Novinky - prosinec

30.11.2020

Přátelé, na stránkách najdete nový článek Posvátná žena, muž, pár... na jehož konci je mnou namluvená meditace, kterou si můžete zdarma stáhnout z uložto:

www.kliceksrdci.cz/l/posvatna-zena-muz-par/

Přidala jsem také nové reference:

www.kliceksrdci.cz/reference/

www.kliceksrdci.cz/reference-2/

Minule jsem psala, že chystám nový elektronický balíček a tudíž si ho v listopadu a prosinci můžete koupit za až neuvěřitelnou cenu 555,- Kč. 

Balíček obsahuje semináře Energie jednorožce a Energie draka. 10 mnou mluvených asi 30 minutových meditací + velké množství textů, obrázků, videí. V balíčku najdete také elektronickou knihu, meditační karty v elektronické podobě a nyní vám otevřu i info, geometrie, meditace a další k Lví bráně. Vše v celkové ceně 4500,- Kč /2x seminář za 1500,-, kniha 500,-, karty 500,-, Lví brána 500,-/ máte nyní za 555,- Kč.

To vše proto, že jsem od nového roku chtěla rozjet nový el. balíček. Momentálně již vím, že to nestihnu :-) a tak budete mít možnost této ceny i v lednu. 

A jak si ho objednat?

Stačí vyplnit registraci:

https://www.kliceksrdci.cz/user-registration/

a zaslat peníze /555,- Kč či 20 Euro/ na účet: mBank 670100-2210794434/6210. Ze zahraničí: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP

Jakmile uvidím platbu i registraci, tak vám přístup do uzamčených částí webu otevřu. Nezapomeňte si vše co potřebujete do konce ledna 2021 stáhnout. 

Na uvedený účet můžete poslat i dar, pokud to tak cítíte. Děkuji. 

Abych se mohla věnovat tvorbě nových částí webu, tak dávám stop stav na tvorbu vašich osobních meditací + osobní krystalické mandaly budu tvořit jen chvíli /než mi dojdou krystaly/. 

Děkuji za vaše krásné ohlasy na tyto služby. Po každé tvorbě osobní meditace či mandaly mi vždy od vás přišla nádherná zpětná vazba. Děkuji. Reference najdete i na těchto odkazech:

https://www.kliceksrdci.cz/osobni-meditace/

https://www.kliceksrdci.cz/krystalicka-mandala/

Dále si můžete objednávat mnou mluvené semináře v elektronické podobě, které si můžete stáhnout a v pohodlí domova pouštět kolikrát si budete přát. 

Každý seminář obsahuje v průměru 4-5 většinou 30 minutových meditací. 

https://www.kliceksrdci.cz/seminare-elektronicky/

Každý měsíc dávám do akce některý z nich. Akce prosince jsou Chrámy a portály.

V meditacích se spojíte se svým osobním chrámem a portálem, se svými dary a talenty, se zemskými i vesmírnými chrámy a portály, s chrámy a portály Slunce i Měsíce, chrámy tvůrců... A to vše v prosinci za poloviční cenu 555,- Kč.

Objednávejte na kliceksrdci@email.cz.

Stále je možnost se hlásit na lednovou akci Červený stan:

https://www.cestyzeme.cz/cerveny-stan/?fbclid=IwAR001SBk03nbHLY1PQQjPyWvzOQQ-v2VfbWcXX6aoGAx9AITnAh5-qfpPRg

Ráda bych příští rok natočila meditace a články na youtube. Kdysi se mi to povedlo, jen už nevím ani jak. I přesto, že je meditace nekvalitně nahraná, tak ji vidělo přes 130 tisíc lidí.

Ráda bych i svým hlasem nahrála mé články, tak jak je některé mám namluvené Miou:

Pokouším se o to už dlouho, ale s žádným programem si nerozumím. :-) Pokud někdo víte o nějakém lehkém, nejlépe v češtině, kde bych mohla toto nahrávat, tak mi prosím dejte vědět. Děkuji. 

Dostávám stále nabídky i na různá vysílání, ale mám tak nějak pocit, že už jsem vše řekla a moc mě toho, o čem bych mohla mluvit, nenapadá. Pokud je něco, co by vás zajímalo, o čem natočit video, tak také napište. Děkuji. 

Přeji krásný adventní čas...

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz