Ladička se Solfeggio frekvencí 528 HZ

Vyprodáno Frekvence

528 Hz - Energie Země vibruje na frekvenci 528 Hz na stejné frekvenci jako Láska. 528 Hz zvukové vlny vám pomohou vyrovnat energii vašeho těla a obnovit lidské vědomí na plnou sílu a potenciál.

Léčivý zvuk - Tento nástroj produkuje velmi jedinečný zvuk, který snižuje, léčí bolesti hlavy, stres, úzkost a naplňuje vás dobrou energií.

Rovnováha a harmonie - Stabilizujte své energetické pole a přineste rovnováhu do svého těla a duše, abyste se mohli soustředit na věci, na kterých záleží a mají na vás pozitivní účinky.

Lepší spánek - 528 Hz zvuková terapie usnete rychleji, budete spát lépe a ráno nebudete mít problém vstát z postele.

Balení obsahuje - 528 Hz přístroj, silikonové kladivo a čisticí hadřík.

Co dělá přístroj 528 Hz?

Úder na hudební nástroj vytváří vysokofrekvenční zvuk, který je zřídka slyšet jinde v prostředí.

Frekvence 528 Hz také snižuje celkovou koncentraci reaktivních oxidačních druhů v mozkové tkáni. Bylo prokázáno, že dlouhodobé vystavení této zvukové vlně snižuje úzkost, stres a bolesti hlavy. Výsledky ukazují, že snížená úzkost je spojena se zvýšenou hladinou testosteronu v mozku.

Dr. Leonard Horowitz, přední odborník na 528 Hz, povzbuzuje každého, aby tuto meditaci používal alespoň jednou denně ke zlepšení svého vědomí a pohody.

528 Hz terapie zvukovými vlnami, kterou můžete udělat doma sami, využívá vibrační frekvenci, která zvyšuje tok energie v těle, což zlepšuje cirkulaci a odstraňuje zablokovanou energii.

10 minut meditace a poslechu zvukových vln 528 Hz viditelně zlepší váš spánek a nebude pro vás těžké ráno vstát z postele. 

528 Hz "MI" frekvence

  • patří mezi Solfeggio frekvence, které byly součástí gregoriánských chorálů a mají velkou duchovní sílu, podporují léčení a transformaci.
  • Transformuje a doslova dělá zázraky, protože opravuje DNA.

Tón MI slouží k návratu lidské DNA do svého původního, téměř dokonalého stavu za podpory energie působící z této frekvence. Tím, jak dochází k opravě DNA, probouzejí se blahodárné účinky našeho těla; zvyšuje se množství životní energie, jasnost mysli, povědomí, probouzí a aktivuje se tvořivost a lidské tělo se dostává do pocitu hlubokého vnitřního klidu, pocitu duchovní slávy. Tón MI také otevírá lidem hluboké duchovní zkušenosti a osvícení. 

Více o solfeggio frekvencích: https://www.kliceksrdci.cz/l/solfeggio-frekvence/

600,00 Kč 700,00 Kč