Meditace hojnosti

06.02.2024

Ukázky z meditace hojnosti: 

Přátelé, přináším vám novou meditaci hojnosti s frekvencí theta vln /56 minut/ + k ní dostanete zdarma nahrávku s frekvencemi theta vln hojnosti v doprovodu s obrázky a videi hojnosti /13 minut/.

Meditace hojnosti je namluvená mým hlasem, na pozadí běží hudba s frekvencí theta vln, obdržíte ji přes odkaz na YouTube viditelný pouze vám, má téměř hodinu /56 minut/.

V meditaci se očistíš /s pomocí živlů apod/ od bloků, strachů, obav a omezení, negativních myšlenek a programů z rodů, tohoto i jiných životů, které Ti brání v prožívání hojnosti.

Naplníš se hojností zdraví, lásky, finanční hojnosti, úspěchů...

Hojnost nasaješ všemi svými smysly /čichem, zrakem, chutí, sluchem, hmatem/ v zahradě hojnosti, projdeš bránami hojnosti, aktivuješ hojnost živly, vstoupíš do chrámu hojnosti, v zrcadlové síni přeměníš vše co Ti brání v prožívání hojnosti a aktivuješ v sobě hojnost ze všech časů, prostorů, realit v tady a teď, spojíš se s krystalem hojnosti, portálem hojnosti, stromem hojnosti, květinami hojnosti, trůnem hojnosti, vychutnáš si ovoce hojnosti, poslechneš si hudbu hojnosti, dostaneš klíče k hojnosti, prožiješ nekonečné možnosti hojnosti...

Staneš se klíčem k hojnosti, magnetem hojnosti, portálem hojnosti, krystalem hojnosti, stromem hojnosti...

Ty jsi hojnost.

Meditaci můžeš podpořit články:

Symboly hojnosti: Symboly hojnosti

Afirmace hojnosti: Afirmace hojnosti

Hojnost přichází: Hojnost přichází...

Paprsek světla: Paprsek světla

Objednej přes e-shop E-shop (Kategorie: Meditace) či odkaz níže:

Meditace hojnosti + frekvence hojnosti

Přátelé, přináším vám novou meditaci hojnosti s frekvencí theta vln /56 minut/ + k ní dostanete zdarma nahrávku s frekvencemi theta vln hojnosti v doprovodu s obrázky a videi hojnosti /13 minut/. Meditace hojnosti je namluvená mým hlasem, na pozadí běží hudba s frekvencí theta vln, obdržíte ji přes odkaz na YouTube viditelný pouze vám, má téměř hodinu /56 minut/. Ukázka:  https://www.youtube.com/watch?v=ZKeE1scjtcY V meditaci se očistíš /s pomocí živlů apod/ od bloků, strachů, obav a omezení, negativních myšlenek a programů z rodů, tohoto i jiných životů, které Ti brání v prožívání hojnosti.  Naplníš se hojností zdraví, lásky, finanční hojnosti, úspěchů...  Hojnost nasaješ všemi svými smysly /čichem, zrakem, chutí, sluchem, hmatem/ v zahradě hojnosti, projdeš bránami hojnosti, aktivuješ hojnost živly, vstoupíš do chrámu hojnosti, v zrcadlové síni přeměníš vše co Ti brání v prožívání hojnosti a aktivuješ v sobě hojnost ze všech časů, prostorů, realit v tady a teď, spojíš se s krystalem hojnosti, portálem hojnosti, stromem hojnosti, květinami hojnosti, trůnem hojnosti, vychutnáš si ovoce hojnosti, poslechneš si hudbu hojnosti, dostaneš klíče k hojnosti, prožiješ nekonečné možnosti hojnosti...  Staneš se klíčem k hojnosti, magnetem hojnosti, portálem hojnosti, krystalem hojnosti, stromem hojnosti...  Ty jsi hojnost.  Obě nahrávky jsou on-line, tudíž při objednávce zadávejte bez poštovného a také bez dobírky /nelze zaslat dobírkou/.  Při platbě ze zahraničí odešlete částku 20 Euro na účet: Ivona Juříková, IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP + do zprávy napište hojnost a váš e-mail, na který vám zašlu odkazy na meditace /pokud objednáváte přes e-shop /zadejte ČR/, tak zprávu a e-mail uvádět nemusíte/. Kdyby vám to nešlo poslat na účet viz. výše, tak tady: Fio 2802555517/2010, IBAN:CZ97 2010 0000 0028 0255 5517BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX.

500,00 Kč

  Reference na meditaci:

  Ahoj Ivonko, tak včera jsem si pustila meditaci "hojnosti" a musím Ti napsat, že je to opravdu velká nádhera, síla v jednom. Děkuji. Jenom ještě dnes pracuji z domu, protože to se mnou velice cloumá a prochází. Při meditaci se mi spustili slzy, no prostě mám tam ještě hodně bloků, ohledně toho, že si něco nezasloužím, pocitů viny a obviňování. Meditace je krásná... Točí se mi z toho docela hlava, připadá mi, že v hlavě mi probíhá pořádná "rekonstrukce". Pustím si "hojnost" určitě víckrát...Antalii ten Tvůj hlas je při meditaci "andělský". Děkuji. Světlana

  Ivonko, toto je nejlepší meditace všech dob. Nevím, jak jsi dokázala tuhle meditaci vytvořit, ty věty poskládat... Ta meditace je tak vibračně vysoko a tvůj andělský hlas.... velká úcta a pokora. Od tvého prvního slova, se mi začala aktivovat korunní čakra a osvítilo mě zlaté světlo, měla jsem velké vibrace v rukou a celém těle, pak to přecházelo do vysoko-vibračních energií a to mě škubalo celé tělo. Celou dobu, až do konce meditace na mě padal zlatý déšť, v zahradách hojnosti se otevíraly brány s bytostmi a když stékal po temeni medový nektar, kolem srdeční čakry se mi utvořil velký zlatý kruh, který začal pulzovat a vytvářet obrovskou lásku a hojnost. Nevím jak líp to popsat, překrásné barvy... fialová, zlatá, modrá a krásné obrazce... Až do konce meditace jsem měla velké vibrace v těle a v očích slzy. Toto je jedna z nejlepších meditací všech dob a já vím o čem mluvím. Tisíckrát děkuji děkuji děkuji milovaná Ivonko... Anička.

  Milovaná Ivonko, Tvoje meditace na HOJNOST je DAR. Je to zázrak v podobě Tvého hlasu, hudby a toho cos stvořila. Při druhém poslechu meditace dnes v noci jsem se přenesla do... /tady je osobní příběh, který nebudu zveřejňovat ;-)/Jsi úžasná, neskutečně šikovná. Po meditaci se mi otevřely talenty, mám vize, napojení, tvořím. Děkuji za Tebe, sviť a buď. Alice.

  "Při meditaci jsem si uvědomila a částečně propustila blok příjmu Lásky............Děkuji". Jana.  

  Přátelé je vás víc, kteří jste mi psali, že se vám otevřely talenty, posíláte mi své obrázky, tvoříte karty, kreslíte, píšete... Mám z toho radost a děkuji za vaše krásné zprávy. 

  Hojnost je především stav bytí, kdy se cítíme v pohodě, naplnění, vyrovnaní, prožíváme lásku, štěstí, radost, s láskou dáváme a s láskou dostáváme.

  Nechť k vám hojnost zdraví, lásky, radosti, pohody, úspěchů, financí v lehkosti proudí...

  Ivona Antalii

  www.kliceksrdci.cz