12.12. Spojení se svým vnitřním královstvím

05.12.2023

Na Tvé cestě se tvoří první z bran 12.12. 

Mezi sloupy vzniká energie, třpytivá plazma, výboj blesků, transformační oheň.

Vstup a nech rozbít všechny krusty, krunýře, okovy, pouta ze všech časů a prostorů. Vše se rozpadá na prach, odtéká či spaluje.

Tvoří se další brána. Vstup a užij si energii přítomnosti. Do této brány proudí ze všech stran multidimenzionální láska, světlo, mír. Nabíjí Tě novou, zářivou energií... Prociť lásku, radost, štěstěnu.

Ze souhvězdí Střelce k Tobě sestupuje kentaur. Září svitem hvězd a podává Ti jeho třpytivý luk. Vystřel z oblasti svého srdce a z energie této brány šíp na svou cestu. Tam kde dopadá se rozpouští a z jeho energie se tvoří třetí brána. 

Vstup a užívej si vize předpokládaných verzí nového roku. Vyber si tu, která s Tebou nejvíce souzní a dej ji zelenou. Ostatní verze se rozpouští, mizí...Prociť si realitu, která Tě otevírá, vyživuje, miluje a Ty jí.

Před Tebou je zářivý chrám, do kterého vstupuješ. Stojíš ve středovém portálu a necháváš na sebe dopadat zlatě-diamantové třpytky. Tvými čakrami prochází malé Slunce či diamanty, které se kotví v Zemi. 

Usedáš na trůn, zhmotňuje se Ti koruna, žezlo, hůl či jiné dary. Trůn se otáčí a Ty vidíš, jak se ve zdech chrámu otevírá slunovratová brána. 

Stráží ji zlatě-diamantoví lvi. Přichází proměnit bránu 8.8. na bránu slunovratovou, předávají žezlo prosincovým kentaurům. 

Branou proudí třpytivě zlatě-diamantová energie. Spoj se s ní a vstup do svého nitra, do svého vlastního království.

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz

Video-verze: https://www.youtube.com/watch?v=BMtdmJm0GaA

Meditace k zimnímu slunovratu 2023: https://www.kliceksrdci.cz/.../3-meditace-k-zimnimu.../