Novinky - září

28.08.2022

Přátelé, v srpnu jsem pro vás na můj YouTube Ivona Antalii nahrála velké množství meditací a článků k Lví bráně. Nově jsem také nahrála krystalový relax:

Pokud dáte na mém YouTube Ivona Antalii odběr, tak vám žádné nové video neunikne. ;-) 

https://www.youtube.com/channel/UCl55tgrUb9ZJhQF3BSD326A

V létě jsem vám nabídla za akční cenu novou letní meditaci a také meditaci k lví bráně + sluneční. Do podzimní rovnodennosti máte možnost si za akční cenu letní meditaci koupit. Poté ji ze stránek stáhnu a opět zveřejním nejspíš příští léto. https://www.kliceksrdci.cz/p/letni-meditace/

Samozřejmě mám pro vás akci i k podzimní rovnodennosti. Nabízím meditaci k rovnodennosti z minulého roku doplněnou novou meditací zdraví. Tyto dvě meditace se skvěle doplňují. Během září máte možnost si tuto jedinečnou akci 1+1 koupit, poté ji stáhnu. 

https://www.kliceksrdci.cz/p/meditace-k-podzimni-rovnodennosti-meditace-zdravi/

Novinkou je také osobní meditace. 

Meditace k rovnodennosti

Ve více než hodinové /1:18/ meditaci /on-line/ projdete živlovými bránami, odstraníte staré - nefunkční, uděláte si místo na na vše nové, otevřete se, vyrovnáte s pomocí živlů své vztahy i vztah k sobě, propojíte se s živlovými krystaly, projdete živlovými portály a aktivujete v sobě živlové dary, talenty, schopnosti, moudrost, pročistíte se, inspirujete, narovnáte, vystředíte, dostanete do harmonie, stanete se živlovým stromem, ve kterém spojíte zemské a vesmírné elementy, vzpomenete si na galaktickou bytost, kterou jste.

Meditace zdraví

V meditaci zdraví se pročistíte pod vodopádem, v řece, krystalem, Zemí, ohněm, větrem. Napijete se z pramene zdraví, projdete uzdravující loukou, natrháte si byliny, uvaříte a vypijete čaj, použijete ozdravnou mast, obnovíte a zregenerujete se v menhirovém kruhu.

Na můj e-shop jsem přidala velké množství novinek. Vytvořila jsem krystalické sady elementů + sadu lásky a přeměny + přidala nové krystaly, přívěsky na klíče, přívěsky na řetízek, náramky. 

  Angelit 2 kusy

  Angelit 2 kusy - 5x5x3 cm, 6x6x2 cm.  Angelit je jedním z kamenů vědomí pro nový věk. Symbolizuje mír a bohatství. Jak napovídá už jeho název, napomáhá angelit dosáhnout kontaktu s říší andělů. Pomáhá při telepatické komunikaci a umožňuje cestování mimo tělo, při němž je zachován kontakt s reálným světem. Angelit je pro léčitele mocný kámen, neboť prohlubuje naladění jejich mysli a zvyšuje vnímavost. Zajišťuje rovněž ochranu prostředí nebo těla, zejména pokud se užívá v podobě elixíru. Angelit je tvořen celestitem, který byl v hlubinách země po miliony let stlačen a uchoval si mnoho vlastností uvedeného kamene. V duševní rovině vám angelit pomůže vyslovit svou pravdu bez ohledu na to, jak může znít. Duchovně je angelit plný soucitu. Bolest a nesoulad mění v jednotu a současně léčí rány, když otevírá cestu vedoucí k duchovní inspiraci. Navozuje hluboký pocit klidu a míru. Pomáhá navazovat kontakt s vesmírnou energíí. 

  250,00 Kč 350,00 Kč

  Kyanit

  Kyanit - 13x4x5 cm.  Kyanit je vynikající pro naladění a meditaci. Přináší klid a vyrovnanost a funguje jako výkonný vysílač a zesilovač vysokofrekvenčních energií, čímž podněcuje duševní schopnosti společně s intuicí. Díky své schopnosti naladit se na kauzální rovinu dokáže kyanit vyvolávat projevy duchovní energie v podobě myšlenek. Tento krystal nabízí spojení s duchovním průvodcem a vyvolává soucit. Dokáže uzemňovat duchovní vibrace, což navozuje stav duchovní integrity a dospělosti. Kyanit dobře poslouží lidem, kteří právě přecházejí přes hranici smrti. Kyanit rychle slaďuje čakry s vyšším tělem. Čistí jim cestu i meridiány. Obnovuje čchi hmotného těla a jeho orgánů. Během léčení, po pročištění a transformaci, stabilizuje geomagnetické pole. Jelikož v sobě kyanit neudržuje nic negativního, nevyžaduje ani čištění. 

  400,00 Kč 550,00 Kč

  Kalcit medový s duhou 2 kusy

  Kalcit medový s duhou 2 kusy - 5x4x2 cm, 4x3x2 cm.  Kalcit je účinný zesilovač a čistič energie. Z těla odstraňuje nečinnou energii. Urychluje vývoj a růst. Jedná se o duchovní kámen zajišťující spojení s vyšším vědomím. Napomáhá přístupu k vyšší moudrosti a rozvoji parapsychologických schopností včetně jasnozřivosti a cestování mimo tělo. Urychluje duchovní vývoj a umožňuje duši, aby si i po návratu do hmotného těla pamatovala zážitky z astrálních cest. Spojuje cit s rozumem. Uklidňuje mysl, rozvíjí bystrý úsudek a schopnost analýzy. Uvádí do rovnováhy citové napětí a nahrazuje ho klidem a vyrovnaností.  Medový /zlatý/ kalcit je vynikající pro meditaci a k naladění na vyšší mentální sféry. Dodává duši ostražitost a bdělost, neboť dokáže uzemňovat vyšší mentální energie zpět do pozemského světa. Umísťuje se na pupeční nebo korunní čakru. 

  400,00 Kč 550,00 Kč

  Černý turmalín

  Černý turmalín - 5x3x3 cm.  Turmalín pročišťuje a transformuje příliš těžkou energii do podoby lehkých vibrací. Uzemňuje duchovní energii, čistí a vyrovnává čakry a vytváří ochranný štít kolem těla. V duševním životě napomáhá turmalín pochopení sebe sama i ostatních. Zahání myšlenky navozující pocit oběti a přitahuje ke svému nositeli inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Turmalín je účinný léčitel rozumu i duše. Uvádí do rovnováhy levou a pravou mozkovou hemisféru a proměňuje zakořeněné negativní myšlenkové vzorce v pozitivní. 

  150,00 Kč 250,00 Kč

  Modrý křemen 2-3 cm

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-) Křemen je díky své jedinečné spirálovitě krystalické formě nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. Na mentální úrovni křemen napomáhá soustředění a uvolňuje dosud uzamčenou paměť. Křemen je vynikající spořič energie. 

  15,00 Kč 40,00 Kč

  Avanturín 2 cm

  Jako většina zelených kamenů pomáhá avanturín, či také aventurin, navázat bezprostřední vztah s přírodou, s její uklidňující silou a harmonií. Přináší klid, tajuplný třpyt rozzáří každé chmury a rozloží všechny negativní myšlenky.  Při stresu, emočním rozrušení nebo až rozčilení rozkládá negativní myšlenky. V neklidných dobách poskytuje útěchu a přináší klidné spaní. Uvolníte se, pustíte starosti z hlavy. Zmírňuje i chronické potíže s hlavou, třeba migrény. Jako kámen srdeční čakry propojuje srdce se zemí, přináší vyrovnaný a zdravý pohled na svět.  Je kamenem štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Používá se k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami, pohlcuje elektromagnetický smog, ochrana před zářením z mobilního telefonu. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Dokáže zavést zpět do minulosti a odkrýt nerovnováhy současnosti. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií.  Příznivě působí na štítnou žlázu, preventivně proti vzniku arteriosklerózy a propuknutí alergií. Udržuje rovnováhu krevního tlaku, podněcuje metabolismus, snižuje hladinu cholesterolu, ulevuje od migrén, má velmi příznivý účinek na posílení zraku. Léčí nadledvinky, srdce, dutiny, svalový a urogenitální systém.  Krystal, který vám vyberu se může od obrázku tvarem a velikostí lehce lišit.  

  15,00 Kč 40,00 Kč

  Achát stromový 3-4 cm

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-) Achát dokáže uvádět do souladu prvky jin a jang představující pozitivní a negativní síly udržující celý vesmír na pevném místě. Jako kámen schopný konejšit a uklidňovat funguje achát sice pomalu, ale poskytuje velkou sílu. Jeho mnohonásobné vrstvy dokážou vynést na světlo doposud ukryté informace. V duševní rovině achát citlivě napomáhá k tomu, aby jeho majitel přijímal sám sebe, čímž podporuje jeho sebedůvěru. Pomáhá sebepoznání a odhalování doposud skrytých okolností a obrací pozornost svého majitele k nerovnováze narušující jeho pohodu. Achát vylepšuje duševní život, neboť posiluje schopnost soustředění a analýzy směřující k přijímání praktických rozhodnutí.  

  20,00 Kč 40,00 Kč

  Kalcit orchideový 2 cm

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-) Oranžový /orchideový/ kalcit je vysoce energetickým a očistným kamenem působícím zejména na nižší čakry. Oranžový kalcit udržuje v rovnováze city, zažehnává strach, pomáhá překonávat deprese. Odstraňuje problémy a maximalizuje potenciál. Tento kámen má léčivý účinek na rozmnožovací systém, žlučník a střevní poruchy. 

  15,00 Kč 40,00 Kč

  Oranžový kalcit 2 cm

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-) Zlatý /žlutý, oranžový/ kalcit poslouží jako účinný odstraňovač všeho zlého, který současně dokáže povzbuzovat vůli. Je nadán, zejména v podobě elixíru, takřka zázračnou energií. Povzbuzuje meditaci, navozuje hluboké stavy uvolnění a duchovního prozření. Zajišťuje spojení s vyššími zdroji duchovní moudrosti. Podněcuje k činnosti vyšší vědomí. Přikládá se na čakru solar plexu nebo korunní čakru. Zlatý kalcit se vyznačuje mimořádně expanzivní energií. 

  15,00 Kč 40,00 Kč

  Jaspis zebra růžová 3 cm

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-) Jaspis proslul jako "nejlepší živel". Nabízí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a uvědomění celku. Používá se při léčbě, sjednocuje všechny aspekty života. Jaspis připomíná lidem, aby si vzájemně pomáhali. Srovnává čakry a lze jeji použít k jejich správnému nastavení. Odstraňuje z prostředí elektromagnetické i jiné znečištění. V duševní oblasti přináší jaspis svému nositeli odhodlání k naplnění všech záměrů. Dodává odvahu pronikat důrazně ke kořeni problému. Nabízí pomoc během konfliktů, k nimž v životě nezbytně dochází. 

  15,00 Kč 40,00 Kč

  Měsíční kámen 3-4 cm

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-) Měsíční kámen je kámen nových počátků. Jak napovídá jeho jméno je spjat s měsícem a intuicí. Podobně jako měsíc je i kámen spojen s přemítáním a vzpomínáním, neboť i měsíc neustále dorůstá a ubývá, čímž připomíná, že vše je součástí cyklu změn. Nejsilněji tento kámen působí na utišení rozbouřených citů. Měsíční kámen vytahuje na povrch věci uzavřené doposud v podvědomí. Zvyšuje intuici a empatii. Vyvolává srozumitelné živé sny, zejména v době úplňku.

  20,00 Kč 50,00 Kč

  Sodalit 2 cm

  Obrázek je ilustrační. Pošlu vám jeden krystal, který k vám ucítím. Při větší objednávce zasílám krystaly navíc jako dárek. ;-) Sodalit spojuje logiku s intuicí a otevírá dokořán bránu vnímavosti ducha, neboť přináší informace z vyšší mysli až dolů na tělesnou úroveň. Podněcuje činnost šišinky a třetího oka. Prohlubuje meditaci. Jde o kámen podněcující majitele  cestě za pravdou a ideály, které jej nutí zůstat věrný sám sobě a všemu, v co věří. Sodalit ruší elektromagnetické znečistění a lze jej položit na počítač, aby zamezil jeho vyzařování. Pomůže lidem, kteří jsou citlivý na "syndrom nemocných budov" nebo elektromagnetický smog. Jedná se o mimořádně užitečný kámen pro týmovou práci, neboť přináší harmonii, solidaritu a vědomí společného cíle. Podněcuje důvěru a soudržnost členů skupiny a upevňuje pouto mezi nimi. 

  15,00 Kč 40,00 Kč

   V e-shopu najdete také novinky: osobní mandala, osobní meditace. 

   Přeji příjemné prožití babího léta, podzimní rovnodennosti a začátku podzimu. 

   Ivona Antalii

   www.kliceksrdci.cz