Novinky - říjen

01.10.2022

Přátelé, již jsem se vrátila z dovolené a tak můžete opět objednávat z e-shopu. Nyní vám nabízím všechny náhrdelníky o 300,- Kč levněji a také si můžete užít meditaci zdraví, kterou jsem v říjnu dala do akce za 333,- Kč /běžná cena 500,- Kč/

Již delší dobu mi chodí inspirace na meditaci hojnosti, tak sledujte e-shop, až ji nahraji, tak tam bude. ;-) Otevřela jsem nyní také možnost jedné osobní meditace a dvou osobních krystalických mandal. 

Před rokem v říjnu vyšla má kniha Putování časoprostorem. Stále je k dispozici v knihkupectví či na internetu. Pokud byste si ji přáli i s mým podpisem, tak ji najdete na mém e-shopu či v e-shopu daryzeme nebo osobně v kavárně Cafe art of alchemy v Praze či v obchodě Krystaly Dória v Plzni. 

Kategorie

V září jsem nahrála dvě videa k podzimní rovnodennosti:

Na mém YouTube Ivona Antalii najdete také podzimní relax:

V říjnu se můžete těšit živě /11.10.22/ na rozhovor se mnou pro Příznaky transformace, který najdete na tomto odkaze:

V říjnu jsem byla pozvána také k rozhovoru pro Cesty k sobě. Natáčet se bude sice v tomto měsíci, ale zveřejněn bude nejspíš později /sledujte YouTube ;-)/.

Jelikož mi velmi často píšete o osobní setkání, které jednotlivě není v mé "kapacitě", tak mám pro vás radostnou zprávu, bude možné mě osobně vidět v listopadu na Festivalu zdraví v Kroměříži. Krom osobního setkání budete mít možnost si u mě koupit mou knihu, krystaly a výrobky DuoLife.

Přeji vám krásný říjen...

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz