Novinky - listopad

31.10.2020

Přátelé, jak jste si možná všimli, tak jsem v říjnu nenapsala asi po 8 letech žádný nový článek či nenatočila nové video. Na FB jsem stránku Antalii: Klíče k srdci změnila na Ivona Antalii. Tam sice sdílím pravidelně články a videa, ale co se týká mých tak jsou to články starší + sdílím tvorbu kolegů. 

Já osobně cítím potřebu se nyní stáhnout, věnovat se sobě a přeskládávat co je třeba. A tak vyhazuji staré v domě i v sobě a tvořím nové. To bych doporučovala všem. :-) Mnohdy ani nepotřebujete vymalovat, vyměnit podlahu, nábytek, ale "jen" vyházet staré a nepotřebné věci ze skříní a urovnat šuplíčky. :-)

Jediná akce, která je v plánu je Červený stan s kolegyněmi koncem listopadu na Pálavě. Pokud se neuskuteční, tak náhradní termín je v lednu. Více na odkaze:

https://www.cestyzeme.cz/cerveny-stan/?fbclid=IwAR001SBk03nbHLY1PQQjPyWvzOQQ-v2VfbWcXX6aoGAx9AITnAh5-qfpPRg

Momentálně nemohu pořádat semináře, akce v divadle, u moře apod. a tak jsem pro tuto dobu oprášila dřívější tvorbu. Nabídka této tvorby je dočasná /nejspíš jen na dobu bez seminářů/. 

Pokud máte zájem, tak si můžete objednat osobní meditaci či meditaci se záměrem:

https://www.kliceksrdci.cz/osobni-meditace/

Přidala jsem i osobní krystalickou mandalu:

https://www.kliceksrdci.cz/krystalicka-mandala/

A přicházím také s možností si jakýkoli seminář objednat v elektronické podobě a pustit si ho v pohodlí domova kdekoli, kdykoli a kolikrát si budete přát. Každý seminář obsahuje 4-5 v průměru 30 minutových meditací, které si stáhnete z uložto. Jsou to nahrávky namluvené mým hlasem v doprovodu příjemné hudby. 

https://www.kliceksrdci.cz/seminare-elektronicky/

Jak jsem minule psala, tak v době, kdy nelze nic pořádat a venku už je počasí tak akorát na meditaci, nabízím každý měsíc nějaký seminář za poloviční cenu. V říjnu to byl seminář Pramen ženy a v listopadu jsou to Diamantové energie.

V meditacích se spojíte s diamantovými skalami, chrámy, portály, ponoříte se do diamantového jezera, procítíte diamantový zvuk v chrámu, své diamantové čakry, auru...

Na listopad a prosinec dávám do akce také elektronický balíček, který obsahuje semináře Energie jednorožce a Energie draka. Opět 4-5 asi 40 minutových meditací + velké množství textu a inspirace. V balíčku najdete také elektronickou knihu, meditační karty v elektronické podobě a nyní vám otevřu i info, geometrie, meditace k Lví bráně. Vše v celkové ceně 4500,- Kč /2x seminář za 1500,-, kniha 500,-, karty 500,-, Lví brána 500,-/ máte nyní za 555,- Kč. 

A proč vám nyní nabízím tak neuvěřitelnou cenu?

Rozhodla jsem se postupně vše starší hodit do koše a tvořit nové. Stáhněte si tedy vše co potřebujete do konce roku. Poté již nebudete mít k el. balíčku přístup. Vytvořím nový, který rozjedu někdy v roce 2021 a který bude nejspíš obsahovat informace a meditace k tématům ženy a vnitřního dítěte. Nový balíček si v roce 2021 budete moct koupit znovu za zaváděcí cenu. 

A jak si ho objednat?

Stačí vyplnit registraci:

https://www.kliceksrdci.cz/user-registration/

a zaslat peníze /555,- Kč či 20 Euro/ na účet: mBank 670100-2210794434/6210. Ze zahraničí: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP

Jakmile uvidím platbu i registraci, tak vám přístup do uzamčených částí webu otevřu. Nezapomeňte si vše co potřebujete do konce roku stáhnout. Od nového roku již k tomu nebudete mít přístup. 

Na uvedený účet můžete poslat i dar, pokud to tak cítíte. Děkuji. 

Přeji hodně zdraví, pohody, klidu a nové tvořivosti nám všem. ;-)

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz