Novinky - listopad

28.10.2022

Přátelé, mám pro vás velké množství novinek...

Po asi třech letech jsem se opět vrátila k tvorbě seminářů a nabídla vám: Živlová srdce v listopadu a Energie krystalů v prosinci. Semináře se konají v Brně a oba jsou již obsazeny. Velmi se na všechny těším a jestli tak bude vše šlapat dále, tak se můžete příští rok těšit na pravidelné semináře v Brně a zařadím i Prahu. ;-) 

Často mi píšete o osobní setkání, tak nezoufejte :-), že semináře jsou již plné, můžeme se vidět na festivalu zdraví v Kroměříži. Nějakého festivalu se účastním asi tak po 10 letech a vůbec prvně se stánkem. Budu prodávat knihu, krystaly, výrobky Duolife a další. 

Festival se uskuteční 26-27. 11. na výstavišti v KM. 

Po kratší pauze jsem se také rozjela co se týká rozhovorů. Můžete se tedy podívat na nový rozhovor pro Příznaky transformace s Anitou:

a těšit se na rozhovor pro Cesty k sobě, ve které mluvím o aktuální situaci, jak projít "v klidu" touto dobou, vytahuji karty + přidám meditaci. Rozhovor bude nejspíš zveřejněn v listopadu. 

Na mém YouTube Ivona Antalii najdete po delší době rozhovor od vrby:

+ si můžete užít podzimní relax:

či meditaci k 11.11.

nebo článek k 11.11.

Pro e-shop jsem nově vytvořila sady krystalových náhrdelníků s pyritem, achátovým donutem či obrázkovým jaspisem + přidala ladičku s frekvencí 528 HZ. Můžete si také koupit v akci on-line meditaci zdraví. Asi v druhé polovině listopadu či v prosinci přidám vánoční balíček, který bude obsahovat více meditací + nejspíš novou na hojnost, kterou teprve vytvořím. 

Kategorie

Přeji příjemný podzim.

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz