Poselství z lesa

07.10.2018

Ponořte se do barev, vůní a zvuků lesa a naslouchejte poselství, které pro vás má.

Leknín

Magické vlastnosti leknínu: jasná touha a jasný směr, uklidnění vášní, proud kreativity, léčení deprese, léčení srdce, očista, duchovní potrava, přeměna.

Leknín je zakořeněn v kalných hlubinách a stoupá k vodní hladině a na vzduch, kde oslňuje překrásným světlem a třpytem. Podobně i vy čerpejte sílu ze své kořenové čakry /energetického centra umístěného na spodním konci páteře/ i ze svých dřívějších zkušeností a z hloubi svého já. Pak se vědomě napojte na životodárné světlo a moudrost, které obklopují vaši korunní čakru /energetické centrum na vrcholku vaší hlavy/. Poděkujte za to, že jste božským dítětem a jako takové máte k dispozici obrovskou zásobárnu vesmírné moudrosti a síly. V tomto spojení se Vším, co je, které zahrnuje také plné přijetí toho, co bylo i co bude, následujte své vedení při přeměně této situace do té nejbožštější a nejdokonalejší podoby. 

Pomerančový květ

Magické vlastnosti pomerančového květu: nebeská podpora, krása, jasné vědomí, pohodlí, luxus, citová vyrovnanost, úleva od stresu, šťastné děti, šťastný domov, manželské štěstí, pozitivní myšlení, smyslnost, důvěra.

Jedním z nejdůležitějším ponaučením, které si mnozí z nás potřebují za tohoto života osvojit, je, že nikdo není stvořen k existenci v izolaci: daří se nám v srdečných a hlubokých vztazích s druhými. 

Hortenzie

Magické vlastnosti hortenzie: hranice, přebudování obtížných karmických vzorců, zlomení kletby, ochrana, odklonění prokletí nebo energetických útoků, přeformátování energetických polí.

Podobně jako kněžka na kartě dokážete díky své silné magické moci a neochvějnému záměru ihned najít řešení pro tuto záležitost a dát ji takovou povahu a průběh, jaké si přejete. Pamatujte, že vše je energie, včetně vašich myšlenek, pocitů a jasných vizí. Tím, že se v duchu budete držet svého záměru, můžete okamžitě transformovat jakoukoli obtížnou energii v čistě pozitivní.

Akvamarín - Božské životní poslání

Vaším posláním, stejně jako u ostatních lidí, je milovat. Způsob, jaký si k vyjadřování lásky zvolíte, musí vycházet z toho, co rádi děláte. Naslouchání vašemu srdci vás povede správným směrem. 

Čaroit - Duchovní ochrana

Tato karta je ujištěním, že jste ochraňováni a že modlitby byly vyslyšeny. 

Vltavín - Nekonvenčnost

Pokud se zdá, že vaše názory a váš styl myšlení se liší od názorů a přemýšlení ostatních lidí, je to známkou vašich tvůrčích schopností. Máte vynalézavé, svěží nápady a vlohy, které svět potřebuje. Vidíte věci novým způsobem, což inspiruje ostatní k tomu, aby přestaly stagnovat. 

Poselství v lese přijaly: Ivona Antalii a Marcela Mlčáková

Karty: Kouzelná moc květin - Tess Whitehusrst + Anne Wertheim, Andělé Krystalů - Doreen Virtue + Marius Michael-George

www.kliceksrdci.cz