Slunovrat a multidimenzionální čakry

18.06.2019

Energie slunovratu k nám již proudí a stále zesilují.

Kolem planety i lidí se zhmotňují neviditelné a s okolím splývající duté trubice, které odsávají parazitickou energii, viry, čipy, programy...

Uvolňují se zlosti, vzteky, agrese. Můžete mít chuť dupat, křičet... Pokud nemáte možnost si zařvat třeba v lese, tak si představte, že stojíte vysoko v horách, kde nikdo není a energeticky vše vykřičte. Táhněte to až z paty či kořenů. Vypouštějte emoce tak dlouho dokud neucítíte vnitřní klid. 

Poté si lehněte a vnímejte, jak vás čistí kosmické i zemské vysavače a vše spalují. 

Po odsátí všeho, co již s vámi není v souladu, se tyto brány zavírají a otevírají se slunovratové diamantové portály napříč všemi dimenzemi. 

Můžete si představit, že jste strom. Vaše kořeny s diamantovou energií prostupují různými dimenzemi, časy a prostory Země. Vaše koruna přijímá tuto energii ze všech částí vesmíru. Do diamantového srdce v hrudi proudí energie skrz všechny dimenze. 

Diamantové čakry se otevírají do multidimenzionální podoby. Téměř explodují zářivým světlem. Již nejsou takové jak je znáte... Nachází se v nich celé galaxie, vesmíry, zdrojová energie. 

Diamantové světlo přináší čistotu, průzračnost, lásku, pravdu, jemnost i sílu zároveň. Vše co není s touto energií v souladu se přeměňuje.

Srdeční čakra, jako spojnice Nebe - Země, jede nyní na plný výkon. Praskají okovy, řetězy, pouta, uvolňují se zranění a bolesti srdce. 

Až vše povolí, tak oblast srdce začne zářit do všech stran.

Váš srdeční svit se propojí s ostatními diamantovými srdci na Zemi, ve vesmíru, ve všech časech, prostorech, dimenzích a vytvoří nádhernou světelnou posvátnou geometrii. 

Cítíte její vůni, zvuk, vibraci, energii...

Vnímáte energetický světelný ohňostroj jako oslavu života. Vše se skrz vás kotví v Zemi. Otevřete se plně této energii a oslavujte sebe, Zemi, všechny bytosti, světy, vesmíry a celé stvoření. 

Ivona Antalii
www.kliceksrdci.cz