Novinky - říjen

30.09.2017

V říjnu nás čekají v Praze i v Brně Krystaly 2. Momentálně jsou oba kurzy obsazeny. Pokud cítíte volání srdce, tak se přihlaste, může se to ještě promíchat a třeba se vám to povede. ;-)

Novinkou jsou meditační večery ve Zlíně. První startuje 27.10. 2017 na téma - Seznámení s energií jednorožců. Zde ještě volná místa jsou. Přihlášení na kliceksrdci@email.cz.

...

Zaznamenala jsem z vaší strany velký zájem o Mystérium Egypta. Tato akce proběhne v listopadu v Praze. Momentálně je zcela obsazena a vy jste si velmi přáli "Egypt i na Moravě". Tak ok, nedávno jsem našla v Brně hodně velkou místnost, kde se snad všichni, kteří mají zájem o tuto akci vejdou. :-) Můžete se tedy začít hlásit na kliceksrdci@email.cz. Termín je 16. 12. 2017. Tato akce tedy poběží v Brně, zatím co v Praze v prosinci jedou Chrámy + Portály. Zde jsou poslední dvě volná místa.

Jelikož mám od září nové webové stránky, tak nyní sdílím na FB starší články. To proto, že na původních odkazech je již nenajdete. Sdílím tedy odkazy nové, kde si je můžete přečíst. Zároveň bych vás ráda přivedla na nový web a také sdílím pro ty, kteří přišli nyní a starší články nečetli.

Každopádně najdete v blogu i články nové:

Brána otevřena: https://www.kliceksrdci.cz/l/brana-otevrena/

Krystalické vědomí: https://www.kliceksrdci.cz/l/krystalicke-vedomi/

+ nově jsou zde i videa:

Nejnovější je Krystaly + meditace:

https://www.kliceksrdci.cz/l/krystaly-meditace/

Postupně přidávám na stránky další informace:

Momentálně jsem nově přidala fotogalerii:

https://www.kliceksrdci.cz/fotogalerie/

a informace k osobnímu přepisu:

https://www.kliceksrdci.cz/osobni-prespis/

Každopádně zde + na mřížky a mandaly platí stále stop stav. Potřebuji dodělat vaše objednávky z léta... Děkuji za pochopení. Sledujte stránky či FB a o zrušení stopky :-) se jistě včas dozvíte.

Přeji všem krásné podzimní dny...

Ivona Antalii 

www.kliceksrdci.cz