Cesta růže

24.04.2024

Milé ženy, před rokem jsem přišla se seminářem Posvátná růže /letos máte možnost 18.5. v Kroměříži, 25.5. v Praze, Brno nejspíš bude v červnu/. 

Letos ke mně přišel impulz vytvořit "pokračování" a sice Cestu růže.

Nápadů na semináře mám hodně a ne vždy se uskuteční /nechávám tomu "volný průběh"/.

Mezitím ke mně přišla kniha Cesta Bohyně a karty Vodních chrámů. Obojí mě inspirovalo...

Kniha obsahuje cestu s různými Bohyněmi. Napadlo mě vytvořit Cestu růže a ty archetypy do toho přidat. Samozřejmě si můžete v meditacích představovat sebe /vše jsou to části vás/ či pro lepší "představivost" ženy rodu či již zmíněné Bohyně.

Při konjunkci Jupiteru a Uranu mi začalo "svítat". 

Ponořila jsem se na tři dny do knih, karet, krystalů, esencí, vykuřovadel, svíček, olejů...

Za tři dny vznikla jedna meditace /možná díky své síle a hloubce bude rozdělena na víc částí/. 

Zalívaly mě vlny vděčnosti, když jsem cítila jaká nádhera vzniká. Obrovská láska, síla, hloubka a zároveň něžnost, péče, krása, smyslnost.

Cesta růže je cestou do sebe, cestou k celistvosti.

Vnímala, cítila a prožívala jsem něco nepopsatelného. Každopádně zkusím vás trochu naladit. ;-)

Cesta začíná s Kálí /můžete si dosadit sebe, ženu z rodu, jinou Bohyni.../. 

Šla jsem s ní velmi hluboko, do tmy, ke kořenům. Začala kolem mě kroužit s dýkami a já myslela, že přeseká nějaká vlákna, řetězy, okovy, staré oblečení... V tom se na sebe dívám a vidím jak mi usekne ruku, která padá na zem a hned na to hlavu, která se skutálí dolů a pak sek, sek a vidím louži krve a v ní sem tam prst či jinou část těla. Zajímavé, že to se mnou nic nedělá, v tom smyslu, že mě zabila, ale jen takové hmmm. :-) Hned mi dochází, že jen zemřelo "mé staré já". Zapalují se ohně, vzniká popel, něco se vsákne do země, něco přemění a já se znovu skládám. Uvnitř sebe mám velmi jasné světlo, které rozpraská černou krustu na povrchu a vše prosvítí. Celá místnost září a já vzlétám jak Fénix až ke hvězdám. 

Další vize jsou přenádherné.

Zahradou růží jdu k jezeru s modrými lekníny, na kterém je akvamarínový altánek. Uvnitř altánu s modrými růžemi je laskavá energie. Setkávám se tu se svou "dětskou částí", povídáme si, objímáme se atd. Kráčím po mostě dál do další krásné zahrady plné oranžových a růžových růží s meruňkovým altánem. 

Tady se toho také hodně děje.

Přicházím do zelenějších, mlhavější krajin menhirů, hradů, kde se setkávám s Avalonskými kněžkami, pokračuji do jeskyně s ohněm, kde potkávám moudrou stařenou a piji léčivé lektvary, jdu na horu za svitu měsíce, kde v altánu aktivuji energii v páteři. 

Přenádherný je také růženínový altán na vodě s růžovými růžemi, ve kterém je lastura s perlou.

Afrodita mě spojuje paprskem s Venuší. 

Máří Magdalena v červeném stanu odpojuje vlákna - pouta od partnerů z různých dob, časů a prostorů, která nepotřebuji, léčí ona místa a zapečeťuje proti opětovnému napojení. Rubínově-zlatou růží aktivuje posvátné partnerství.

V zahradách Egypta se spojuji se zlatě-bílou růží.

Většinou tvorba nového semináře trvá půl roku až rok. Vždy se meditace v průběhu tvorby nějak vyvíjí, mění a to i na seminářích a tak je každý jiný. Nejen, že se vše posouvá, ale také přizpůsobuje skupince žen, které přišly. 

Setkání jsou plné něhy a péče. Mám sebou oleje, esence, masti s růžemi, kterými se opečováváme. Samozřejmě i karty, růže, ladičky, krystaly, svíčku...

Meditace jsou hluboké a silné, ale zároveň něžné a pečující. 

Tohoto nově vznikajícího semináře bude nejspíš součástí i "vodní cesta růže" inspirovaná kartami Vodních chrámů. 

Momentálně se vše skládá tak, že by seminář mohl spatřit světlo světa na podzim. 

Pokud vás zaujal tak doporučuji ještě před ním absolvovat seminář Posvátná růže.

Je také plný růží...

Probíhá tu léčení růžemi v zahradách a chrámech, uzdravení lůna růží, aktivace darů a talentů s pouštní růží a mnoho dalšího.

Mám teď zas nějaké tvořivé období a tak vzniká i seminář Klíče hojnosti, který nejspíš bude k dispozici v létě. Jakmile si naplánuji dovolené, tak termíny nových seminářů zveřejním. 

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz