Novinky - duben

01.04.2022

Přátelé, v březnu jsem se věnovala hlavně rovnodennosti. Na tomto odkaze najdete vše: https://www.kliceksrdci.cz/l/jarni-rovnodennost2/

Znovu jsem nahrála starší články /meditace/ na můj YouTube Ivona Antalii:

Pokud jste ještě neviděli jarní relax s nádhernou hudbou Patrika Kee, tak mrkněte:

Vznikl také nový rozhovor pro Příznaky transformace s názvem Mezi světy:

A na podobné téma vyjde 2.4. /viditelné bude od tohoto data/ video na Cestách k sobě: 

Nově jsem zařadila do nabídky na e-shopu akce v přírodě. Zatím v Luhačovicích, později přidám Lukov. Akce se bude konat pouze za příznivého počasí a v dostatečném množství přihlášených. 

Podzimní rovnodennost na Lukově 18.9.

Přátelé, zvu vás na bránu 9:9  /18.9./ a podzimní rovnodennost na Lukově /na zlínsku/. Po úspěšné a velmi silné akci 8.8. na Lukově jsem se rozhodla udělat další 9.9. Jelikož mám v tento den seminář v Km, tak jsem se rozhodla pro termín 18.9. což je také 9:9 a zároveň už pojedeme v energii podzimní rovnodennosti. Relax, sdílení, vědomá procházka, skály, hrad, aromaterapie, muzikoterapie, karty, vykuřování a možná i bubnování či meditace. :-)  Na akci se přihlásíte zaplacením přes e-shop. V případě neúčasti vám u této akce peníze vrátím, přesunu za jiný termín nebo vyměním za on-line meditaci. Pár dnů před akcí vám přijde informační e-mail. :-) Sraz 18.9.2023 v 10:00 na parkovišti pro návštěvníky Lukova, předpokládaný konec akce je v 16:00. Program a čas se může měnit. V případě nepřízně počasí či málo přihlášených se akce ruší /sledujte e-mail/. Sebou boty do lesa, pití, svačinu, peníze případně na občerstvení.  Akce je pro menší skupinku. 

555,00 Kč

  Od dubna jsem snížila ceny u on-line meditací i členství:

  Samozřejmě stále můžete nakupovat přes e-shop knihu /mám již jen pár kusů/. Krystaly snad brzo doplním. ;-) 

  Kniha s podpisem autorky

  Putování časoprostorem - Ivona Antalii. Knihu dostanete s podpisem autorky. Zajímají vás věci mezi nebem a zemí či se rádi noříte do příběhu, ve kterém se částečně poznáváte? Pokud ano, tak toto je kniha pro vás. Je psaná osobním příběhem, který prostupuje různými časoprostory, prolíná se s minulými životy i paralelními světy. Navštívíte Atlantidu, Egypt, prastaré civilizace, světy minulé i budoucí, a to nejen na naší planetě, ale i ve vzdáleném vesmíru. Ponoříte se do vzniku všeho, dojdete k mnohým aha momentům, dozvíte se velké množství obohacujících informací, inspirujete se. Skrz příběh, který odkrývá nejen dávná moudra, ale i různé bolesti se otevřou i vaše zranění. Může tak dojít k uvolnění, prožití, pochopení, přijetí, zacelení a uzdravení. Autorka nabízí různé varianty a úhly pohledu. Začnete vnímat multidimenzionálně. Aktivují se vaše vzpomínky, otevřete se moudrosti své bytosti a nastoupíte na mnoho nových cest. Kniha otevírá, aktivuje, léčí, inspiruje, spojuje... Najdete v ní kapitoly o dávných civilizacích, zasvěceních, duchovních dvojčatech, slunečních a vodních bytostech, krystalech, chrámech, portálech, křišťálových lebkách, živlech a mnohém dalším. Vše vám do sebe dokonale zaklapne.   Kniha má pevnou vazbu, 192 stran.  

  260,00 Kč 329,00 Kč

  Kniha bez podpisu autorky

  Putování časoprostorem - Ivona Antalii.  Zajímají vás věci mezi nebem a zemí či se rádi noříte do příběhu, ve kterém se částečně poznáváte? Pokud ano, tak toto je kniha pro vás. Je psaná osobním příběhem, který prostupuje různými časoprostory, prolíná se s minulými životy i paralelními světy. Navštívíte Atlantidu, Egypt, prastaré civilizace, světy minulé i budoucí, a to nejen na naší planetě, ale i ve vzdáleném vesmíru. Ponoříte se do vzniku všeho, dojdete k mnohým aha momentům, dozvíte se velké množství obohacujících informací, inspirujete se. Skrz příběh, který odkrývá nejen dávná moudra, ale i různé bolesti se otevřou i vaše zranění. Může tak dojít k uvolnění, prožití, pochopení, přijetí, zacelení a uzdravení. Autorka nabízí různé varianty a úhly pohledu. Začnete vnímat multidimenzionálně. Aktivují se vaše vzpomínky, otevřete se moudrosti své bytosti a nastoupíte na mnoho nových cest. Kniha otevírá, aktivuje, léčí, inspiruje, spojuje... Najdete v ní kapitoly o dávných civilizacích, zasvěceních, duchovních dvojčatech, slunečních a vodních bytostech, krystalech, chrámech, portálech, křišťálových lebkách, živlech a mnohém dalším. Vše vám do sebe dokonale zaklapne. Kniha má pevnou vazbu, 192 stran. 

  250,00 Kč 329,00 Kč

   Přeji příjemné jarní dny.

   Ivona Antalii

   www.kliceksrdci.cz