Santorini

07.10.2018

Než si začneme povídat o tvé cestě na Santorini můžeš mi prozradit co tě přivedlo k cestování? 

Jelikož jsem se narodila ve znamení Střelce, tak mám cestování tak nějak "v krvi". 

Vždy jsem ráda navštěvovala různá místa, ale postupem času se to trochu měnilo. Dříve jsem cestovala tam, kde jsem se chtěla podívat. Později, když jsem si byla vědoma sama sebe, toho kdo jsem, proč tu jsem, odkud pocházím, co zde přináším, tak jsem začala jezdit na místa, kde bych vědomě nejela. 

Ta místa si mě zavolala... 

Ze začátku jsem se tomu dokonce bránila, nechtěla jsem jet někde, kde se mi nechce. Někdy se mi do cesty stavily překážky, abych nejela. 

Když jsem se naladila na duši, tak jsem věděla, že tam z nějakého důvodu mám být a tak jsem všechny překážky přeskočila a vydala se na cestu. 

Na místě jsem čerpala inspiraci, něco jsem tam viděla, prožila, aktivovala, stáhla, přijala...

Většinou mě to volalo na místa, se kterýma jsem nějakým způsobem spojena.
Inspirace, která na různých místech ke mně proudila se vždy promítla v mých meditacích a seminářích. 

Např. na ostrově Gozo jsem se spojila s Krystaly Země a vznikl seminář Krystaly, na stejném místě jsem prošla chrámy Elementů a vznikl kurz Elementy, na Srí Lance jsem vnímala portály a vytvořila Chrámy a Portály, na Kypru jsem se spojila se svou vnitřní Bohyní a vznikla Energie Bohyně, ve Znojmě jsem se propojila s Draky a vznikl kurz Energie Draka, v Biokovu jsem se propadla do Chrámů Země a vytvořila meditace na spojení se Zemí a jejími strážci. Nyní na Santorini došlo u mě k aktivaci posvátného pramene v mém srdci. Tuto meditaci zařadím do semináře Energie Bohyně. 

Co prožiji, to předávám dále...

Co tě přivedlo k cestě na Santorini?

Můj vnitřní hlas, mé vedení, má duše... Cítila jsem, že na toto místo právě nyní mám jet. 

Některé legendy tvrdí že Santorini je pozůstatek bájné Atlantidy. Můžeš nám přiblížit svůj názor na tuto otázku?

Centrum Atlantidy vnímám v oblasti tzv. Bermudského trojúhelníku. Tady leží dle mého potopený hlavní atlantský krystal Poseidonova Chrámu. Jelikož se tím pádem zde otevírají portály do jiných dimenzí a "časoprostorů", tak se tady někdy ztratí letadlo, loď... 

Atlantida byla velkým územím a zažila mnohá období. Také několik zániků a obnovení civilizace, před konečným potopením. Tudíž její části z různých období se nachází na více místech planety. 

Při katastrofách této civilizace se vždy někteří lidé zachránili a přesunuli se někde jinde, kde založili podobnou kulturu.

Můžete tak cítit energie Atlantidy např. na Azorech, Kapverských, Kanárských, Maltských ostrovech, na Kypru, Ibize, Santorini, Krétě atd. 

Po poslední potopě se obyvatelé stěhovali také do Peru, Mexika, Egypta...
Na těchto i jiných místech lze vnímat vědění Atlantidy, ale i třeba podobnou architekturou. 

Na Santorini jsem cítila hodně ženskou energii. Vnímala jsem, že se zde nachází posvátný pramen, který kněžky chrámů a zahrad tohoto ostrova strážily. Pramen soucitu, lásky, léčení, moudrosti... 

Když se blížil zánik této civilizace, což tyto ženy věděly, tak posvátnost tohoto pramene ukryly ve svém srdci a podzemních jeskyních. Odešly jinam s tím, že se na toto místo vrátí v některé další inkarnaci, pramen ve svém srdci spojí s pramenem nacházejícím se na ostrově a tak ho znovu otevřou. 

Na Santorini to tedy volá vědomé Bohyně, strážkyně tohoto pramene. Ony ho pak nosí ve svém srdci a šíří všude kde kráčejí. 

Můžeš nám přiblížit přírodu na Santorini?

Příroda na Santorini /řecky Théra/ vypadá místy jako z jiné planety. 

Ostrov byl kdysi kulatý a zelený. Po výbuchu sopky došlo téměř k jeho celkovému zániku. Velká část pevniny se propadla do moře. Zůstal jen kráter, tzv. Caldera, ve tvaru měsíce, vulkán Nea Kameni uprostřed a ostrůvky Thirasia a Aspronisi. Později se z moře vynořil Palia Kameni. Stále aktivní vulkán Nea Kameni zvětšuje sopečný ostrůvek a je možné, že se jednou spojí s Palia Kameni a vytvoří jednu pevninu. Tyto menší ostrůvky Kameni jsou zcela neobyvatelné. Najdete zde jen ztuhlou lávu. Šedou ze staršího výbuchu a černou z mladšího. V blízkosti ostrova se dá koupat v moři v teplém sirném jezírku, které zde tvoří sopka. 

Samotný ostrov Santorini je také velmi suchý. Je to kráter, kde nenajdete zelenou trávu, květiny a stromy jako u nás. Rostou tady spíše opuncie, granátové jabloně a pěstuje se zde víno. To vypadá také jinak než u nás. Jelikož tu málo prší, tak se drží při zemi a nepopíná se tak směrem nahoru. 

Absence deště způsobuje nedostatek vody. A to nejen pro rostliny, ale i pro obyvatele. Pitná pramenitá voda se zde nenachází. Voda se získává odsolováním z moře /není pitná/ či sbírá do nádob v případě deště. 

Milé ženy, srdečně vás zvu na znovuzrozující pobyt na Santorini. Více zde:

https://www.kliceksrdci.cz/seminare-u-more/?fbclid=IwAR1CfbfcyjUdciutSHGSzALOFMxxncjFdVnY-pvS_XAZ2kDQsKWtmbOOYrc

Otázky: Věra Šourková
Odpovědi: Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz

Novinka - možnost si koupit seminář Pramen ženy v elektronické podobě:

https://www.kliceksrdci.cz/l/pramen-zeny-nova-elektronicka-verze/

26.05.2020 můžete sledovat živé vysílání Pramen ženy i s meditací:

https://www.youtube.com/watch?v=KsFiCJF89HE