Rok 2020 + novinky 

29.12.2019

Přátelé, rok 2019 se blíží ke svému závěru a tak přicházím s informacemi, novinkami, inspirací a přáním zdraví, lásky, radosti, hojnosti, tvořivosti v roce 2020.

Rok 2019 byl rokem trojky - tvorby a komunikace. To co jsme si vytvořili se nám v roce 2020, který je rokem čtyřky - hmoty, propíše do fyzické reality. 

Je tu možnost dát do hmoty své přání, vize, ale také i své strachy a obavy. 

Když se podíváte na číslo 2020, tak vidíte, že jeho pravá i levá část je stejná. V tomto čísle je rovnováha. Tudíž vše co není v rovnováze se v tomto roce bude srovnávat. 

Pokud se ohlédnete, tak uvidíte stejně tak jako já, že na konci tohoto roku nejste takoví jako na jeho začátku. Ta proměna jde vidět a v dalších letech bude viditelná více a více. 

Já osobně jsem se tento rok učila říkat Ne. Byla jsem zvána na velké množství akcí, festivalů, udělat seminář tam a ještě i tam, tvořit více a více vhledů, spolupracovat s kdekým. Z počátku jsem ne říkala nejistě a s tím, že bych přeci měla, protože je to kamarádka, protože se to čeká, protože si mě najdou další lidé... Když do toho nepůjdu tak si lidé budou myslet, že jsem namyšlená, v egu, že jsem se změnila, že mi to vlezlo na mozek. 

Ano, lidé si mohou myslet to vše a ještě mnohé jiné a chtít po mně kde co, ale důležitá jsem já. Nemohu být všude, nemohu se rozkrájet, potřebuji žít svůj život, odpočívat, tvořit. Poté mohu předávat s radostí dále. Když jsem já v pohodě a to co tvořím mi dělá radost, tak se to násobí a lidé to poznají. 

Ke konci roku už jsem dokázala říct Ne a tečka. :-) 

Zrušila jsem i tvorbu vhledů. Tato má nabídka vhledů do talentů byla velmi oblíbená, žádaná, vydělávala, recenze na ni byly více než báječné. A přesto jsem uvnitř ucítila - dost - vyčerpává mě to, nemám na to čas, nedělá mi to radost. 

Někdy je třeba říct ne i tomu co evidentně funguje. Důležité je jak se v tom cítíte vy.

Jsem za tento posun u sebe velmi ráda. Třeba jste procházeli něčím podobným. 

Tento rok si vás tak nějak prověřil. Opravdu toto, myslíte to vážně, ustojíte to, nenecháte se rozhodit? Ano, tak tedy jo. Připravte se na to, že v roce 2020 to dostanete. ;-)

V roce 2019 jsem měla také hodně zkoušek co se týká komunikace. Jak jinak v roce trojkovém - komunikačním. A tak jsem zjistila, že dokážu mluvit před lidmi i v divadle. Z toho jsem měla vždy strach, ale zároveň jsem věděla, že se tam ukrývá i má síla a talent. Skočila jsem do toho a ono to jede...

Prověřilo mě to a tudíž tuším, že v dalším roce se to vše ohledně komunikace rozjede ještě více. 

V březnu mě tedy s kolegy Avou, Ramonou a Patrikem čeká další vystoupení v divadle v Praze, tentokrát na téma Nebe na Zemi - tvořivost a komunikace. Vstupenky zde: 

https://www.smsticket.cz/vstupenky/19241-transformacni-vecer-nebe-na-zemi-3-3-tvorivost-a-komunikace?fbclid=IwAR0UWyVLHM-6EGKAd7pec8P9zbvOYfhMj5xM6gsxl8bSPd4FQa_t9oZZ1_U

Do konce roku je levnější vstupné, stejně tak jak si můžete do konce roku zakoupit za výhodnější cenu elektronický balíček.

https://www.kliceksrdci.cz/l/prosincova-akce-na-elektronicky-balicek

Na mých stránkách již najdete vypsané termíny seminářů:

https://www.kliceksrdci.cz/kalendar-akci/

Začínáme 25.01.2020 v Brně Krystaly 1. Přihlášení na kliceksrdci@email.cz. 

Momentálně mohu prozradit, že nejspíš přijde v druhé polovině roku 2020 nový seminář Brány znovuzrození či Brány obnovy. ;-) 

Minulý rok jsem se také zúčastnila projektu společné knihy Ženy Bohom pobozkané. 

Více o knize:

https://zenybohompobozkane.sk

Na stránkách najdete nový článek:

Brána 12-12-12

https://www.kliceksrdci.cz/l/brana-12-12-12-spojeni-se-svym-vnitrnim-kralovstvim/

Článek k Slunovratu, který je souhrnem těch, které jsem napsala dříve:

https://www.kliceksrdci.cz/l/slunovrat/

A také rozhovor s meditací:

https://www.kliceksrdci.cz/l/slunovrat-a-silne-energeticke-brany-meditace-cesta-k-brane-slunovratu/

Děkuji vám za přízeň a těším se na spolupráci, inspiraci, sdílení, tvoření i v roce nadcházejícím. ;-)

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz