Novinky - září

28.08.2022

Přátelé, v srpnu jsem pro vás na můj YouTube Ivona Antalii nahrála velké množství meditací a článků k Lví bráně. Nově jsem také nahrála krystalový relax:

Pokud dáte na mém YouTube Ivona Antalii odběr, tak vám žádné nové video neunikne. ;-) 

https://www.youtube.com/channel/UCl55tgrUb9ZJhQF3BSD326A

V létě jsem vám nabídla za akční cenu novou letní meditaci a také meditaci k lví bráně + sluneční. Do podzimní rovnodennosti máte možnost si za akční cenu letní meditaci koupit. Poté ji ze stránek stáhnu a opět zveřejním nejspíš příští léto. https://www.kliceksrdci.cz/p/letni-meditace/

Samozřejmě mám pro vás akci i k podzimní rovnodennosti. Nabízím meditaci k rovnodennosti z minulého roku doplněnou novou meditací zdraví. Tyto dvě meditace se skvěle doplňují. Během září máte možnost si tuto jedinečnou akci 1+1 koupit, poté ji stáhnu. 

https://www.kliceksrdci.cz/p/meditace-k-podzimni-rovnodennosti-meditace-zdravi/

Novinkou je také osobní meditace. 

Meditace k rovnodennosti

Ve více než hodinové /1:18/ meditaci /on-line/ projdete živlovými bránami, odstraníte staré - nefunkční, uděláte si místo na na vše nové, otevřete se, vyrovnáte s pomocí živlů své vztahy i vztah k sobě, propojíte se s živlovými krystaly, projdete živlovými portály a aktivujete v sobě živlové dary, talenty, schopnosti, moudrost, pročistíte se, inspirujete, narovnáte, vystředíte, dostanete do harmonie, stanete se živlovým stromem, ve kterém spojíte zemské a vesmírné elementy, vzpomenete si na galaktickou bytost, kterou jste.

Meditace zdraví

V meditaci zdraví se pročistíte pod vodopádem, v řece, krystalem, Zemí, ohněm, větrem. Napijete se z pramene zdraví, projdete uzdravující loukou, natrháte si byliny, uvaříte a vypijete čaj, použijete ozdravnou mast, obnovíte a zregenerujete se v menhirovém kruhu.

Na můj e-shop jsem přidala velké množství novinek. Vytvořila jsem krystalické sady elementů + sadu lásky a přeměny + přidala nové krystaly, přívěsky na klíče, přívěsky na řetízek, náramky. 

Zelená sada 2

Krystalická zelená sada náhrdelníku a náramku. Spojuje se zemí, rostlinou a minerální říší, přírodními bytostmi, uzdravuje, otevírá, aktivuje. Obsahuje zelený jadeit, aventurin, mechový achát. Náhrdelník je na přetažení přes hlavu /je dostatečně velký, sedí na každou hlavu :-)/, náramek 8 cm. Sadu dostanete v barevném pytlíčku. 

500,00 Kč 700,00 Kč

Zlatá sada

Krystalická zlatá sada náhrdelníku a náramku. Spojuje se sluncem, hvězdami, světlem, aktivuje tvořivost, hojnost, uzdravuje sakrální čakru. Obsahuje sluneční kámen, achát, jadeit, karneol. Náhrdelník je na přetažení přes hlavu /je dostatečně velký, sedí na každou hlavu :-)/, náramek 8 cm. Sadu dostanete v barevném pytlíčku. 

500,00 Kč 700,00 Kč

Zeleno-bílá sada 2

Krystalická zeleno-bílá sada náhrdelníku a náramku. Spojuje se zemí, rostlinou a minerální říší, přírodními bytostmi, světlem, uzdravuje, otevírá, aktivuje. Obsahuje achát, bílé lávové kameny, bílý a zelený jadeit, aventurin, mechový achát. Náhrdelník je na přetažení přes hlavu /je dostatečně velký, sedí na každou hlavu :-)/, náramek 8 cm. Sadu dostanete v barevném pytlíčku. 

500,00 Kč 700,00 Kč

Zelená sada 1

Krystalická zelená sada náhrdelníku a náramku. Spojuje se zemí, rostlinou a minerální říší, přírodními bytostmi, uzdravuje, otevírá, aktivuje. Obsahuje bílý a zelený jadeit, aventurin, mechový achát. Náhrdelník je na přetažení přes hlavu /je dostatečně velký, sedí na každou hlavu :-)/, náramek 8 cm. Sadu dostanete v barevném pytlíčku. 

500,00 Kč 700,00 Kč

Zeleno-bílá sada 1

Krystalická zeleno-bílá sada náhrdelníku a náramku.  Spojuje se zemí, rostlinou a minerální říší, přírodními bytostmi, světlem, uzdravuje, otevírá, aktivuje. Obsahuje bílé lávové kameny, bílý a zelený jadeit, aventurin, mechový achát.  Náhrdelník je na přetažení přes hlavu /je dostatečně velký, sedí na každou hlavu :-)/, náramek 8 cm. Sadu dostanete v barevném pytlíčku. 

500,00 Kč 700,00 Kč

Krystalická sada

Krystalická hnědá sada spojuje se zemí, kotvou, stabilitou, sílou, rovnováhou, kořeny, rody, přírodou, živly... Obsahuje náhrdelník /32 cm - není na zapínaní, je na přetažení přes hlavu/ - jaspis obrázkový, mokait fazetovaný, opál žlutý, achát ohnivý matný + náramek /8 cm/ - unakit + fialový pytlíček.

500,00 Kč 700,00 Kč

Sada láska 1

Sada láska byla vytvořena k 11.11. Obsahuje náhrdelník /37 cm/, náramek /8cm/ + růžový pytlíček. Náhrdelník není na zapínání, je na přetažení přes hlavu. Obsahuje - růženín, achát - lasturová růžová, jadeit zelený, achát šedý. Náramek obsahuje krystaly - jaspis třešňový květ.  Přináší lásku, čistotu, laskavost, něhu, péči, otevírá srdeční čakru.

500,00 Kč 700,00 Kč

  Jaspis písmenkový 3 cm

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-)  Informace o jaspisu si můžete dohledat na netu.

  15,00 Kč 25,00 Kč

  Sada láska 1

  Sada láska byla vytvořena k 11.11. Obsahuje náhrdelník /37 cm/, náramek /8cm/ + růžový pytlíček. Náhrdelník není na zapínání, je na přetažení přes hlavu. Obsahuje - růženín, achát - lasturová růžová, jadeit zelený, achát šedý. Náramek obsahuje krystaly - jaspis třešňový květ.  Přináší lásku, čistotu, laskavost, něhu, péči, otevírá srdeční čakru.

  500,00 Kč 700,00 Kč

  Pyrit 3-4 cm - 1 ks

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-)  Informace o pyritu si můžete dohledat na netu.

  40,00 Kč 60,00 Kč

  Tygří oko 3-4 cm

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-) Informace o tygřím oku si můžete dohledat na netu.

  40,00 Kč 55,00 Kč

  Jaspis obrázkový 5-6 cm

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-) Informace o jaspisu si můžete dohledat na netu.

  40,00 Kč 55,00 Kč

  Amazonit 4-5 cm

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-) Informace o amazonitu si můžete dohledat na netu.

  40,00 Kč 55,00 Kč

  Modrý křemen 3-4 cm

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-) Informace o modrém křemenu si můžete dohledat na netu.

  30,00 Kč 40,00 Kč

  Amazonit a mušle od moře

  Přátelé dovezla jsem vám od moře na Zakynthosu mořem propláchlé, sluncem a vodou naplněné, pískem prostoupené krystaly amazonitu /3-4cm/. V moři jsem je "vykoupala", na pláž z nich posvátnou geometrii poskládala, sluncem a pískem prohřála. Spolu s amazonitem vám pošlu mušli od jónského moře + nějaký krystal navíc, který vám do balíčku přidám.  Pošlu vám krystal a mušli, kterou k vám ucítím. ;-) Nechť vám přináší radost... Informace o amazonitu si můžete dohledat na internetu. 

  40,00 Kč 70,00 Kč

  Avanturín 3-4 cm

  Jako většina zelených kamenů pomáhá avanturín, či také aventurin, navázat bezprostřední vztah s přírodou, s její uklidňující silou a harmonií. Přináší klid, tajuplný třpyt rozzáří každé chmury a rozloží všechny negativní myšlenky.  Při stresu, emočním rozrušení nebo až rozčilení rozkládá negativní myšlenky. V neklidných dobách poskytuje útěchu a přináší klidné spaní. Uvolníte se, pustíte starosti z hlavy. Zmírňuje i chronické potíže s hlavou, třeba migrény. Jako kámen srdeční čakry propojuje srdce se zemí, přináší vyrovnaný a zdravý pohled na svět.  Je kamenem štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Používá se k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami, pohlcuje elektromagnetický smog, ochrana před zářením z mobilního telefonu. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Dokáže zavést zpět do minulosti a odkrýt nerovnováhy současnosti. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií.  Příznivě působí na štítnou žlázu, preventivně proti vzniku arteriosklerózy a propuknutí alergií. Udržuje rovnováhu krevního tlaku, podněcuje metabolismus, snižuje hladinu cholesterolu, ulevuje od migrén, má velmi příznivý účinek na posílení zraku. Léčí nadledvinky, srdce, dutiny, svalový a urogenitální systém.  Krystal, který vám vyberu se může od obrázku tvarem a velikostí lehce lišit.  

  30,00 Kč 40,00 Kč

  Achát stromový 3-4 cm

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-) Informace o achátu si můžete dohledat na netu.

  30,00 Kč 40,00 Kč

  Fuchsit 3-4 cm

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-) Informace o fuchsitu si můžete dohledat na netu.

  40,00 Kč 50,00 Kč

  Kalcit orchideový 3-4 cm

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-) Informace o kalcitu si můžete dohledat na netu.

  30,00 Kč 40,00 Kč

  Oranžový kalcit 3-4 cm

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-) Informace o kalcitu si můžete dohledat na netu.  

  30,00 Kč 40,00 Kč

  Měsíční kámen 3-4cm

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-) Informace o měsíčním kamenu si můžete dohledat na netu.

  40,00 Kč 50,00 Kč

  Sodalit 3-4 cm

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-) Informace o sodalitu si můžete dohledat na netu.

  30,00 Kč 40,00 Kč

   V e-shopu najdete také novinky: osobní mandala, osobní meditace. 

   Přeji příjemné prožití babího léta, podzimní rovnodennosti a začátku podzimu. 

   Ivona Antalii

   www.kliceksrdci.cz