Ladička se Solfeggio frekvencí 128 HZ

Vyprodáno Novinka

128 Hz – Tato nízká frekvence má léčebný účinek na vaše tělo a uklidňující vliv na nervový systém, čímž podporuje zdraví a relaxaci.

Léčba konkrétních částí těla – Pro dosažení nejlepších výsledků poklepejte vidličkou, abyste aktivovali zvuk, a podržte ji nějakou dobu přesně na těch bodech těla, které chcete léčit.

Přitiskněte vidlici na části těla, které chcete uzdravit!

Ladička, hudební nástroj vydává vysokofrekvenční zvuk, který je jinde v okolí slyšet jen zřídka. V alternativní celostní medicíně se tato vidlička používá k lokalizaci zlomenin kostí a k podpoře hojení a vyrovnávání energie.

Zejména tato vidlice o frekvenci 128 Hz zvyšuje hladinu oxidu dusnatého – plynu, který je přirozeně přítomen v našem těle. Oxid dusnatý má mnoho funkcí – působí jako posel mezi buňkami, neurotransmiter a hormon. Pomáhá rozšiřovat cévy, podporuje zdravé srdce, zvyšuje výkon mozku, zlepšuje sexuální zdraví, zvyšuje průtok krve.

Tuto vidlici používejte sami k léčení svého těla tak, že ji položíte na kosti stranou vidlice směrem ke konkrétním bodům, které chcete léčit, a několik minut ji podržíte. Jemným poklepáním na ladičku vytvoříte vibrace.

Při terapii zvukovými vlnami se 128 Hz ladička používá k vyrovnání automatizovaného nervového systému, napomáhá trávení a aktivuje samoléčbu.

Léčivý zvuk – Zvuk, který tento nástroj vydává, vytváří vibrace, které mohou aktivovat samoléčebné procesy v organismu, snižovat bolest, vyrovnávat nervový systém, napomáhat pohybu krve a lymfy, zklidňovat záněty.

Zvyšuje uvolňování oxidu dusnatého – Tento přírodní plyn, který existuje v našem těle, hraje klíčovou roli v mnoha procesech jako signální molekula pro buňky, neurotransmiter, imunitní reakce, erektilní funkce.

Rovnováha a harmonie – Stabilizuje vaše energetické pole a navozuje rovnováhu vašeho těla i duše, abyste se mohli soustředit na věci, které jsou důležité a mají na vás pozitivní vliv.

Balení obsahuje – Ladicí vidlici 128 hz vyrobenou z kvalitní hliníkové slitiny, paličku a čisticí hadřík.

Nenahrazuje zdravotní péči.

600,00 Kč