Novinky roku 2021 + leden

30.12.2021

Přátelé, blíží se konec roku 2021 a já bych vám ráda poděkovala za vaši přízeň. Díky vám, kteří si občas něco objednáte, zašlete dar, ať už finanční nebo věcný, mohu tvořit a přinášet vám články, videa, meditace...

Rok 2021 přinesl velké změny v mé tvorbě. Necítila jsem se v této době pohodlně v tom, že bych pokračovala v seminářích, akcích v divadle atd. A tak jsem se pustila do projektů, kterým jsem se chtěla věnovat již dávno, ale neměla jsem na ně čas. Od roku 2005 jsem měla rozepsanou knihu, která spatřila světlo světa až v roce 2021. Vše bylo dokonale načasováno. Najednou byl čas, byly ukončené nějaké lekce, mohla jsem vše dopsat, tak jak bylo třeba.

A tak se v říjnu zrodila kniha Putování časoprostorem. 

Knihu si můžete koupit kdekoli v knihkupectví či na internetu. Pokud byste rádi knihu případně i s mým podpisem, tak si ji můžete opět od ledna objednat na mém e-shopu. Po pauze totiž v lednu otevírám e-shop, kde si můžete koupit knihu s podpisem či bez, krystaly, ale také třeba on-line meditace nebo členství. 

https://www.kliceksrdci.cz/internetovy-obchod/

Děkuji vám všem, kteří jste mi poslali krásné recenze na knihu či fotky s ní. Děkuji vydavatelství Noxi a paní Králové, díky kterým kniha vznikla. Děkuji i všem, kteří mou knihu prodávají dál. S podpisem např. Dary Země či Adaraya, bez podpisu v podstatě všechna knihkupectví a také třeba alza nebo mall. 

Od prosince si můžete knihu koupit i v elektronické podobě: 

https://www.martinus.cz/?uItem=1323189&fbclid=IwAR3YiMKFwRK6f3r10JuOylL2NV7OQ38njzMCmRfRrGVWOpDAXh6ymIt_e8E

https://www.martinus.sk/?uItem=1323189&fbclid=IwAR1aLSP3E1MKSCCo6-C3joKID0p2Js-DJNp7n4Or1biqlx-a487ON_aPmGw

V tomto roce vznikly fotky s knihou a nová podoba webu. Přidala jsem fotky, nové barvy apod. Tato momentální verze webu se mi velmi líbí. Doufám, že vám také. :-)

V roce 2021 se mi podařilo rozjet, co jsem si dlouho přála, ale nebyl čas či se nedařilo, a sice točit videa na YouTube. Děkuji všem za odběr, sledování, komentáře apod. 

Začala jsem tady pravidelně nahrávat své starší články, ale i některé nové, nahrála jsem několik meditací, které jsou zdarma, ale i placené verze, vytvořila jsem několik videí s relaxem v různých barvách, ale i třeba podzimní či zimní relax, přidala jsem ukázky z knihy Putování časoprostorem. Stále se zdokonaluji, přidávám do některých videí měnící se obrázky, videa, novou hudbu, naučila jsem se psát do obrázku či jej přiblížit, oddálit apod. 

Můj YouTube: 

https://www.youtube.com/channel/UCl55tgrUb9ZJhQF3BSD326A

Novinkou roku 2021 jsou placené verze meditací, na něž dostáváte odkaz právě na YouTube a také vznik e-shopu, kde si je i další věci můžete objednat. 

Závěr roku je pro mě vždy velmi transformační. V prosinci mám narozeniny, je slunovrat, konec roku a letos i úplněk, kometa... V tomto roce je pro mě o to víc transformační, že letos trávím Slunovrat, Vánoce i Silvestr v karanténě a izolaci. Hodně odpočívám a nabírám síly na nový rok.

Na mém YouTube jste se mohli v prosinci potěšit meditací k adventu:

a zimním relaxem:

Děkuji za spolupráci Patrikovi Kee Kedzierski. 

Na mém YouTube jste mohli najít nově nahraný starší článek /meditaci/ k 12.12.

Slunovratová videa a články najdete na odkaze: 

https://www.kliceksrdci.cz/l/slunovratove-clanky-a-videa2/

Ještě jednou děkuji za vaši přízeň, těším se na vás v novém roce a na vše nové co případně v mé tvorbě přijde. Přeji nám všem v roce 2022 pevné zdraví, inspiraci, nadhled, pochopení, lásku, radost, tvorbu, hojnost a spokojenost. 

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz