Staré duše a portály

02.09.2017

Ano vy, kteří čtete tyto řádky, vám je určen tento text, staré či spíše vyzrálé a moudré duše.

Vy jste tvořili tuto planetu i jiné světy. Byli jste vesmírnými konstruktéry, tvůrci, inspirátory.

Mnoho životů jste na Zemi nežili, a přesto jste s ní nějak spojeni. Žili jste zde ještě dávno před Lemurií, Atlantidou, Egyptem, před několika potopami a zániky civilizací.

Tvořili jste matrici této planety, tvořili jste řeky, stromy, oceány... 

Pamatujete si původní tóny, kódy Země, v té nejčistší podobě. Tvořili jste s draky, elfy a přírodními bytostmi. Dokážete se naladit na vědomí přírodních, minerálních a jiných říší.

Vnímáte na této planetě velké množství minulých životů, které nemusí být vašimi životy. Někteří z vás zde nebyli tisíce či milióny i více let. To, co načítáte, stahujete, může pocházet z kolektivního vědomí lidstva.

Skrz svá fyzická těla, skrz tyto "vodiče", toto čistíte... 

Kdysi jste na něco jen pomysleli a hned jste to měli. Nebyla to magie, ale tvůrčí energie. Tvoření v souladu se Zdrojem.

Vaše srdce byla otevřená, věděli jste, kdo jste, odkud přicházíte. Protékala vámi tato láskyplná energie, tudíž jste v tomto toku a ve velké radosti tvořili nádherné světy.

Nyní jste se po dlouhé době vrátili. Jste posíláni na místa, která pozvedáte již jen svou přítomností. Jste světelné sloupy, které připojením k dalšímu panelu světla zažehávají obrovskou energii.

Jste přesně tam, kde máte být... 

Nevnímáte moderní vrstvy planety, náboženské směry. Vy cítíte původní matrici Země, její původní nastavení a svou přítomností vše otevíráte.

Stačí jen být na tom místě...

Váš panel světla se automaticky naladí na světelný sloup určitého místa, portálu. Tyto energie se spojí. Vytvoří se zážeh, jiskra, a dojde k otevření brány, k proudu obrovské energie světla.

Vaše velmi vysoké vibrace jsou důležité. Díky nim se můžete spojit s portálem, aniž by se vám spálily "obvody", buňky, nervový systém.

Vy máte kódy, klíče, které otevírají tato důležitá místa.

Vy máte spojení se Zemí, aby se tyto energie mohly ukotvit v jádru Země.

Dochází tak k přepisu historie Země. Jdeme zpět, abychom mohli vpřed, a přesto se vše děje teď.

Více a více vás si vzpomíná na to kdo je a vnímá s čím zde přichází.

Vaše odvaha, síla je nekonečná. Máte obrovskou podporu.

Jste na to vybaveni, máte tu sílu to vše ustát, i když o sobě často pochybujete.

Vaše duše cítí radost z toho co se děje, a že jste toho součástí. 

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz