Světelný strom a diamantové mosty

13.11.2023

11.11. se konal seminář Světlo krystalů. 

Již před ním jsem vám napsala a nahrála článek Krystalické světlo a něco k tomuto datu řekla.

Nyní po 11.11., na základě toho co se dělo na semináři, mohu přidat další informace.

V následujících dnech se bude vynořovat z podvědomí do vědomí vše co není v souladu s energií srdce. Světlo bude svítit na stíny, které půjdou vidět.

Jak se vše vyplavuje z buněk, kostí, svalů, orgánů atd., tak můžete cítit bolesti páteře, hlavy, kostí, svalů, může přijít únava, mohou se uvolňovat emoce. 

Naslouchejte svému tělu, odpočívejte, hodně pijte vodu či bylinkové čaje.

V říjnu se na semináři uvolňovaly bloky v páteři, nyní šlo vše převážně přes nohy, kolena, pročišťovalo se třetí oko. 

Témata spojená s nohami: 

Kudy kráčím? Baví a naplňuje mě má cesta? Jsem na ní stabilní, pevný-á? Je to cesta tvořivá, inspirující? Mám v nohou sílu, oporu, nebo se mi spíše strachem podlamují? 

Témata třetího oka: 

To co vidím si jen myslím nebo to cítím srdcem? Je možno se podívat hlouběji? Vidím více možností? Je něco za závojem? Vidím ostře a jasně? Dívám se i za roh?

Věnujte se péči o nohy, páteř, záda - masáže, relax, cvičení, chůze v přírodě a o třetí oko - můžete se dívat na vícerozměrné obrázky, do dálky, nadzvednout závoj, zobrazit si více možností, zvolit jinou cestu.

Navrací se k nám hodně našich částí, které jsme někde traumatem odložili a také těch, kde jsme se našich darů a talentů zalekli. 

Můžeme být tedy znovu konfrontováni se svými strachy, obavami a omezeními. 

Jak se nyní zachováš, ustojíš si to své, půjdeš do toho tentokrát s odvahou, stabilitou, láskou?

Na konci semináře jsem cítila, že se máme všichni postavit v kruhu, chytnou se za ruce a vytvořit stromy s jedním velkým uprostřed.

Pevně jsme se zakořenili v zemi, korunu rozvinuli do vesmíru, naplnili jsme se krystalicky-plazmatickým světlem. Kořeny světlo proudilo do Země a některé se i otočily na povrch planety kde z nich tryskalo světlo. 

Z našich srdcí zářily paprsky světla, které mezi námi vytvořily pevný a statný světelně-krystalický strom. Tento strom se diamantovými či krystalickým mosty začal propojovat s dalšími lidmi, kteří 11.11. společně meditovali. 

Stromy se staly pilíři zářících mostů. 

V tomto propojení je síla, pevnost, stabilita, sounáležitost, láska, radost, inspirace, tvorba, zářivá energie...

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz

Pokud bys rád osobně prožil-a toto či něco podobného, tak je možnost 18.11. v Praze /Energie krystalů/ a 16.12. v Kroměříži /Světlo krystalů/.