Katedrála - Světelná knihovna

02.09.2017

Tento krystal je jasné, tekoucí světlo... 

Přichází k vědomým lidem, kteří jsou čistí ve svých záměrech, jsou zcela ve svém srdci, v pokoře a vděčnosti. K lidem, kteří vibrují na energii Mistrů - Tvůrců.

Poté se objeví, doslova vám vstoupí do života a změní ho.

Zavolá si vás, ví o vás, miluje vás, zná vás a vy znáte jeho...

V dávných dobách jste spolupracovali jako jeden. A nejen vy, celá skupina lidí, všichni jako jeden, všichni v čistotě záměru, v lásce, v naprosté harmonii a propojení.

S tímto krystalem vám do života vstoupí zázraky, s tímto krystalem se vše protočí a otočí, dokonale do sebe zaklapne. Je to zcela nad vaše lidské chápání, jak ho znáte.

Tato energie se nachází za prostorem a časem.

Katedrála vibruje na frekvenci Tvůrců. Je multidimenzionální...

Je tudíž složena z více těchto světelných knihoven, které všechny do sebe dokonale zapadají, stejně tak, jako skupina lidí s ní tvořící.

Zavolá si vás všechny, co jste s ní kdy byli ve spojení. Ukáže se vám v celé své světelné kráse a otevře brány. Nejsou to klasické dveře do chrámu, jak je znáte. Jsou to bezčasová multidimenzionální okna.

Vstupte dovnitř a tvořte... 

V rukou máte své krystaly, které se při vstupu dovnitř rozmnoží. Zpevněte jimi podlahu, věže, zdi katedrály. Skládáte společnou mandalu, která se roztáčí do vícedimenzionální podoby a prostupuje středem chrámu.

Otevírá se portál...

Mistři do ní vysílají barevné paprsky a láskyplné záměry. Katedrála se přesouvá do jádra Země. Zde se roztáčí a maže všechny "předpokládané reality - verze" této planety, ve kterých je absence lásky. Všechny konce světa, třetí světové války a jiné. Mění směr, otáčí se a posiluje všechny verze, které jsou v souladu s láskou, životem a Zdrojem.

To samé vytváří katedrála ve vašich životech. Maže nefunkční vzorce a posiluje, zpevňuje láskyplné nastavení, tak jako vy jste zpevnili její zdi.

Máte trvalé spojení...

Zjišťujete, co vše tento krystal umí. Můžete do něj vstupovat znovu a znovu.

Stojíte uprostřed a vnímáte katedrálu z tekutého světla, kterým protékají diamantové třpytky. Podíváte se jinak a vidíte nádherný čirý chrám, jako by byl z průhledného ledu, skla, krystalu. Je tady velké množství obrovských protáhlých oken.

Katedrála je živá, komunikuje s vámi a vy s ní. Různé chrámy v ní se proti sobě otáčí, interiér se mění.

Najednou je uprostřed velká koule, která je chvíli multidimenzionální mapou vesmíru, vesmírů, poté je mapou Země, ve které vidíte její mřížky a sítě. Chrám se opět otáčí a uprostřed je mlhovina, ve které vidíte různé události, které můžete měnit. Další otočení a uprostřed je krystal, další a je tam knihovna, další a je tam brána.

Vše se rychle mění...

Katedrála vás učí, je spojena s vaším vědomím, je vaším vědomím.

Propojuje se, s vaší DNA, vstupuje do ní, rozšiřuje ji.

Maže staré, nefunkční programy...

Cítíte tu obrovskou sílu a stabilitu. Ne sílu, ze které máte strach, ale sílu, která přináší radost a jde ruku v ruce s láskou, tvořením, světlem.

Vše se propojuje...

Uchopte to a vykročte...

Portály jsou otevřeny, knihovna je otevřena. Chrám tohoto krystalu máte v sobě.

Vstupte dovnitř...

Ivona Antalii

O Katedrále - Světelné knihovně si můžete přečíst i zde: www.slunecnabrana.eu/Krystaly/Katedrala.htm/katedrala.htm

www.kliceksrdci.cz