Novinky - prosinec

27.11.2023

Přátelé, je tu prosinec a s ním novinky.

Jelikož celý tento rok slavím 10 let, co vám přináším semináře, meditace, články, videa, rozhovory, tvorbu..., tak jsem v e-hopu nastavila slevy, jako dárek, poděkování a ať máte hezké Vánoce. 

Můžete si koupit levnější on-line meditace a jako vždy tak i letos slunovratový balíček.

3 meditace k zimnímu slunovratu

Balíček k slunovratu obsahuje novou meditaci k tomu letošnímu + již dříve nahranou meditaci k zimnímu slunovratu + meditaci sluneční /tři meditace/.

Vše v původní hodnotě 1500,- Kč, nyní za 500,- Kč.

Meditace jsou namluvené mým hlasem /každá má 40 minut/, doprovázeny příjemnou hudbou a obrázkem či obrázky /vše přes odkaz na YouTube viditelný pouze těm, kterým ho pošlu/.

Nemusíte nikam jezdit, meditace si můžete pustit kdykoli, kdekoli, kolikrát si budete přát, v pohodlí domova či v přírodě.

Meditace k zimnímu slunovratu 2023 /meditace má 40 minut/

V meditaci necháte za sebou spadnout starý most, přijdete do lesa, kde u ohně sedí bytosti, které k vám v lásce a harmonii patří, vše staré se v ohni přemění, společně oslavíte slunovrat /zpěvem, tancem, pitím jídlem, povídáním či jen mlčky rozjímáním/, dáte dary zvířátkům a bytostem lesa, spojíte se se svým totemovým lesním zvířetem, projdete slunovratovou bránou, mezi menhiry se naplníte krystalicky-plazmatickým světlem, vytvoříme světelný strom - pilíř mostu, vyberete si bránu do vaší nové reality, kterou projdete.

Meditace k zimnímu slunovratu /dříve nahraná, má 40 minut/:

Pustíte v ní vše co již nepotřebujete a táhnete z tohoto roku, očistíte se pod vodopádem, slunovratovým sluncem i ohněm. Projdete si celý rok měsíc po měsíci a přeměníte v krystalech události tohoto roku + uvidíte vize do toho nového. Prostoupí vámi slunovratové brány, krystaly, portály, paprsky...

Sluneční meditace /dříve nahraná, má 40 minut/:

Sluneční meditace vás spojí s vaším slunečním chrámem, propláchne sluneční plazmou, promění slunečními ohni, aktivuje slunečným - hvězdným třpytem, spojí s vaší hloubkou, dary, talenty, rozzáří auru, čakry, tělo, spojí s vaší původní božskou posvátnou geometrií, propojí ve vás sluneční strom /kořeny, korunu, kmen/.  

 Má kniha Putování časoprostorem může být také krásným vánočním dárkem. ;-)

Kniha s podpisem autorky

Putování časoprostorem - Ivona Antalii. Knihu dostanete s podpisem autorky. Zajímají vás věci mezi nebem a zemí či se rádi noříte do příběhu, ve kterém se částečně poznáváte? Pokud ano, tak toto je kniha pro vás. Je psaná osobním příběhem, který prostupuje různými časoprostory, prolíná se s minulými životy i paralelními světy. Navštívíte Atlantidu, Egypt, prastaré civilizace, světy minulé i budoucí, a to nejen na naší planetě, ale i ve vzdáleném vesmíru. Ponoříte se do vzniku všeho, dojdete k mnohým aha momentům, dozvíte se velké množství obohacujících informací, inspirujete se. Skrz příběh, který odkrývá nejen dávná moudra, ale i různé bolesti se otevřou i vaše zranění. Může tak dojít k uvolnění, prožití, pochopení, přijetí, zacelení a uzdravení. Autorka nabízí různé varianty a úhly pohledu. Začnete vnímat multidimenzionálně. Aktivují se vaše vzpomínky, otevřete se moudrosti své bytosti a nastoupíte na mnoho nových cest. Kniha otevírá, aktivuje, léčí, inspiruje, spojuje... Najdete v ní kapitoly o dávných civilizacích, zasvěceních, duchovních dvojčatech, slunečních a vodních bytostech, krystalech, chrámech, portálech, křišťálových lebkách, živlech a mnohém dalším. Vše vám do sebe dokonale zaklapne.   Kniha má pevnou vazbu, 192 stran.   Po přihlášení na herohero.co /Meditace Ivona Antalii/ a zadání slevového kódu máte slevu v e-shopu 15%. https://herohero.co/intelligentqzhahqcestfxd

