Novinky - červenec

29.06.2018

Přátelé, jak jsem již dříve psala, tak léto mám vyhrazeno na cestování, odpočinek a přípravu novinek. Tudíž mám stop stav na vhledy, krystalické mřížky + mandaly a nepořádám žádný seminář. 

I tak vás ovšem mohu potěšit novinkami, které vím, že vás hooodně potěší. Jsou to totiž ty novinky, které si velmi přejete a často si o ně píšete. ;-)

Novinka číslo jedna:

Mám již sepsaný nový seminář, o který si píšete a sice Diamantový Věk. Rozjede se v prosinci tohoto roku v Praze. Datum během léta doplním, stejně tak jako data seminářů v Brně. 

Novinka číslo dvě:

Opět bude po roce dálková akce. ;-) 

Vím, že jste byli minulý rok velmi z této akce nadšení a stále si ji přejete a píšete si o opakování. Dlouho jsem odolávala s tím, že ne, že to pro mě bylo časově náročné. 

Každopádně se to poskládalo k oboustranné spokojenosti... 

Objevila jsem na webu možnost zamčené stránky, která se otevře po registraci a odeslání platby na účet /otevře se na přelomu července a srpna/. To vypadá jednodušeji a tak já tedy do toho s vámi opět po roce jdu. :-)

V menu na webu www.kliceksrdci.cz najdete řádek Brána 8-8-8. Na ten je v případě zájmu nutné kliknout a registrovat se. Poté zaslat 500,- Kč či 20 Euro na účet: mBank 670100 2210794434/6210 - IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP + do zprávy uvést váš e-mail. Platby přijímám do 03. 08. 2018. Začátkem srpna se pro registrované uzamčená stránka otevře.

A co na ní najdete? 

Pro skupinu přihlášených lidí vytvořím krystalickou geometrii pro Lví bránu 08. 08. 2018, která nebude nikde jinde zveřejněna. Tuto geometrii aktivuji a propojím s vámi. Dále uvidím co přijde... Nejspíše nakreslím i zářič, nahraji či napíši vám vzkaz, poselství a meditaci pro tyto dny. ;-)

Pokud cítíte volání srdce, chcete se nějakým způsobem propojit se skupinou, která se vytvoří, s geometrií, naladit se více na portál 8-8-8..., tak neváhejte. 

Často tuto akci nepořádám. :-)

Další novinkou je rozhovor se mnou v prázdninovém čísle časopisu Ve Hvězdách. Pokud máte chuť si přečíst o portálech, tak máte možnost... ;-) 

Píši zde mimo jiné lehce i o bráně 8-8-8, stejně tak jak jsem se tohoto tématu dotkla v novém článku, který jsem pro vás napsala:

https://www.kliceksrdci.cz/l/slunovrat-a-hathor/

O tomto datu mluvím i v rozhovoru pro Cesty k sobě:

https://www.kliceksrdci.cz/l/diamantovy-vek2/

Další nový článek pro vás:

https://www.kliceksrdci.cz/l/jemnost/

V létě budu, jak jsem již psala, méně na internetu. Proto prosím počítejte s tím, že vám na email - kliceksrdci@email.cz  neodpovím ihned. Budu méně i na FB stránkách Antalii: Klíče k srdci. Nebudu tudíž vkládat tak často články. 

Můžete si listovat a číst zde: https://www.kliceksrdci.cz/blog/

Na telefon a messenger nereaguji vůbec. Děkuji za pochopení. ;-)

Přeji všem pohodové léto plné odpočinku, radosti, hravosti, tvořivosti, cestování a všeho toho, co si přejete. ;-)

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz