Mimosmyslová aktivita...

26.10.2017

Otázka Dany Peškové pro "internetový časopis" ženy sro, která se do zveřejněného rozhovoru nevešla, ale já cítím, že má zaznít...

Přeji příjemné čtení, naladění, uvědomění. ;-) 

Na svých internetových stránkách máte uvedeno, že všechna ta mimosmyslová aktivita (mohu to takto nazvat?) u Vás začala a spustila se, když Vám zemřela maminka. Přemýšlela jste někdy, proč k tomu došlo právě při této smutné události?

Většině lidem se "mimosmyslová aktivita" /můžeme to tak nazvat :-)/ otevře při prožitku nějaké traumatické události, jako je smrt milovaného člověka či zvířete, autonehoda, prožitek klinické smrti, vážná nemoc, zranění, znásilnění, domácí násilí, rozvod rodičů, nečekaný či bolestivý rozchod s partnerem...

Tyto situace jsou pro nás velkým šokem, bolestí. Tento šok nás doslova vystřelí mimo tělo či jsme na tom tak psychicky špatně, že si přejeme zemřít a tak částečně odcházíme jinam.

Tím se spojíme se světem zemřelých či s jinými bytostmi, které se nacházejí v jemně-hmotných světech.

Najednou zjistíme, že vše je jinak, že zde není jen hmota a svět, který vidíme lidskýma očima. Začneme vnímat srdcem, vidět prostřednictvím třetího oka...

Závoje se rozplynou a nám jsou otevřeny jiné světy, které tu současně jsou také přítomny, jen je běžně nevidíme.

Dříve či později se po pročištění traumatu vrátíme do těla. Někdo nad tím co prožil mávne rukou a naskočí zpět do zaběhnutého života, někomu to nedá a začne pátrat dál.

Po události, která s vámi zatřese jste většinou nějakou dobu v nemocnici na lůžku nebo na neschopence doma.

Tudíž máte hodně času... 

Najednou nejedete v tom - práce, výkon, honem domů, děti, manžel, uvařit, vyprat, co jsem zapomněl v práci a co mám ještě všechno udělat. Prostě se zastavíte a dojde k restartu. Jelikož máte čas na sebe a na ponor do svého nitra, tak začnete více naslouchat svému srdci a své duši.

Můžete trávit hodně času v přírodě, kde "vypnete mozek" a začnete vnímat různé bytosti. Někdo uvidí aury, někdo energie, jiný začne komunikovat s anděly, vílami, dušemi zemřelých, další zjistí, že dokáže předpovídat události.

Jelikož máte najednou čas, tak hledáte v sobě, u lidí, kteří se také o "mimosmyslové vnímání" zajímají či začnete číst knihy nebo vyhledávat informace na internetu, na různých přednáškách, ve videích.

Pokud dojdete zde, tak už jste v rozjetém vlaku a začínáte se více o vše zajímat, tvořit, rozvíjet své "schopnosti". 

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz