Novinky - duben

01.04.2022

Přátelé, v březnu jsem se věnovala hlavně rovnodennosti. Na tomto odkaze najdete vše: https://www.kliceksrdci.cz/l/jarni-rovnodennost2/

Znovu jsem nahrála starší články /meditace/ na můj YouTube Ivona Antalii:

Pokud jste ještě neviděli jarní relax s nádhernou hudbou Patrika Kee, tak mrkněte:

Vznikl také nový rozhovor pro Příznaky transformace s názvem Mezi světy:

A na podobné téma vyjde 2.4. /viditelné bude od tohoto data/ video na Cestách k sobě: 

Nově jsem zařadila do nabídky na e-shopu akce v přírodě. Zatím v Luhačovicích, později přidám Lukov. Akce se bude konat pouze za příznivého počasí a v dostatečném množství přihlášených. 

Luhačovice a prameny 17.7.

Přátelé, mnozí z vás jste si oblíbili procházky se mnou v přírodě /Lukov, Luhačovice/ a tak vám po delší době nabízím "akci Luhačovice".    Projdeme se spolu po kolonádě, navštívíme prameny Josefa, Aloisku, Vincentku, Ottovku, Nový jubilejní, Dr. Šťastného, pokud budou otevřeny tak můžeme navštívit i pramen Viola a Marie, projdeme se ptačí stezkou, kolonádou, můžeme posedět v altánku, na lavičkách u ptačí stezky, v kavárně, ve slunečních lázních, pokud již bude otevřeno nové muzeum, můžeme zajít tam, pokud nás bude méně, tak třeba i do solné jeskyně, případně k přehradě.  Akce je pro menší skupinu.  Peníze na účet nezasílejte, 3 dny /možná dřív/ před akcí vám napíši e-mail jestli se setkání koná a poté můžete zaslat nebo platit v hotovosti na místě.  Přinesu ladičky, esence, karty, můžeme si tak užít muzikoterapii, aromaterapii...  Začínáme v 10:00, končíme dle potřeby, nejspíše kolem 14:00. Procházka Luhačovicemi se koná jen za příznivého počasí a v dostatečné množství účastníků.

300,00 Kč

  Od dubna jsem snížila ceny u on-line meditací i členství:

  Samozřejmě stále můžete nakupovat přes e-shop knihu /mám již jen pár kusů/. Krystaly snad brzo doplním. ;-) 

  Kniha s podpisem autorky

  Putování časoprostorem - Ivona Antalii. Knihu dostanete s podpisem autorky. Zajímají vás věci mezi nebem a zemí či se rádi noříte do příběhu, ve kterém se částečně poznáváte? Pokud ano, tak toto je kniha pro vás. Je psaná osobním příběhem, který prostupuje různými časoprostory, prolíná se s minulými životy i paralelními světy. Navštívíte Atlantidu, Egypt, prastaré civilizace, světy minulé i budoucí, a to nejen na naší planetě, ale i ve vzdáleném vesmíru. Ponoříte se do vzniku všeho, dojdete k mnohým aha momentům, dozvíte se velké množství obohacujících informací, inspirujete se. Skrz příběh, který odkrývá nejen dávná moudra, ale i různé bolesti se otevřou i vaše zranění. Může tak dojít k uvolnění, prožití, pochopení, přijetí, zacelení a uzdravení. Autorka nabízí různé varianty a úhly pohledu. Začnete vnímat multidimenzionálně. Aktivují se vaše vzpomínky, otevřete se moudrosti své bytosti a nastoupíte na mnoho nových cest. Kniha otevírá, aktivuje, léčí, inspiruje, spojuje... Najdete v ní kapitoly o dávných civilizacích, zasvěceních, duchovních dvojčatech, slunečních a vodních bytostech, krystalech, chrámech, portálech, křišťálových lebkách, živlech a mnohém dalším. Vše vám do sebe dokonale zaklapne.   Kniha má pevnou vazbu, 192 stran.  

  260,00 Kč 329,00 Kč

  Kniha bez podpisu autorky

  Putování časoprostorem - Ivona Antalii.  Zajímají vás věci mezi nebem a zemí či se rádi noříte do příběhu, ve kterém se částečně poznáváte? Pokud ano, tak toto je kniha pro vás. Je psaná osobním příběhem, který prostupuje různými časoprostory, prolíná se s minulými životy i paralelními světy. Navštívíte Atlantidu, Egypt, prastaré civilizace, světy minulé i budoucí, a to nejen na naší planetě, ale i ve vzdáleném vesmíru. Ponoříte se do vzniku všeho, dojdete k mnohým aha momentům, dozvíte se velké množství obohacujících informací, inspirujete se. Skrz příběh, který odkrývá nejen dávná moudra, ale i různé bolesti se otevřou i vaše zranění. Může tak dojít k uvolnění, prožití, pochopení, přijetí, zacelení a uzdravení. Autorka nabízí různé varianty a úhly pohledu. Začnete vnímat multidimenzionálně. Aktivují se vaše vzpomínky, otevřete se moudrosti své bytosti a nastoupíte na mnoho nových cest. Kniha otevírá, aktivuje, léčí, inspiruje, spojuje... Najdete v ní kapitoly o dávných civilizacích, zasvěceních, duchovních dvojčatech, slunečních a vodních bytostech, krystalech, chrámech, portálech, křišťálových lebkách, živlech a mnohém dalším. Vše vám do sebe dokonale zaklapne. Kniha má pevnou vazbu, 192 stran. 

  250,00 Kč 329,00 Kč

   Přeji příjemné jarní dny.

   Ivona Antalii

   www.kliceksrdci.cz