Putování časoprostorem - kniha

24.09.2021

Přátelé, začínáte se mě ptát, kdy vyjde kniha. Již se tiskne... 

Nějak přelom září-říjen by měla být v prodeji. Dívala jsem se a dá se už teď na netu objednat. I u mě na webu bude možnost si knihy koupit. Prosím, ještě mi o ně nepište.

 Zatím jen informuji, že budou... Jakmile zprovozním e-shop na mých stránkách + případně tam ještě něco přidám, tak vám to oznámím. Zatím se můžete podívat na obálku. Jak se vám líbí? A o čem kniha je? Zajímají vás věci mezi nebem a zemí či se rádi noříte do příběhu, ve kterém se částečně poznáváte? Pokud ano, tak toto je kniha pro vás. Je psaná osobním příběhem, který prostupuje různými časoprostory, prolíná se s minulými životy i paralelními světy. Navštívíte Atlantidu, Egypt, prastaré civilizace, světy minulé i budoucí, a to nejen na naší planetě, ale i ve vzdáleném vesmíru. 

Ponoříte se do vzniku všeho, dojdete k mnohým aha momentům, dozvíte se velké množství obohacujících informací, inspirujete se. Skrz příběh, který odkrývá nejen dávná moudra, ale i různé bolesti se otevřou i vaše zranění. Může tak dojít k uvolnění, prožití, pochopení, přijetí, zacelení a uzdravení. Autorka nabízí různé varianty a úhly pohledu.

 Začnete vnímat multidimenzionálně. Aktivují se vaše vzpomínky, otevřete se moudrosti své bytosti a nastoupíte na mnoho nových cest. Kniha otevírá, aktivuje, léčí, inspiruje, spojuje... Najdete v ní kapitoly o dávných civilizacích, zasvěceních, duchovních dvojčatech, slunečních a vodních bytostech, krystalech, chrámech, portálech, křišťálových lebkách, živlech a mnohém dalším. Vše vám do sebe dokonale zaklapne.

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz