Novinky-červenec

30.06.2022

Přátelé, mám pro vás velké množství novinek. 

Letos jsem se velmi věnovala slunovratu. Napsala jsem nový článek: Slunovrat a vzkaz v láhvi a znovu natočila /kvalitněji/ velké množství článků a meditací:

K slunovratu jsem také natočila tři "povídání":

Přidala jsem do sbírky relaxu s ročním období i relax letní:

S Jardou jsem pro Skutečný život měla rozhovor na téma Tvorba jako terapie:

Připomínám akci, která běží pouze nyní v létě, na meditaci ke Lví bráně + sluneční meditaci 1+1. Nově najdete na e-shopu meditaci zdraví + připravuji pro vás letní meditaci na téma vzkazu v láhvi. Během pár dnů doplním e-shop novými krystaly, krystalickými mandalami a slibovaným amazonitem, který jsem dovezla od moře + k němu bude mušlička. Samozřejmě stále můžete objednávat i mou knihu Putování časoprostorem. 

Meditace k lví bráně + sluneční meditace /akce 1+1/

Přátelé, nyní, když se blíží lví brána /8.8./ vám nabízím akci na meditaci k lví bráně + sluneční meditaci 1+1. Akce platí v červnu, červenci a srpnu. Budete tak mít za cenu jedné dvě téměř hodinové meditace a k nim neomezený přístup.  Meditace k lví bráně Pustíte vše, co již nepotřebujete, zavřou se nefunkční cesty, otevřou nové, nahlédnete do nových možností, spojíte se s lvími a kočičími bytostmi... Provedu vás, mým hlasem v doprovodu příjemné hudby, téměř hodinovou meditací /51 minut/ s tématem Lví brány. Sluneční meditace - nová Provedu vás, mým hlasem v doprovodu příjemné hudby, 40 minutovou meditací s tématem Slunce. Sluneční meditace vás spojí s vaším slunečním chrámem, propláchne sluneční plazmou, promění slunečními ohni, aktivuje slunečným - hvězdným třpytem, spojí s vaší hloubkou, dary, talenty, rozzáří auru, čakry, tělo, spojí s vaší původní božskou posvátnou geometrií, propojí ve vás sluneční strom /kořeny, korunu, kmen/. Dostanete odkazy na YouTube, které budou viditelné pouze vám, a ke kterým získáte neomezený přístup.   Služba je on-line, při platbě zadávejte bez poštovného. Při platbě ze zahraničí odešlete částku na účet: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP + do zprávy napište 1+1 a váš e-mail, na který vám zašlu odkazy na meditace. 

500,00 Kč 1 000,00 Kč

Letní meditace

Provedu vás /mým hlasem v doprovodu příjemné hudby/ téměř hodinovou meditací /40 minut/ týkající se letního relaxu.  Zrelaxujete v příjemné letní - mořské atmosféře. Projdete se po písečné pláži za zvuků moře, starosti necháte za sebou, vítr odvane tíživé myšlenky, stopy v písku vás uzemní a zpřítomní. V moři necháte vše tíživé proměnit v písek, který odnese mořský proud. Naplní vás nová sluneční energie, která se rozlije ve vašem těle i okolo. Splynete s energií moudrosti a dlouhověkosti želvy a otevřeného srdce, hravosti a radosti delfínů. Zrelaxujete na ostrově, přečtete si svůj osobní vzkaz v lahvi, vytvoříte si geometrii z krystalů a mušlí. Necháte je vstoupit do sebe, zregenerujete se, obnovíte, aktualizujete...  Nyní za akční cenu /pouze v létě/ 333,- Kč. Dostanete odkaz na YouTube, ke kterému máte neomezený přístup. Služba je on-line, při platbě zadávejte bez poštovného. Při platbě ze zahraničí odešlete částku na účet: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP + do zprávy napište léto a váš e-mail, na který vám zašlu odkazy na meditace. 

333,00 Kč 500,00 Kč

Meditace lásky, sebelásky, partnerství

Provedu vás /mým hlasem v doprovodu příjemné hudby/ téměř hodinovou meditací /51 minut/ s tématem lásky. Propustíte v ní to co vám brání v plném prožívání lásky /různé strachy, obavy a omezení z tohoto i jiných životů + co vás ovlivňuje z rodových linií/, otevřete se proudu lásky, naplníte své čakry, auru, energetické pole, svá těla, láskyplnou energií, spojíte se, se stromem, portálem, krystaly lásky a svým partnerem.  Dostanete odkaz na YouTube, který bude viditelný pouze vám, a ke kterému získáte neomezený přístup.    Služba je on-line, při platbě zadávejte bez poštovného. Při platbě ze zahraničí odešlete částku na účet: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP + do zprávy napište láska a váš e-mail, na který vám zašlu odkazy na meditace.

500,00 Kč

Meditace k léčení traumat z prenatálního období

Provedu vás /mým hlasem v doprovodu příjemné hudby/ téměř hodinovou meditací /40 minut/ týkající se léčení traumat z prenatálního období. Spojíte se v ní se svými delfíny, ocitnete se na místě, než jste šli do tohoto života, kde můžete vnímat kdo vás provází atd., sestoupíte do maminčina bříška, projdete všechny období vývoje plodu, která pročistíte, projdete si porodem, který si prožijete znovu - příjemně, pročistíte co je třeba, užijete si lásku rodičů, pobyt na bříšku maminky, dotepání pupečníku, spojení s kosmickou i zemskou matkou, s vnitřním delfínem a mnohé další... Dostanete odkaz na YouTube, který bude viditelný pouze vám, a ke kterému získáte neomezený přístup.   Služba je on-line, při platbě zadávejte bez poštovného. Při platbě ze zahraničí odešlete částku na účet: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP + do zprávy napište prenatál a váš e-mail, na který vám zašlu odkazy na meditace.

500,00 Kč

Meditace zdraví

V meditaci zdraví se pročistíte pod vodopádem, v řece, krystalem, Zemí, ohněm, větrem. Napijete se z pramene zdraví, projdete uzdravující loukou, natrháte si byliny, uvaříte a vypijete čaj, použijete ozdravnou mast, obnovíte a zregenerujete se v menhirovém kruhu.  Meditace je kvalitně nahraná, namluvená mým hlasem s příjemnou hudbou, má 45 minut. Dostanete odkaz na YouTube, ke kterému máte neomezený přístup. Služba je on-line, při platbě zadávejte bez poštovného. Při platbě ze zahraničí odešlete částku na účet: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP + do zprávy napište zdraví a váš e-mail, na který vám zašlu odkazy na meditace. 

500,00 Kč

Elektronický balíček

Přátelé, opět přicházím s novou verzí elektronického balíčku. Tentokrát není rozdělen na členství na měsíc, dva, tři, ale je "jednorázový" na dobu "neomezenou" /do odvolání, pokud ucítím, že tuto službu chci zrušit nebo změnit/. Vše co tato služba přináší najdete nyní na webu v menu v podstránkách. Můžete si tedy libovolně listovat čím si přejete. Tyto stránky jsou běžně uzamčené, vidí je pouze "registrovaní uživatelé".  Elektronický balíček obsahuje:   Ukázku knihy s mým příběhem, meditační karty, články a krystalické mandaly k lví bráně, 9 seminářů. Téměř každý seminář /brány obnovy a vnitřní dítě je neobsahují/ obsahuje 4-5 mnou mluvených asi 30 minutových meditací. Semináře jsou na téma energie draka, energie jednorožce, pramen ženy, elementy, chrámy a portály, krystaly, diamantové energie. Můžete si tak poslechnout kolem 20 hodin meditací, tedy několik CD. :-) K tomu vám nabídnu informace, videa, rozhovory k tématu a také některé meditace v psané formě.  Z ČR zaplaťte přes e-shop + v menu vyplňte registraci.  Pokud budete platit ze zahraničí, tak pošlete peníze na účet: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP + do zprávy napište balíček + v menu vyplňte registraci. 

1 111,00 Kč

Kniha s podpisem autorky

Putování časoprostorem - Ivona Antalii. Knihu dostanete s podpisem autorky. Zajímají vás věci mezi nebem a zemí či se rádi noříte do příběhu, ve kterém se částečně poznáváte? Pokud ano, tak toto je kniha pro vás. Je psaná osobním příběhem, který prostupuje různými časoprostory, prolíná se s minulými životy i paralelními světy. Navštívíte Atlantidu, Egypt, prastaré civilizace, světy minulé i budoucí, a to nejen na naší planetě, ale i ve vzdáleném vesmíru. Ponoříte se do vzniku všeho, dojdete k mnohým aha momentům, dozvíte se velké množství obohacujících informací, inspirujete se. Skrz příběh, který odkrývá nejen dávná moudra, ale i různé bolesti se otevřou i vaše zranění. Může tak dojít k uvolnění, prožití, pochopení, přijetí, zacelení a uzdravení. Autorka nabízí různé varianty a úhly pohledu. Začnete vnímat multidimenzionálně. Aktivují se vaše vzpomínky, otevřete se moudrosti své bytosti a nastoupíte na mnoho nových cest. Kniha otevírá, aktivuje, léčí, inspiruje, spojuje... Najdete v ní kapitoly o dávných civilizacích, zasvěceních, duchovních dvojčatech, slunečních a vodních bytostech, krystalech, chrámech, portálech, křišťálových lebkách, živlech a mnohém dalším. Vše vám do sebe dokonale zaklapne.   Kniha má pevnou vazbu, 192 stran.  

285,00 Kč

Kniha bez podpisu autorky

Putování časoprostorem - Ivona Antalii.  Zajímají vás věci mezi nebem a zemí či se rádi noříte do příběhu, ve kterém se částečně poznáváte? Pokud ano, tak toto je kniha pro vás. Je psaná osobním příběhem, který prostupuje různými časoprostory, prolíná se s minulými životy i paralelními světy. Navštívíte Atlantidu, Egypt, prastaré civilizace, světy minulé i budoucí, a to nejen na naší planetě, ale i ve vzdáleném vesmíru. Ponoříte se do vzniku všeho, dojdete k mnohým aha momentům, dozvíte se velké množství obohacujících informací, inspirujete se. Skrz příběh, který odkrývá nejen dávná moudra, ale i různé bolesti se otevřou i vaše zranění. Může tak dojít k uvolnění, prožití, pochopení, přijetí, zacelení a uzdravení. Autorka nabízí různé varianty a úhly pohledu. Začnete vnímat multidimenzionálně. Aktivují se vaše vzpomínky, otevřete se moudrosti své bytosti a nastoupíte na mnoho nových cest. Kniha otevírá, aktivuje, léčí, inspiruje, spojuje... Najdete v ní kapitoly o dávných civilizacích, zasvěceních, duchovních dvojčatech, slunečních a vodních bytostech, krystalech, chrámech, portálech, křišťálových lebkách, živlech a mnohém dalším. Vše vám do sebe dokonale zaklapne. Kniha má pevnou vazbu, 192 stran. 

265,00 Kč

Krystalická sada - vodní

Tato sada se tvořila delší dobu /celkem jsou tři/. Na Slunovrat v meditaci s velrybou, srdcem Země, mořem, krystalem se mi ukázalo, že mám vytvořit náhrdelníky, které spojí lidi, kteří spolu kdysi tvořili a mají se znovu propojit, na své schopnosti si vzpomenout, aktivovat dary. Mezi slunovratem a lví bránou vznikly náhrdelníky. Nejsou na zapínání, ale přetáhnutí přes hlavu, tudíž je na nich suk. Chvíli jsem je nosila, abych zjistila zda suk vydrží a neroztrhnou se a také zda uzlík nebude vadit, škrábat. Náhrdelníky zatěžkávacím testem prošly. :-) Na lví bránu jsem je vzala do přírody, k bříze, za jaguáry, 10. srpna do Luhačovic na křest minerálním pramenem Františka Šťastného, luhačovskou vodou /dříve na tomto místě bylo moře/, 11.8. jsem je dala nabít na Slunce. Ten den se mi také ukázal obraz, že to má být sada. Sada obsahuje náhrdelník /lapis lazuli, sodalit, angelit, amazonit, křišťál - délka 32 cm/, sodalitový donut /portál - 3cm/, selenitovou hůlku /10 cm/, selenitové srdce /5cm/. Jak jsem nosila všechny tři náhrdelníky u sebe, tak se na srdíčkách vytvořily malé bílé plošky. Vnímám, že tam mají být, ukazuje to na spojení těchto tří srdcí. Jsou tři, částka po sečtení /2100,- Kč/ dá také trojku. Trojka tvoří, je rovnováhou, komunikací, přátelstvím. Jsem pouze zprostředkovatel, co tato sada přináší, otevírá, aktivuje mají znát pouze jejich majitelé. Pokud vás tato sada volá, tak neváhejte, patří po věky věků vám. Nevadí, že např. nenosíte takové náhrdelníky, můžete ho klidně mít pověšený na zdi, nosit v kabelce, mít pod polštářem... Mohou se při objednání i po začít uvolňovat bloky. Jeho informace a celé sady se budou rozbalovat postupně třeba i ve snech. Bylo by přínosné se spojit s ostatními majiteli podobné sady. Pokud to tak cítíte napište do poznámky, že souhlasíte a já vám pošlu e-mail na ostatní "členy skupiny". Společně vše bude mít větší sílu. ;-)