270,00 Kč 329,00 Kč

Kniha bez podpisu autorky

Putování časoprostorem - Ivona Antalii.  Zajímají vás věci mezi nebem a zemí či se rádi noříte do příběhu, ve kterém se částečně poznáváte? Pokud ano, tak toto je kniha pro vás. Je psaná osobním příběhem, který prostupuje různými časoprostory, prolíná se s minulými životy i paralelními světy. Navštívíte Atlantidu, Egypt, prastaré civilizace, světy minulé i budoucí, a to nejen na naší planetě, ale i ve vzdáleném vesmíru. Ponoříte se do vzniku všeho, dojdete k mnohým aha momentům, dozvíte se velké množství obohacujících informací, inspirujete se. Skrz příběh, který odkrývá nejen dávná moudra, ale i různé bolesti se otevřou i vaše zranění. Může tak dojít k uvolnění, prožití, pochopení, přijetí, zacelení a uzdravení. Autorka nabízí různé varianty a úhly pohledu. Začnete vnímat multidimenzionálně. Aktivují se vaše vzpomínky, otevřete se moudrosti své bytosti a nastoupíte na mnoho nových cest. Kniha otevírá, aktivuje, léčí, inspiruje, spojuje... Najdete v ní kapitoly o dávných civilizacích, zasvěceních, duchovních dvojčatech, slunečních a vodních bytostech, krystalech, chrámech, portálech, křišťálových lebkách, živlech a mnohém dalším. Vše vám do sebe dokonale zaklapne. Kniha má pevnou vazbu, 192 stran.  Po přihlášení na herohero.co /Meditace Ivona Antalii/ a zadání slevového kódu máte slevu v e-shopu 15%. https://herohero.co/intelligentqzhahqcestfxd

260,00 Kč 329,00 Kč

  Napsala jsem pro vás a nahrála na YouTube články a videa k 11.11.

  Krystalické světlo

  11.11. proudí na Zemi paprsky krystalického světla.

  Buď pevně ukotven-a, zapusť kořeny, stůj rovně.

  Tvou páteří proudí krystalické světlo. Uvolňují se okovy, obruče, uzlíky...

  Spaluje je světelný transformační oheň. Tvá páteř září, krystalizuje...

  Tvými čakrami proudí paprsky světla. Tvé čakry září, krystalizují...

  Tvá těla naplňuje krystalické světlo. Tvá těla září, krystalizují...

  Světlo proudí do buněk, do DNA. Tvé buňky září, krystalizují...

  Tvou auru, energii, naplňuje světlo. Tvá aura září, krystalizuje...

  Kolem Tebe i v Tobě se vytváří posvátná geometrie krystalicky-plazmatického světla.

  Je živá, pohybuje se...

  Energie krystalického světla skrz Tebe proudí do Země. Planeta září, krystalizuje...

  Srdce Země tepe krystalickým světlem. Světlo prostupuje planetou na povrch a dál.

  Kolem ní a v ní se vytváří živá krystalicky-plazmatická-světelná posvátná geometrie.

  Pohybuje se...

  Ty jsi zářícím krystalem, portálem, majákem světla.

  Jen buď a sviť...

  Paprsky z Tebe tryskající se dotýkají srdcí dalších lidí. Aktivují, otvírají, uzdravují, ukotvují, inspirují...

  Boží jiskra v srdcích září, plameny zažehává, krystalické světlo vyzařuje.

  Ivona Antalii

  www.kliceksrdci.cz

  Chceš to zažít živě s podporou skupiny? Přidej se k nám 27.1. /Kroměříž/ či 24.2.2024 /Brno/. 

  Cesta růže v Kroměříži 21.9.

  Milé ženy, mám pro vás nový seminář Cesta růže. Tak jak v Posvátné růži se v něm propojíte s touto esencí + projdete cestou růže. Cesta jde přes různé části vás, archetypy, "Bohyně". Potkáte se např. s Kálí, Pannou Marií, Máří Magdalenou, Kuan Jin, avalonskými kněžkami, Hekaté, Afroditou atd. Samozřejmě si tam nemusíte dosazovat nikoho z nich a jít svou cestou růže /Bohyně jsou jen pro lepší uchopení/.  V meditacích se ponoříte do hlubin své bytosti, ke kořenům, kde odsekáte vše staré a nefunkční, spálíte to na popel, vstanete z popela a vzlétnete k nebesům, projdete si znovuzrozením a nastoupíte na cestu růže. Na této cestě se setkáte se svým vnitřním dítětem, zaobalíte se péčí, láskou, něhou, sebeláskou, aktivujete posvátné ženství, lůno, aktivujete svou pradávnou moudrost, třetí oko, odpoutáte se od bývalých partnerů, aktivujete posvátné partnerství, nastartujete omlazující a regenerační proces... Projdete mnoha zahradami růží, altánky /akvamarínový, meruňkový.../, spojíte se s mnoha růžemi /modrá, meruňková, bílá, rubínová, bíle-zlatá.../, ponoříte se do omlazující a regenerační lázně, do osvobozujícího jezera, znovuzrodíte se. Seminář teprve tvořím, může se měnit. Možná se v semináři s růží vydáte do knihovny, možná se vydáte k avalonským pramenům, možná přivezu zlatý ankh či jiné "překvapení".  Samozřejmě tak jako vždy budu mít sebou aromaterapii, ladičky, karty, svíčku, krystaly, obraz, květiny... Konkrétně esence Panny Marie, Máří Magdaleny, Mystérium růže, Mlhy Avalonu, Afrodita, Klášterní zahrada, olej Marie, Pra-matka, Odevzdání, Modrý lotos, spreje s růží, sprej sebedůvěra a nejspíš i vlastní esenci Růže a kořeny.  21.09.2024, 11:00 - 16:00, FLOW YOGA STUDIO (Sál pod věží), Ztracená 4604, Kroměříž. Po objednání z e-hopu vám přijde automaticky výzva k platbě, po jejím odeslání máte místo jisté. Pokud se nebudete moct zúčastnit, tak můžete částku přesunout na jiný seminář, vybrat si v jeho hodnotě on-line meditace či vám vrátím v hotovosti 1200,- Kč. Na seminářích někdy fotím. Objednávka ze zahraničí: Napište na kliceksrdci@email.cz na jaký seminář se hlásíte + pošlete částku 70 Euro na účet či proveďte objednávku přes e-shop /do adresy uveďte ČR/ a zašlete peníze na uvedený účet: Ivona Juříková, IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP. Kdyby to nešlo poslat na účet viz. výše, tak tady: Fio 2802555517/2010, IBAN:CZ97 2010 0000 0028 0255 5517BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX. Případně můžete zaplatit v Eurech na místě v hotovosti. Po zaplacení vám asi tak týden před seminářem napíši informační e-mail. Ivona Antalii Ps: Pokud bude akce vyprodaná, tak se můžeš přes e-shop přihlásit jako náhradnice.  V případě uvolněného místa Ti napíši a můžeš přijít. ;-) /internetovy-obchod/?collection=seminare

  1 700,00 Kč

  Semináře - náhradníci

  Přátelé, jelikož se občas stane, že je seminář dlouho před začátkem vyprodaný a pak se třeba den před někdo odhlásí a já už tak narychlo neseženu náhradníka, tak vám nabízím novou službu. Tady se můžete přihlásit, já si vás zapíši, a když se uvolní místo, tak vám napíšu a můžete se zúčastnit. Peníze na účet neposílejte, pošlete je až když vám napíši, že se můžete zúčastnit /uvolnilo se místo/. Do poznámky u objednávky napište na jakou akci se jako náhradník hlásíte /může jít nejen o seminář, ale i akci Luhačovice, Lukov/. 

  0,00 Kč

  Klíče hojnosti v Kroměříži 13.7.

  Odemkni svou hojnost, otevři svou knihu hojnosti, žij hojnost.  Nový seminář ve zkrácené verzi za skvělou letní cenu. Tento seminář bude možná jen přes léto, možná bude i přes rok v delší a dražší verzi. Využij tedy tuto speciální nabídku, která se nejspíš nebude opakovat.  4, 8 a 12 jsou čísla hojnosti. Seminář se koná 13 /1+3=4/, trvá 4 hodiny, stojí 1300,- Kč /1+3=4/ - 3x4=12 Na tomto semináři mám pro Tebe připravené jedinečné esence, spreje hojnosti + spreje tvůrce, jednoty, důvěry + oleje elfů a esejců + nejspíš i mnou vytvořené esence hojnosti.  Budu mít sebou také tvořivé a podporující karty hojnosti a tvoření. Můžeš si i vymalovat mandalu hojnosti. Povím vám něco o hojnosti, o symbolech hojnosti, zaposloucháte se do afirmací hojnosti. V meditacích se vám odkryjí vaše bloky v hojnosti, naladíte se na novou tvořivou verzi sebe a stanete se magnetem hojnosti /hojnosti lásky, zdraví, úspěchů, finanční hojnosti - co si kdo dosadí a přeje/.  V první meditaci hojnosti se očistíš /s pomocí živlů apod/ od bloků, strachů, obav a omezení, negativních myšlenek a programů z rodů, tohoto i jiných životů, které Ti brání v prožívání hojnosti. Naplníš se hojností zdraví, lásky, finanční hojnosti, úspěchů... Hojnost nasaješ všemi svými smysly /čichem, zrakem, chutí, sluchem, hmatem/ v zahradě hojnosti, projdeš bránami hojnosti, aktivuješ hojnost živly, vstoupíš do chrámu hojnosti, v zrcadlové síni přeměníš vše co Ti brání v prožívání hojnosti a aktivuješ v sobě hojnost ze všech časů, prostorů, realit v tady a teď, spojíš se s krystalem hojnosti, portálem hojnosti, stromem hojnosti, květinami hojnosti, trůnem hojnosti, vychutnáš si ovoce hojnosti, poslechneš si hudbu hojnosti, dostaneš klíče k hojnosti, prožiješ nekonečné možnosti hojnosti... Staneš se klíčem k hojnosti, magnetem hojnosti, portálem hojnosti, krystalem hojnosti, stromem hojnosti... Ty jsi hojnost.  V druhé meditaci Splněných přání nejde jen o splnění přání, ale i vyrovnání rovnováhy v životě či spálení, přeměnu bloků, programů. Projdete se lesem, potokem, k očistnému posvátnému ohni, ve kterém spálíte - přeměníte vše co nyní můžete pustit, ohňovým mečem přerušíte vlákna, která vás vysávají, ohňovým kruhem vytvoříte své transformační pole, přesunete se ke skále /jeskyni/ rovnováhy, kde vyrovnáte vše co potřebujete dát do rovnováhy, projdete jarní loukou ke studni splněných přání, kde se propojíte se svým splněným přáním a plně ho prožijete.  Obě tyto meditace dostanete zdarma i v on-line podobě. Můžete si je tak pustit kdykoli, kdekoli, kolikrát si budete přát. Meditace, které dostanete jako bonus jsou v hodnotě 1000,- Kč + k nim dostanete ještě frekvence hojnosti /jedná se o nahrávku s theta vlnami hojnosti + obrázky hojnosti/.  Na semináři budu mít sebou krom karet hojnosti a tvoření, esencí, sprejů hojnosti, mandal hojnosti i symboly hojnosti, krystaly hojnosti, svíčku hojnosti, ladičky a mnohé další.   Seminář je doslova nadupaný frekvencemi, vůněmi, informacemi hojnosti a tvořivosti. Nech se inspirovat, vystup z omezujících programů a surfuj na vlně hojnosti. Seminář se může lehce měnit, je stále v pohybu. Možná nás navštíví i zlatý delfín či drak hojnosti. ;-) 13.07.2024, 11:00 - 15:00, FLOW YOGA STUDIO (Sál pod věží), Ztracená 4604, Kroměříž. Po objednání z e-hopu vám přijde automaticky výzva k platbě, po jejím odeslání máte místo jisté. Pokud se nebudete moct zúčastnit, tak můžete částku přesunout na jiný seminář, vybrat si v jeho hodnotě on-line meditace či vám vrátím v hotovosti 1000,- Kč. Na seminářích někdy fotím. Objednávka ze zahraničí: Napište na kliceksrdci@email.cz na jaký seminář se hlásíte + pošlete částku 55 Euro na účet či proveďte objednávku přes e-shop /do adresy uveďte ČR/ a zašlete peníze na uvedený účet: Ivona Juříková, IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP. Kdyby to nešlo poslat na účet viz. výše, tak tady: Fio 2802555517/2010, IBAN:CZ97 2010 0000 0028 0255 5517BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX. Případně můžete zaplatit v Eurech na místě v hotovosti.  Po zaplacení vám asi tak týden před seminářem napíši informační e-mail. Ivona Antalii

  1 300,00 Kč

   Video-verze článku + informace:

   Starší videa k 11.11.

   Dodatek k 11.11:

   Světelný strom a diamantové mosty

   11.11. se konal seminář Světlo krystalů.

   Již před ním jsem vám napsala a nahrála článek Krystalické světlo a něco k tomuto datu řekla.

   Nyní po 11.11., na základě toho co se dělo na semináři, mohu přidat další informace.

   V následujících dnech se bude vynořovat z podvědomí do vědomí vše co není v souladu s energií srdce. Světlo bude svítit na stíny, které půjdou vidět.

   Jak se vše vyplavuje z buněk, kostí, svalů, orgánů atd., tak můžete cítit bolesti páteře, hlavy, kostí, svalů, může přijít únava, mohou se uvolňovat emoce.

   Naslouchejte svému tělu, odpočívejte, hodně pijte vodu či bylinkové čaje.

   V říjnu se na semináři uvolňovaly bloky v páteři, nyní šlo vše převážně přes nohy, kolena, pročišťovalo se třetí oko.

   Témata spojená s nohami:

   Kudy kráčím? Baví a naplňuje mě má cesta? Jsem na ní stabilní, pevný-á? Je to cesta tvořivá, inspirující? Mám v nohou sílu, oporu, nebo se mi spíše strachem podlamují?

   Témata třetího oka:

   To co vidím si jen myslím nebo to cítím srdcem? Je možno se podívat hlouběji? Vidím více možností? Je něco za závojem? Vidím ostře a jasně? Dívám se i za roh?

   Věnujte se péči o nohy, páteř, záda - masáže, relax, cvičení, chůze v přírodě a o třetí oko - můžete se dívat na vícerozměrné obrázky, do dálky, nadzvednout závoj, zobrazit si více možností, zvolit jinou cestu.

   Navrací se k nám hodně našich částí, které jsme někde traumatem odložili a také těch, kde jsme se našich darů a talentů zalekli.

   Můžeme být tedy znovu konfrontováni se svými strachy, obavami a omezeními.

   Jak se nyní zachováš, ustojíš si to své, půjdeš do toho tentokrát s odvahou, stabilitou, láskou?

   Na konci semináře jsem cítila, že se máme všichni postavit v kruhu, chytnou se za ruce a vytvořit stromy s jedním velkým uprostřed.

   Pevně jsme se zakořenili v zemi, korunu rozvinuli do vesmíru, naplnili jsme se krystalicky-plazmatickým světlem. Kořeny světlo proudilo do Země a některé se i otočily na povrch planety kde z nich tryskalo světlo.

   Z našich srdcí zářily paprsky světla, které mezi námi vytvořily pevný a statný světelně-krystalický strom. Tento strom se diamantovými či krystalickým mosty začal propojovat s dalšími lidmi, kteří 11.11. společně meditovali.

   Stromy se staly pilíři zářících mostů.

   V tomto propojení je síla, pevnost, stabilita, sounáležitost, láska, radost, inspirace, tvorba, zářivá energie...

   Ivona Antalii

   www.kliceksrdci.cz

   V prosinci nás čeká slunovrat, ke kterému najdete velké množství článků na mém webu a videí na mém YouTube Ivona Antalii + balíček k slunovratu v mém e-shopu. 

   18.12. bude na Cestách k sobě zveřejněn rozhovor se mnou, ve kterém mluvím o celém roce 2023 a jeho událostech /8.8., 11.11., slunovrat.../, o současných energiích i o roce 2024.

   Přikládám pár videí, při kterých se můžete naladit na pohodovou zimu. 

   Nesjpíš vám k slunovratu ještě něco napíši či nahraji. Sledujte www.kliceksrdci.cz, FB Ivona Antalii, YouTube Ivona Antalii

   Přeji krásný slunovrat, vánoce a šťastný nový rok 2024.

   Ivona Antalii

   www.kliceksrdci.cz