Královská lví energie na cestě posvátné růže

11.09.2023

9.9. - završení cyklu, spojení královské lví energie s posvátnou růží

9.9. proběhl seminář Posvátná růže. Jelikož to co se dělo vnímám, že se začíná dít i kolektivně tak sdílím pár "postřehů". Více toho napíši či spíše nahraji na YouTube až to zcela dosedne.

Tušila jsem, že tento den je velmi silný na ukončení toho co již nepotřebujeme, znovuzrození a nastartování nové etapy - cesty růže. Jelikož na semináři mnou proudí velké množství informací, vizí, energií a frekvencí, tak jsem schopna to zpracovat a sdílet až doma. 

Vše do sebe dokonale zapadá...

Přímo u mě si intuitivně sedly dvě ženy z nichž jedna měla tetování na levém rameni s mušlí a růží a druhá na pravém lva a lvici. Když seděly naproti sobě, tak měly tetování v jedné přímce. Pokud by se k sobě postavily, tak by vytvořily srdce se středem uvnitř hrudi /v srdeční čakře/ a jedním obloukem vlevo /levé rameno - ženská energie - mušle - růže/ a druhým vpravo /pravé rameno - mužská královská energie - lev/, srdce by se dole spojilo v lůně a pokračovalo paprskem do země.Žena vlevo vyslovila své spojení s vlkem a později dostala obrázek Luny + žena vpravo byla s lvi spojena se Sluncem. Já reprezentovala v tu chvíli Nebe a žena, která si sedla naproti mě Zemi. 

Rovnováha všude kde se podíváš...

Do toho ženy vzpomínaly můj článek a video Král a královna přichází, mluvilo se o lvech, jaguárech, panterech. https://www.youtube.com/watch?v=kKb8RGRe0Qs&t=4s

Lví energie je královská, tetování páru lva a lvice prezentuje krále a královnu - pár. 

Ten den byl v mayském kalendáři jaguár.

Ještě šlo vnímat dozvuky Lví brány, která se 9.9. zcela završila spojením královské lví energie s láskou růže a vstupem na cestu růže. Velmi silná meditace nás čekala v diamantových skalách. Přišla sama a navazovala na mé předešlé informace /videa a články o Lví bráně 8.8./.

Vešly jsme do diamantové jeskyně a zcela uvolnily pečetě, magie a to co zatěžovalo celé generace. Ze všech časů, prostorů, dimenzí, rodů se velmi silně vše uvolnilo a vtáhlo do diamantově-plazmatické podlahy. Bylo nádherné vidět, jak z nás odcházelo vše co nás blokovalo. Z obrovských hlubin, dálek, vypadávaly špunty, uvolňovaly se háčky, matrixové napojení a to obrovskou rychlostí. Bylo to dojemné, stejně tak jako přivítání se s dalším sestrami.

V meditaci s pouštní růži se ukázalo, že všechny jsme grálem, darem. Kudy kráčíme, tam do země zapouštíme kořeny - energii růže, otevíráme srdce každému s kým se potkáme... 

Na místě byl přítomen i obraz se světelným písmem a vznikla báseň.

Více informací i k 9.9. a letošní podzimní rovnodennosti nahraji nejspíš brzo na můj YouTube Ivona Antalii.

https://www.youtube.com/channel/UCl55tgrUb9ZJhQF3BSD326A

Přeji příjemné dny.

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz