Jarní rovnodennost 2023

07.03.2023

Jarní rovnodennost je okamžik, kdy Slunce vstoupí do znamení Berana. Tento rok vychází první jarní den na: 20. březen 2023 v 22:25h.

Jarní rovnodenností začíná jaro. 

Téměř ke každé rovnodennosti píši článek nebo nahrávám video, protože každá rovnodennost je trochu jiná. Každopádně dá se použít i již dříve nahraná meditace k aktuální rovnodennosti.

Když jsem se ladila na tu letošní, tak jsem cítila, že to bude velká síla. Vždy v období rovnodenností a slunovratů se něco "nefunkčního" uzavírá a startuje se něco nového. Hlavně na jaře, kdy se rodí mláďata, rozkvétají květiny.

Naladila jsem se na letošní rovnodennost a nechala přijít meditaci, kterou bych vám mohla předat. 

Je velmi silná a krásná...

Vydáte se v ní na svou stezku odvahy. Na jejím konci na vás budou čekat u ohně strážci jednotlivých měsíců. Svůj batůžek plný "těžkostí" tady spálíte. Poté se vydáte na louku plnou rodících se mláďat, jarních bylinek, květin. Necháte se touto energií prostoupit. Natrháte si bylinky a vydáte se do jeskyně, kde si uvaříte čaj, a ve které najdete také své vejce s novými začátky, vizemi, dary a talenty. 

Meditací vás provedu svým hlasem v doprovodu hudby s frekvencí 432 Hz. 

Frekvence 432 Hz pomáhá při uvolňování negativní energie, stresu a může nás snadno dostat do hlubokého stavu klidu, kde je relaxace přirozená. Hudba 432 hz je ideální a vhodná pro hluboké meditace a relaxace. Často se používá pro zlepšení regenerace a podpora léčby pro fyzické a hlavně duševní zdraví. 

Více o Solfeggio frekvencích: 

Tuto meditaci vám pouze nyní v březnu 2023 nabídnu ve výhodném jarním balíčku, ve kterém najdete ještě meditaci nahranou již dříve k rovnodennosti /má 1:18 minut/ a také meditaci bez hlasového doprovodu s hudbou Solfeggio frekvence 528 Hz /zázraky, oprava DNA/.

Pouze v březnu 3 meditace k rovnodennosti za 500,- Kč /původní cena 1500,- Kč/. Objednávejte přes e-shop.

  Na mém Youtube Ivona Antalii najdete již dříve nahrané kratší meditace k jarní rovnodennosti, které jsou pro vás zdarma:

  A také jarní relax či třeba růžový relax:

  Můžeš si pustit tyto krátké videa zdarma a nebo si koupit Jarní balíček za výhodnou březnovou cenu. 

  Balíček je pro tebe vhodný pokud:

  - chceš jít více do hloubky

  - se chceš naladit přímo na letošní jarní rovnodennost

  - chceš spálit svůj batůžek "starostí"

  - chceš začít nově, jarně

  - chceš mě podpořit, protože získáváš na mém YouTube i jinde velké množství článků, meditací a videí zdarma

  Přeji všem krásné jarní dny.

  Ivona Antalii 

  www.kliceksrdci.cz

  Reference na meditace:

  Milá Antalii, ráda bych popsala můj zážitek s Vaši meditací. Nějak jsem měla pocit, že je dnes již osmého, nevím ani proč a tak jsem se pustila do meditace Lví brána.. Nic není náhoda... V momentě kdy došlo k tomu jak lev s lvicí přijdou a stoupnou si na de mě, jsem spustila neuvěřitelný pláč, takový plný vděku, že přišel někdo, kdo mně v životě dlouho chyběl, cítila jsem jejich srst, úplně jsem se do nich zabořila, slzy mně tekly a až usedavě jsem plakala a plakala, i teď když to píši slzím... Bylo to neuvěřitelné, krásné a silné setkání... Nepamatuji si, že bych ten pocit někdy zažila... Ale byla to obrovská radost, že jsem s nimi, jak kdybych byla jedna z nich... Seděli jsme na skále nad mořem a na moři ta úžasná stopa-cesta ke slunci a všechny ostatní zvířátka sedala do řady vedle nás... Potřebovala jsem Vám tak silný zážitek sdělit, ještě teď jsem z toho překvapená... Děkuji za meditaci a těším se na osmého až to udělám načisto. Děkuji, s úctou Renata.

  Dobrý podvečer paní Antalii, moc a moc Vás zdravím v novém roce. Od té doby co jsem objevila a poté i obdržela Vaše meditace jsem velice často na Vašem YouTubu nebo na Vašich stránkách Klíče k srdci. Vaše meditace jsou prostě úžasné - ale to Vy víte a určitě Vám to říká a píše spousta lidí..

  Milá Ivonko, obrovské díky za přenádhernou meditaci ke Lví bráně. Pustila jsem si ji včera i dnes, budu se k ní dál vracet. Chtěla bych ti za ni poděkovat, ale nemám slov, vše ve mě pořád ještě zní. Děkuji za to, že jsi vstoupila i do mého života, za to, že jsi tak nádherná bytost a za to, co děláš pro ostatní. Měj se krásně.

  Milá Antali, velice Ti děkuji za tuto krásnou meditaci. Propojení bylo tak hluboké na všech úrovních a dalo mi pochopit posvátnou geometrii v přicházejících symbolech, i propojenost s naší velkou silou na multidimenzionální úrovni. Mé tělo bylo tak lehké a očistění i propojení s duší, multidimenzionálně i prostorově a beze času tak silné. Krásné dny, děkuji Ti za Tvou práci.

  Ahojky, takže meditace fungovala - opravdu smrt (nakonec se rozsypala i kostra a vsákla do země) a znovuzrození - zbyla ze mě světelná éterická bytost...

  Ivi, děkuji za nádhernou meditaci. Je mi v ní velmi dobře. Jsem si ji užívala, příjemně prožívala...

  Děkuji, zatím jsem jenom u prenatálu a je to velká síla, včera jsem usnula při tvorbě do bříška a dnes jsem se potkala s realitou... Děkuji a jenom děkuji 🤗🌹🙏🧡

  Ach, jaký nádherný obrázek! Děkuji Ti, Antalii, za všechny Tvoje léčivé meditace, které pro nás připravuješ. S vděčností i láskou...

  Je to nadčasové, krásné a jedinečné, děkuji Antalli 🌹🙏

  Přeju krásný den, Ivonko, ještě jsem nestihla poděkovat za překrásnou meditaci ke Lví bráně. Je nádherná a za mě hodně silná. Včera jsem poslouchala vaše sdílení ke Lví bráně a poselství a byla jsem dojatá, moc. Mám takovou radost z toho, že se Vám daří! A ještě mě zaujalo to silné spojení s kočičími bytostmi, o kterém jste mluvila. Právě během Vaší meditace se mi poprvé stalo něco podobného, dostala jsem se kamsi a věděla, že je to Lyra a bytosti tam mě tak vítaly a objímaly, že konečně že jsem zase doma, až jsem se rozplakala, bylo to tak silné a hmatatelné. A po meditaci jsem se skoro nemohla postavit na nohy. Síla to byla. S láskou a vděčností děkuji a přeji nádherné dny.

  Meditacia bola "Bozi"...krasna ❤🌹😍....som rada, ze som si ju kupila!

  Milá Antalii. Mám radost, že se ti daří a že máš inspiraci pořád něco tvořit. Tvoje meditace psané i namluvené mají NĚCO navíc, jsou takovým pohlazením, prostě SKVĚLÉ. Jsou velice inspirativní ...

  Srdečně Vám děkuji za nádhernou meditaci. Cítím po ní silné spojení se vším a krásnou energii.☺️❤️

  Ďakujem za krásnu meditáciu 🙏cítim sa nádherne ❤️🍀😇

  Antalii.. opravdu nádherná meditace jak obsahem tak Vaším hlasem .. děkuji

  Děkuji Ivonko za úžasnou meditaci, na konci mě vítaly světelné bytosti, fyzicky jsem je viděla a prostoupilo mě jejich nádherné světlo. Ještě jednou díky... :-) :-)

  Milovana Antalii, Dekuji🙏silné❤️✨🌌🧚‍♀️

  Ivonko💝 srdečně děkuji, jste zlato 👍😊💖💝

  Ivonko, dokonalé a mocinky děkuji 💐 jste úžasná 🥰

  Prekrasna meditace, moc vam od srdce dekuji💖

  Antalii, děkuji Vám z celého SRDÍČKA ❤️ za PŘEKRÁSNOU NÁDHERNOU PŘÍJEMNOU meditaci, která vychází z VAŠEHO Krásného Čistého SRDÍČKA ❤️ Vždy se cítím BÁJEČNĚ SVOBODNĚ a vše těžké ze mě spadne. Jste NAŠE SLUNÍČKO 🌞, který nám dodává LÁSKU ŠTĚSTÍ RADOST POZITIVNÍ ENERGII. Mnohokrát Vám Velice Děkuji

  Mnohokráte díky, opravdu nádherná, skvělá meditace 💖🍀🌺🧚

  Děkuji za Váš uklidňující hlas a moudro😇🙏

  Prekrásne niečo. Veľmi mi to pomohlo a zmenilo život.

  Děkuji za krásné ulehčeni každodenního života.👩🏻‍🦰☀️

  Ivuško, tohle je nejkrásnější řízená meditace, co jsem kdy slyšela. Smekám Lásko.

  Milá Antalii, je radost poslouchat tvoje meditace, které jsou naprosto úžasné. Oceňuji i barevné a krásné obrázky. Taky se mně moc líbí, jak je v tom celém doladění s hudbou. BÁJEČNÉ. Přeji, ať se ti výborně daří ve všem co děláš.

  NAŠE láskyplná Ivonko. Moc Vám z celého SRDÍČKA ❤️ Děkuji za PŘEKRÁSNOU NÁDHERNOU meditaci. Jste NAŠE SVĚTLO NADĚJE ŽIVOTA náš ANDÍLEK STRÁŽNÝ 👼 který nosí BOŽÍ SVĚTLO LÁSKU ve SVÉM KRÁSNÉM SRDÍČKU a DUŠICCE. NEKONEČNÁ VDĚČNOST za to že Vás MÁME. Tolika LÁSKY ŠTĚSTÍ posíláte k nám ostatním posluchačům, kteří Vás poslouchají a hlavně mají Vás rádi. Mnohokrát Vám Velice Děkuji s úctou k Vám...

  Milá Ivonko, se zpožděním Vám chci ještě jednou moooc poděkovat za meditace. Krásně jste mě přečetla. To léčení prenatálních traumat mě hodně překvapilo, když jsem uviděla meditaci. Tedy vím, že tam proběhlo veliké trauma, ale myslela jsem si, že už mám zpracované. Meditace krásná, pak klid a nic. No ale dva dny na to jsem vyrazila s pejsky ven a neplánovaně, ani nevím, jak se to stalo, jsem pochodovala kolem domku, kde jsem se narodila, a bylo mi tak hodně teskno, ale bylo mi blbé bulet tam, tak jsem si to nějak prodýchla, no ale doma... to byl vodopád. Nevím co přesně to bylo, ale krásně to šlo pryč. No a druhá meditace, to je nádhera. Zaplula jsem do ní jak do svého pokojíčku, velmi silně na mě působí, a vybuchují mi při ní nádherné ohňostroje v těle. A miluju Váš hlas. Posílám pár fotek z mých každodenních toulek s našimi pejsky. Vlastně mě vedete přesně na ta místa, kde to miluju a kam se denně chodím čistit a dobíjet. Ještě jednou s velikou vděčností a láskou díky.

  Krásna meditace, Teda ty pocity a to teplo po celém těle hlavně u nohou nádhera a ten prožitek úžasné.

  Milá Antalii, při poslechu meditace jsem obdržela takovou obrovskou dávku energie a něčeho NÁDHERNÉHO, co se nedá ani slovy popsat. Musí se to prožít ... Energie lásky a ještě něčeho navíc ... prostupují celou meditací. Opravdová nádhera. Za to vše ti milá Antalii s celého srdce DĚKUJI. Mám tě ráda. Nahrávka udělá radost každému, kdo si ji u tebe objedná.

  Milá Antalii, moc děkuji za nádhernou meditaci :) Ležím s chřipkou, tak jsem si říkala, že bude lepší si ji pustit, až bude fyzické tělo ok, ale nevydržela jsem to a pustila jsem si ji už dnes. :-) Uzemnění...no jo...moje věčné téma...Těším se, až si ji znovu pustím :) Ještě jednou děkuji a přeji spoustu radosti, lehkosti a lásky...

  Milá Antalii. No teda!*! To byla meditace 8)) Tělo pociťuju velmi intenzivně ještě teď, vnímám, jak se přeskládává, vylaďuje se. Milá Antalii * zářící An *děkuji Ti za to všechno ... děkuju Ti, že mi dáváš pocítit Tvoji vibraci, Tvoji lehkost a jemnost a sílu Tvoření -> Děkuji Ti...

  Dobrý večer Antali, jste úžasná! Trefila jste se v meditaci do prostředí, které miluji, které mě nejvíc uklidňuje a které mi dodává nejvíc pocit "domova"! Děkuji ❤

  Zdravím Vás Antalii, děkuji za nádhernou meditaci s úžasnou energii.😉

  Milá Antalii. To byla nádhera... Připadal jsem si jako, když jsem se probudil po dlouhém spánku... Rozkoukávám se, všichni mě lehce povzbuzují, Tvůj hlas mě vede; všechny moje části se setkaly, aby se mohly složit a trpělivě se skládaly, skládají se, děje se to, pracuje to ve mně. Děkuji.

  Milá Antalii, meditace je skvělá. Moc se mi líbí... To prostředí, které jsi popsala v meditaci, je přesně můj svět. Úplně mě to vtáhlo do "děje" (meditace)... Jsem z ní nadšená a je prima, že jsi měla tento nápad meditací . Těším se na tvé další nápady do budoucna, kterými nám "hledajícím" uděláš zase nějakou radost. Měj se pěkně a ať se ti daří ve všech oblastech tvého života!!! Díky moc!

  Milá Antalii, z celého srdce děkuji za nádhernou meditaci, kterou jsi vytvořila. Často si ji pouštím... Je to taková příjemná chvíle jen pro mne, kdy vnímám krásné energie, které mnou proudí. Meditace je plná světla a lásky. Ještě jednou děkuji.

  Milá Antalii, meditace byla naprosto úžasná, uvolňující, osvěžující. Ještě pořád na sobě
  cítím jakousi vnitřní radost až euforii. Včera jsem byl již poměrně
  unavený, hlavou se mi honila spousta zátěžových myšlenek, ani se mi to
  ještě nechtělo pouštět, až se lépe naladím, ale nakonec jsem neodolal.
  Okamžitě po zahájení meditace jsem cítil velké uvolnění těla a zklidnění
  myšlenek, prostě pocit naprosté pohody a celkové stabilizace trvající
  celou dobu meditace. A v podstatě až doposud, co píšu tento mail. Již se těším na opakování. Moc děkuji.

  Ahoj Antalii. Meditácia je krásna, veľmi sa mi páči. Počas meditácie nevidím obrazy, tak to mám, ale ako keby padám do ľahkého spánku, až sa prepadávam - do seba. Je to výborný zážitok. Dobre si oddýchnem. Ďakujem.

  Ahoj Antalii. Děkuji za krásnou a léčivou meditaci. Měj se moc hezky...

  Milovaná Antalii, to je taková nádhera.... Můj muž vás také požádá o meditaci... Bude mít narozeniny, tak to máme ty nejkrásnější dárečky, které můžeme dostat. Meditace vesmírně krásná, dala jsem si k hlavě ametystovou drúzičku. Procházející fialový paprsek...a dunění Matky Země... srdce hoří, slzy tečou, božská nádhera na Zemi. Celé odpoledne jsme pak běhali s manželem a dětmi po lese s tak čirou radostí... a u řeky nás poctil ledňáček svou přítomností a koukal na nás tak dlouho, káně křičelo... Nebe na Zemi. Milá Antalii jsi neuvěřitelná, milá, světelná andělská bytost... DĚKUJI TI Z CELÉHO SRDCE, TY JSI DAR A JAKO MAJÁK ROZSVĚCUJEŠ SRDÍČKA VŠUDE, KAM SE PODÍVÁŠ... S NEJVĚTŠÍ VDĚČNOSTÍ, LÁSKOU A POKOROU TI DĚKUJI A PŘEJI TI KRÁSNOU TVOU SVĚTELNOU POUŤ NEBEM I ZEMÍ...

  Děkuji. Od chvíle co jsem si o meditaci napsala... se děje...čistí.. ukazuje... Meditace byla úžasná "třešnička na dortu". Těším se na viděnou... Ještě jednou moc děkuji a přeji krásné dny.

  Vy jste báječná!!!!!!!!!!!!! Děkuji Vám.

  Jé, milá báječná Antalii, vy jste zlatíčko! Moooooc děkuji... Krásný den, s láskou a obejmutím.

  Milá Antalii, nahrávku jsem obdržela a mnohokrát děkuji, meditace je krásná :). Ještě jednou mockrát děkuji! S pokorou a láskou...

  Milá Antali, moc děkuji za meditaci... Je krásná a přišla v dokonalý čas, na úplněk. Píši až dnes, včera jsem si ji hned dopoledne pustila a večer ještě jednou a dnes znovu. Ukotvovala jsem ji v sobě. Už dvě noci před usnutím než přišla meditace jsem se do ní chodila léčit a uzdravovat... Děkuji vesmíru a tobě za dar. Právě to jsem teď potřebovala. A i tvůj hlas je velmi léčivý a objímající. I já objímám a děkuji...

  Milá Antalii, děkuji za meditaci. Je to nádhera. Jste báječná... Mějte se hezky. ;-)

  Milá Antalií, srdečně děkuji za krásnou meditaci. Tolik věcí jsem již odevzdala a díky meditaci mohu odevzdávat i ty zbylé, které již nejsou ku prospěchu (a asi nikdy nebyly). S láskou, pokorou a vděčností... Přeji krásné dny plné slunce a šťastného plynutí...

  Dobrý den, děkuji vám moc. Teď jsem si meditaci poslechla, je velmi krásná a jemná. Mějte se krásně... Ať se vám daří na vaší cestě, na které pomáháte druhým.

  Milovaná Antalíí, přeji Ti překrásný a pohodový den, a i další dny ať máš nádherné plné zdraví, lásky, vůní a zázraků. Děkuji za překrásnou a silnou meditaci. Nejde ani slovy vyjádřit jaké pocity, některé tak známé, vyvolala jen při poslechu. S velikou vděčností a láskou děkuji.

  Milá Antalii, moc děkuji za meditaci. Je krásná... Těším se až bude venku teplo a já si ji pustím na zahradě. Má obrovskou sílu. Děkuji, děkuji. S pozdravem ze srdce...

  Milá Antalii, jsi úplně nejlepší. Meditaci jsem si pustila a mohu Ti sdělit, že něco tak NÁDHERNÉHO jsem dlouho nezažila. A to opravdu. Obdržela jsem obzvlášť VELKÉ MNOŽSTVÍ nádherné energie. SUPER. S celého srdce Ti za toto zprostředkování DĚKUJI. Jsi moc fajn. Mám Tě ráda...

  Dobrý den, milá Antalii. Děkuji za nádhernou meditaci. Přeji vše dobré...

  Drahá Antalii, děkuji Ti moc za meditaci (dovolím si také tykání). Byla jsem tak natěšená, že jsem si meditaci hned dnes pustila. Bylo to něco neuvěřitelného, přesto jsem měla pocit, jakoby něčeho známého? A Tvůj hlas je velice uklidňující a na poslech příjemný :) Skvělá kombinace. Antalii, ještě jednou moc a moc děkuji, přeji Ti ať se Ti v životě daří.

  Milá Antalii, moc děkuji... Cítila jsem, jak to pracuje hned, a ještě pořád. S vděčností a láskou.

  Antalii, mnohokrát Ti děkuji za tu nádheru, slovy nelze popsat. DĚKUJI.

  Hezký večer Antalii, moc děkuju za meditaci. Ani nevím na kolikátý pokus se mi podařila celá meditace aniž bych usnula. :-) Je krásná, moc děkuju.

  Jů, moc děkuji . Meditace je nádherná... Jseš úžasná Antalii, ještě jednou děkuji.

  Milá Antalii, moc děkuji. Meditace je nádherná. Ze srdce děkuji. Objímám...

  Antalii, jste skělááá, hurá, mám radost!!!

  Ahoj Antalii. Ďakujem za peknú meditáciu. Odmeditoval som si ju až dnes ráno a veľmi sa mi páči. .. a veľmi dobre sa po nej cítim. Ešte si ju určite niekoľkokrát pustím... 🙂 Želam ti pekný deň.

  Ahoj Antalii, poprosila by som ťa o ďalšiu meditáciu. Jednu nahrávku od teba už mám a je to výborné. Ďakujem za tvoju tvorbu. Krásne dni ti prajem.

  Ahoj Antalli, moc děkuji :)))) Byla to síla. :-) Když jsem odhazovala sliby z minulých životů, tak jsem začala brečet ... Bylo mi řečeno, že mám napsat knihu, že bude léčit, harmonizovat všechny... Ještě jednou moc děkuji :)

  Ahoj Antalii, asi jako všichni ve tvých recenzích jsem neodolala a hned včera jsem si meditaci pustila. Slovy se nedá popsat, co člověk při té meditaci zažije. Návrat, lásku, krásu, klid... Připadala jsem si, jako bych se vracela domů. Někam, kde je mi dobře. Meditace byla silná, ohromující a krásná zároveň. Ještě jednou děkuji a přeji ti vše dobré...

  Milá Antalii, nějak se mi nedostává čas, ale teď jsem si chvíli našla a chci ti moc poděkovat za meditaci... Je úžasná, plná přijetí. Asi to nejde vyjádřit slovy, tak třeba to na dálku vycítíš, co to pro mě znamená.....Děkuji ze srdce...

  Meditace je krásná a má grády. Dostala jsem krásná poselství. A pro mě je možná ještě důležitější a silnější ta energie, která jde skrze tebe ke mně❤️A je to super, že si to můžu opakovaně pouštět. Ještě jednou děkuji...

  Děkuji za neuvěřitelnou nahrávku🙏. Vůbec nemám slov a ani nelze hodnotit slovy. Teprve teď vstřebávám a tak TO má být.... Na konci mi to celé vehnalo slzy do očí z toho velkého množství lásky... Slzy mi tekly po tvářích....Děkuji velmi pěkně, za rychlost dodání, za energii, se kterou jste mi teď moc pomohla a věřím, že mi bude jedním velkým pomocníkem nejen v této nelehké době. 🙏🤗❤️ Děkuji a hooodně zdraví přeji Vám i všem lidem okolo Vás.

  Milá Antalli, vypočula som si meditáciu dnes ako som došla z práce domov a zaspala som ako malé dievčatko, ale s úsmevom na tvári a takto som sa aj zobudila. Teším sa, ako si ju večer pred spaním vypočujem znovu :) Ďakujeeeem. Želám krásne dni. S láskou...

  S meditací musím pomalu - zatím 2x. Je to pro mě hodně silné a pak to se mnou cloumá. Podruhé už to bylo lepší. :-) Měj se hezky...

  Mila Antalii. Meditace je úúúžasnáá. Děkuji velmi. Hned ráno jsem si stihla pustit první půlku a v poledne druhou. Vzpomněla jsem si na určité věci, ve velmi zářivém chrámu. Léčila jsem, tančila, učila a obrozovala duše a posílala je různě do světa, do vesmíru. Takový ozdravný pobyt před dalším vtělením... Velmi mě to naplňuje. Už chápu to zdůrazněné uzemnění na konci. Hluboce děkuji.

  Je to síla. Teď už pěkně vypínám. Dala jsem si vanu a jen budu. Cítím to přes tělo, ale i obrazy. Jsem zvědavá, co všechno se odemkne... Děkuji.

  Milá Antalii, chtěla jsem Ti moc poděkovat za tak úžasnou meditaci. Když jsem si ji pustila, bylo to tak osobní, přímo pro mne, na danou situaci. V průběhu se mi spouštěly procesy a já aktivně léčila své ženství. Bylo to tak hluboké. Myslím si, že se zpracovávaly těžké věci, kdy jsem si vědomě dovolila pustit okovy a další programy a nánosy. Má meditace byla hluboká, až tak jsem si dovolila a čím více jsem si dovolila pustit, tím lehčeji jsem se cítila. Čeká mě další cesta... Moc děkuji, Tvoje meditace pro mne byla božská. Ještě jednou moc děkuji, s láskou

  Milá Antalii, dekuji mnohokrat. Pisu bezprostredne po meditaci... Meditace je mocna a krasna dekuji. Vim, ze musim vickrat, byl to fakt nasup a mam pocit ze jsem nebyla schopna pobrat mnoho skryteho. Byla jsem i lehce nervozni a tak jsem se premotivovala, ze jsem hned chtela vse videt a poznat, tak... ted vim, ze se musim vice sklidnit a nechat plynout a duverovat procesu. Mockrat Vam dekuji.

  Milá Antalii, ten zvuk na začátku jsem slyšela, krásný. Jenom jste začala mluvit a já začala plakat až do konce meditace. Jste můj andílek... Od doby co si dělám vaše meditace se mi hodně změnil život - je i plných neuvěřitelných zázraků. Mám Vás moc ráda. Moje přání je Vás někdy vidět naživo. Moc za vše děkuji.

  Ahoj Antalii, moc moc ti děkuji za meditaci. Meditace je úžasná, ani jsem nechtěla, aby už byl konec. Nechtěla jsem, aby skončil tvůj hlas. Bylo mi při něm dobře. Na začátku pláč veliký, ale světlo přišlo. Ještě jednou moc děkuji a věřím, že se naše cesty ještě někdy protnou. Měj se krásně a ať se ti daří...

  Milá Antalii, děkuji moc za nádhernou mandalu s nahrávkou a meditaci. Začnu meditací, která byla velice silná - po jejím skončení mě rozklepala zimnice a musela jsem si jít napustit horkou vanu. Nahrávka mě také dojala - stále ke mně chodí informace, že mám udržovat harmonii - rovnováhu, takže tady je potvrzení. Dnes 11.11. jsem i v hmotné realitě obdržela zprávy od lidí, které jsem dlouho neviděla, že moje práce má smysl. Ještě jednou moc děkuji. Přeji krásný podzim.

  Krásné ráno, Antalii, nevydržela jsem to a meditaci si pustila ještě před začátkem pracovního dne a teda... wow. Chtěla bych popsat, jak moc úžasná byla, ale nějak mi to nejde přenést do slov. 😀 Tak silný a opravdový zážitek z meditace jsem snad ještě nikdy neměla. Dokonce jsem se i těšila na návrat do těla, s čímž mám většinou problém. ☺ Naopak mě meditace krásně propojila se sebou na všech úrovních, včetně těla. Nepovažuji se za extrémně citlivého člověka, ale byl to mazec, to prostě nešlo necítit. 🙏 Moc Ti děkuji za vytvoření a zaznamenání všeho, co bylo potřeba. Přeji krásný den...

  Další reference na mou tvorbu: https://www.kliceksrdci.cz/reference/

  https://www.kliceksrdci.cz/reference-2/