Novinky - leden

30.12.2020

Přátelé, na stránkách najdete nové články:

12:12

https://www.kliceksrdci.cz/l/a12-12/

Slunovrat 2020: Vystup z kruhu

https://www.kliceksrdci.cz/l/slunovrat-2020-vystup-z-kruhu/

V lednu jsem měla točit nový rozhovor pro Cesty k sobě, ale kvůli momentální situaci byl odložen na dobu neurčitou. Zatím se můžete podívat na video, které jsem natočila v tomto roce:

https://www.kliceksrdci.cz/l/energie-nove-zeme-video/

Co by se uskutečnit mělo, tak je rozhovor s Jardou pro Skutečný život 18.01.2021. Pojede totiž živě z domu od pc. :-) Téma: Tvořivost a komunikace

Než ho uvidíte, tak se můžete podívat na starší rozhovory s Jardou, které tenkrát byly natočeny pro Svobodný vysílač:

https://www.kliceksrdci.cz/l/krystaly-meditace/

https://www.kliceksrdci.cz/l/draci-sila-meditace-video/

https://www.kliceksrdci.cz/l/portaly-meditace-video/

Pokud je něco o čem byste rádi měli se mnou rozhovor, tak napište. Nabídky jsou, ale témata mi už dochází. :-) 

Jelikož stále nemohu pořádat akce v divadle, u moře, v přírodě, kurzy, semináře..., tak nabízím možnost si koupit semináře v elektronické podobě:

https://www.kliceksrdci.cz/seminare-elektronicky/

Každý měsíc dávám do akce jeden kurz za poloviční cenu. V lednu jsou to Krystaly 1 za 555,- Kč. Objednávejte na kliceksrdci@email.cz.

Máte možnost si nyní objednat i osobní krystalickou mandalu:

https://www.kliceksrdci.cz/krystalicka-mandala/

Minule jsem psala, že chystám nový elektronický balíček a tudíž si ho v prosinci a lednu můžete koupit za 555,- Kč.

Balíček obsahuje semináře Energie jednorožce a Energie draka, 10 mnou mluvených asi 30 minutových meditací + velké množství textů, obrázků, videí. V balíčku najdete také elektronickou knihu, meditační karty v elektronické podobě a nyní vám otevřu i info, geometrie, meditace a další k Lví bráně. Vše v celkové ceně 4500,- Kč /2x seminář za 1500,-, kniha 500,-, karty 500,-, Lví brána 500,-/ máte nyní za 555,- Kč.

To vše proto, že jsem od nového roku chtěla rozjet nový el. balíček. Momentálně již vím, že to nestihnu a tak budete mít možnost této ceny také v lednu a nejspíš i v únoru. :-)

A jak si ho objednat?

Stačí vyplnit registraci:

https://www.kliceksrdci.cz/user-registration/

a zaslat peníze /555,- Kč či 20 Euro/ na účet: mBank 670100-2210794434/6210. Ze zahraničí: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP

Jakmile uvidím platbu i registraci, tak vám přístup do uzamčených částí webu otevřu. Nezapomeňte si vše co potřebujete do konce ledna 2021 stáhnout.

Stále je možnost se hlásit na lednovou akci Červený stan:

https://www.cestyzeme.cz/cerveny-stan/?fbclid=IwAR001SBk03nbHLY1PQQjPyWvzOQQ-v2VfbWcXX6aoGAx9AITnAh5-qfpPRg

Pokud by se akce nemohla konat, tak bude přesunuta na jiný termín. 

Přátelé přeji nám všem v novém roce hodně zdraví, lásky, soucitu, klidu, pohody, možnost tvorby a s tím spojené hravosti, radosti, hojnosti, inspirace. Nesme sebou světlo všude kde vstoupíme... Ať se venku děje cokoli, zůstaňme ve svém středu, v rovnováze, naději, míru, lásce. I když se třeba nemůžeme zcela setkávat osobně, tak se cítíme a zůstáváme stále ve spojení, společné síle i jemnosti zároveň, v podpoře a důvěře. Víme o sobě. :-) Kdo může a cítí to tak nechť podpoří slovem či finančně své oblíbené restaurace, cukrárny, divadla, muzea, posilovny, welness, umělce, muzikanty a inspirátory... 

Děkuji těm, kteří podpořili či podpoří i mou tvorbu, tak jako já podporuji pravidelně služby, které bych si přála, aby tu byly i v dalším roce. ;-)

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz