Poděkování + poselství roku 2024

29.12.2023

Přátelé, ráda bych vám všem poděkovala za přízeň a podporu v roce 2023.

Díky vám co chodíte na semináře, objednáváte si meditace, mohu pokračovat a tvořit.

Rok 2023 byl pro mě skvělou jízdou.

Začala jsem tvořit ve větší síle a zároveň lehkosti a radosti. Vznikly nové semináře Posvátná růže a Světlo krystalů + novou podobu dostaly již dříve vytvořené semináře Energie krystalů + Živlová srdce, konaly se akce na Lukově, vytvořila jsem velké množství článků, meditací, videí, které zdarma najdete na mém YouTube Ivona Antalii, www.kliceksrdci.cz, FB Ivona Antalii + placené rozšířené verze meditací k rovnodennosti, slunovratu, lví bráně..., poskytla jsem rozhovory Příznakům transformace /Poselství bílého jelena, Slunovrat a zlaté klíče, Magnetická lví brána/ a Cestám k sobě /Krystalické světlo/, skvěle se prodávala má kniha Putování časoprostorem /momentálně je téměř vyprodaná, v roce 2024 bude další vydání/, vytvořila jsem několik krystalických náhrdelníků a různých esencí.

Děkuji vám všem, se kterými jsem se osobně setkala na seminářích či Lukově. 

Jsem velmi vděčná, že potkávám tak nádherné vědomé lidi, že se inspirujeme, tvoříme, sdílíme, radujeme, podporujeme a jsme "rodinou duše".

V mém osobním životě byl rok 2023 také úspěšný. 

Má těla se po roce 2022 srovnala, zdraví se posílilo, vztah k sobě, své ženskosti, lidem, v rodině se zlepšil, spousta strachů odešlo /některé zatím ne 😊/, přišli noví přátelé, nová tvořivost, nápady, vize, větší klid, rovnováha, schopnost nebrat si vše osobně /občas ještě něco vyskočí 😊/, radovat se z maličkostí, nerozčilovat se nad "prkotinami", víc si užívat přítomného okamžiku.

Je před námi rok 2024.

Jaký bude? Přeci takový jaký si ho uděláme. 

Je rokem osmičkovým. 

Vše v nás se bude dostávat do rovnováhy. Co vyšleme se nám "rychlostí světla" vrátí, ať už to "dobré či zlé". 

Je třeba v roce 2024 /i jindy/ být ve svém středu, naslouchat svému srdci a nenechat se rozhodit přemírou různých informací. Všimla jsem si, že stále jsou nejčtenější články, nejsledovanější videa, které se zabývají katastrofami a naopak ty kde se mluví o lásce, světle, harmonii apod. jsou sledované méně. Pojďme to změnit, zaměřme se na pěkné zprávy a oni nám je pak v médiích budou nabízet. Pokud bude stále zájem o ty katastrofické, tak budou zveřejňovat tyto.

Rok 2024 je rokem Slunce a Draka. 

Opět, pojďme do svého středu, srdce, jiskry, ohně, vnitřního slunce, světla. Slunce je světlo, je život. Zaměřme se na život, tvorbu, radost, světlo, zažehněme jiskru, náboj, vášeň. Nebuďme loutkami ve hře, hýbejme se, tvořme.

Probuďme v sobě draka /svou sílu/. Zaměřme se na to zda svou sílu používáme konstruktivně nebo destruktivně. Vzlétněme na svých dracích k "nebesům" – ke Slunci, světlu. Propojme se s draky /silou/ Země, živlů – ohně, větru, země, vody a 5 elementem /láskou, éterem, akášou, světlem/. Spojme se s drakem /silou/ Slunce, hvězd, galaxií, vesmírů.

Propojme vše ve svém středu, v harmonii, rovnováze.

Ještě jednou vám děkuji za vaši přízeň v roce 2023 a těším se na vzájemné sdílení, inspiraci, propojení v roce 2024.

Přeji vám pevné zdraví, lásku, světlo v srdci a na vaší cestě, odvahu, rovnováhu, radost, tvořivost, harmonii.

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz

Video-verze: