11.11.

02.09.2017

11. 11. se otevřou multidimenzionální portály na důležitých uzlech naší planety.

Spojme se všude na světě v tento čas...

Chytněme se vizuálně za ruce, propojme se v srdcích, vytvořme diamantové mosty, diamantovou síť. Nechme se vynést na této vlně až k nebesům, a přesto pevně spojení se Zemí a jejím tepem.

Ponořte se dovnitř, do sebe, do srdce. Zklidněte svou mysl, svůj dech, vnímejte hluboké nádechy a výdechy, uvolněte každý sval svého těla. Spojte se, se srdcem Vesmíru, se srdcem Země, a vše propojte ve svém srdci.

Vizuálně vnímejte svou korunu i svá chodidla. Prociťte, jak vaší páteří protéká světlo různých barev. Může být fialové, zlaté, zlatobílé, duhové, diamantové, čiré...

Jde z jádra Země, přes kostrč, až do centra v hlavě a dále, stejně tak jako přes centrální Slunce a korunu, páteří a kostrčí, až do Země. Vaše páteř svítí, obruče a okovy praskají, uzlíky se rozplétají.

Mění se genetika, DNA, páteří prochází očišťující oheň... 

Přichází Ježíš a Máří Magdalena či jejich energii podobné bytosti.

Můžete se vidět v pyramidě, v chrámu. Přikládají své zářící dlaně, plné paprsků, jeden z přední části hrudi a druhý ze zadní. Prociťte, jak se jejich energie ve vaší srdeční oblasti potkávají a spojují se do energie Jednoty.

Můžete tak rozsvítit všechny čakry. Prociťte v nich energii ležatých osmiček mířících do různých stran. Vnímejte v čakrách multidimenzionalitu, portály a nekonečnost.

Odhoďte zbytečné zátěže, prociťte lehkost na těle i na duši.

Uvědomte si všechny živly a svou Boží jiskru v propojení... 

Zažehněte svůj portál a prociťte, jak zaklapává do různých portálů Země, které se nyní otevírají. Proudí jimi k vám láska, světlo, podpora, stabilita a síla.

Nechte otevřít stavidla, brány, nechť jimi k vám proudí teď a tady vše, co vás nyní podpoří na cestě životem. 

Vnímejte nekonečně mnoho možností...

Nalaďte se na tu variantu, která nyní nejvíce souzní s vaším srdcem, a dejte ji zelenou.

Vnímejte, jak do vašich vizí proudí světlo... 

Uchopte a prociťte podporu, sílu a stabilitu a jistým krokem vykročte. Cesta je volná...

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz