Lví brána

24.07.2023

Přátelé, k Lví bráně 8.8.2023 mám pro vás v akci tři nahrávky. Pokud byste se rádi více propojili s lví bránou, šli víc do hloubky, či poděkovali za velké množství článků, meditací, videí, které vám poskytuji zdarma, tak můžete objednat přes můj e-shop. Vhodné je balíček k lví bráně doplnit letním balíčkem, který je nyní také v akci.

Balíček 3 nahrávek k Lví bráně 8.8.2023:

3 meditace k podzimní rovnodennosti

Přátelé, mám pro vás akci k podzimní rovnodennosti: 3 meditace za cenu jedné /jedna meditace vás vyjde v této akční nabídce na 166,- Kč/. Všechny meditace jsou již dříve nahrané /nejsou nové/.  Meditace k podzimní rovnodennosti /2021/ Ve více než hodinové /1:18/ meditaci /on-line/ projdete živlovými bránami, odstraníte staré - nefunkční, uděláte si místo na na vše nové, otevřete se, vyrovnáte s pomocí živlů své vztahy i vztah k sobě, propojíte se s živlovými krystaly, projdete živlovými portály a aktivujete v sobě živlové dary, talenty, schopnosti, moudrost, pročistíte se, inspirujete, narovnáte, vystředíte, dostanete do harmonie, stanete se živlovým stromem, ve kterém spojíte zemské a vesmírné elementy, vzpomenete si na galaktickou bytost, kterou jste. Meditace k jarní rovnodennosti /dá se použít i k podzimní/ - 2023 30 minutovou meditací vám provázím mým hlasem v doprovodu frekvence 432 Hz. Frekvence 432 Hz pomáhá při uvolňování negativní energie, stresu a může nás snadno dostat do hlubokého stavu klidu, kde je relaxace přirozená. Hudba 432 hz je ideální a vhodná pro hluboké meditace a relaxace. Často se používá pro zlepšení regenerace a podpora léčby pro fyzické a hlavně duševní zdraví. V meditaci vás provedu vaší "stezkou odvahy" k ohni strážců 12 měsíců, ve kterém svůj batoh strachů, obav a omezení spálíte. Zavedu vás na louku plnou jarních květů, bylin a rodících se mláďat. Aktivujete v sobě jaro, život, znovuzrození... Půjdeme také do jeskyně darů a pokladů, kde otevřete své vejce s vizemi, dary, talenty a novou čerstvou jarní cestou. Meditace zdraví a obnovy /2022/ V meditaci zdraví se pročistíte pod vodopádem, v řece, krystalem, Zemí, ohněm, větrem. Napijete se z pramene zdraví, projdete uzdravující loukou, natrháte si byliny, uvaříte a vypijete čaj, použijete ozdravnou mast, obnovíte a zregenerujete se v menhirovém kruhu. Meditace je kvalitně nahraná, namluvená mým hlasem s příjemnou hudbou, má 45 minut. Dostanete odkaz na YouTube, ke kterému máte neomezený přístup. Všechny tři nahrávky jsou on-line, tudíž při objednávce zadávejte bez poštovného a také bez dobírky /nelze zaslat dobírkou/. Meditace obdržíte přes odkaz na YouTube, který je viditelný jen tomu, komu ho pošlu. Zaplaťte nejpozději 21.9. Od 22.9. jsem na dovolené a nebudu vyřizovat objednávky. Děkuji za pochopení.  Při platbě ze zahraničí odešlete čás tku 21 Euro na účet: Ivona Juříková, IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP + do zprávy napište podzimní rovnodennost a váš e-mail, na který vám zašlu odkazy na meditace /pokud objednáváte přes e-shop, tak zprávu a e-mail uvádět nemusíte/. Kdyby vám to nešlo poslat na účet viz. výše, tak tady: Fio  2802555517/2010, IBAN:CZ97 2010 0000 0028 0255 5517BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX.  

500,00 Kč 1 500,00 Kč

Elektronický balíček plný inspirace

Přátelé, opět přicházím s novou verzí elektronického balíčku. Tentokrát není rozdělen na členství na měsíc, dva, tři, ale je "jednorázový" na dobu "neomezenou" /do odvolání, pokud ucítím, že tuto službu chci zrušit nebo změnit/. Vše co tato služba přináší najdete nyní na webu v menu v podstránkách. Můžete si tedy libovolně listovat čím si přejete. Tyto stránky jsou běžně uzamčené, vidí je pouze "registrovaní uživatelé".  Elektronický balíček obsahuje:   Ukázku knihy s mým příběhem, meditační karty, články a krystalické mandaly k lví bráně, 9 seminářů. Téměř každý seminář /brány obnovy a vnitřní dítě je neobsahují/ obsahuje 4-5 mnou mluvených asi 30 minutových meditací. Semináře jsou na téma energie draka, energie jednorožce, pramen ženy, elementy, chrámy a portály, krystaly, diamantové energie. Můžete si tak poslechnout kolem 20 hodin meditací, tedy několik CD. :-) K tomu vám nabídnu informace, videa, rozhovory k tématu a také některé meditace v psané formě.  Z ČR zaplaťte přes e-shop + v menu vyplňte registraci.  Pokud budete platit ze zahraničí, tak pošlete peníze na účet: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP + do zprávy napište balíček + v menu vyplňte registraci. 

700,00 Kč 1 111,00 Kč

Meditace zdraví, regenerace, obnovy

V meditaci zdraví se pročistíte pod vodopádem, v řece, krystalem, Zemí, ohněm, větrem. Napijete se z pramene zdraví, projdete uzdravující loukou, natrháte si byliny, uvaříte a vypijete čaj, použijete ozdravnou mast, obnovíte a zregenerujete se v menhirovém kruhu.  Meditace je kvalitně nahraná, namluvená mým hlasem s příjemnou hudbou, má 45 minut. Dostanete odkaz na YouTube, ke kterému máte neomezený přístup. Služba je on-line, při platbě zadávejte bez poštovného. Při platbě ze zahraničí odešlete částku na účet: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP + do zprávy napište zdraví a váš e-mail, na který vám zašlu odkazy na meditace. 

500,00 Kč

Sluneční meditace, dary, talenty

Provedu vás, mým hlasem v doprovodu příjemné hudby, 40 minutovou meditací s tématem Slunce.  Sluneční meditace vás spojí s vaším slunečním chrámem, propláchne sluneční plazmou, promění slunečními ohni, aktivuje slunečným - hvězdným třpytem, spojí s vaší hloubkou, dary, talenty, rozzáří auru, čakry, tělo, spojí s vaší původní božskou posvátnou geometrií, propojí ve vás sluneční strom /kořeny, korunu, kmen/. Dostanete odkaz na YouTube, který bude viditelný pouze vám, a ke kterému získáte neomezený přístup.    

500,00 Kč

Meditace k léčení traumat z p. období

Meditace k léčení traumat z prenatálního období Provedu vás /mým hlasem v doprovodu příjemné hudby/ téměř hodinovou meditací /40 minut/ týkající se léčení traumat z prenatálního období. Spojíte se v ní se svými delfíny, ocitnete se na místě, než jste šli do tohoto života, kde můžete vnímat kdo vás provází atd., sestoupíte do maminčina bříška, projdete všechny období vývoje plodu, která pročistíte, projdete si porodem, který si prožijete znovu - příjemně, pročistíte co je třeba, užijete si lásku rodičů, pobyt na bříšku maminky, dotepání pupečníku, spojení s kosmickou i zemskou matkou, s vnitřním delfínem a mnohé další... Dostanete odkaz na YouTube, který bude viditelný pouze vám, a ke kterému získáte neomezený přístup.   Služba je on-line, při platbě zadávejte bez poštovného. Při platbě ze zahraničí odešlete částku na účet: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP + do zprávy napište prenatál a váš e-mail, na který vám zašlu odkazy na meditace.

500,00 Kč

Meditace lásky, partnerství

Provedu vás /mým hlasem v doprovodu příjemné hudby/ téměř hodinovou meditací /51 minut/ s tématem lásky. Propustíte v ní to co vám brání v plném prožívání lásky /různé strachy, obavy a omezení z tohoto i jiných životů + co vás ovlivňuje z rodových linií/, otevřete se proudu lásky, naplníte své čakry, auru, energetické pole, svá těla, láskyplnou energií, spojíte se, se stromem, portálem, krystaly lásky a svým partnerem.  Dostanete odkaz na YouTube, který bude viditelný pouze vám, a ke kterému získáte neomezený přístup.    Služba je on-line, při platbě zadávejte bez poštovného. Při platbě ze zahraničí odešlete částku na účet: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP + do zprávy napište láska a váš e-mail, na který vám zašlu odkazy na meditace.

500,00 Kč

  Pokud byste se 8.8.2023 rádi potkali osobně, tak mám pro vás akci na Lukově u Zlína:

   Nový článek: Lví brána 2023: Rozlomení pečetí

   Tvůrčí energie královského lvího portálu sestupuje níže. Dotýká se Země, hmoty, našich fyzických těl, buněk, DNA, jde do hloubky.

   Portál, který k nám v tyto dny proudí je "magnetický". Rozlamuje prastaré pečetě, otevírá zapouzdřená pradávná zranění, uvolňuje je a svým magnetismem vytahuje.

   Mohou to být pečetě v čakrách, tělech, na orgánech, v auře.

   Mohou mít formu pečetě na dopise, energetickou s pohybujícími se symboly, špuntu, mohou být zavrtané či mít pod sebou kotvu, černé hady, draky, parazity.

   Jsou to energie vytvořené magií, prokletím, jak vaším tak cizím, v hodně dávných dobách.

   Nyní se uvolňují, rozlamují.

   Můžeš cítit smutek, prázdnotu, staré odchází.

   Do života začínají přicházet zkoušky.

   Uvědom si, zda o někom /i o sobě/ smýšlíš negativně, zda někomu přeješ něco zlého, zda v myšlenkách, energiích či činech, ať už vědomě či nevědomě, posíláš tmavá vlákna, háky, střílíš jedovaté šípy, pavučiny, liješ do někoho jed, poléváš ho ropou, kyselinou, svazuješ lany, řetězy, dáváš mu pouta, okovy, pás cudnosti, stavíš zeď, mříže, vězení, zavíráš ho v kopce či mu kopeš hrob.

   Uvědom si to a zastav.

   Nejednej skrz stará přesvědčení, zruš staré vzorce, vytvoř novou realitu.

   Nech skrz portál do všeho nalít hojivou, láskyplnou, uzdravující energii.

   Můžeš si zavolat inspirativní, tvůrčí lví energii, lví strážce.

   Vnímej jejich srdce, odvahu, majestátnost, moudrost, spravedlivost, ochranu.

   K Tvým průvodcům se přidávají lvi, panteři, leopardi, jaguáři, kočky…

   Cítíš tu sílu?

   Ty jsi jimi a oni Tebou.

   Koupej se v té energii tak dlouho, jak budeš potřebovat.

   Prastaré pečetě jsou rozlomeny, dávná zranění uvolněna, nadechni se svobody a tvoř z nového prostoru, z prostoru srdce.

   Ivona Antalii

   www.kliceksrdci.cz

   Video-verze:

   Nové video:

   Již dříve napsané články k lví bráně: 

   Lví brána: Otevři nové cesty

   Sedíš na trůnu ve Lví bráně, po Tvém boku se nachází vpravo lev, vlevo lvice.

   Bránu tvoří dva sloupy s obloukem nahoře. Mění barvu, energii, jiskří.

   Naplň se její energií...

   Prociť své lví srdce. Zažehni či si v něm uvědom jiskru, plamen, plameny.

   Brána se kolem Tebe začíná točit. Spirálovitě směrem dolů z Tebe odpadává vše nepotřebné. Kolem Tebe a v Tobě se zavírají nefunkční cesty.

   Zastavuje se. Nádech, výdech, znovu se roztáčí.

   Přenese Tě na Sirius, Lyru, souhvězdí Lva či kdekoli jinde kde vnímáš Lví bránu. Může to být i na Zemi, na místě kde sedíš či uvnitř planety.

   Zastavuje se, rozhlížíš se. Vnímáš lví a kočičí bytosti, královskou tvůrčí energii.

   Přivítáte se. Dostáváš korunu, žezlo, dary, informace...

   Brána se znovu roztáčí.

   Otevírá nové cesty, možnosti, reality spojené s Tvým srdcem, láskou, harmonií, mírem...

   Nahlédni.

   Co vidíš?

   Co cítíš?

   Koho máš na cestě?

   Kudy kráčíš?

   Kde jdeš?

   Uvolňují se vlákna, pouta, sevření. Pusť se všeho, důvěřuj.

   Nové cesty vychází z Tvého srdce, zobrazí se, a opět do něj vejdou.

   Brána se roztáčí a vchází do Tebe.

   Ty jsi tou branou, portálem, který zavírá staré nefunkční cesty a otevírá nové možnosti, volby.

   Důvěřuj sobě a svému lvímu srdci. Vede Tě láskyplně, hrdě, moudře, sebejistě, přímočaře, velkoryse, čestně.

   Ivona Antalii

   www.kliceksrdci.cz

   Lví brána Tě volá

   11.07.2021

   Lví brána Tě volá...

   Pokud slyšíš tuto výzvu, tak se přidej.

   Spoj se s odvážným a silným lvem v sobě, ale také s něžnou, krásnou lvicí i s hravými, roztomilými lvíčaty. Vnímej svou lví rodinu.

   Jejich společnou sílu, pevnost, stabilitu, kořeny...

   Jdi do svého lvího srdce a před-stup před lví strážce a jejich bránu. Vejdi.

   Přenese Tě k bytostem, které vypadají jako kočky či lvi, k tvůrčím královským rodům.

   Pro Tebe to může být v souhvězdí Siria, pro jiného v souhvězdí Lva a další se mohou spojit s bytostmi Andromedy, Aldebaranu, Antarese či třeba Lyry.

   Tam kde ty vnímáš nebeské lvy a lvice, tam máš otevřeno.

   Vnímej jejich moudrost, sílu, odvahu, majestátnost, lví srdce. Dívejte se do očí, komunikujte. Tvé odvážné lví srdce se otevírá, tvá královská koruna se zhmotňuje a září do prostoru.

   Cítíš jak v Tvých žilách koluje a tepe tvůrčí krev.

   Nyní vnímáš po své levici i pravici své lví strážce. Přicházíš s nimi na Zem. Strážce můžeš vnímat i uvnitř sebe, např. ve svém srdci.

   Spoj se s nimi.

   Vnímej, že i na této planetě existuje tato energie, která se ovšem za eony věků místy zdeformovala do ega, pýchy, pocitu výjimečnosti. Přines skrz sebe na Zem původní královskou energii Lva, lvic, koček, šelem...

   Náš národ má ve znaku lva. Propoj se s ním, komunikuj, zeptej se jak ho probudit. Můžeš skrz sebe a svůj portál vlít do tohoto lva novou energii, sílu, odvahu, majestátnost.

   Zavolej lvy ze všech dimenzí, vesmírů, světů, se kterými se nyní potřebuješ spojit a nech je vejít do svého středu.

   Vnímej rovnováhu. Co není v harmonii, vyrovnej.

   Energie osmiček proudí Tvými čakrami a to nejen vertikálně, ale i horizontálně, šikmo, ze všech stran. Vytváří v nich více-dimenzionální květiny, které dovnitř kotví původní čistou lví energii.

   V Tvých čakrách svítí Slunce. Jeho plameny spalují bloky, strachy a omezení.

   Vlévá se do nich sluneční plazma, diamantové světlo...

   Tato zářivá energie se noří do všech Tvých těl, buněk a Dna. Otevírá v Tobě zcela novou etapu života.

   Těm, kteří ji již otevřeli svou bránu se může vše v životě velmi rychle přeskládat. Čeká vás nová kapitola knihy vašeho života, která ještě není napsána.

   Před vámi jsou jen bílé stránky, svou knihu si píšete sami.

   Do nové etapy vašeho života vykročte ze silou a odvahou lva a svého lvího srdce.

   Ivona Antalii
   www.kliceksrdci.cz

   Lví brána: Otevři knihovnu

   Otevírají se pradávné knihovny.

   Vejdi do knihovny Slunce, vesmíru, nebe, Zdroje či jak si to nazveš.

   Vejdi do pradávných archivů uvnitř Země.

   Vejdi hluboko do sebe.

   Otevři v sobě a okolo krystal - katedrálu světelnou knihovnu.

   Vnímej všechny knihovny napříč časem a prostorem uvnitř sebe, uvnitř krystalu.

   Knihy se točí ve spirále. Jakmile ucítíš impulz, tak spirálu zpomal či zastav a vytáhni tu, kterou nyní potřebuješ. Možná je prázdná či jsou v ní symboly, písmo, kterému nerozumíš. 

   Nevadí, Tvá duše ví.

   Tvým tělem probleskuje elektrika, odpojuje se nepotřebné, zapínají se nové obvody.

   Můžeš vnímat v čakrách i jinde ohňostroje. Nepotřebné informace vybuchují a vytváří v okolí plující jiskřičky, které postupně zhasínají.

   Do prázdného prostoru se nalévá zářící energie. Svítíš jako hvězdy na obloze.

   Ivona Antalii

   www.kliceksrdci.cz

   Lví brána

   Přichází řev lva, síla lva, majestátnost lva.

   Červenec mnohé započal, srpen dokončí.

   Zdrojový portál nyní proudí na maximum a spojuje se s portálem Síria.

   Na planetu i na nás dopadají modré a diamantově-zlaté třpytky.

   Ponořte se do jejich záře a nechte je skrz sebe vsakovat do Země.

   Tyto portály svítí na stíny... Pusťte vše, co nepotřebujete. 

   Spojte se, se svou duší, s krystaly Země, s portály, propojte vše v sobě. Prociťte půdu, svá chodidla, ukotvěte se, spojte se s živly.

   Souciťme, podporujme se.

   Máme šanci udělat během srpna kvantový skok a to jak jednotlivci, tak celkově.

   Lev se hlásí o slovo.

   V jeho tlamě končí všechny naše strachy, obavy a nefunkční programy. V jeho ohni hoří a spaluje se vše nepotřebné. Dává nám sílu, dává nám korunu.

   Spojte se s královstvím v sobě.

   Pozor však na pocit výjimečnosti, povýšenosti, ego a pýchu. Přeměňte vše do vědomí si sami sebe, do tvořivosti, síly, podpory sebe i jiných, do energie srdce.

   Postavte se v plné síle na skálu a zařvěte jako lev do dálky.

   Tady jsem a jsem ochoten udělat odvážný krok do neznáma. Chtěl bych svobodu, rozpustit programy, čipy, parazity, strachy či co vnímám ze svého úhlu pohledu.

   Ano?

   A jsi připraven převzít zodpovědnost za svůj život?

   Jsi připraven vystoupit z davu?

   Máš odvahu skočit do neznáma?

   Jsi ochoten učinit rozhodnutí?

   Jsi ochoten nést následky svých činů?

   Jsi ochoten rozbíjet staré struktury?

   Jsi ochoten čelit jiným názorům?

   Zůstaneš i přes uragán kolem Tebe ve svém středu?

   Svoboda začíná uvnitř.

   Spoj se, se svou duší, se svým srdcem, s jiskrou v Tobě.

   Zažehni ještě více ten věčný oheň v Tobě, který nikdy nepřestává hořet.

   Zažehni jiskry v čakrách, zažehni jiskry v těle, zažehni jiskry v auře. Vnímej, jak Tvůj vnitřní oheň hoří a spaluje všechny programy, čipy, parazity, strachy.

   Tam kde je vědomí si sebe sama, tam kde je spojení s duší a srdcem, tam kde je vnitřní světlo nemůže být nic, co brzdí tvůj vývoj, tvoji tvořivost, tvoji sílu, tvoji radost.

   Vykroč tedy pevným krokem lva do nové etapy svého života.

   Ivona Antalii

   www.kliceksrdci.cz

   Video-verze článků /meditací/:

   Povídání o lví bráně: