Novinky - květen

29.04.2023

Přátelé, v květnu se můžete zúčastnit hned dvou seminářů. 

Zcela vyjímečně se týden před seminářem Živlová srdce /6.5. v Praze/ můžete ještě přihlásit. Když jsem tento termín vypsala, tak jsem si neuvědomila, že 8.5. je svátek a většina z vás bude někde na výletě /prodloužený víkend/. Tak pokud nebudete výletovat, tak se ještě můžete zúčastnit. ;-)

20.5. se můžete přihlásit do Kroměříže na Energie krystalů /již jen 4 volná místa/.

Můžete se hlásit také na Posvátnou růži 3.6. v Praze /již také jen pár volných míst/.

Pokud vás zaujaly Živlová srdce nebo Energie krystalů či Posvátná růže, tak neváhejte. Přes léto většinou semináře nepořádám a na podzim bych ráda rozjela nové semináře, které se mi již nyní tvoří. Původně jsem chtěla vytvořit seminář Království zvířat, ale přihlásilo se pokračování Energie krystalů a sice Světlo krystalů a Mistrovské krystaly /ještě se to může měnit/. 

Posvátná růže v Kroměříži 15.7.

Seminář Posvátná růže /pro ženy/ Meditace na téma: - otevření talentů tvoření s růží - spojení s chrámem růže - posvátná zahrada růží - čakry aktivované růží - pročištění a vyživení lůna růží - léčení růží - kosmická a zemská růže - chrám zvuku - růže - posvátná geometrie růže - pouštní růže - péče a výživa růžovou vodou, esencemi apod. s růží Na seminář se přihlásíte zaplacením zálohy /600,- Kč/ přes e-shop. Částku poté doplatíte osobně na místě /1000,- Kč/. Cena celkem: 1600,- Kč . Záloha je při neúčasti v hotovosti nevratná. Je možné ji vyměnit za dvě on-line meditace či frekvence, střední balíček zdraví nebo přesunout na další seminář. Automaticky vám přes e-shop přijde výzva k platbě. 15.07.2023, 10:00 - 15:00, FLOW YOGA STUDIO (Sál pod věží), Ztracená 4604, Kroměříž. Po zaplacení zálohy, asi tak týden před seminářem, vám napíši e-mail. Ivona Antalii

600,00 Kč

  Semináře objednávejte přes e-shop. 

  Na mém e-shopu najdete také nové krystaly

  + jsem nově naskladnila ladičky s 528 Hz:

  Na svůj YouTube Ivona Antalii jsem nahrála nová videa:

  V dubnu před pár lety vznikly rozhovory se mnou pro různé internetové televize. Tak si některé připomeňme. ;-) 

  Přeji příjemné jarní dny...

  Ivona Antalii

  www.kliceksrdci.cz