2 100,00 Kč

Krystalická sada - vodní

Tato sada se tvořila delší dobu /celkem jsou tři/. Na Slunovrat v meditaci s velrybou, srdcem Země, mořem, krystalem se mi ukázalo, že mám vytvořit náhrdelníky, které spojí lidi, kteří spolu kdysi tvořili a mají se znovu propojit, na své schopnosti si vzpomenout, aktivovat dary. Mezi slunovratem a lví bránou vznikly náhrdelníky. Nejsou na zapínání, ale přetáhnutí přes hlavu, tudíž je na nich suk. Chvíli jsem je nosila, abych zjistila zda suk vydrží a neroztrhnou se a také zda uzlík nebude vadit, škrábat. Náhrdelníky zatěžkávacím testem prošly. :-) Na lví bránu jsem je vzala do přírody, k bříze, za jaguáry, 10. srpna do Luhačovic na křest minerálním pramenem Františka Šťastného, luhačovskou vodou /dříve na tomto místě bylo moře/, 11.8. jsem je dala nabít na Slunce. Ten den se mi také ukázal obraz, že to má být sada. Sada obsahuje náhrdelník /lapis lazuli, sodalit, angelit, amazonit, křišťál - délka 35 cm/, sodalitový donut /portál - 3cm/, selenitovou hůlku /10 cm/, selenitové srdce /5cm/. Jak jsem nosila všechny tři náhrdelníky u sebe, tak se na srdíčkách vytvořily malé bílé plošky. Vnímám, že tam mají být, ukazuje to na spojení těchto tří srdcí. Jsou tři, částka po sečtení /2100,- Kč/ dá také trojku. Trojka tvoří, je rovnováhou, komunikací, přátelstvím. Jsem pouze zprostředkovatel, co tato sada přináší, otevírá, aktivuje mají znát pouze jejich majitelé. Pokud vás tato sada volá, tak neváhejte, patří po věky věků vám. Nevadí, že např. nenosíte takové náhrdelníky, můžete ho klidně mít pověšený na zdi, nosit v kabelce, mít pod polštářem... Při objednání i po se mohou začít uvolňovat bloky. Jeho informace a celé sady se budou rozbalovat postupně třeba i ve snech. Bylo by přínosné se spojit s ostatními majiteli podobné sady. Pokud to tak cítíte napište do poznámky, že souhlasíte a já vám pošlu e-mail na ostatní "členy skupiny". Společně vše bude mít větší sílu. ;-)

2 100,00 Kč

Krystalická sada - vodní

Tato sada se tvořila delší dobu /celkem jsou tři/.  Na Slunovrat v meditaci s velrybou, srdcem Země, mořem, krystalem se mi ukázalo, že mám vytvořit náhrdelníky, které spojí lidi, kteří spolu kdysi tvořili a mají se znovu propojit, na své schopnosti si vzpomenout, aktivovat dary.  Mezi slunovratem a lví bránou vznikly náhrdelníky. Nejsou na zapínání, ale přetáhnutí přes hlavu, tudíž je na nich suk. Chvíli jsem je nosila, abych zjistila zda suk vydrží a neroztrhnou se a také zda uzlík nebude vadit, škrábat. Náhrdelníky zatěžkávacím testem prošly. :-)  Na lví bránu jsem je vzala do přírody, k bříze, za jaguáry, 10. srpna do Luhačovic na křest minerálním pramenem Františka Šťastného, luhačovskou vodou /dříve na tomto místě bylo moře/, 11.8. jsem je dala nabít na Slunce. Ten den se mi také ukázal obraz, že to má být sada.  Sada obsahuje náhrdelník /lapis lazuli, sodalit, angelit, amazonit, křišťál - délka 33 cm/, sodalitový donut /portál - 3cm/, selenitovou hůlku /10 cm/, selenitové srdce /5cm/.  Jak jsem nosila všechny tři náhrdelníky u sebe, tak se na srdíčkách vytvořily malé bílé plošky. Vnímám, že tam mají být, ukazuje to na spojení těchto tří srdcí. Jsou tři, částka po sečtení /2100,- Kč/ dá také trojku. Trojka tvoří, je rovnováhou, komunikací, přátelstvím.  Jsem pouze zprostředkovatel, co tato sada přináší, otevírá, aktivuje mají znát pouze jejich majitelé. Pokud vás tato sada volá, tak neváhejte, patří po věky věků vám. Nevadí, že např. nenosíte takové náhrdelníky, můžete ho klidně mít pověšený na zdi, nosit v kabelce, mít pod polštářem...  Při objednání a po se mohou začít uvolňovat bloky. Jeho informace a celé sady se budou rozbalovat postupně třeba i ve snech. Bylo by přínosné se spojit s ostatními majiteli podobné sady. Pokud to tak cítíte napište do poznámky, že souhlasíte a já vám pošlu e-mail na ostatní "členy skupiny". Společně vše bude mít větší sílu. ;-)

2 100,00 Kč

Amazonit a mušle od moře

Přátelé dovezla jsem vám od moře na Zakynthosu mořem propláchlé, sluncem a vodou naplněné, pískem prostoupené krystaly amazonitu /3-4cm/. V moři jsem je "vykoupala", na pláž z nich posvátnou geometrii poskládala, sluncem a pískem prohřála. Spolu s amazonitem vám pošlu mušli od jónského moře + nějaký krystal navíc, který vám do balíčku přidám.  Amazonit podporuje vitalitu a vytváří rovnováhu v našem každodenním životě. Vyrovnává mužskou a ženskou energii, ale také jednotlivé roviny osobnosti. Pomáhá tišit nervozitu, stres, výkyvy nálad, tlumí přebytečnou energii, podporuje vitalitu, udržuje rovnováhu v těle. Uvolňuje svalové napětí a křeče, tiší bolesti hlavy a migrény, reguluje látkovou výměnu, ovlivňuje činnost podvěsku mozkového, vegetativního nervového systému, je schopen filtrovat elektromagnetické záření.  Pošlu vám krystal a mušli, kterou k vám ucítím. ;-) Nechť vám přináší radost...

55,00 Kč 70,00 Kč

Krystalická mandala ke Lví bráně + meditace

Krystalická mandala ke Lví bráně /8.8./ obsahuje oranžový kalcit, orchideový kalcit, sluneční kámen, selenitovou věž, selenitové hůlky, křišťálové "chipsy", kalcitové kousky. Uprostřed mandaly je selenitová věž, portál, spirálová energie. Selenitové hůlky rozvádí z protálu energii... Kalcity a sluneční kámen spojují se Sluncem, Síriem, Lyrou... a kočičími bytostmi. Mandala je živá, rotuje, točí se, vibruje, jsou v ní diamantové /křišťálové/ a sluneční /zlaté/ třpytky.  K mandale dostanete zdarma meditaci ke lví bráně. Pustíte vše, co již nepotřebujete, zavřou se nefunkční cesty, otevřou nové, nahlédnete do nových možností, spojíte se s lvími a kočičími bytostmi...  Provedu vás, mým hlasem v doprovodu příjemné hudby, téměř hodinovou meditací /51 minut/ s tématem Lví brány.

1 111,00 Kč

Sluneční mandala

Přátelé, představuji vám sluneční mandalu. Má průměr 30 cm a obsahuje selenitové srdce /uprostřed/, krystaly z Bosny /okolo srdce/, oranžový kalcit /žlutě-oranžový/, orchideový kalcit /více oranžový/, karneol /malé krystalky/. Tato mandala obsahuje dražší krystaly a také ty, které jsem dovezla z Bosny z pyramidy Slunce, tudíž je cena 1111,- Kč bez meditace. Můžete s ní meditovat jen tak nebo si k ní objednat sluneční meditaci, která je nyní v akci spolu s meditací k Lví bráně: https://www.kliceksrdci.cz/p/meditace-k-lvi-brane-slunecni-akce-1-1/   Tato mandala vás při meditaci s ní nebo s některým z jejích krystalů v rukou či pod polštářem může spojit s pyramidou Slunce v Bosně nebo s jinou pyramidou či chrámem Slunce, ať už na této planetě či jinde, může vás také propojit se slunečními bytostmi, Sluncem či jinou hvězdou, může rozzářit Slunce uvnitř vás, může vám posvítit na cestu a spálit bloky, může léčit, aktivovat, spojit vás s vašimi dary ohledně slunečních světů...  Sluneční meditace vás spojí s vaším slunečním chrámem, propláchne sluneční plazmou, promění slunečními ohni, aktivuje slunečným - hvězdným třpytem, spojí s vaší hloubkou, dary, talenty, rozzáří auru, čakry, tělo, spojí s vaší původní božskou posvátnou geometrií, propojí ve vás sluneční strom /kořeny, korunu, kmen/.  Krystaly v mandale, které vám přijdou se mohou tvarem a velikostí lišit. Některá obsahuje delší a užší krystaly z Bosny, jiná kratší a silnější.  Tentokrát mám pouze 4 kusy a víc jich nebude, protože více krystalů z Bosny nemám. 

1 111,00 Kč

Mandala lásky

Tato mandala plná lásky má průměr 30 cm a je tvořena růženíny, avanturíny, selenitovým srdcem, fuchsitem a zeleným chalcedonem. Přináší velké množství lásky, léčí "zranění srdce", otevírá více srdeční čakru, očišťuje, aktivuje, inspiruje, propojuje. Otvírá sebelásce, lásce, bezpodmínečné lásce, láskyplným vztahům.   Pokud si vás tato mandala zavolá, tak bude převážně pročišťovat vaše závislosti a pocit oběti, tak abyste stáli pevně na svých nohou, dokázali propustit nevhodné vztahy, situace, stali se tvůrci svého života a uvědomili si svou sebehodnotu, sebeúctu, nastavili si "zdravé hranice". K mandale dostanete hodinovou meditaci /namluvená mým hlasem s příjemnou hudbou/. V ní propustíte to co vám brání v plném prožívání lásky /různé strachy, obavy a omezení z tohoto i jiných životů + co vás ovlivňuje z rodových linií/, otevřete se proudu lásky, naplníte své čakry, auru, energetické pole, svá těla, láskyplnou energií, spojíte se, se stromem, portálem, krystaly lásky a svým partnerem. Cena 1111,- je zároveň portálem 11:11. Obrázky jsou pouze ilustrační.  

1 111,00 Kč

Mandala k léčení traumat z prenatálního období

Mandala k léčení traumat z prenatálního období měří 30 cm a obsahuje sodalit /tmavě modrý/, modrý křemen /světle modrý/, avanturín /zelený/, selenit /hůlky, srdce - bílé/, akvamarín /světle modré drobné kamínky/. K mandale dostanete odkaz k meditaci. Provedu vás /mým hlasem v doprovodu příjemné hudby/ téměř hodinovou meditací /40 minut/ týkající se léčení traumat z prenatálního období. Spojíte se v ní se svými delfíny, ocitnete se na místě, než jste šli do tohoto života, kde můžete vnímat kdo vás provází atd., sestoupíte do maminčina bříška, projdete všechny období vývoje plodu, která "pročistíte", projdete si porodem, který si prožijete znovu - příjemně, užijete si lásku rodičů, pobyt na bříšku maminky, do-tepání pupečníku, spojení s kosmickou i zemskou matkou, s vnitřním delfínem a mnohé další... Obrázek je ilustrační. Vaše mandala bude mít stejné krystaly, ale mohou se lehce od obrázku lišit svým tvarem. 

1 111,00 Kč

Přívěsek na klíče Ametyst malawi

Ametyst je základním léčitelským kamenem. Pomáhá skoncovat se závislostmi všeho druhu. Uspořádává myšlenky a přináší poznání, co je pro nás skutečně důležité. Zlepšuje paměť, pomáhá k dosažení vytyčených cílů v klidu a bez stresu.  Jako všechny fialové kamínky je vhodný pro meditaci, rozvíjí emocionální inteligenci. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost.  Zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a metabolismus, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány. Obdržíte jeden přívěsek, který mi k vám přijde. ;-)

80,00 Kč

Kalcit orchideový 4-5 cm

Surový orchideový kalcit má typické hnědo-oranžové odstíny. Oranžová barva je přitom u kalcitu poměrně vzácná a také velmi žádaná. Přináší souzvuk a rovnováhu mezi duchovním a duševním stavem mysli, intuice, inspirace, kreativity.  zdravá jistota v rozhodování vyrovnanost, pevnost v názorech nervový vegetativní systém podpora trávení a látkové výměny pomoc při kostních, kloubních a kožních problémech Pozitivně působí na pleť a zubní sklovinu, reguluje a léčí funkci štítné žlázy. Dokáže dodat nadšení a energii na všech úrovních. Velmi dobře působí na předvídavost a schopnost odhadnout věci, které se teprve přihodí. Otevírá vás životu a podporuje ochotu v navazování nových kontaktů. Vnáší do života pocit tepla, aktivity, ale přitom pohody. Skvěle působí při stavech deprese, úzkosti a smutku.  Zašlu vám kalcit, který se "přihlásí". Může se tak od obrázku lehce lišit tvarem a velikostí. 

40,00 Kč

Oranžový kalcit 4-5 cm

Oranžový kalcit podporuje rychlé reakce při rozhodování a naší intuici. Patří k ochranným kamenům. Oranžový kalcit dokáže zmenšovat obavy a stres, posiluje sebedůvěru, posiluje intuici. Kalcit také dokáže vytvářet vstřícné a harmonické prostředí, podporuje konverzaci a pomáhá prolamovat ledy. Jeho teplá oranžová barva je velmi energetizující a pokud jej nosíte u sebe, třeba v kapse, dokáže Vás povzbuzovat, když se cítíte unaveni a bez energie.   Je jedním z nejlepších kamenů při problémech s játry, žlučníkem a slezinou a pomáhá i při sexuálních dysfunkcích. Také ulevuje od bolesti a uvádí do rovnováhy ženské hormony. Ovlivňuje pohlavní orgány, močový měchýř, ledviny i střeva. Napomáhá při nemocech slinivky a žlučníku, při čištění krve a stimuluje činnost ledvin. Obrázky jsou ilustrační. Vyberu vám 1 kus, který mi k vám přijde. ;-)   

40,00 Kč

Jaspis zebra růžová 3-4 cm

Jaspis zebra v surové podobě přináší vnitřní útěchu v dobách, které jsou pro člověka emocionálně a duševně náročné zahání obavy a strach z nejisté budoucnosti prohlubuje soucit potlačuje žárlivost a snižuje aroganci pomáhá při alergiích, používá se také proti vyrážkám posiluje zažívací ústrojí, krevní oběh, aktivuje činnost jater, žlučníku, sleziny a slinivky břišní pomáhá s problémy potence a plodnosti, při bolestivé a nepravidelné menstruaci Doposud je považován za jeden z nejvzácnějších jaspisů - kámen štěstí. Je též kamenem ochrany, zvláště na cestách, odvrací psychické útoky, negativní magii, pohlcuje negativní energii a rozptyluje negativní myšlenky. Položen pod polštář zahání noční můry, noční vize a strach ze tmy. Dodává krásu, sílu, energii a přináší úspěch. Zašlu vám krystal, který "se mi k vám přihlásí". Velikost a tvar se může od obrázku lehce lišit. 

40,00 Kč

Měsíční kámen 3-4cm

Měsíční kámen /surový - bílý/ podporuje rozvoj duše, také je symbolem plodnosti, intuice, jemnosti a mírnosti. Ženy i muže zjemňuje, zmírňuje jejich hrubost a necitelnost. Pomáhá při řešení mileneckých problémů. Měsíční kámen je především ženský kámen, ženy chrání a léčí. Provází je v meditativních cestách do jejich nitra. Dívkám pomáhá rozvinout ženskost. Ulevuje a chrání v těhotenství, zmírňuje ranní nevolnosti. Při kojení podporuje tvorbu mléka. Upravuje funkci vaječníků, pomáhá k pravidelnému menstruačnímu cyklu a ulevuje při nepříjemných projevech přechodu. Harmonizuje funkci hormonálního systému, detoxikuje organismus, léčí problémy s kůží, vlasy, oči, slinivku, játra a zklidňuje hyperaktivní děti. Obrázky jsou ilustrační. Vyberu vám 1 kus, který mi k vám přijde. ;-)

40,00 Kč

Achát stromový 3-4 cm

Stromový achát je silně spjat s přírodou. Má schopnost obnovy narušené rovnováhy, osvěžuje duši a ukazuje vše krásné okolo. Přitahuje bohatství, štěstí a nové přátele.  zmírňuje porodní bolesti pomáhá snižovat citlivost na počasí a znečištění životního prostředí symbolizuje nové počátky odstraňuje duchovní bloky a spoutání je kamenem hojnosti  zlepšuje sebedůvěru a posiluje pozitivní vlastnosti  odstraňuje strach a hluboko zakořeněný neklid  pomáhá rozvíjet sílu a schopnost vycházet s lidmi Achát pomáhá dosáhnout citové rovnováhy. Posiluje víru a naději. Vnáší hojnost a bohatství do všech oblastí lidského života, přináší úspěch do jakéhokoliv podnikání. Je silně propojen s rostlinnou říší a prohlubuje spojení se zemí. Vytváří klid a mír a pomáhá prožít každý okamžik naplno. Otevírá a harmonizuje všechny čakry a léčí nerovnováhu způsobenou nevyvážeností čaker. Pomáhá při migrénách, léčí poruchy nervového systému, stimuluje oběhový systém.  Zašlu vám krystal, který ucítím. Může se od obrázku lehce lišit tvarem a velikostí.

40,00 Kč

Amazonit 4-5 cm

Amazonit podporuje vitalitu a vytváří rovnováhu v našem každodenním životě. Vyrovnává mužskou a ženskou energii, ale také jednotlivé roviny osobnosti. Pomáhá tišit nervozitu, stres, výkyvy nálad, tlumí přebytečnou energii, podporuje vitalitu, udržuje rovnováhu v těle. Uvolňuje svalové napětí a křeče, tiší bolesti hlavy a migrény, reguluje látkovou výměnu, ovlivňuje činnost podvěsku mozkového, vegetativního nervového systému, je schopen filtrovat elektromagnetické záření. K velkému krystalu amazonitu dostanete jako dárek několik dalších malých kousků.  Pošlu vám krystal a mušli, kterou k vám ucítím. ;-) 

40,00 Kč

Avanturín 4 cm

Jako většina zelených kamenů pomáhá avanturín, či také aventurin, navázat bezprostřední vztah s přírodou, s její uklidňující silou a harmonií. Přináší klid, tajuplný třpyt rozzáří každé chmury a rozloží všechny negativní myšlenky.  Při stresu, emočním rozrušení nebo až rozčilení rozkládá negativní myšlenky. V neklidných dobách poskytuje útěchu a přináší klidné spaní. Uvolníte se, pustíte starosti z hlavy. Zmírňuje i chronické potíže s hlavou, třeba migrény. Jako kámen srdeční čakry propojuje srdce se zemí, přináší vyrovnaný a zdravý pohled na svět.  Je kamenem štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Používá se k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami, pohlcuje elektromagnetický smog, ochrana před zářením z mobilního telefonu. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Dokáže zavést zpět do minulosti a odkrýt nerovnováhy současnosti. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií.  Příznivě působí na štítnou žlázu, preventivně proti vzniku arteriosklerózy a propuknutí alergií. Udržuje rovnováhu krevního tlaku, podněcuje metabolismus, snižuje hladinu cholesterolu, ulevuje od migrén, má velmi příznivý účinek na posílení zraku. Léčí nadledvinky, srdce, dutiny, svalový a urogenitální systém.  Krystal, který vám vyberu se může od obrázku tvarem a velikostí lehce lišit.  

40,00 Kč

    Přeji vám krásné léto.

    Ivona Antali

    www.kliceksrdci.cz