Novinky - duben

26.03.2019

V blogu najdete tři nové články:

https://www.kliceksrdci.cz/l/stara-realita-se-borti/

https://www.kliceksrdci.cz/l/zvednete-kotvy-a-ukotvete-se-v-nove-energie/

https://www.kliceksrdci.cz/l/na-vlne-diamantove-energie/

V dubnu pořádám seminář, na který je ještě možné se přihlásit:

Elementy - 27. 04. 2019 - 10:30-16:00 

Naam Praha, Lucemburská 3, Praha 3

Přihlášení na kliceksrdci@email.cz

V novinkách na březen jsem psala o připravovaném rozhovoru, ale dělo se toho tolik, že jsem se k tomu nedostala...

Každopádně vím o tom, a nejspíš se v dubnu k tomu dostanu. Jedná se o rozhovor s Kateřinou Narwovou na téma: Komunikace. 

26.4.2019 můžete opět sledovat živé vysílání na youtube - Příznaky transformace - na téma: Současné energie a jak s nimi pracovat. 

Samozřejmě vše lze sledovat později ze záznamu. Všechny rozhovory se mnou, videa, meditace, ukázky tvorby, najdete na mém youtube kanálu: Ivona Antalii. Pokud se stanete odběrateli, tak vám žádné video neunikne. :-)

V únoru jsem vzhledem k velkému množství objednávek dala stop stav na vhledy,  krystalické mandaly a mřížky. Jelikož stále dodělávám tyto objednávky, tak nejspíš nechám stop i v dubnu. Sledujte web a dozvíte se, kdy otevřu možnost objednání. 

Co je stále otevřené je registrace na webu. Po přihlášení a zaslání peněz na účet se vám tak otevře možnost dostat se na několik uzamčených stránek. Najdete na nich zvukový záznam meditací ze seminářů Energie Draka a Jednorožce /tyto semináře již nepořádám/, velké množství textů, videí, 44 meditačních karet na každý den, můj příběh ve formě e-knihy...

Registrace zde:

https://www.kliceksrdci.cz/user-registration/

Přeji příjemné jarní dny...

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz