušek, kdy vyskočím, hodně se toho dozvím, vidím, cítím a pak pád dolů, kdy stojím tváří tvář realitě a musím jednat, rozhodovat se a konat. Pružiny jsou dobré k tomu, právě něco ve svých vizích uvidět, a pak po dopadu do hmoty to zrealizovat. Informace, moudrost, vysoké vibrace, duchovnost proudí další pružinou, která prochází větší částí těla. Tato pružina je modro-fialová. Je větší, takže táhne více nahoru - do prostoru vesmírného, zdrojového - informace, kódy a symboly přinášejícího. Žena tak může mít hodně tzv. nápadů. Pružina zemská pak činí to, aby je uskutečnila...
V dlaních se potkávají obě tyto energie. Nahoru proudí ve vlnách či takových nebeských kořenech barva modrá a fialová. Žena tak má tvořit rukama. Do nich ji přichází energie vysoce-vibrační, zdrojová, informační a to pak dává do hmoty, do kořenů, síly, stability a léčivé zelené. Přináší tak léčení, vědění, sílu, stabilitu, zdrojovou energii do všeho co tvoří rukama. Můžou to být masáže, léčení, zahradničení, tvorba šperků, kreslení, psaní, prostě cokoli čeho se dotkne prostřednictvím rukou. Spojení zemského a nebeského, které se potkává v jejich dlaních vytváří kruhy a půlkruhy energií, které proudí do okolí. Tyto kruhy obsahují modrou, fialovou a zelenou. Mezi nimi vzniká "tyrkysová"... Kde žena přijde, tam tuto energii šíří skrz svou auru do okolí. Symbol, který k ní přichází je také velmi ukotven zemskými kořeny a připomíná oko. Modré, vědoucí třetí oko, intuici, jasno-vidění. Zornička obsahuje krom modré i zelenou. Žena tam má i léčitelské vhledy, vize, vidí, kde v těle, místě, prostoru je něco v nesouladu. Díky tomu, to pak může "urovnat", protože ví kde a jak. ;-)

Žena stojí v energii třetího oka. Všechny její čakry se nachází v duhovce, kterou protéká modro-zelené vlnění. V této energii se koupe i její aura. Nad ní i pod ní jsou obloučky této barvy, které z jiného úhlu pohledu mohou tvořit podlahu a strop s velkým sloupem uvnitř. Žena je tak spojena s kulturami, ve kterých se vyskytuje sloup. Chrámy plné sloupů v Atlantidě, Řecku v Římě. Její duši by oslovila Akropolis, Delfy, Athény a jiná místa v Řecku stejně tak jako ostrovy jako je Kréta, Kypr, Sicílie. Místa, kde se nachází "sloupová architektura" a vše okolo včetně atria - antika. Tuto dobu připomínají také mohutné sochy v nadživotní velikosti. Její duši blízké jsou sochy a bytosti Olympu - Zeus, Athéna, Héra apod. ,ale i oceánu v souvislosti s Atlantidou - Poseidon a mořské panny. Mohla by tvořit vše, co ji připomíná tuto dobu. Vytvářet sochy, sloupy, malovat obrazy s touto tématikou, stejně tak jako keramiku s řeckými, antickými a atlantskými vzory, ale třeba i něco takového vyšívat atd. V tomto období nosila božstva na hlavách "věnce". Může tak tvořit něco, co ji to připomíná. Mohou to být čelenky z květin, z větviček, z bylin, z kombinace kovu a krystalů, z kůže. I boty jen z propletených provázků, kůží, ji mohou fascinovat, stejně tak jako lehký oděv ve stylu přehozený "šátek", lněné šaty. Může se zabývat i módou... V Delfách byla nám známá věštírna. Žena má i k tomuto blízko. A to i vyobrazením toho, že stojí v energii třetího oka. Má rozvinutou či se ji rozvine janovidnost. V tom je její síla. Viděla vždy dále než ostatní... Stojí v energii modré, což je moudrost, vědění, informace, voda, emoce. Dokázala "číst" i ve vodní hladině. Zároveň je obklopena zelenou, takže je jednak propojena s rostlinnou říší, stromy, květinami, bylinkami a jednak má přirozené léčitelské schopnosti. To se v ní spojuje, takže může byliny, rostliny použít k léčení. To také kdysi velmi dobře ovládala a může si na to vzpomenout.

Žena je zcela prostoupena pastelovými barvami zelené a růžové. Jsou to barvy srdce, bezpodmíneční lásky + také barvy melounového turmalínu či rubínu v zoisitu. Jsou to také barvy její "rasy", se kterou je vnitřně stále velmi spojena. Kdysi žila na planetě plné lásky, soucitu, radosti. Kde všichni byli součástí všeho. Žili jako jedna velká rodina, která byla spojena i s planetou, která byla jejich součástí. Neublížili by tak ani druhé bytosti, ani zvířeti či planetě. Jelikož vše brali jako součást sebe, tak by vlastně ublížili sobě. Navíc mají velký soucit, takže by ani nemohli nikomu vědomě ublížit, protože by hned cítili jeho bolest, jako svou. Když prožívají radost, tak ji cítí. Když prožívá radost někdo z jejich "komunity", tak ji cítí jako svou radost a radují se s ním. Jsou velmi tvořiví. Rádi tvoří z rostlin, kořínků, kamínků, vody. Jejich planeta je zcela přírodní. Nenajdete zde betonové domy, auta, letadla, počítače, mobily, technologie. Obyvatelé této planety ví, že by ji to uškodilo a tak je ani nenapadne vytvářet nějaký odpad, zplodiny, beton. Proč by také něco betonovali, když je všude tak nádherná příroda a zeleň. Nezabíjejí ani zvířata. Žijí s nimi v souladu, telepaticky komunikují, jsou propojeni, jsou to přátelé. Tato planeta je velmi zelená. Odstíny zelené jsou tu velmi pestré, až neuvěřitelné. Místy až neónové - zářící. Lidé jedí málo a převážně kořínky, semínka, ořechy, plody stromů, byliny. Když tvoří něco ze skořápek ořechů, plodů atd, tak vše s láskou. Zdobí se tak nádhernými přírodními "šperky". Cítí tak spojení s přírodou, stejně tak, jako, když se občas natřou nějakou přírodní barvou. Samozřejmě tak, aby neublížili stromu, zvířeti. Voda ve stavu moře, oceánů se zde nenachází. Spíše je vše hojně zelené, občas nějaké močály, jezera, vodopády, řeky. Trochu by to u nás připomínalo prales - Peru či někde tam. Krajina ani není příliš hornatá... Žena má v sobě velmi silnou vzpomínku na tuto dobu, protože zde byla velmi šťastná. Cítila to spojení se všemi, že je vším, tu radost, tvořivost, radost z toho, že někdo má radost, soucit, lásku bez jakýchkoli podmínek. Tak otevřenou srdeční čakru, že zde si to člověk ani nedokáže představit. Zde na planetě s úsměvem od ucha k uchu a všechny miluji by snad i byl za blázna. Informace, které má ve svém DNA se ji postupně aktivují a ona si vzpomíná. I na schopnosti, které kdysi měla. Na jasnovidnost, jasnoslyšení, telepatii, přirozeně věděla, co přijde, co si kdo myslí. Ale tady ani nikdo nikoho nijak "obelhat" nemohl. Všichni "četli myšlenky" a navíc nikoho by ani nenapadlo mít v hlavě něco jako zlobu, závist, nenávist. Nepotřebovali zde žádné "vězení", nikdy nikdo nikoho nezabil, neznásilnil, neokradl. Nikoho by to ani nenapadlo... V této hustotě v jaké nyní žena je, to pro ni s vědomím toho, co má v sobě není jednoduché. Někdy nechápe, jak si mohou lidé tak ubližovat a je jí z toho smutno. Proto je pro ni důležité obklopovat se stejně založenými lidmi, kteří žijí v souladu se vším, ctí jeden druhého i přírodu, radují se a společně tvoří. Vůbec nezapínat televizi, zprávy, nečíst katastrofy... Stanovit si hranice a nepouštět do svého osobního prostoru negativní lidi s úmyslem ubližovat či v roli oběti. Žena se potřebuje realizovat, tam kde cítí lásku a otevřené srdce. Její duši bude dělat dobře příroda, procházky v lese, stromy, keře, řeky, jezera, hodně zelené barvy. Jejímu tělu dělá dobře přírodní strava, kořínky, semínka, oříšky, plody, bylinkové čaje, voda. Alkohol, káva, maso jsou pro její tělo téměř těžké jedy, stejně tak jako znečištěné prostředí, ve kterém se její duše dusí. I oblečení je pro ni vhodné z přírodních materiálů, bez nějakých umělých barviv, stejně tak jako ji bude dělat dobře přírodní kosmetika. Někteří lidé potřebují zasněžené hory, nebo ležet od rána do včera ve vedrech na pláži u moře. Této ženě, ať už si to uvědomuje nebo ne, ke štěstí stačí čistá příroda, hodně zelené, stromy, keře, čistá voda a lidé, kteří jsou s ní a jejím stylem života v souladu. Nemá ráda žádné příkazy, zákazy, zákony, pravidla, předpisy. To její duše vůbec nezná a ani nechápe. Potřebuje volnost a radost. Může tak dělat cokoli kde toto má. Kde v radosti tvoří z přírodních materiálů, kde se nachází alespoň občas někde v přírodě, kde sdílí a raduje se s druhými. Nepotřebuje stahovat nějaká moudra z akáši či odjinud, nepotřebuje zas až tak léčit, ona to vše má v sobě. Stačí ji jen být a svým životem být inspirací druhým. Ukázat jim, že to jde žít v souladu se sebou, druhými, přírodou a láskou...

Muž stojí v energii modré a fialové. Modrá je moudrost, vědění, informace, kódy, symboly, ale také voda, emoce. Fialová značí vysoké vibrace, duchovnost, ale také fialový plamen přeměny Mistra Saint Germaina. S ním také v dávných dobách hodně tvořil. Velmi dobře se znali, ať už z různých částí vesmíru, tak z Atlantidy, Egypta atd. Muž je tedy doslova "mistrovským mágem, alchymistou, architektem, konstruktérem". Zná mnoho tajemství, které si, ale vědomě nemusí uvědomovat. Prochází často zkouškami, aby jednal i ve složitých situacích srdcem. Vždy je mu tak kousek jeho vědění poodhaleno - jako "odměna". On, to všechno zná, ví, ale v této hustotě, co je nyní na planetě, je třeba být prozkoušen, protože jeho znalosti, kdyby byl více v energii ega by mohly uškodit. Pozor na pocity vyjimečnosti, síly, magie. Muž uměl tvořit myšlenkami, tvořil konstrukce pro různé planety, vesmíry. Velmi dobře se vyznal v posvátné geometrii, v energiích čísel, v krystalech a posvátných kovech. Dokázal odhmotnit, jak krystaly, tak kovy a doslova s nimi čarovat. Uměl namíchat zázračné lektvary, masti, esence. Takové, které omlazovaly, léčily. Vypadal tedy stále mladě, mohl žít jak dlouho chtěl /uměl se "obnovovat"/. Dokázal nejen odhmotnit např. zlato, platinu, měď, křišťál, diamant, ale i naopak, z tekutiny vytvořit hmotný krystal, zlato. Vážili si ho velmi u "dvora". Pokud se vyskytoval na Zemi, tak se většinou pohyboval u nějakého šlechtického či královského rodu nebo přímo byl nějakým králem. Jelikož si dokázal vyrobit zlato a drahé kamení, tak si mohl koupit kdejaký zámek či titul. Měl, ale i hodně nepřátel, právě proto, že byl mocný a spousta lidí usilovala o jeho "dary". Nemohl si tak být nikdy jistý kdo je a kdo není přítel. Mnoho těchto lidí se s ním inkarnovalo i nyní, protože ví, kdo je a čekají, kdy si vzpomene. I když oni si také zřejmě plně nevzpomínají... Každopádně i dnes si nemůže být jistý kdo je a kdo není přítel. Jeho duše miluje kovy, krystaly, modrou, fialovou barvu, čísla, posvátnou geometrii, magii, alchymii, hvězdy, vesmír. Dělá ji dobře pohled na jasnou noční oblohu. Může si u toho začít vzpomínat... Není člověkem, který by měl nějaké výrazné léčitelské schopnosti /absence zelené/ či spojení se Sluncem /není oranžová/, i když tyto dary může mít také. Jeho největším darem v současnosti je ovšem právě modrá a fialová + energie těchto barev. Může mít vzpomínky na Atlantidu, Egypt či své vesmírné životy. Z těchto vzpomínek je třeba čerpat. Může nějakým způsobem pracovat s krystaly, kovy, čísly, geometrií. Neznamená to, že vynalezne elixír mládí, i když samozřejmě může. Spíše může pracovat i v klasické práci, kde např. navrhuje nějaké plány, náčrty - architekt, konstruktér. Může také posvátnou geometrii tvořit z krystalů. Může tvořit geo, či sošky, šperky z krystalů, kovů + nejlépe kombinace toho i toho. Může si doma zkoušet míchat různé elexíry, masti, esence. Nad sebou má výraznou energii třetího oka, která zasahuje do koruny. Odtud, skrz korunní čakru může čerpat své vize, obrazy a číst je třetím okem. Jeho aura indigové barvy je s tímto fialovým okem propojena. Jako by to bylo oko Mistra Saint Germaina, které dohlíží na svého žáka, podporuje o a dodává mu informace. Fialový plamen tohoto Mistra může používat také k přeměně, k spalování bloků, strachů a tak i k léčení. V sobě i okolo sebe se střídají obloučky fialové i modré barvy.

Žena přichází v energii lásky a otevřeného srdce. V oblasti hrudníku má květ růže, portál, spirálu, krystal /podle toho z jakého úhlu se dívá/. Na hlavě má nádhernou neónově zeleně zářící korunu. Pod chodidly i nad hlavou má opět tyto energie. To znamená, že s tímto přichází, má zde dary z jiných životů, z rodů, má to v sobě, ale i nad sebou - v tom, kde směřuje, v předpokládané "budoucnosti". Tyto zelené a růžové obloučky se spojují - propojují vlnivou energií, která teče nahoru dolů a naopak. Je to energie srdeční čakry, bezpodmínečné lásky, soucitu a radosti. Zelená je také výraznou léčitelskou barvou. Žena má tudíž přirozené léčitelské schopnosti. Nemusí nikde chodit, nic se učit, do ničeho se zasvěcovat. Ona to vše má v sobě a přirozeně to vyzařuje do okolí. Má také spojení s krystaly a to převážně těmi, co mají zelenou a růžovou barvu, nejlépe spojení těchto barev. Např. rubín v zoisitu či melounový turmalín. Může to být, ale i avanturín, růženín nebo i křišťál, který také představuje čistotu. To, že má žena stejné energie nad i pod sebou, také značí, že propojuje Nebe a Zemi. Tudíž není bytostí, která vyloženě pracuje se Zemí /rituály, magie, chůze po žhavém uhlí/ ani bytostí vznášející se na obláčku, která si žije jen se svými anděli a vílami. Může to i to, ale není v extrému jednoho či druhého. Spíše to propojuje, hledá spojení toho všeho, či to prostě žije, a to je vůbec ta nejlepší varianta. Jde lidem příkladem, je inspirátorkou, tvořitelkou, masérkou, terapeutkou atd. Jelikož má na hlavě zelenou korunu, tak je přirozeně "zasvěcena" do nějakého tajného učení, co se týká léčitelských energií. Jelikož má tělo i ruce ponořeny také v zelené, tak to ní přirozeně proudí. Může tak předávat energii i na dálku či prostřednictvím dotyku /masáže nebo nějaká terapie/. Nemá kopírovat něčí styl, ale vzpomenout si na svou "tajnou nauku" a dělat si věci po svém. V tom má sílu, ona ví a ví více, než kdejaká knížka. Jen to znovu otevřít. V tom jsou ji kresby, text i meditace velkým pomocníkem. Může se na obrázky dívat, dotýkat se jich, meditovat u nich či s nimi. Vyzařují do okolí a tak mohou být i zarámovanými obrázky v místnosti či někde na oltáři nebo i pod polštářem. Žena má největší sílu nejen ve své technice, v získávání informací skrz korunu, ale především ve svém srdci, v srdeční čakře. Je třeba vše pro co se chci v životě rozhodnout nechat projít přes tuto čakru. Rozhodovat se vždy podle pocitů, které mám v srdci. Dokázat říci ne, nejít do toho, co vnímám, že ne. Nespolupracovat s lidmi, se kterými se necítím dobře. Nedávat "svou energii" každému kdo si o ni řekne. Lidé, kteří jsou v srdci by kolikrát dávali na potkání cokoli, ale pak toho nejde moc jim. Je třeba dbát také na sebelásku a dávat v první řadě sobě a pak teprve můžu dát ostatním. A to nejen dát a nic za to, ale dát ve formě výměny energie. Ta tam vždy musí být, jinak se žena úplně vyčerpá. Když někomu dám léčení, radu, tak za to dostanu peníze, nebo alespoň nějaký dárek, pozvání na kafe či něco, kde cítím, že to proudí. Zelená je také hodně příroda a rostlinná říše. Její duši dělá dobře pobyt venku, v zeleni, u stromů, keřů, květin. Může navázat komunikaci, povídat si se stromy a stromovými bytostmi, stejně tak jako s bytostmi květin, s vílami atd. Může také tvořit něco, co jde z přírody. Přírodní produkty, ať už jde o kosmetiku, nějaké lektvary, bylinné čaje, soli s příměsí bylin, svíčky z propolisu, nějaké přírodní šperky s krystaly.

Žena v sobě propojuje Slunce a vodu. Má výrazné napojení na sluneční energie, Egypt a bytost jménem Ra, či-li ptačí bytosti - tvůrce. Má tedy silné tvůrčí schopnosti a to i tvoření myšlenkou, pocitem, energií. Měla by si i trochu "hlídat" myšlenky. Mohou se rychle zhmotnit a třeba i ne zrovna tak, jak by si to žena přála. Naučit se s myšlenkami a tvořivostí pracovat vědomě. Pracovat i se Sluncem v sobě, stejně tak jako se Sluncem na nebi i s tím v centru Země. Představit si třeba žhavé, lávovité centrum v planetě, jako by tam bylo Slunce a vdechovat ho do centra v břichu. Slunce na obloze zase vdechovat do hrudi. Vnímat jak se tam zvětšuje, září a šíří se odtud do celého těla. Každý den alespoň na chvíli si uvědomit centrum v hrudi a v břiše a jak tam září sluníčka. To v hrudi komunikuje to s tím v břiše, vyměňují si informace, energie... Stejně tak si můžeš Slunce představit ve všech svých čakrách i v centru v hlavě - v šišince. Propojuj to na nebi s tím v Zemi ve svých Sluncích v těle. Pracuj i s vodou... A to také jak s vodou na planetě, tak pod jejím povrchem, i třeba s vodou ve vesmíru a hlavně s vodou ve svém těle. Zde máš silné spojení s bytostmi moře, jako jsou mořské panny, delfíni, velryby, ale hlavně s králem oceánu a vod - Poseidonem. Propojuj vodu v sobě s vodou všude i se Sluncem. Tvé duši dělá velmi dobře propojení těchto dvou složek. Tudíž být na Slunci u moře či někde u vody. Komunikuj s vodními i slunečními bytostmi. Skrz Slunce máš napojení především na Egypt a Mayskou kulturu a skrz vodu především s Lemurií, Atlantidou, ale i Řeckem /převážně ostrovy - Sardinie, Kréta/. Můžeš tedy tvořit i celkově v duchu těchto kultur. Vytvářet šperky, keramiku apod. s motivy z těchto částí světa. Můžeš i něco přinášet v propojení Slunce - vody, či-li např. vytvářet nějaké vodní esence naplněné slunečními paprsky, pečovat o zahradu plnou Slunce a vody, léčit lidi prostřednictvím tohoto, někde ve vodě, v lázních, ale i venku. Pracovat s vodními a slunečními krystaly, jako jsou akvamaríny, avanturíny, larimar či sluneční krystal. Prostě krystaly oranžových, žlutých, zlatých a modrých či zelených odstínů...

Žena je pevně zakořeněna v Zemi, ukotvena. Jak se říká stojí nohama pevně na Zemi. Což je skvělý základ pro stahování vyšších vibrací. ;-) Ty právě chodidly a základnou v Zemi stahuje. To jsou ty fiakové vlnky na obrázku, které proudí nahoru k oranžovým - slunečním. Žena má totiž silné spojení se Sluncem a slunečními bytostmi. Skrz portál na Slunci tyto vysoké vibrace, moudrost, informace, kódy, vědění, symboly stahuje do Země a ukotvuje. Jakmile se spojí hnědé a zelené kořeny pod chodidly s fialovými informačními /ale také transformačními - fialový plamen přeměny - Saint Germain/, tak vytvoří modré vlny mezi nimi, které se vlní v ní, ale také obloučkovitě se šíří do okolí. Modrá je moudrost, vědění, informace, ale také voda. Žena je tak spojena nejen se Sluncem a slunečními bytostmi, ale také s vodou a vodními. To znamená má napojení na sluneční a vodní krystaly, pyramidy, chrámy, Poseidona, delfíny, velryby, mořské panny. Propojuje v sobě Slunce s vodou. Krom toho všeho má skrz zelenou a hnědou, a své kořeny, spojení se Zemí a tudíš s přírodními bytostmi - se strážci Země, hor, jeskyní, skřítky, elfy, vílami - prostě přírodními bytostmi, ochránci potůčků, lesů a luk. Tím pádem má také léčitelské schopnosti, ale takové ty Zemské. To znamená léčení bylinkami, kořeny, krystaly, vodou a vším, co je v Zemi + Sluncem. Pracuje se všemi živly i s větrem. Její propojení s vyššími dimenzemi - Sluncem a se Zemí prostřednictvím vody a přírodních bytostí je pro tuto dobu důležité. Nepotřebuje nikde létat ve vesmírných korábech, diskutovat s vesmírnými radami, vyjednávat, rozhodovat. To už si sice taky párkrát zkusila, ale nyní má stabilitu, sílu a prosperitu díky tomu, že je spjatá se Zemí a s živly. Může s nimi komunikovat, tvořit a přinášet vše hmotně na Zemi. Není nějaká éterická bytost, která bude posílat energii na dálku, dělat jemné masáže či něco éterického. Ona je bytost z masa a kostí, která již svou přítomností je prospěšná, protože, kudy chodí, tudy se automaticky s výše uvedeným spojuje /ať už vědomě či nevědomě/ a předává planetě. Předává jí tak nové kódy, informace... Transformuje planetu a její obyvatele skrz sebe. A to i díky fialovému plamenu přeměny, který kolem ní hoří. Stačí tedy, že je... :-), ale může také začít vědomě pracovat s živly, se Sluncem, s přírodními bytostmi a minerály. A to jak v tvoření, léčení či předávání dál...

Ženou protékají vlnky fialové, modré a zelené energie. Fialová - vysoké vibrace, modrá - moudrost, vědění, informace, zelená - léčitelské schopnosti. V těchto energiích je žena zcela ponořena, včetně aury a čaker. Nad její hlavou se utvářejí spirálky a všude okolo jsou bublinky těchto barev. Vše na svítící žluté, viz. obrázek s postavou. Dle symbolu má žena tyto tři prvky v naprosté rovnováze. Moudrost má propojenu s vysokými vibracemi a ponořenu v zelené léčivé barvě. Miluje krystaly těchto barev /ametyst, sodalit, smaragd atd./ a vše kulaté včetně bublinek. V Atlantidě se věnuje výzkumu, vědě, vynálezům, ale i občas ve svém volnu léčení svých přátel. Pracuje v modrých a fialových chrámech, v horách v různých observatořích, ale i v podmořských a podzemních tajných základnách. Dokáže stahovat informace z akáši, z různých rad, z knih a dále s nimi pracovat. Dalo by se říct, že jí to "pálí". Prostě si ty informace, které někde získá dokáže dokonale poskládat do skvělé mozaiky - obrazu. A umí v tom všem číst... Je to zároveň dokonalá šifra, protože nikdo jiný se v jejich zápiscích nevyzná. Používá již zapomenuté či skryté symboly, písmo, kódy. Je propojena se stařešinou Atlantidy, naslouchá jim a jejich informace dokáže přetavit do moderna a pro její výzkumy. Vylepšuje DNA, vytváří různé "vychytávky" pro usnadnění života, pro komfort, relax a zdraví. Když léčí tak propojuje techniku - přístroje, se svou přirozenou léčitelskou schopností. Má to v dokonalé rovnováze a tak dokáže lidem jejich nemoc ukázat z energetické roviny a roviny duše, ale i z fyzické a pomocí lékařských technik. Je celkově takovou spojovatelkou. Propojuje co se zdá nepropojitelné a dává to do rovnováhy. Velmi ji baví tvořit, přicházet na nové objevy, možnosti a používat vše v praxi. Pracuje i s krystaly převážně fialových, modrých a zelených barev, ale také s křišťály a diamanty. Zkoumá jejich strukturu, složení, odhmotňuje je do tekoucí a jiné formy a dále s nimi pracuje. Zkoumá v jakém seskupení, jak se chovají, jaké mají vlastnosti, co se z nich dá vytáhnout, co spojit, co přeskládat jinak. Zná složení krystalů a dokáže je vytvořit i uměle v laboratoři. Spojuje je pak s posvátnou geometrií, živly, Sluncem a pozoruje jakou energie kde vyzařují, co vytváří atd. V současné době žena přichází s tím, že opět touží spojovat "protiklady", dávat vše do rovnováhy, tvořit, přinášet nové metody, způsoby, informace, inovace, pracovat s krystaly, geometrií, léčením.

Ženou protáká portál lásky a Slunce. Doslova se koupe ve slunečních a láskyplných paprscích, které se spojují a stávají se jednou energií. Tu samou energii má i pod svými chodidly, tudíž ve svém základu - "minulosti", v tom s čím zde přichází. Propojením půlkruhů pod nohami s vlnitým tekoucím portálem, který je v přítomnosti i "budoucnosti", vzniká vejcovitá záře stejných barev kolem ženy, která jde do okolí i do kolektivního vědomí. Žena tak již jen svou přítomností, v tom, co zde přináší, přispívá sobě, lidstvu, planetě ke zvýšení vibrací, k větší lásce, soucitu, radosti, tvořivosti. Nemá klasické zelené léčitelské energie, ani modré přinášející vědění, informace, ale přesto to vše má ve svém poli obsaženo napojením se na lásku, Slunce a Zdrojovou energii. Láska totiž rozpouští bloky a tudíž vlastně léčí a Slunce přináší vysoké vibrace a kódy ze Zdroje, tudíž svým způsobem přináší informace a vědění. Kombinace těchto dvou složek /růžově - purpurová láskyplná ženská energie + sluneční - mužská - vysoce-vibrační - informační/ způsobuje dokonalou rovnováhu, dokonalé propojení, harmonii. Žena je ve spojení i s krystaly těchto barev, esencí, energií. Její duši dělají dobře hřejivé sluneční, ohňové, rubínové a podobné krystaly. Celkově miluje Slunce a pobyt venku v přírodě, stejně tak jako již zmíněné krystaly, teplo, oheň a vše spojené se sluneční a ohnivou energií. Její energie je také velmi ženská a láskyplná. Růžová je plná lásky a purpurová ženskosti, až ženské sexuální magie Máří Magdaleny, se kterou je žena také spojena. Je zasvěcena do ženských rituálů Isis, Máří Magdaleny, ale i daleko starších a nám neznámých Bohyň a Velekněžek. Má to v sobě, ve své buněčné paměti. Dokáže celkově pracovat se všemi živly, s tvořivostí, myšlenkou, "magií". Můžou ji být blízké i různé ženské rituály, na které si může vzpomenout. Jako "svatební", předporodní, porodní, pro narozená miminka či rozloučení se s nějakou bytostí + přechod do světla. Ale třeba i rituály pro dobrou úrodu, zdravé plody přírody, utišení živlů apod. Na to vše žena může navázat - na rituály, práci s živly, přírodou, Sluncem, ohněm, krystaly a ženskou tvořivou energií. Její tvořivosti se meze nekladou, může tvořit cokoli ji napadne. Jen je potřeba v souladu se srdcem, láskou, přírodou a vysokými vibracemi. Což, v jejím případě je samozřejmostí...

Žena má pod svými chodidly energii moudrosti, vědění, informací - modrá. To je to s čím přichází, co zná, nese si z "mž" či rodových linií. A jde to hodně z hloubky. Odtud, přímo ze středu vychází modrá spirála, která prochází celým jejím tělem, všemi čakrami a jde hodně výrazně do třetího oka. To otevírá takovým způsobem, že z něho doslova tryská gejzír modré energie a to do všech stran. Rozvíjí tam multidimenzionální třetí oko, které rozkvétá a dosahuje prostě všude. Vidí jasnovidně do všech dimenzí a dokáže si to pospojovat do jednoho celku. Doslova poskládat částečky něco jako puzzle do dejme tomu globusu. Dá to do prostotové verze - ne do placky + může si to libovolně otáčet. Třetí oko se spojuje i s korunní čakrou, kde tento květ vytváří modrou korunu, která jde dále do větší oranžové. Ta je sluneční, velmi mohutná, majestátní, silná, obrovská. Její paprsky dosahují až k Slunci + skrz něj prochází soustavou Sluncí až ke Zdroji. Odtud proudí informace, které jdou do oranžové koruny, přes modrou, do třetího oka, kde si informace, které "po cestě" posbírá z různých dimenzí, pospojuje do jednoho multidimenzionálního prostorového celku a podívá se na ně z různých úhlů. Tyto informace poté tryskají ve spirálách do okolí. Tyto spirály jsou jako vlasy - jsou také symbolem síly a napojení. Vycházejí z krouny i z třetího oko, jdou do stran, ale některé se i dotýkají Země. Nesou energii moudrosti, vědění, informace - modrá, které jsou prozářeny oslnivým světlem. Jsou tedy přímo od Zdroje - jsou čisté. Žena je může předávat do okolí nevědomě, ale i vědomě. Nevědomě, tak, že prostě jen září do okolí, dotknout se aury někoho dalšího... Když s ním zarezonují, tak tyto informace, aniž by dotyční o tom věděli, předá do této aury + tomu člověku jdou postupně do vědomí. Mu poté něco přijde, co má pocit, že přišlo "zhora, ze Zdroje, vesmíru, od Boha" či jak si to nazve. Svým způsobem ano, ale prostřednictvím ženy, což už dotyčný neví. Nebo se žena baví třeba s kamarádkami, mezi řečí utrousí nějakou poznámku a pokračuje. Někdo si toho všimne, někdo ne, každopádně tato poznámka v lidech rezonuje a jde opět do vědomí, kde otevře nějaké vědění. Může předávat i vědomě - cíleně mluvit k lidem - přednášky, semináře, meditace, videa, nebo i informace předávat do psaní - knihy, blogy, karty či třeba do kresby - kódy, symboly, barvy. Samozřejmě dají se informace předávat "nenápadně" i tancem, zpěvem, mimikou, "herectvím". Žena se může propojit více s modrou moudrostí v sobě i pod chodidly + také vědomě se Sluncem a slunečními bytostmi. Toto spojení je převážně informační, ale v prostoru kolem ženy je zelená, a tak i svým způsobem léčivé. V první řadě jsou ovšem čisté informace, která, ať už vědomě či nevědomě skrz sebe předává dál a otvírá tak v lidech jejich vědění, informace, moudrost, talenty, dary...

Žena má ve své "minulosti", v tom, s čím zde přichází růžově-purpurovou barvu. Může to být i energie její rodové linie. Je to energie výrazně ženská, láskyplná. Růžová je láska, soucit, radost, purpurová je energie jednak vysokých vibrací, ale v tomto případě hlavně Máří Magdaleny či Isis. Což jsou až tak trochu sexuální, velmi ženské, zemité energie. Z této zemité energie vyrůstá žena jako rostlina - léčivá bylina. Má v sobě, ve všech čakrách zelenou mřížku různých odstínů zelené + kolem sebe stejnou energii, která se točí ve spirále v auře. Doslova ji zaceluje, aby k ženě nemohl projít žádný "nepříznivý či poškozující jev - energie". Tuto svou energii má pro sebe. Pro sebe v tom smyslu, že ji bezmyšlenkovitě nešíří jen tak samovolně do okolí. Ona má přirozené léčitelské schopnosti, ale použije je pro druhé jen, když to sama ucítí, když ucítí, že to tam má smysl, že o to druhý požádal, ale je i ochoten to přijmout a dále na sobě pracovat. Nebude jen tak mrhat energií na někoho, když si toho neváží a stejně si jede ve starých kolejích a v energiích oběti. Tady to nemá žádný smysl... Možná to víš, ale jestli ne, tak si to uvědom. Ta energie, je jen Tvá a jen Ty rozhoduješ kde ji použiješ. Neházej hrách o zeď, nenech si unikat energii tam kde s léčením nepochodíš. Samovolně Ti neuniká, aura je zelenými spirálkami zacelená. Jen pokud Ty sama nabídneš svou energii, tam kde nemáš. Nauč se bez výčitek svědomí říkat ne. Nad Tebou září výrazné Slunce. Tato energie sice proudí skrz naše Slunce, ale pochází od vzdálenějšího. Od toho, které znáš a miluješ. Svítí na planetu, kde jsi kdysi žila a kde to máš v srdci. Zde jsi léčila, spojovala se, se Sluncem, komunikovala s rostlinnou a minerální říší, s lesem, stromy, se stromovými lidmi, vílami u květin, sbírala s láskou bylinky. Léčila si jednak léčivou energií, která z Tebe proudí, ale i s pomocí bylin, rostlin, kořínků, plodů stromů, bobulí, Slunce. Toto Slunce má tmavší barvu než to naše. Je více oranžové, až téměř purpurové. Je také větší... Komunikuješ i s ním a slunečními bytostmi. V současné době, se skrz naše Slunce můžeš spojit s tím svým a prostřednictvím něho se "svou planetou". Choď hodně do přírody, komunikuj se stromy, rostlinami, květinami a přírodními bytostmi. Dotýkej se bosá Země, lež v trávě, pozoruj východ či západ Slunce, a dýchej, zhluboka dýchej. Slunce svítí skrz Tebe hluboko do Země, i do Tvých kořenů a Tvých rodů, které skrz Tebe pročišťuje. Můžeš léčit, tvořit cokoli z rostlin, stromů, bylin. Můžou to být nějaké esence, vůně, oleje, čaje, pokrmy, masti, kosmetika, přírodní šampóny, mýdla, svíčky, přírodní šperky. Stahuj do všeho, co tvoříš energii Slunce. Své ruce, stejně tak jako celé tělo, máš ponořeny v zelené - léčivé energii. Čeho či koho se dotkneš to tuto energii vyzařuje. Tudíž jakýkoli produkt, který projde Tvýma rukama /klidně i obraz, mandala, psaní, pletení, vyšívání, paličkování, šití/ či člověk, kterého se dotkneš i třeba prostřednictvím masáže. Už jen tím, že se dotýkáš léčivými chodidly Země a stahuješ do ní skrz sebe a soustavu Sluncí energii z "Tvého Slunce" ji velmi pomáháš. Již jen to je důležité a to, co k tomu přidáš je jen a jen na Tobě. Choď hodně ven, dotýkej se vědomě půdy, kamenů, stromů, zvířat, lidí. Ale jen tam, kde to ucítíš, že to proudí...

Žena má výrazné třetí oko, jasnovidnost. Z tohoto bodu se jí roztáčí ležaté osmičky. Jedna svisle a druhá vodorovně, jedna je naplněna smaragdovou - léčivou energií a druhá purpurově-růžovou - ženskou. Tyto osmičky se točí, rotují, vibrují a tak jednou je nahoře ta a podruhé ona a naopak. Někdy se točí pomaleji, jindy rychleji. Místy připomínají větrník a jindy květinu. V klidové fázi je to zeleně-růžová květina, srdeční energie, soucit, láska, radost. V roztočené je to větrník, ve kterém se barvy slívají a transformují vše v okolí. Mění se více v léčivě zelenou a růžová více v purpurovou až fialovou, kde může vše v okolí přeměňovat, přeskládat silou fialového plamene. To jakou rychlostí se pohybují ležaté osmičky ovlivňuje její jasnovidnost. Buď je přímá a rychlá nebo je to pomalu rozkvétající /květina/ a rozbalující se vize. Ležaté osmičky, také znamenají nekonečnost. Takže její jasnovidnost zde byla, je a bude. Tato energie je navíc zacelena v kruhu - kouli. Tato koule spouští dolů vlnitou energii, něco jako kořeny modré, zelené a růžové barvy. Přidává se tady modrá informační energie, která je i okolo v modrém vajíčku. Tato barva značí moudrost, informace, vědění. Skrz vlnky - kořeny se kotví v Zemi, aby se mohla projevit ve hmotě. Vejce, ve kterém stojí připomíná mimozemskou loď. Z jistého úhlu pohledu to vesmírná loď je a z jiného je to loď vodní, něco jako ponorka. Ve své podstatě je obojí. Je to mimozemská loď, která se dokáže pohybovat pod vodou, ale také odtud odstartovat a pohybovat se vesmírem. Tato loď má své vědomí... Žena je její součástí, propojena s tímto vědomím. Když je loď pod vodou, tak se jí i naplňuje. Žena má kolem sebe něco jako "vakuum" díky symbolu kruhu a v něm osmiček, který se v tomto případě pohybuje nad její hlavou jako nějaký "deštník" a spouští vlnky paprsků dolů. Ona tak stojí mimo vodu a skrz symbol je ji i dodáván kyslík či nějaká směs ve které dokáže dýchat. Tento symbol a jeho paprsky vytváří kolem ní takovou plazmatickou - gelovou zeď. Z jednoho úhlu pohledu je to kruh s paprsky, z druhého koule s panelem světla. Loď má vejcovitý modrý tvar a dalo by se říct, že je i vodním a vesmírným živočichem či bytostí, protože má své vědomí. Žena je součástí tohoto vědomí, které je s ní propojeno. Stačí ji tak vydat myšlenku či udělat určitý pohyb těla a loď se vydá, kde je třeba. Žena žije díky tomuto spojení velmi dlouho, déle než lidé na Zemi. Může tak cestovat po vesmíru a různých planetách + objevovat rostliny, živočichy, bytosti. Toto její duši naplňuje... Proto i zde ji bude dělat dobře cestovat, objevovat nová místa, lidi, rostliny, zvířata. Ze všeho si něco pozitivního vezme, co ji obohatí. Nejspíš díky modré bude mít ráda vodu a také moudrost. Skrz modrou se může spojovat s akašskými záznamy, různými knihovnami, radami, zdrojem a stahovat si informace. Skrz modrou se může propojovat s vodou, vodními světy, vodní říší, vodními krystaly, vodními bytostmi, ale i se svou citlivostí, emocemi. Skrz zelenou s rostlinou říší a jejími obyvateli, s bylinami, stromy, květinami, přírodou, ale také s léčením a léčitelskými schopnostmi. Skrz purpurově-růžovou se svým ženstvím, intuicí, láskou, soucitem. Může to zde propojit, skrz svou intuici a jasnovidnost přinášet lidem léčení a moudrost, skrz např. vodní esence s bylinkami. Může jakkoli pracovat, tvořit skrz svou intuici, s vodou, s rostlinami a přírodou i se svou ženskou stránkou.

Žena je pevně zakořeněným stromem, portálem. Má stabilitu, má kořeny, má spojení se Zemí, s její pamětí, s rody. Většinu životů žila zde, má zde největší sílu, potenciál, schopnosti. Doslova čerpá informace, napojení, výživu svými kořeny do sebe a okolí a zpět odevzdává vděk, radost, hravost, světlo, lásku. Je takovým portálovým stromem, ze kterého se sypou na planetu šťavnaté plody. Stojí v kmeni, v paprskovitém zeleno-hnědém portálu, který se směrem nahoru rozšiřuje a zvedá energii do obrovské vlnité koruny plné ovoce. Žena má nad sebou proudící zelenou, která je nejen barvou Země, rostlinné říše, ale také léčení. A tato zelená je plná purpurových jablíček. Jsou to spíše granátová - královská jablka. Mohou to být i víry, portály, brány do jiných dimenzí, krystaly. Z jakého úhlu, dimenze, se podíváme, to vidíme. Purpurová je hodně ženská energie, je barvou intuice, tvořivosti, posvátné sexuality a také Máří Magdaleny. Ve vlnách proudící zelené léčivé barvy tak volně tato jablka proudí a, když je třeba, tak upadnou k Zemi. žena si může i vědomě utrhnout, ale ani nemusí, když je třeba, jablko samo upadne a to bez nějaké námahy či úsilí. Ale samozřejmě něco za něco. Žena udělá něco pro sebe, lidi, planetu, co jde ze srdce a poté ji samovolně spadne jablíčko do klína. Jablko je darem, pokladem, silou a schopností. Je šťavnaté, dá se do něj s chutí zakousnout a vychutnat si ho. Jsou to jablka z královské zahrady, ke kterým má žena přístup, protože ona z královských zemských rodů pochází. Skrz ně čerpá informace, vědění, které je součástí jejího stromu + postupně se uvolňuje. A to tak, jak je žena připravena... Může si kousnout a zostřit si např. schopnost jasnovidění či jasnoslyšení nebo jasnovědění. Může se před ní jablko roztočit, zvětšit a vytvořit portál - bránu do jiných světů a dimenzí, kde může nahlédnout. Může najednou držet v ruce purpurový krystal a číst v něm. Spolu s jablkem může upadnout i kousek zeleného stromu. Tato mlhavá esence se omotá o její ruce a ona může předávat léčení. Může se také usadit kdekoli v jejím těle a regenerovat orgány, kosti, svaly - celé tělo, kde je to třeba. Její místo je zde na Zemi. Nepotřebuje ulítávat, astrálně cestovat, spojovat se s Radami. Ona stojí pevně zde a je zde jako člověk majákem pro lidi. Je také stabilitou, pevností, silou, léčením, intuicí a moudrostí předků. Její duše miluje přírodu, miluje krásy této planety a hlavně této republiky. Proto je žena zde, má zde kořeny, napojení na královské rody, kterými byla kdysi součástí. Zde může nejvíce načerpat a předat. Může dělat cokoli, stačí ji jen být. Jablka s ní samovolně padají tam kde je třeba. Kdokoli si může utrhnout. Jejich zdroj je nevyčerpatelný. Když jedno odpadne, naroste místo něj druhé a někdy i nejen jedno. Její duši bude dělat dobře pobyt v přírodě, komunikace se stromy, kameny, rostlinnou říší. Může také čerpat něco z historie této Země a to jak četbou, sledování těchto pořadů, návštěvou hradů, zámků, posvátných míst, čtením v sobě a své studnici moudrosti. Ona sama může dělat i průvodkyni po zajímavých místech planety. Také si může zapisovat své poznatky, které ji přicházejí a třeba i někdy napsat nějaký článek, knihu či veřejně mluvit. Tvořit z přírodních materiálů, oblékat se do přírodních materiálů, pít bylinkové čaje, zajímat se o rostliny, stromy, přírodu.

Žena stojí ve fialově-purpurovém obalu, kterým prolétávají jiskřivé vlnité paprsky. Jsou to paprsky plné energie, něco jako výboje elektriky, vznik energie, něčeho nového a zároveň je to symbolem vícedimenzionální DNA. Žena ve svým mž většinou pracovala /či má tento život výrazný/ jako vědkyně, vynálezkyně. Pracovala hodně s DNA... Na tom, jak ho vylepšit, jak vymýtit nemoc, jak zabránit stárnutí, jak zlepšit schopnosti, zdokonalit lidskou či jinou bytost. Krom toho pracovala hodně s energií - s volnou energií. Na projektech, jak stáhnout energii z krystalů, vody, Slunce, z vesmíru. Nosí v sobě talenty jako měl Tesla, Einstein a jiní. V některých životech pod jinými jmény to byli její kolegové. Ona v sobě nese informace z těchto "projektů". Pochází z dalekého vesmíru, z rodu Tvůrců. Je zvyklá tvořit a to i pouhou myšlenkou, mávnutím ruky, mrknutím oka. Tato hustota zde na Zemi je pro ni velmi hustá, někdy nechápe, že se ihned nezhmotní co si přeje. Vždyť jinde to funguje lusknutím prstu. Na Zemi často nežila, ale chodila zde do civilizací, které byly v rozkvětu a umožňovaly ji experimenty. Mezi ně patřila Atlantida a Egypt. Zde mezi "vysokými kněží" mohla své znalosti uplatnit a bádat dále. Byla také silným mágem, alchymistou. Dokázala věci odhmotnit a zase zhmotnit. Dokázala vyrobit zlato, drahé kameny, kovy a pracovat s nimi. Utvořit z nich tekuté krystaly, zlato atd, ale také z tajných ingrediencí vytvořit tuhé kovy, krystaly... Jeden z dalších jejich kolegů byl muž, kterého v dnešní době známe jako Mistra Saint-Germaina. Stejně tak jako on dokáže používat jeho fialový plamen přeměny. Byla členkou řádu Melchizedek, prošla mnoha zasvěceními a uměla toho hodně. Samozřejmě telepatie, jasnovidění, slyšení, vědění bylo na denním pořádku, stejně tak jako levitace. Ovšem viděla, jak se to vše vymklo z rukou a jak to vše většinou dopadlo. Zkázou ostrova, někdy celé planety a zničením obyvatel. V dnešní době možná cítí velký potenciál, ale bojí se ho rozvinout, aby to nedopadlo špatně, aby někomu či něčemu neublížila. Vědomě si vše zavřela či zavírá nebo otevírá jen málo. Bojí se své síly, která je značná. Nejspíš dříve komunikovala i s draky, protože jejich síla je také značná. Může být ničivá, ale i tvořivá. Záleží na tom, jak a kdo ji použije. Jediná rada, jak zkusit otevírat své schopnosti beze strachu, je jít hodně do srdce. Každý den si ho vědomě uvědomovat, otvírat ho více a více. Dělat věci z pozice otevřeného srdce a sice z lásky, soucitu, v energii radosti a hravosti. Když energie vystoupá a žena by ji těžko ovládala, tak se ztišit, obklopit vodou či modrou barvou, jít do přírody, zpívat mantry či nějakou uklidňující píseň. To, co v sobě neseš je poklad, jen se s tím potřebuješ naučit zacházet. Vždy krůček po krůčku... Energii dávat do tvoření a, když je ji hodně tak třeba do sportu. Tvé tělo je obklopeno vysoce-vibračními barvami fialové a zlaté. Jsou to velmi duchovní barvy... Zlatá je i barva zlata či Slunce. Vědomě tvoř i se Sluncem, dívej se do něj, přijímej informace odtud proudící. Propojuješ Nebe se Zemí a přinášíš zde moudrost. Kolem Tebe tečou fialové, ale i modré vlnky, které nesou informace, vědění. Můžeš se spojit s nějakými knihovnami, radami, akašskými záznamy či vše odemknout v sobě a postupně uvolňovat. Předávej lidem, co víš. Pokud si na to zatím netroufáš, tak si to alespoň zapisuj do deníku. Třeba z toho někdy vydáš článek či knihu a nebo to někdy někdo najde a bude to pro něj přínosem. Trénuj tvoření myšlenkou a práci s fialovým plamenem přeměny. Transformuj sebe i okolí. Můžeš to dělat v jakékoli práci, ať je to v třeba v práci prodavačky či terapeuta. Zde nejspíš ještě nenastal čas na "veledíla", na které lidi nejsou připraveni, ale učit je tvořit a pracovat na sobe můžeš.

Žena má pevné základy, kořeny. Je ukotvena hluboko v Zemi... Z chodidel jdou vlnité paprsky nejen dolů, ale i nahoru. Tam stoupají vlnky pastelově zelené a růžové energie srdce. Vlní se podél ženy, spojují v ní a tvoří pásky těchto barev. V této laskavé energii má všechny své čakry, těla, auru. Stojí ve víru těchto barev. Tento vír se točí a samovolně do okolí občas vystřelí tuto energii. Energii srdeční čakry, lásky, soucitu, radosti, hravosti. Ta se usadí v srdečních čakrách těch lidí, kteří jsou schopni ji přijmout. Odtud tepe a proudí do všech čaker, do celé osobnosti. Z tohoto jasného pastelového víru ženy se spouští kořeny, které tuto energii ukotvují v zemi. Zde sytost barev zesiluje a proniká do hloubky. A to i u lidí, kteří ji přijmou. Žena je nositelka "kódů lásky, kódů srdce". Kde se dotkne země tam tato energie proudí. Proudí v její přítomnosti nejen k místům, ale i k lidem, do situací atd. Žena by tak neměla žít někde o samotě v lese, ale tam kde má možnost se setkávat s co nejvíce lidma. Nemusí s nimi být stále, stačí jen, aby se dostali do její energie a šli dále. Což může být klidně v profesi prodavačky, pošťačky, bankéřky, obchodní zástupkyně, lékařky, soudkyně. Všude tam kde jsou lidé... Ne tedy sedět doma u počítače či někde zašitá v koutku. Nejlépe by ženě vyhovovalo pracovat v cestovní kanceláři a nejlépe tak, aby mohla i s lidmi cestovat a svou energii tak předávat i místům. Což samozřejmě může dělat i, když bude pořádat sama nějaké akce či semináře, kde se ocitne pokaždé někde jinde. Ať už v jiném centru v ČR i v zahraničí či někde jinde v přírodě, u moře, kde setkání mohou také probíhat. Nejlépe, když se lidé budou střídat... Stačí jim jen chvilka, aby "jiskra přeskočila", aby v nich začala láskyplné cítění otevírat. Žena může i sedět doma a něco tvořit, ale měla by to alespoň nějak někde prokládat osobním setkáním s lidmi. Každopádně její duši je vlastní být mezi lidmi. Může dělat i masáže či nějaké poradenství, terapie. Je jedno, co bude dělat, důležité je, aby se setkávala osobně s lidmi, aby se střídali, aby případně i měnila místo pobytu či cestovala i za hranice naší republiky. Nepředává vědění, nenapojuje se na Rady a spol. Ona to nepotřebuje. Její plus je přirozená - vrozená láska, léčení, soucit, radost, hravost a šíření toho všeho skrz sebe do okolí + ukotvování v Zemi.