Transformační večer 11.11.

13.11.2019

11.11. se otevírala Diamantová brána, jak jsem psala v článku:

https://www.kliceksrdci.cz/l/a11-11-diamantova-brana/

V ten den jsem měla s milými kolegy transformační večer v divadle v Praze.
Vnímala jsem kolem 11.11. a ten den přilétající energetické diamantové komety, které velkou intenzitou dopadají na planetu a naráží i do lidí. 

Rozbíjejí krusty v nás i kolem nás, bortí staré paradigma, strachy, obavy, omezení z tohoto i jiných životů, které nám brání plně zářit diamantovým třpytem.

Praskají krunýře, vše se vyplavuje z hlubin na povrch, aby to bylo uviděno, prožito, přijato a rozpuštěno.

I mně se vyplavují strachy a tělo reaguje. Z buněk, z DNA se vytřepávají obavy z mluvení na veřejnosti. Vnímám, že jsem za své světlo, názory, informace byla v minulosti mnohokrát zabita. 

Přichází noční můry, třes těla, zimnice, horkost, bolesti... Vše se vyplavuje a já to prožívám. Již je mi jasné, proč je tento večer nazván transformačním. :-)

Přichází úleva, když zjišťuji, že na pódiu mluvím zcela přirozeně. Vidím lidi v prvních řadách a jejich blažený výraz ve tváři, který značí radost z toho, že jsme se tam společně setkali. Vnímám jak si to užívají, smějí se, po meditaci vidím na jejich tváři slzy vděčnosti a dojetí.

Jsem ráda, že lidé vnímali, že nejsme žádní "guru na obláčku, ve stylu všechno vím, znám a jsme dokonalí". 

Mohli vidět i naše strachy, o kterých jsme upřímně mluvili, mohli vnímat naši lidskost a to, že jsme všichni stejní či podobní. Vnímala jsem sebe, publikum, kolegy jako jednu bytost v propojení, podpoře, sdílení, radosti a lidskosti. 

Když jsem se pak po vystoupení vítala a objímala s lidmi, tak jsem cítila velkou radost. Lidé mi děkovali a byli rádi, že mě mohli vidět. No, a v tu chvíli si uvědomíte, že se není čeho bát, že nehrozí, že by mě tam někdo "zabil" za světlo, názor, informace...

V této době, tady a teď, je bezpečné zářit, je lidské mít trému, lidé rádi naslouchají inspirativním příběhům ze života.

11.11. byl transformační den, ať už v sále či mimo něj. Mohli jste uvidět a procítit své nezpracované témata, prožít je, s láskou přijmout a přeměnit /můžete to samozřejmě udělat kdykoli/. 

Po přeměně v diamantových plamenech, a v bráně 11.11., přichází spojení srdce Země i vesmíru uvnitř nás. Nabíjíme se novým světlem, třpytem, novou energií a vstupujeme do diamantového chrámu a portálu. Naše čakry se stávají diamantovými, usedáme na trůn a spojujeme se s diamantovými bytostmi napříč časem i prostorem. Ukotvujeme diamantovou mřížku v diamantu Země. 

Děkuji kolegům - Ava Brožová /FB Příznaky Transformace/ za její schopnost organizovat skvělé akce, Ramona Siringlen /FB Cesta s Ramonou - kineziologie, síla podvědomí, čtení z Akášických záznamů/ za přátelství a podporu, Patrik Kee /FB Patrik Kee Kedzierski - oficiální/ za jeho energii klidu a pohody, samozřejmě všem za otevřené srdce, upřímnost, podporu, sdílení, hravost, lidskost, smích...

Děkuji lidem za podporu v sále, šatně i na dálku. 

Děkuji paní Jana Kuníková /FB Andělky od Xi/ za dárek v podobě mé osobní Andělky i s rodným listem. Paní mou osobnost skvěle načetla. Mimo jiné jsem byla zlatou elfkou i vodní bytostí, což Jana zaznamenala. 

Děkuji sobě za odvahu. :-)

Těším se na další transformační a tvořivé večery v divadle i jinde.

Ivona Antalii
www.kliceksrdci.cz

PS: Pokud čtete článek na FB, tak nejspíše nevidíte fotky. Proklikněte se na web, kde je album fotek z divadla i Andělka s rodným listem.