Staré duše a portály

02.09.2017

Ano, vy, kteří čtete tyto řádky. Vám je určen tento text, staré či spíše vyzrálé a moudré duše. Vy jste tvořili tuto planetu i jiné světy. Byli jste vesmírnými konstruktéry, tvůrci, inspirátory. Moc životů jste na této planetě nežili, a přesto jste s ní nějak spojeni. Žili jste zde ještě dávno před Lemurií, Atlantidou, Egyptem, před několika potopami a zániky civilizací. Tvořili jste matrici této planety, tvořili jste řeky, stromy, oceány.

Pamatujete si původní tóny, kódy Země v té nejčistší podobě. Tvořili jste s draky, elfy a přírodními bytostmi. Dokážete se naladit na vědomí přírodních, minerálních a jiných říší.

Vnímáte na této planetě velké množství minulých životů, které ovšem nejsou vašimi životy. Někteří z vás zde nebyli tisíce či milióny i více let. To, co načítáte, stahujete, pochází z kolektivního vědomí lidstva. Skrz svá fyzická těla, skrz tyto "vodiče", toto čistíte a pozvedáte planetu. Vy jste kdysi sami sobě slíbili, že se zde vrátíte, svá fyzická těla poskytnete a navrátíte planetu do její původní verze, do její naprosté dokonalosti a čistoty. Do doby, kdy všichni žili v lásce, radosti, tvořivosti. Kdy jste na něco jen pomysleli a hned jste to měli. Nebyla to magie, ale tvůrčí energie. Tvoření v souladu se Zdrojem.

Vaše srdce byla otevřená, věděli jste, kdo jste, odkud přicházíte. Protékala vámi tato láskyplná energie, tudíž jste v tomto toku a ve velké radosti tvořili nádherné světy. Nyní jste se po dlouhé době vrátili. Jste posíláni na místa, která pozvedáte již jen svou přítomností. Jste světelné sloupy, které připojením k dalšímu panelu světla zažehávají obrovskou energii.

Jste přesně tam, kde máte být. Nevnímáte moderní vrstvy planety, náboženské směry. Vy cítíte původní matrici Země, její původní nastavení a svou přítomností vše zažeháváte. Stačí jen být na tomto místě, váš panel světla se automaticky naladí na světelný sloup určitého místa, portálu. Tyto energie se spojí... Vytvoří se zážeh, jiskra a dojde k otevření brány, k proudu obrovské energie světla. Vaše velmi vysoké vibrace jsou důležité. Díky nim se můžete spojit s portálem, aniž by se vám spálily "obvody", buňky, nervový systém.

Vy máte kódy, klíče, které otevírají tato důležitá místa. Vy máte spojení se Zemí, aby se tyto energie mohly ukotvit v jádru Země.

Dochází tak k přepisu historie Země. Jdeme zpět, abychom mohli vpřed, a přesto se vše děje teď. Více a více vás si vzpomíná na to kdo je a vnímá, s čím zde přichází. Vaše odvaha, síla a láska je nekonečná. Máte obrovskou podporu, celý vesmír vám tleská.

Vím, že jste již velmi unavení... Jste na to vše vybaveni, máte tu sílu to vše ustát, i když o sobě často pochybujete. Vaše duše cítí radost, radost z toho, co se děje, radost z toho, že jste toho součástí. Brzy dojde k průlomu, vytrvejte... Děkuji vám...

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz