Multidimenzionální koktejl

02.09.2017

Namíchej si multidimenzionální koktejl. 

Můžeš v něm mít krále, milovníka, bojovníka, pannu, milenku, matku, královnu, čarodějnici, stařenu, jednorožce, mořské panny, víly, draky, druidy, elfy...

Je jen na Tobě jaké esence si vybereš a kdy se jimi necháš prostoupit.

Potřebuješ nyní krále?  Tak se spoj s touto energií...

Vše je součástí Tebe a je jen na Tobě, kterou svou část zrovna použiješ.

Vstup do své síly, do své zodpovědnosti, opusť roli oběti, projev tvůrce.

Neodevzdávej svou sílu jiným, ale uchop ji a tvoř. Neschovávej se sám před sebou.

Nyní vychází na povrch vše, co bylo po staletí, tisíciletí, eony skryto. Co je doslova zažráno do morku kostí. Tyto staré programy uložené v nich vystupují na povrch, aby byly viděny.

Mohou Tě bolet kosti, záda, páteř, klouby. Máš někdy pocit rozlámaných kostí v těle. 

Měj se sebou trpělivost, miluj se.

Jakmile se z velké hloubky, z kostí, vynoří na povrch tyto staré energie, které jsou tam po generace uložené, nebude to příjemné.

Můžeš vnímat, jak Tebou prochází něco, co není ani Tvoje, co nejsi Ty, ale ve skutečnosti i to jsi Ty, jinak by to Tebou neprocházelo.

Dýchej, vědomě dýchej a prociť, že je to v pořádku.

Miluj se, dávej si pozornost, dávej si lásku. Ty víš, že je to přechodná fáze, že se odloupne další slupka a Tobě se uleví.

Mohou se vynořit i různé strachy. Útočí na Tebe hadi, štíři, pavouci. To vše jsi Ty a Tvé obavy. To Tvá mysl tyto pro Tebe zdánlivé příšery vytvořila. Nech se jimi sežrat za živa. Nech se zasypat štíry, pavouky a obtočit hady. Co mohou sežrat? Jen Tvé strachy, obavy a staré programy. 

Pak přijde úleva, vše zmizí, protože to byla pouze iluze. Místnost se zalije světlem, Ty se zaliješ světlem, láskou, přijetím... 

Bolí Tě srdce z toho, že se rozpadl vztah, přátelství? Inu i tak se někdy srdce otevírá větší lásce a soucitu. Mnohdy se lidé rozejdou jen proto, aby každý zvlášť přijal své stíny, došel k celistvosti, rovnováze, sebepřijetí a sebelásce. Pokud to zvládnou oba, pak se znovu potkají a uvidí, ucítí se jinak. Spatří se celistvě, pochopí, uvidí své duše, ucítí své srdce, ucítí, jak voní a rozpadnou se jeden v druhém.

Jsi lehčí, svěží a plný nové energie, tvorby, radosti. Máš chuť se rozletět do krajiny, zpívat, tančit, milovat. 

Na povrch z Tvého podvědomí se derou i Tvé schopnosti, moudrosti a vše, co tam doposud spalo. Odemykají se zámky, otevírají šuplíky, skříně, knihy a ty najednou víš, cítíš, vidíš, vnímáš, o čem si neměl ani tušení.

I toto jsi Ty. Je to součást Tebe, Tvého vědomí. Můžeš vidět aury, můžeš cítit energie, pracovat s krystaly, portály, posvátnou geometrií. To vše si někdy dělal či stále Tvé vědomí někde dělá. Je jen na Tobě zda si dovolíš se s touto částí Tebe spojit, zda si dovolíš otevřít tuto skříňku, zda si dovolíš plně se otevřít své moudrosti a přinést ji sobě, lidem, světu.

Spoj se, se svou duší, vnímej svou multidimenzionalitu, vnímej sebe, miluj se, mluv se sebou, dej si lásku, péči. Pokud Ty sám budeš o sebe s láskou pečovat, dají Ti to samé i ostatní lidé.

Napij se z poháru - grálu svého multidimenzionálního nápoje. Nech se tou energií prolít až do svých kořenů. 

Ciť se, ciť svou duši, své tělo, tuto planetu... 

Propoj se skrz své kořeny se Zemí, propoj se skrz své vlasy, větve, korunu s vesmírem a spoj vše ve svém srdci.

Buď si vědom sám sebe a spojením se vším.

Ve Tvém srdci máš kompas. Jdeš správně...

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz